Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: M20

NIme / klubČasZaostanekS-6868-8686-4444-6969-6464-8484-8787-7070-5353-5454-5656-5757-5858-5959-8989-7878-6060-6262-8888-8181-4040-F
1Leo Holper58:22+00:0003:54 (1)06:31 (1)07:23 (1)11:27 (1)14:03 (1)15:39 (1)31:02 (1)32:11 (1)34:09 (1)35:37 (1)36:58 (1)38:13 (1)40:01 (1)42:07 (1)44:27 (2)45:44 (2)47:50 (2)52:17 (3)53:28 (3)56:01 (3)57:15 (3)58:22 (3)
OC Fürstenfeld03:54 (1)02:37 (1)00:52 (1)04:04 (4)02:36 (1)01:36 (2)15:23 (2)01:09 (1)01:58 (1)01:28 (1)01:21 (1)01:15 (2)01:48 (1)02:06 (2)02:20 (2)01:17 (2)02:06 (1)04:27 (1)01:11 (4)02:33 (10)01:14 (3)01:07 (5)
2Marius Poirson61:22+03:0004:09 (3)07:17 (4)08:13 (3)12:12 (3)15:24 (2)17:09 (3)32:18 (2)33:31 (2)35:32 (2)37:24 (2)38:50 (2)40:04 (2)42:11 (2)44:11 (2)46:29 (3)48:02 (3)50:25 (3)55:59 (4)57:05 (4)59:11 (4)60:21 (4)61:22 (4)
WAT04:09 (3)03:08 (5)00:56 (2)03:59 (3)03:12 (2)01:45 (4)15:09 (1)01:13 (2)02:01 (2)01:52 (4)01:26 (2)01:14 (1)02:07 (2)02:00 (1)02:18 (1)01:33 (5)02:23 (3)05:34 (3)01:06 (3)02:06 (5)01:10 (2)01:01 (3)
3Francesco Mariani62:31+04:0903:59 (2)06:57 (2)07:57 (2)11:46 (2)15:40 (3)17:05 (2)33:12 (3)34:28 (3)37:09 (3)39:03 (3)40:39 (3)42:18 (3)44:36 (3)46:43 (3)49:05 (4)50:18 (4)52:31 (4)57:44 (5)58:48 (5)60:23 (5)61:31 (5)62:31 (5)
ASD Orsa Maggiore03:59 (2)02:58 (4)01:00 (3)03:49 (2)03:54 (4)01:25 (1)16:07 (3)01:16 (4)02:41 (6)01:54 (6)01:36 (3)01:39 (8)02:18 (3)02:07 (3)02:22 (3)01:13 (1)02:13 (2)05:13 (2)01:04 (2)01:35 (1)01:08 (1)01:00 (2)
4Lukas Novak71:55+13:3304:58 (8)07:47 (6)09:02 (6)13:27 (5)17:25 (5)19:32 (5)37:52 (4)40:27 (5)42:43 (4)44:37 (4)46:18 (4)47:47 (4)50:26 (4)52:51 (4)56:05 (5)57:37 (5)60:28 (5)66:09 (6)67:10 (6)69:20 (6)70:47 (6)71:55 (6)
Leibnitzer AC -Orienteering04:58 (8)02:49 (2)01:15 (8)04:25 (5)03:58 (5)02:07 (9)18:20 (4)02:35 (12)02:16 (3)01:54 (6)01:41 (4)01:29 (4)02:39 (5)02:25 (5)03:14 (8)01:32 (4)02:51 (4)05:41 (4)01:01 (1)02:10 (6)01:27 (6)01:08 (8)
5Balazs Egei78:08+19:4604:24 (5)07:42 (5)08:54 (5)12:42 (4)17:13 (4)19:16 (4)38:15 (5)39:30 (4)45:16 (5)47:03 (5)49:02 (5)50:26 (5)54:24 (5)57:07 (5)60:07 (6)61:48 (6)65:09 (6)71:16 (7)72:56 (7)75:27 (7)76:59 (7)78:08 (7)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület04:24 (5)03:18 (6)01:12 (4)03:48 (1)04:31 (6)02:03 (5)18:59 (5)01:15 (3)05:46 (12)01:47 (2)01:59 (6)01:24 (3)03:58 (9)02:43 (8)03:00 (5)01:41 (6)03:21 (6)06:07 (5)01:40 (9)02:31 (8)01:32 (7)01:09 (9)
6Zoltán Bognár82:46+24:2404:14 (4)07:07 (3)08:22 (4)14:53 (6)21:48 (7)23:52 (7)45:11 (7)47:04 (7)49:24 (6)51:15 (6)53:45 (6)55:16 (6)57:40 (6)61:26 (6)65:13 (7)67:10 (7)70:11 (7)76:51 (8)78:19 (8)80:14 (8)81:40 (8)82:46 (8)
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület04:14 (4)02:53 (3)01:15 (8)06:31 (9)06:55 (8)02:04 (7)21:19 (7)01:53 (7)02:20 (4)01:51 (3)02:30 (10)01:31 (5)02:24 (4)03:46 (10)03:47 (10)01:57 (9)03:01 (5)06:40 (6)01:28 (8)01:55 (2)01:26 (5)01:06 (4)
7David Šmol87:22+29:0004:56 (7)08:17 (7)09:31 (7)16:12 (7)23:10 (8)24:51 (8)44:07 (6)46:24 (6)49:48 (7)52:51 (7)56:41 (7)58:17 (7)62:23 (7)64:47 (7)67:19 (8)69:04 (8)73:15 (8)81:22 (9)82:35 (9)85:08 (9)86:23 (9)87:22 (9)
