Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-7878-9292-8686-5858-5959-6060-6969-6464-4242-6262-8888-8080-6666-8383-F
1Tomáš Urbánek36:32+00:0001:37 (5)04:23 (1)09:12 (1)10:23 (1)12:48 (1)17:46 (1)19:43 (1)24:01 (1)26:16 (1)28:55 (1)30:37 (3)32:58 (4)34:37 (4)35:54 (6)36:32 (5)
SK Zabovresky Brno01:37 (5)02:46 (1)04:49 (2)01:11 (3)02:25 (4)04:58 (6)01:57 (2)04:18 (5)02:15 (4)02:39 (11)01:42 (12)02:21 (14)01:39 (3)01:17 (1)00:38 (1)
2Márk Bujdosó36:47+00:1501:30 (2)04:43 (3)09:43 (3)10:58 (2)13:26 (2)18:20 (2)20:38 (3)24:18 (2)26:28 (2)29:02 (2)30:21 (2)32:14 (3)33:57 (3)35:44 (5)36:47 (6)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:30 (2)03:13 (5)05:00 (5)01:15 (6)02:28 (7)04:54 (4)02:18 (8)03:40 (3)02:10 (2)02:34 (8)01:19 (5)01:53 (3)01:43 (7)01:47 (10)01:03 (37)
3Vojtěch Koča39:27+02:5501:37 (5)04:51 (5)10:21 (4)11:36 (4)14:04 (4)18:32 (4)20:53 (4)26:59 (4)29:24 (3)31:28 (3)32:46 (4)34:57 (5)36:42 (5)38:40 (7)39:27 (7)
SK Zabovresky Brno01:37 (5)03:14 (6)05:30 (10)01:15 (6)02:28 (7)04:28 (1)02:21 (9)06:06 (17)02:25 (7)02:04 (1)01:18 (4)02:11 (8)01:45 (11)01:58 (22)00:47 (14)
4Patrik Štábl40:35+04:0301:37 (5)04:47 (4)10:42 (5)12:04 (5)16:09 (7)21:16 (5)23:47 (6)27:54 (5)30:00 (5)32:23 (5)34:01 (5)36:03 (6)37:48 (6)39:45 (8)40:35 (8)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk01:37 (5)03:10 (4)05:55 (17)01:22 (9)04:05 (30)05:07 (7)02:31 (13)04:07 (4)02:06 (1)02:23 (4)01:38 (10)02:02 (6)01:45 (11)01:57 (19)00:50 (25)
5Jiri Racansky41:39+05:0701:24 (1)08:18 (24)12:45 (14)13:54 (10)16:14 (8)21:33 (6)23:46 (5)26:59 (4)29:31 (4)31:57 (4)35:24 (6)37:18 (7)38:58 (7)40:53 (9)41:39 (9)
KOS Tesla Brno01:24 (1)06:54 (33)04:27 (1)01:09 (1)02:20 (1)05:19 (8)02:13 (5)03:13 (1)02:32 (9)02:26 (5)03:27 (30)01:54 (4)01:40 (4)01:55 (17)00:46 (9)
6Ondrej Brosch42:07+05:3502:10 (12)05:59 (11)11:35 (9)12:58 (7)16:50 (11)22:45 (12)25:01 (9)29:53 (7)32:34 (7)35:02 (7)36:15 (7)38:17 (8)39:53 (8)41:26 (10)42:07 (10)
TJ Spartak 1. Brnenska02:10 (12)03:49 (15)05:36 (13)01:23 (10)03:52 (26)05:55 (13)02:16 (6)04:52 (8)02:41 (13)02:28 (7)01:13 (3)02:02 (6)01:36 (2)01:33 (4)00:41 (2)
7Diego Scalet43:28+06:5601:44 (7)09:27 (27)14:23 (22)15:34 (16)17:58 (15)22:38 (9)24:40 (7)31:04 (9)33:25 (9)35:41 (8)36:51 (8)39:04 (9)40:46 (9)42:45 (11)43:28 (11)
G.S. Pavione01:44 (7)07:43 (35)04:56 (3)01:11 (3)02:24 (3)04:40 (2)02:02 (3)06:24 (19)02:21 (6)02:16 (3)01:10 (1)02:13 (9)01:42 (5)01:59 (24)00:43 (4)
