Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M10

NIme / klubČasZaostanekS-102102-103103-104104-105105-106106-5555-F
1Guilhem Haberkorn17:32+00:0001:31 (5)03:13 (4)05:22 (3)08:54 (1)13:09 (1)15:12 (1)17:32 (1)
ADOC01:31 (5)01:42 (4)02:09 (3)03:32 (1)04:15 (4)02:03 (6)02:20 (3)
2Matias Salonen17:38+00:0600:57 (1)02:29 (1)06:10 (4)10:07 (2)13:56 (2)15:26 (2)17:38 (2)
Rajamäen Rykmentti00:57 (1)01:32 (2)03:41 (9)03:57 (2)03:49 (3)01:30 (2)02:12 (2)
3Anton Silier20:50+03:1802:29 (12)04:15 (6)06:40 (6)11:43 (3)16:30 (3)18:24 (3)20:50 (3)
Järfälla OK02:29 (12)01:46 (5)02:25 (4)05:03 (6)04:47 (6)01:54 (5)02:26 (6)
4Andreas Alkjaer Eriksen21:59+04:2702:38 (13)04:45 (10)07:14 (7)12:42 (6)17:34 (4)19:19 (4)21:59 (4)
FIF Hilleroed02:38 (13)02:07 (7)02:29 (5)05:28 (7)04:52 (7)01:45 (4)02:40 (10)
5Hugo Hankovec23:36+06:0401:32 (6)04:17 (7)08:01 (10)12:24 (5)18:40 (6)20:57 (6)23:36 (6)
SK Kamenice01:32 (6)02:45 (10)03:44 (10)04:23 (4)06:16 (10)02:17 (10)02:39 (9)
5Vaclav Valasek23:36+06:0401:35 (7)04:19 (9)07:57 (9)12:09 (4)18:30 (5)20:46 (5)23:36 (6)
SK Kamenice01:35 (7)02:44 (9)03:38 (8)04:12 (3)06:21 (11)02:16 (9)02:50 (12)
7Lucien Pichard24:40+07:0801:13 (2)03:15 (5)06:34 (5)15:02 (9)19:49 (7)21:58 (7)24:40 (7)
Club des Sports de Montagne de01:13 (2)02:02 (6)03:19 (6)08:28 (9)04:47 (6)02:09 (8)02:42 (11)
8Dominic Studer26:18+08:4601:25 (4)02:57 (2)04:56 (1)18:01 (10)21:45 (8)23:51 (8)26:18 (8)
OLG Murten01:25 (4)01:32 (2)01:59 (1)13:05 (13)03:44 (2)02:06 (7)02:27 (7)
9Mads Skaug27:04+09:3201:24 (3)03:00 (3)05:03 (2)14:18 (7)23:17 (10)24:40 (9)27:04 (9)
OK PAN Aarhus01:24 (3)01:36 (3)02:03 (2)09:15 (10)08:59 (13)01:23 (1)02:24 (5)
10Michal Bořánek27:52+10:2001:52 (9)04:18 (8)07:49 (8)14:55 (8)22:52 (9)25:22 (10)27:52 (10)
SKI-OB Šternberk01:52 (9)02:26 (8)03:31 (7)07:06 (8)07:57 (12)02:30 (11)02:30 (8)
11Jann Andri Küng33:59+16:2702:07 (11)10:50 (13)21:46 (14)26:29 (12)30:13 (12)31:50 (11)33:59 (11)
björnbär ok02:07 (11)08:43 (14)10:56 (14)04:43 (5)03:44 (2)01:37 (3)02:09 (1)
12Lasse Alkjaer Eriksen36:32+19:0002:07 (11)05:02 (11)09:27 (12)18:56 (11)29:22 (11)31:53 (12)36:32 (12)
FIF Hilleroed02:07 (11)02:55 (11)04:25 (12)09:29 (11)10:26 (14)02:31 (12)04:39 (14)
13Matijs Loeckx40:55+23:2306:33 (14)11:28 (14)18:16 (13)29:56 (13)35:46 (13)38:32 (13)40:55 (13)
Omega06:33 (14)04:55 (13)06:48 (13)11:40 (12)05:50 (8)02:46 (13)02:23 (4)
14Olav Torgersen43:10+25:3801:47 (8)05:03 (12)09:20 (11)30:08 (14)36:19 (14)39:42 (14)43:10 (14)
Bakkelaget01:47 (8)03:16 (12)04:17 (11)20:48 (14)06:11 (9)03:23 (14)03:28 (13)