Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - srednja

EOL d.o.o., Dutovlje, 14. 3. 2009
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-4949-5353-3232-5252-3333-4747-4242-5858-5959-4343-4646-6161-100100-F
1Márton Kazal37:47+00:0004:23 (24)10:55 (13)12:40 (9)14:17 (9)16:08 (8)18:17 (4)20:19 (2)28:07 (2)29:04 (2)31:10 (1)33:59 (1)36:43 (2)37:20 (2)37:47 (2)
Hungarian youth team04:23 (24)06:32 (9)01:45 (6)01:37 (7)01:51 (7)02:09 (4)02:02 (5)07:48 (9)00:57 (6)02:06 (9)02:49 (5)02:44 (6)00:37 (13)00:27 (15)
2Siemmeister Michael40:00+02:1302:48 (4)08:18 (1)10:41 (3)12:41 (3)14:44 (3)17:01 (1)19:18 (1)26:24 (1)27:27 (1)32:13 (2)36:06 (3)39:02 (4)39:35 (4)40:00 (4)
TV Fürstenfeld02:48 (4)05:30 (1)02:23 (22)02:00 (19)02:03 (15)02:17 (7)02:17 (12)07:06 (1)01:03 (8)04:46 (39)03:53 (25)02:56 (14)00:33 (3)00:25 (8)
3Marcell Horvath40:11+02:2403:18 (12)14:24 (24)16:10 (22)17:35 (20)19:25 (19)21:54 (14)23:41 (8)31:23 (9)32:17 (8)34:11 (6)36:45 (5)39:12 (5)39:46 (5)40:11 (5)
Budapest Team03:18 (12)11:06 (29)01:46 (7)01:25 (2)01:50 (4)02:29 (11)01:47 (2)07:42 (7)00:54 (4)01:54 (7)02:34 (1)02:27 (1)00:34 (6)00:25 (8)
4Balázs Vajda40:38+02:5103:46 (18)10:39 (11)12:14 (6)14:11 (8)16:04 (7)17:56 (2)21:59 (6)30:44 (6)31:48 (5)33:38 (5)36:41 (4)39:31 (6)40:11 (6)40:38 (6)
Szegedi VSE03:46 (18)06:53 (13)01:35 (2)01:57 (17)01:53 (8)01:52 (1)04:03 (28)08:45 (22)01:04 (10)01:50 (4)03:03 (9)02:50 (9)00:40 (24)00:27 (15)
5Zechner Johannes41:01+03:1402:29 (1)10:13 (8)12:18 (7)13:52 (5)16:01 (6)18:55 (5)20:55 (3)30:46 (7)31:49 (6)34:32 (7)37:20 (7)40:01 (8)40:37 (7)41:01 (7)
TV Fürstenfeld02:29 (1)07:44 (20)02:05 (17)01:34 (4)02:09 (20)02:54 (18)02:00 (4)09:51 (26)01:03 (8)02:43 (22)02:48 (4)02:41 (5)00:36 (9)00:24 (4)
6Fabio Daves41:06+03:1903:47 (19)09:50 (6)11:55 (5)13:33 (4)15:46 (4)18:07 (3)20:57 (4)28:10 (3)30:12 (3)32:29 (3)36:57 (6)39:56 (7)40:39 (8)41:06 (8)
Junior Team Trentino03:47 (19)06:03 (5)02:05 (17)01:38 (8)02:13 (23)02:21 (8)02:50 (19)07:13 (2)02:02 (36)02:17 (12)04:28 (30)02:59 (16)00:43 (29)00:27 (15)
7Thier Sebastian41:36+03:4903:03 (8)13:24 (22)15:06 (19)16:42 (17)18:37 (16)21:22 (11)23:50 (9)31:29 (10)32:34 (10)34:41 (8)37:35 (8)40:28 (9)41:07 (9)41:36 (9)
TV Fürstenfeld03:03 (8)10:21 (28)01:42 (4)01:36 (6)01:55 (11)02:45 (17)02:28 (16)07:39 (5)01:05 (11)02:07 (10)02:54 (7)02:53 (12)00:39 (21)00:29 (24)
8Florian Schiel43:34+05:4702:54 (7)09:09 (4)11:10 (4)14:02 (6)16:44 (10)19:23 (6)21:48 (5)30:27 (4)32:02 (7)34:44 (9)38:57 (10)42:30 (11)43:06 (10)43:34 (10)