8Mihály Csoboth44:45+08:1305:09 (31)08:46 (25)17:44 (28)19:03 (26)21:27 (23)26:25 (19)28:42 (18)32:16 (12)34:29 (10)37:06 (10)38:18 (9)40:11 (10)41:56 (10)43:39 (12)44:45 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:09 (31)03:37 (13)08:58 (30)01:19 (8)02:24 (3)04:58 (6)02:17 (7)03:34 (2)02:13 (3)02:37 (9)01:12 (2)01:53 (3)01:45 (11)01:43 (6)01:06 (39)
9Jonatan Svirak46:17+09:4502:17 (16)05:17 (7)10:57 (6)12:15 (6)14:50 (5)22:08 (7)24:42 (8)29:24 (6)32:19 (6)34:27 (6)39:15 (11)41:37 (11)44:07 (11)45:32 (13)46:17 (13)
KOS Tesla Brno02:17 (16)03:00 (3)05:40 (14)01:18 (7)02:35 (9)07:18 (22)02:34 (15)04:42 (6)02:55 (17)02:08 (2)04:48 (35)02:22 (15)02:30 (26)01:25 (2)00:45 (7)
10Jonas Ptacek47:22+10:5001:40 (6)04:34 (2)09:35 (2)11:12 (3)13:38 (3)18:22 (3)20:27 (2)34:38 (16)36:55 (13)39:22 (12)41:05 (12)42:55 (12)44:38 (12)46:31 (14)47:22 (14)
KOS Tesla Brno01:40 (6)02:54 (2)05:01 (6)01:37 (13)02:26 (5)04:44 (3)02:05 (4)14:11 (36)02:17 (5)02:27 (6)01:43 (14)01:50 (1)01:43 (7)01:53 (13)00:51 (28)
11Chris Franceschinel48:53+12:2102:43 (21)06:15 (12)11:46 (10)13:35 (9)16:43 (10)22:38 (9)25:03 (10)32:14 (11)37:11 (14)40:01 (14)41:40 (13)44:13 (13)46:13 (13)48:07 (15)48:53 (15)
G.S. Pavione02:43 (21)03:32 (12)05:31 (11)01:49 (18)03:08 (15)05:55 (13)02:25 (10)07:11 (21)04:57 (34)02:50 (12)01:39 (11)02:33 (18)02:00 (15)01:54 (15)00:46 (9)
12Radan Cech49:01+12:2903:15 (24)09:04 (26)14:02 (21)15:54 (17)18:57 (16)24:35 (14)27:14 (14)35:51 (18)38:24 (17)41:03 (16)42:28 (14)44:34 (14)46:19 (14)48:14 (16)49:01 (16)
KOS Tesla Brno03:15 (24)05:49 (30)04:58 (4)01:52 (19)03:03 (14)05:38 (10)02:39 (17)08:37 (25)02:33 (10)02:39 (11)01:25 (6)02:06 (7)01:45 (11)01:55 (17)00:47 (14)
13Filip Schwab49:22+12:5002:59 (22)06:44 (15)11:59 (11)14:00 (11)16:35 (9)22:40 (11)25:55 (12)30:58 (8)33:24 (8)36:29 (9)39:13 (10)45:11 (16)47:03 (16)48:35 (17)49:22 (17)
KOS Tesla Brno02:59 (22)03:45 (14)05:15 (7)02:01 (22)02:35 (9)06:05 (15)03:15 (26)05:03 (10)02:26 (8)03:05 (15)02:44 (24)05:58 (37)01:52 (12)01:32 (3)00:47 (14)
14Jonas Leo Sölva49:44+13:1202:13 (13)05:28 (9)14:49 (25)16:29 (20)19:49 (18)26:05 (18)28:52 (19)34:20 (15)37:28 (16)40:52 (15)42:39 (15)45:05 (15)47:03 (16)48:56 (18)49:44 (18)
Sportclub Meran02:13 (13)03:15 (7)09:21 (31)01:40 (14)03:20 (17)06:16 (16)02:47 (21)05:28 (13)03:08 (21)03:24 (19)01:47 (18)02:26 (16)01:58 (14)01:53 (13)00:48 (17)