OK Doksy04:56 (7)03:21 (7)01:14 (6)06:41 (10)06:58 (9)01:41 (3)19:16 (6)02:17 (10)03:24 (9)03:03 (11)03:50 (12)01:36 (6)04:06 (10)02:24 (4)02:32 (4)01:45 (7)04:11 (8)08:07 (10)01:13 (5)02:33 (10)01:15 (4)00:59 (1)
8Elias Wachmann94:21+35:5905:50 (10)10:09 (10)12:03 (10)17:54 (10)25:02 (10)27:26 (11)51:56 (9)53:30 (9)56:20 (8)58:23 (8)60:33 (8)63:33 (8)66:27 (8)68:58 (8)72:24 (9)74:34 (9)79:33 (9)87:15 (10)89:12 (10)91:29 (10)93:04 (10)94:21 (10)
OC Fürstenfeld05:50 (10)04:19 (11)01:54 (12)05:51 (7)07:08 (10)02:24 (11)24:30 (9)01:34 (5)02:50 (7)02:03 (7)02:10 (8)03:00 (10)02:54 (7)02:31 (7)03:26 (9)02:10 (11)04:59 (11)07:42 (7)01:57 (11)02:17 (7)01:35 (10)01:17 (11)
9Tjaž Gantar95:40+37:1809:53 (12)13:33 (12)15:01 (12)19:48 (11)24:32 (9)27:00 (9)55:09 (10)56:57 (10)59:35 (10)61:43 (10)63:37 (10)65:16 (9)68:52 (9)71:23 (9)74:25 (10)76:34 (10)80:53 (10)89:36 (11)90:59 (11)92:57 (11)94:32 (11)95:40 (11)
OK Azimut09:53 (12)03:40 (8)01:28 (9)04:47 (6)04:44 (7)02:28 (12)28:09 (10)01:48 (6)02:38 (5)02:08 (9)01:54 (5)01:39 (8)03:36 (8)02:31 (7)03:02 (6)02:09 (10)04:19 (9)08:43 (11)01:23 (7)01:58 (4)01:35 (10)01:08 (8)
10Bálint Szele97:49+39:2704:44 (6)08:25 (8)09:38 (8)17:42 (9)21:29 (6)23:38 (6)56:53 (11)58:48 (11)62:08 (11)64:12 (11)66:38 (11)68:51 (11)71:35 (10)74:56 (10)78:08 (11)79:40 (11)83:13 (11)91:20 (12)93:10 (12)95:08 (12)96:41 (12)97:49 (12)
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület04:44 (6)03:41 (9)01:13 (5)08:04 (11)03:47 (3)02:09 (10)33:15 (12)01:55 (8)03:20 (8)02:04 (8)02:26 (9)02:13 (9)02:44 (6)03:21 (9)03:12 (7)01:32 (4)03:33 (7)08:07 (10)01:50 (10)01:58 (4)01:33 (8)01:08 (8)
11Pietro Vittorio Lombardo112:00+53:3805:34 (9)09:42 (9)11:17 (9)17:23 (8)25:11 (11)27:15 (10)50:27 (8)52:31 (8)57:53 (9)60:32 (9)62:37 (9)67:22 (10)79:31 (11)84:23 (11)88:47 (12)90:35 (12)95:03 (12)102:49 (1)104:05 (1)108:39 (1)110:43 (1)112:00 (1)
Polisportiva Besanese05:34 (9)04:08 (10)01:35 (11)06:06 (8)07:48 (11)02:04 (7)23:12 (8)02:04 (9)05:22 (11)02:39 (10)02:05 (7)04:45 (12)12:09 (12)04:52 (11)04:24 (11)01:48 (8)04:28 (10)07:46 (8)01:16 (6)04:34 (11)02:04 (11)01:17 (11)
12Michal Kubec139:34+81:1208:15 (11)13:04 (11)14:38 (11)25:45 (12)34:14 (12)36:21 (12)68:02 (12)70:32 (12)74:51 (12)78:20 (12)81:01 (12)85:00 (12)90:47 (12)96:47 (12)101:16 (1)105:00 (1)110:00 (1)127:31 (2)129:54 (2)135:43 (2)138:06 (2)139:34 (2)
OK Doksy08:15 (11)04:49 (12)01:34 (10)11:07 (12)08:29 (12)02:07 (9)31:41 (11)02:30 (11)04:19 (10)03:29 (12)02:41 (11)03:59 (11)05:47 (11)06:00 (12)04:29 (12)03:44 (12)05:00 (12)17:31 (12)02:23 (12)05:49 (12)02:23 (12)01:28 (12)
Damiano Bettega+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luca Libardoni+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alberto Bazan+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mattia Scopel+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pietro Palumbo+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italia National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nazar Levytskyi+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KSO IF-Deaf00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Erik Bonek+-59:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien - Orienteering-Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)