OLC Wienerwald02:54 (7)06:15 (7)02:01 (12)02:52 (29)02:42 (31)02:39 (15)02:25 (13)08:39 (21)01:35 (26)02:42 (21)04:13 (28)03:33 (29)00:36 (9)00:28 (16)
9Michele Bittarello43:44+05:5704:42 (25)13:36 (23)16:11 (23)17:51 (21)19:46 (20)21:39 (13)24:23 (12)32:27 (12)34:06 (13)35:56 (12)39:14 (11)42:46 (13)43:20 (13)43:44 (11)
Erebus Vicenza04:42 (25)08:54 (24)02:35 (23)01:40 (10)01:55 (11)01:53 (2)02:44 (18)08:04 (14)01:39 (29)01:50 (4)03:18 (16)03:32 (28)00:34 (6)00:24 (4)
10Sándor Rácz43:47+06:0003:23 (14)10:43 (12)12:43 (11)14:06 (7)15:57 (5)20:28 (8)22:24 (7)31:39 (11)32:48 (11)35:08 (11)38:28 (9)42:23 (10)43:08 (11)43:47 (12)
Szegedi VSE03:23 (14)07:20 (17)02:00 (10)01:23 (1)01:51 (7)04:31 (28)01:56 (3)09:15 (23)01:09 (13)02:20 (13)03:20 (18)03:55 (33)00:45 (33)00:39 (39)
11Attila Nagy43:49+06:0203:43 (17)12:15 (15)13:55 (13)15:36 (12)17:40 (13)22:14 (15)25:10 (15)33:26 (14)34:17 (14)36:05 (13)40:04 (13)42:42 (12)43:20 (13)43:49 (13)
PVSK03:43 (17)08:32 (22)01:40 (3)01:41 (11)02:04 (16)04:34 (29)02:56 (22)08:16 (18)00:51 (1)01:48 (1)03:59 (27)02:38 (4)00:38 (19)00:29 (24)
12Michael Tanzer44:28+06:4103:07 (10)12:32 (20)14:34 (16)16:29 (16)18:34 (15)22:35 (16)24:41 (13)32:31 (13)33:40 (12)36:20 (14)39:51 (12)43:09 (14)43:55 (14)44:28 (14)
HSV Langenlebarn03:07 (10)09:25 (26)02:02 (13)01:55 (16)02:05 (17)04:01 (25)02:06 (8)07:50 (11)01:09 (13)02:40 (20)03:31 (20)03:18 (26)00:46 (35)00:33 (33)
13Matija Razum44:51+07:0407:03 (33)13:23 (21)15:30 (21)19:12 (22)21:26 (22)24:05 (18)26:12 (16)33:43 (15)34:58 (15)37:27 (15)40:42 (14)43:42 (15)44:28 (15)44:51 (15)
OK Japetić07:03 (33)06:20 (8)02:07 (18)03:42 (36)02:14 (25)02:39 (15)02:07 (9)07:31 (3)01:15 (14)02:29 (16)03:15 (15)03:00 (17)00:46 (35)00:23 (2)
14Laurenz Elstner45:41+07:5405:12 (28)12:07 (14)14:08 (14)15:44 (13)17:40 (13)25:26 (21)27:43 (19)35:53 (18)36:57 (17)38:56 (16)41:49 (15)44:41 (16)45:18 (16)45:41 (16)
Jugendteam Salzburg05:12 (28)06:55 (14)02:01 (12)01:36 (6)01:56 (12)07:46 (33)02:17 (12)08:10 (16)01:04 (10)01:59 (8)02:53 (6)02:52 (11)00:37 (13)00:23 (2)
15filip stevanovic46:56+09:0905:10 (27)12:28 (19)15:08 (20)17:13 (19)19:08 (18)21:25 (12)23:51 (10)31:23 (9)32:20 (9)34:54 (10)42:42 (16)45:46 (17)46:23 (17)46:56 (17)
OK Jasenica05:10 (27)07:18 (16)02:40 (25)02:05 (22)01:55 (11)02:17 (7)02:26 (14)07:32 (4)00:57 (6)02:34 (18)07:48 (39)03:04 (21)00:37 (13)00:33 (33)
16Ivano Bettega49:17+11:3003:19 (13)12:22 (17)14:40 (17)16:19 (14)18:31 (14)27:46 (25)29:50 (22)37:40 (20)39:05 (20)41:26 (20)44:48 (17)48:00 (18)48:43 (18)49:17 (18)
A.S.D G.S. Pavione03:19 (13)09:03 (25)02:18 (21)01:39 (9)02:12 (22)09:15 (35)02:04 (7)07:50 (11)01:25 (20)02:21 (15)03:22 (19)03:12 (25)00:43 (29)00:34 (37)