15Vojtěch Teringl50:29+13:5702:04 (10)05:24 (8)11:13 (7)19:35 (27)22:58 (27)28:45 (24)31:30 (22)36:43 (19)39:17 (18)42:11 (18)43:43 (19)46:04 (19)47:40 (17)49:45 (19)50:29 (19)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)02:04 (10)03:20 (9)05:49 (16)08:22 (38)03:23 (19)05:47 (11)02:45 (20)05:13 (12)02:34 (11)02:54 (13)01:32 (8)02:21 (14)01:36 (2)02:05 (27)00:44 (5)
16Tobias Vedra50:43+14:1102:08 (11)05:35 (10)11:33 (8)13:22 (8)16:08 (6)24:29 (13)26:57 (13)31:46 (10)34:47 (11)38:47 (11)42:57 (17)45:26 (17)47:50 (18)49:48 (20)50:43 (20)
KOS Tesla Brno02:08 (11)03:27 (10)05:58 (18)01:49 (18)02:46 (12)08:21 (24)02:28 (11)04:49 (7)03:01 (20)04:00 (27)04:10 (33)02:29 (17)02:24 (22)01:58 (22)00:55 (33)
17Luka Seljak51:10+14:3801:59 (8)05:17 (7)12:50 (16)14:37 (14)17:19 (12)22:40 (11)25:20 (11)33:57 (14)37:13 (15)41:31 (17)43:23 (18)45:38 (18)48:11 (19)50:23 (21)51:10 (21)
Orientacijski klub Komenda01:59 (8)03:18 (8)07:33 (28)01:47 (16)02:42 (11)05:21 (9)02:40 (18)08:37 (25)03:16 (22)04:18 (30)01:52 (20)02:15 (10)02:33 (28)02:12 (29)00:47 (14)
18Filip Marek51:47+15:1502:14 (15)06:24 (14)12:50 (16)14:36 (13)17:46 (14)25:43 (15)28:20 (16)33:20 (13)36:21 (12)39:46 (13)42:57 (17)47:01 (20)48:58 (20)50:59 (22)51:47 (22)
SK Zabovresky Brno02:14 (15)04:10 (17)06:26 (20)01:46 (15)03:10 (16)07:57 (23)02:37 (16)05:00 (9)03:01 (20)03:25 (20)03:11 (27)04:04 (29)01:57 (13)02:01 (25)00:48 (17)
19Jan Urvalek53:48+17:1603:32 (26)07:59 (22)13:17 (17)17:15 (23)19:53 (19)25:49 (16)27:38 (15)35:16 (17)40:11 (19)43:28 (19)45:13 (20)48:50 (21)51:16 (21)53:01 (23)53:48 (23)
KOS Tesla Brno03:32 (26)04:27 (19)05:18 (8)03:58 (34)02:38 (10)05:56 (14)01:49 (1)07:38 (23)04:55 (33)03:17 (18)01:45 (17)03:37 (25)02:26 (24)01:45 (8)00:47 (14)
20Jan Cokan55:03+18:3103:29 (25)07:40 (19)14:37 (23)17:03 (22)20:41 (21)27:12 (22)32:10 (24)38:02 (20)41:45 (21)45:20 (20)47:03 (21)49:38 (22)51:48 (22)54:18 (24)55:03 (24)
Orientacijski klub Komenda03:29 (25)04:11 (18)06:57 (25)02:26 (28)03:38 (23)06:31 (19)04:58 (32)05:52 (16)03:43 (28)03:35 (23)01:43 (14)02:35 (19)02:10 (18)02:30 (33)00:45 (7)
21Rok Bogataj55:23+18:5102:28 (20)07:46 (20)14:48 (24)17:02 (21)21:36 (24)28:41 (23)31:55 (23)38:07 (21)41:29 (20)45:32 (21)47:24 (22)50:33 (23)52:42 (23)54:34 (25)55:23 (25)
OK Azimut02:28 (20)05:18 (27)07:02 (26)02:14 (26)04:34 (34)07:05 (21)03:14 (25)06:12 (18)03:22 (24)04:03 (28)01:52 (20)03:09 (21)02:09 (17)01:52 (11)00:49 (20)
22Dávid Veres57:28+20:5602:20 (18)07:26 (17)14:02 (21)16:12 (18)20:14 (20)26:55 (20)29:46 (20)39:56 (23)42:51 (23)47:19 (23)49:03 (24)52:03 (24)54:35 (24)56:40 (26)57:28 (26)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:20 (18)05:06 (24)06:36 (24)02:10 (25)04:02 (28)06:41 (20)02:51 (22)10:10 (29)02:55 (17)04:28 (31)01:44 (15)03:00 (20)02:32 (27)02:05 (27)00:48 (17)
23Eduard Vojvodik58:34+22:0202:20 (18)06:17 (13)12:33 (12)15:34 (16)19:29 (17)25:50 (17)28:32 (17)39:22 (22)42:39 (22)45:51 (22)48:34 (23)53:26 (25)55:46 (25)57:44 (27)58:34 (27)
SKOB Ostrava02:20 (18)03:57 (16)06:16 (19)03:01 (31)03:55 (27)06:21 (18)02:42 (19)10:50 (30)03:17 (23)03:12 (16)02:43 (22)04:52 (32)02:20 (20)01:58 (22)00:50 (25)
24Jakob Rinnerberger63:03+26:3102:26 (19)07:28 (18)13:59 (19)20:03 (28)23:40 (28)33:39 (27)37:45 (29)44:21 (25)47:20 (25)50:51 (24)54:15 (25)58:03 (26)60:27 (26)62:11 (28)63:03 (28)
NOLV Team02:26 (19)05:02 (23)06:31 (21)06:04 (37)03:37 (22)09:59 (28)04:06 (29)06:36 (20)02:59 (18)03:31 (22)03:24 (29)03:48 (26)02:24 (22)01:44 (7)00:52 (31)
25Ervin Vígh63:23+26:5102:14 (15)08:02 (23)13:34 (18)16:16 (19)20:43 (22)27:00 (21)29:54 (21)42:57 (24)46:27 (24)51:41 (25)54:44 (26)58:04 (27)60:34 (27)62:31 (29)63:23 (29)
C.S. TranSilva Cluj02:14 (15)05:48 (29)05:32 (12)02:42 (29)04:27 (33)06:17 (17)02:54 (23)13:03 (35)03:30 (26)05:14 (32)03:03 (26)03:20 (22)02:30 (26)01:57 (19)00:52 (31)
26Edoardo Boneccher76:13+39:4108:17 (37)12:56 (35)28:26 (37)37:02 (38)39:55 (38)54:05 (36)56:37 (36)61:45 (34)64:27 (33)67:29 (31)68:55 (31)71:15 (30)73:28 (29)75:22 (31)76:13 (31)
Gronlait Orienteering Team08:17 (37)04:39 (20)15:30 (37)08:36 (39)02:53 (13)14:10 (32)02:32 (14)05:08 (11)02:42 (14)03:02 (14)01:26 (7)02:20 (12)02:13 (19)01:54 (15)00:51 (28)
27Moritz Greiner78:59+42:2705:38 (32)10:55 (28)16:40 (27)17:53 (24)21:40 (25)31:58 (26)35:07 (27)60:24 (33)63:04 (31)66:47 (30)70:17 (32)74:06 (33)76:31 (32)78:09 (32)78:59 (32)
SU Schöckl Graz05:38 (32)05:17 (26)05:45 (15)01:13 (4)03:47 (24)10:18 (29)03:09 (24)25:17 (37)02:40 (12)03:43 (25)03:30 (31)03:49 (27)02:25 (23)01:38 (5)00:50 (25)
28Jaka Seljak79:10+42:3806:10 (33)11:53 (33)18:29 (29)20:38 (29)27:52 (30)49:58 (34)54:51 (35)62:16 (36)65:50 (36)69:47 (33)71:25 (33)73:43 (32)75:51 (31)78:19 (33)79:10 (33)
Orientacijski klub Komenda06:10 (33)05:43 (28)06:36 (24)02:09 (24)07:14 (38)22:06 (37)04:53 (31)07:25 (22)03:34 (27)03:57 (26)01:38 (10)02:18 (11)02:08 (16)02:28 (32)00:51 (28)