17luka terzic49:59+12:1209:07 (36)14:58 (26)17:03 (25)19:30 (23)21:41 (23)25:16 (20)27:25 (18)35:25 (16)36:48 (16)39:54 (17)45:52 (20)48:44 (19)49:29 (19)49:59 (19)
OK Jasenica09:07 (36)05:51 (4)02:05 (17)02:27 (27)02:11 (21)03:35 (22)02:09 (10)08:00 (12)01:23 (19)03:06 (31)05:58 (37)02:52 (11)00:45 (33)00:30 (27)
18Pletzer Matthias50:01+12:1403:29 (16)12:22 (17)15:04 (18)17:06 (18)20:18 (21)23:58 (17)26:42 (17)37:03 (19)38:30 (19)41:20 (19)45:08 (18)48:46 (20)49:34 (20)50:01 (20)
NF Villach Orienteering03:29 (16)08:53 (23)02:42 (26)02:02 (20)03:12 (35)03:40 (23)02:44 (18)10:21 (28)01:27 (23)02:50 (26)03:48 (24)03:38 (30)00:48 (38)00:27 (15)
19Adrian Wickert50:44+12:5706:39 (32)14:44 (25)16:35 (24)19:36 (24)21:52 (24)24:15 (19)31:30 (24)39:51 (22)41:07 (22)43:28 (22)46:34 (22)49:37 (22)50:15 (21)50:44 (21)
LK Kompass Innsbruck06:39 (32)08:05 (21)01:51 (9)03:01 (30)02:16 (27)02:23 (10)07:15 (38)08:21 (20)01:16 (15)02:21 (15)03:06 (11)03:03 (20)00:38 (19)00:29 (24)
20DAVIDE ZUIN50:59+13:1202:38 (2)09:50 (6)12:43 (11)15:01 (11)17:25 (11)21:11 (10)24:52 (14)35:53 (18)37:22 (18)40:28 (18)45:21 (19)49:23 (21)50:23 (22)50:59 (22)
VIORTEAM02:38 (2)07:12 (15)02:53 (28)02:18 (24)02:24 (28)03:46 (24)03:41 (26)11:01 (30)01:29 (25)03:06 (31)04:53 (32)04:02 (34)01:00 (39)00:36 (38)
21Giordano Slanzi51:31+13:4408:32 (35)15:25 (27)17:42 (26)19:54 (25)22:47 (26)25:32 (22)28:30 (21)38:40 (21)40:01 (21)42:50 (21)46:26 (21)50:09 (23)50:57 (23)51:31 (23)
Junior Team Trentino08:32 (35)06:53 (13)02:17 (20)02:12 (23)02:53 (33)02:45 (17)02:58 (23)10:10 (27)01:21 (18)02:49 (25)03:36 (22)03:43 (32)00:48 (38)00:34 (37)
22Giacomo Zagonel52:26+14:3903:04 (9)08:39 (2)10:29 (2)12:33 (2)14:24 (2)33:00 (29)34:45 (26)42:50 (25)43:43 (24)45:33 (24)48:53 (23)51:23 (24)52:01 (24)52:26 (24)
US Primiero03:04 (9)05:35 (2)01:50 (8)02:04 (21)01:51 (7)18:36 (38)01:45 (1)08:05 (15)00:53 (3)01:50 (4)03:20 (18)02:30 (2)00:38 (19)00:25 (8)
23Domokos Péley53:33+15:4602:48 (4)10:13 (8)18:16 (27)21:23 (27)23:38 (27)26:11 (24)28:15 (20)41:48 (23)43:09 (23)45:02 (23)49:22 (24)52:24 (25)53:02 (25)53:33 (25)
PVSK02:48 (4)07:25 (18)08:03 (39)03:07 (31)02:15 (26)02:33 (13)02:04 (7)13:33 (31)01:21 (18)01:53 (6)04:20 (29)03:02 (19)00:38 (19)00:31 (29)
24POLSTER Thomas54:07+16:2002:50 (5)17:32 (31)19:48 (28)23:13 (31)29:04 (32)31:26 (27)34:20 (25)42:06 (24)43:50 (25)46:44 (25)49:51 (25)53:02 (26)53:40 (26)54:07 (26)
HSV Spittal/Drau02:50 (5)14:42 (35)02:16 (19)03:25 (33)05:51 (40)02:22 (9)02:54 (20)07:46 (8)01:44 (31)02:54 (28)03:07 (12)03:11 (24)00:38 (19)00:27 (15)