29Rok Ilovar79:55+43:2304:28 (30)10:56 (29)23:50 (34)26:40 (33)31:48 (33)48:49 (33)52:06 (34)57:39 (30)60:29 (29)63:58 (29)65:43 (28)70:59 (29)76:48 (33)78:58 (34)79:55 (34)
OK Tivoli04:28 (30)06:28 (31)12:54 (34)02:50 (30)05:08 (36)17:01 (35)03:17 (27)05:33 (14)02:50 (15)03:29 (21)01:45 (17)05:16 (34)05:49 (39)02:10 (28)00:57 (35)
30Iusef Abdelbaky82:02+45:3003:59 (28)11:43 (32)23:06 (33)25:26 (32)29:29 (32)38:03 (28)43:03 (30)48:49 (28)53:31 (26)62:40 (28)67:30 (30)76:17 (34)78:57 (34)81:10 (35)82:02 (35)
Punto K Orienteering ASD03:59 (28)07:44 (36)11:23 (32)02:20 (27)04:03 (29)08:34 (27)05:00 (33)05:46 (15)04:42 (30)09:09 (38)04:50 (36)08:47 (39)02:40 (32)02:13 (31)00:52 (31)
31Božo Bizjak83:53+47:2103:06 (23)07:57 (21)16:31 (26)18:33 (25)22:41 (26)44:03 (31)47:44 (32)57:33 (29)61:53 (30)69:09 (32)72:32 (35)77:25 (35)80:28 (35)83:04 (37)83:53 (37)
OK Azimut03:06 (23)04:51 (22)08:34 (29)02:02 (23)04:08 (31)21:22 (36)03:41 (28)09:49 (28)04:20 (29)07:16 (35)03:23 (28)04:53 (33)03:03 (34)02:36 (34)00:49 (20)
32Filip Finstrle86:23+49:5108:12 (35)13:03 (36)26:17 (36)29:44 (36)34:20 (35)42:49 (30)48:06 (33)57:46 (31)63:10 (32)70:41 (35)76:58 (36)80:57 (37)83:34 (37)85:33 (38)86:23 (38)
SK Zabovresky Brno08:12 (35)04:51 (22)13:14 (35)03:27 (33)04:36 (35)08:29 (26)05:17 (35)09:40 (27)05:24 (36)07:31 (36)06:17 (38)03:59 (28)02:37 (31)01:59 (24)00:50 (25)
33Jost Kroutil86:52+50:2004:23 (29)11:08 (30)22:35 (31)27:50 (34)32:13 (34)42:34 (29)47:40 (31)59:41 (32)64:28 (34)69:57 (34)72:15 (34)78:07 (36)82:04 (36)85:56 (39)86:52 (39)
KOS Tesla Brno04:23 (29)06:45 (32)11:27 (33)05:15 (36)04:23 (32)10:21 (30)05:06 (34)12:01 (33)04:47 (31)05:29 (33)02:18 (21)05:52 (36)03:57 (37)03:52 (37)00:56 (34)
34Alexandr Jordán101:51+65:1902:01 (9)07:08 (16)12:34 (13)14:03 (12)17:38 (13)29:59 (25)32:28 (26)62:08 (35)65:32 (35)87:53 (37)90:37 (38)94:12 (39)97:37 (39)101:09 (1)101:51 (1)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk02:01 (9)05:07 (25)05:26 (9)01:29 (12)03:35 (21)12:21 (31)02:29 (12)29:40 (39)03:24 (25)22:21 (39)02:44 (24)03:35 (24)03:25 (36)03:32 (36)00:42 (3)
35Vítek Novák103:22+66:5003:49 (27)11:09 (31)24:29 (35)28:54 (35)37:25 (36)51:42 (35)58:21 (37)70:02 (37)76:53 (37)83:03 (36)88:30 (37)93:01 (38)96:01 (38)102:32 (2)103:22 (2)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)03:49 (27)07:20 (34)13:20 (36)04:25 (35)08:31 (39)14:17 (33)06:39 (36)11:41 (32)06:51 (37)06:10 (34)05:27 (37)04:31 (31)03:00 (33)06:31 (38)00:50 (25)