25Jaka Pišljar55:45+17:5803:49 (20)16:37 (28)20:04 (29)21:52 (28)27:14 (30)29:46 (26)36:20 (28)44:39 (27)46:15 (27)48:31 (26)51:41 (26)54:38 (27)55:16 (27)55:45 (27)
OK Komenda03:49 (20)12:48 (31)03:27 (32)01:48 (14)05:22 (39)02:32 (12)06:34 (37)08:19 (19)01:36 (27)02:16 (11)03:10 (13)02:57 (15)00:38 (19)00:29 (24)
26Andreas Zölde56:54+19:0704:02 (21)24:08 (36)26:53 (34)28:40 (34)30:21 (34)32:33 (28)35:00 (27)44:20 (26)45:46 (26)50:15 (28)53:00 (27)55:54 (28)56:27 (28)56:54 (28)
OLV Landshut04:02 (21)20:06 (38)02:45 (27)01:47 (13)01:41 (1)02:12 (5)02:27 (15)09:20 (24)01:26 (22)04:29 (38)02:45 (3)02:54 (13)00:33 (3)00:27 (15)
27Reiner Matthias57:34+19:4702:53 (6)10:29 (10)12:34 (8)14:55 (10)16:39 (9)34:05 (32)37:47 (30)46:02 (29)47:28 (29)50:20 (29)53:24 (28)56:29 (29)57:05 (29)57:34 (29)
NF Villach Orienteering02:53 (6)07:36 (19)02:05 (17)02:21 (25)01:44 (2)17:26 (37)03:42 (27)08:15 (17)01:26 (22)02:52 (27)03:04 (10)03:05 (22)00:36 (9)00:29 (24)
28Andrea Orler58:36+20:4904:10 (22)10:20 (9)12:56 (12)16:27 (15)18:54 (17)21:03 (9)23:59 (11)46:16 (30)49:07 (30)51:42 (30)54:42 (29)57:28 (30)58:07 (30)58:36 (30)
US Primiero04:10 (22)06:10 (6)02:36 (24)03:31 (35)02:27 (29)02:09 (4)02:56 (22)22:17 (39)02:51 (39)02:35 (19)03:00 (8)02:46 (7)00:39 (21)00:29 (24)
29FEDERICO MIOTTO68:24+30:3706:01 (31)17:47 (32)21:12 (32)25:13 (32)29:39 (33)33:12 (30)36:43 (29)50:52 (31)52:46 (31)57:57 (31)63:01 (30)67:09 (31)67:50 (31)68:24 (31)
VIORTEAM06:01 (31)11:46 (30)03:25 (31)04:01 (38)04:26 (37)03:33 (21)03:31 (25)14:09 (33)01:54 (35)05:11 (40)05:04 (35)04:08 (37)00:41 (25)00:34 (37)
30Urban Rupnik69:32+31:4503:28 (15)23:49 (34)28:05 (36)33:06 (37)35:14 (36)42:47 (36)47:00 (34)57:50 (34)59:10 (34)62:06 (34)65:21 (34)68:31 (34)69:02 (34)69:32 (33)
OK Azimut03:28 (15)20:21 (39)04:16 (35)05:01 (39)02:08 (19)07:33 (32)04:13 (30)10:50 (29)01:20 (16)02:56 (29)03:15 (15)03:10 (23)00:31 (1)00:30 (27)
31Klemen Mlinar69:33+31:4604:14 (23)17:04 (30)20:36 (31)22:59 (30)25:43 (29)33:30 (31)38:26 (31)53:36 (33)55:27 (32)59:16 (32)64:16 (31)68:20 (33)69:00 (33)69:33 (34)
OK Azimut04:14 (23)12:50 (32)03:32 (33)02:23 (26)02:44 (32)07:47 (34)04:56 (33)15:10 (36)01:51 (33)03:49 (36)05:00 (34)04:04 (35)00:40 (24)00:33 (33)
32sava lazic69:54+32:0705:47 (29)12:26 (18)14:10 (15)19:55 (26)22:33 (25)25:33 (23)30:16 (23)45:43 (28)47:24 (28)50:10 (27)65:13 (33)68:37 (35)69:20 (35)69:54 (35)
OK Jasenica05:47 (29)06:39 (10)01:44 (5)05:45 (40)02:38 (30)03:00 (19)04:43 (31)15:27 (37)01:41 (30)02:46 (23)15:03 (40)03:24 (27)00:43 (29)00:34 (37)