36Borut Gantar110:31+73:5915:11 (39)23:36 (39)42:37 (39)45:55 (39)51:34 (39)67:33 (37)72:22 (39)81:56 (38)87:15 (38)94:47 (38)101:09 (1)105:16 (2)107:51 (2)109:37 (3)110:31 (3)
OK Azimut15:11 (39)08:25 (38)19:01 (39)03:18 (32)05:39 (37)15:59 (34)04:49 (30)09:34 (26)05:19 (35)07:32 (37)06:22 (39)04:07 (30)02:35 (30)01:46 (9)00:54 (32)
37Lukas Hofer111:46+75:1408:14 (36)16:58 (38)32:46 (38)34:15 (37)38:05 (37)46:27 (32)59:54 (38)88:42 (39)93:37 (39)96:53 (39)99:49 (39)103:18 (1)107:34 (1)110:42 (4)111:46 (4)
SU Schöckl Graz08:14 (36)08:44 (39)15:48 (38)01:29 (12)03:50 (25)08:22 (25)13:27 (37)28:48 (38)04:55 (33)03:16 (17)02:56 (25)03:29 (23)04:16 (38)03:08 (35)01:04 (38)
Noa Kelc+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Jelen00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivo Sobotka+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jędrzej Pachnik+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UKS "Orientpark.pl" Iwiny00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Klaus Scheidl+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Hirmann+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Bettega+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
G.S. Pavione00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Paul Degen83:12+46:4007:11 (34)15:27 (37)22:59 (32)24:56 (31)28:20 (31) (N/A)37:21 (28)48:49 (28)57:58 (28)62:05 (27)65:47 (29)72:34 (31)75:38 (30)82:13 (36)83:12 (36)
HSV Pinkafeld07:11 (34)08:16 (37)07:32 (27)01:57 (20)03:24 (20)00:00 (N/A)37:21 (39)11:28 (31)09:09 (39)04:07 (29)03:42 (32)06:47 (38)03:04 (35)06:35 (39)00:59 (36)
Jakub Strnad+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Expres Czech Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vojtěch Eliáš72:53+36:2108:42 (38)12:13 (34)18:45 (30)20:46 (30)24:09 (29) (N/A)32:24 (25)44:41 (26)53:40 (27)57:19 (26)61:50 (27)67:17 (28)69:51 (28)72:04 (30)72:53 (30)
KOS Tesla Brno08:42 (38)03:31 (11)06:32 (22)02:01 (22)03:23 (19)00:00 (N/A)32:24 (38)12:17 (34)08:59 (38)03:39 (24)04:31 (34)05:27 (35)02:34 (29)02:13 (31)00:49 (20)
Max Mamleev+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Terlaner Orientierungsläufer00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luka Pizzoni+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Enej Mislej+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vid Faganel+-37:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)