33Riccardo Baccega73:39+35:5218:06 (40)28:27 (39)38:49 (39)40:35 (39)42:33 (39)46:57 (37)51:08 (37)60:40 (35)62:33 (35)65:41 (35)69:37 (35)72:27 (36)73:10 (36)73:39 (36)
Junior Team Trentino18:06 (40)10:21 (28)10:22 (40)01:46 (12)01:58 (13)04:24 (27)04:11 (29)09:32 (25)01:53 (34)03:08 (32)03:56 (26)02:50 (9)00:43 (29)00:29 (24)
34Wilfling Alois77:29+39:4205:57 (30)23:52 (35)28:05 (36)31:33 (35)36:30 (37)42:23 (35)47:45 (35)61:55 (37)63:41 (36)67:24 (36)71:56 (36)76:12 (37)76:57 (37)77:29 (37)
TV Fürstenfeld05:57 (30)17:55 (37)04:13 (34)03:28 (34)04:57 (38)05:53 (31)05:22 (35)14:10 (34)01:46 (32)03:43 (34)04:32 (31)04:16 (38)00:45 (33)00:32 (30)
35GIOVANNI ZARANTONELLO77:50+40:0305:06 (26)19:00 (33)21:58 (33)25:56 (33)29:03 (31)39:33 (33)44:26 (33)62:49 (38)64:26 (38)67:50 (38)72:45 (37)76:51 (38)77:25 (38)77:50 (38)
VIORTEAM05:06 (26)13:54 (33)02:58 (29)03:58 (37)03:07 (34)10:30 (36)04:53 (32)18:23 (38)01:37 (28)03:24 (33)04:55 (33)04:06 (36)00:34 (6)00:25 (8)
36Mislav Magerl78:53+41:0607:24 (34)25:04 (37)32:35 (38)35:43 (38)37:57 (38)42:16 (34)48:04 (36)61:49 (36)63:59 (37)67:47 (37)73:07 (38)77:36 (39)78:24 (39)78:53 (39)
OK Brezice07:24 (34)17:40 (36)07:31 (38)03:08 (32)02:14 (25)04:19 (26)05:48 (36)13:45 (32)02:10 (38)03:48 (35)05:20 (36)04:29 (39)00:48 (38)00:29 (24)
37Thomas Dijak82:50+45:0311:55 (39)26:06 (38)31:07 (37)33:06 (37)35:14 (36)59:04 (39)62:19 (39)70:01 (39)71:30 (39)74:18 (39)77:54 (39)81:34 (40)82:19 (40)82:50 (40)
NF Villach Orienteering11:55 (39)14:11 (34)05:01 (37)01:59 (18)02:08 (19)23:50 (39)03:15 (24)07:42 (7)01:29 (25)02:48 (24)03:36 (22)03:40 (31)00:45 (33)00:31 (29)
38BENIAMINO SCACCO105:21+67:3410:32 (38)40:33 (40)45:06 (40)47:55 (40)51:22 (40)54:41 (38)59:59 (38)74:39 (40)76:44 (40)80:44 (40)87:40 (40)103:37 (1)104:40 (1)105:21 (1)
VIORTEAM10:32 (38)30:01 (40)04:33 (36)02:49 (28)03:27 (36)03:19 (20)05:18 (34)14:40 (35)02:05 (37)04:00 (37)06:56 (38)15:57 (40)01:03 (40)00:41 (40)
Marek Minar39:38+01:5103:11 (11)08:57 (3)10:24 (1)11:54 (1)13:54 (1)19:33 (7)----- (N/A)30:43 (5)31:36 (4)33:28 (4)36:03 (2)38:34 (3)39:11 (3)39:38 (3)
Magnus Orienteering03:11 (11)05:46 (3)01:27 (1)01:30 (3)02:00 (14)05:39 (30)00:00 (N/A)30:43 (40)00:53 (3)01:52 (5)02:35 (2)02:31 (3)00:37 (13)00:27 (15)
Davor Kacin68:44+30:5709:57 (37)16:45 (29)20:10 (30)22:00 (29)23:45 (28)----- (N/A)43:18 (32)51:20 (32)58:21 (33)60:51 (33)64:33 (32)67:34 (32)68:14 (32)68:44 (32)
OK Azimut09:57 (37)06:48 (11)03:25 (31)01:50 (15)01:45 (3)00:00 (N/A)43:18 (39)08:02 (13)07:01 (40)02:30 (17)03:42 (23)03:01 (18)00:40 (24)00:30 (27)