Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-8787-3535-3636-107107-7979-7070-4646-9595-6262-F
1Evert Leeuws38:13+00:0006:20 (11)12:41 (9)14:13 (8)18:31 (10)24:45 (7)27:34 (4)30:27 (4)33:03 (1)35:54 (2)38:13 (2)
Omega06:20 (11)06:21 (14)01:32 (10)04:18 (20)06:14 (3)02:49 (1)02:53 (11)02:36 (1)02:51 (19)02:19 (2)
2Sandevoir Luc38:39+00:2604:31 (3)08:20 (3)09:57 (3)13:17 (2)19:15 (2)28:47 (7)31:46 (6)34:56 (3)36:10 (3)38:39 (3)
Orientation caennaise04:31 (3)03:49 (6)01:37 (11)03:20 (13)05:58 (2)09:32 (21)02:59 (13)03:10 (2)01:14 (2)02:29 (8)
3Tóth Adrián39:00+00:4705:48 (10)14:35 (11)15:38 (10)18:07 (9)23:43 (6)27:26 (3)29:46 (3)35:04 (4)36:27 (4)39:00 (4)
Tipo Orienteering Club05:48 (10)08:47 (17)01:03 (2)02:29 (4)05:36 (1)03:43 (3)02:20 (1)05:18 (10)01:23 (4)02:33 (12)
4Thomas Chabance39:16+01:0304:44 (4)07:26 (1)08:52 (1)11:28 (1)18:56 (1)24:08 (1)28:13 (2)35:39 (6)37:00 (5)39:16 (5)
Nature Orientation Saint Etien04:44 (4)02:42 (1)01:26 (8)02:36 (5)07:28 (7)05:12 (11)04:05 (17)07:26 (17)01:21 (3)02:16 (1)
5Tobia Pezzati39:58+01:4506:59 (13)09:43 (5)10:58 (4)13:48 (3)22:36 (4)29:33 (8)32:05 (7)35:28 (5)37:11 (6)39:58 (6)
Societa Corse d'Orientamento M06:59 (13)02:44 (2)01:15 (5)02:50 (10)08:48 (12)06:57 (19)02:32 (6)03:23 (5)01:43 (9)02:47 (14)
6Magnus Struckmann44:11+05:5804:49 (5)07:57 (2)12:04 (5)14:51 (5)25:20 (9)31:04 (9)33:55 (8)39:25 (7)41:28 (7)44:11 (7)
Braunschweiger MTV04:49 (5)03:08 (3)04:07 (24)02:47 (7)10:29 (17)05:44 (14)02:51 (10)05:30 (11)02:03 (14)02:43 (13)
7Arno Keuppens46:39+08:2604:12 (2)08:27 (4)09:52 (2)14:05 (4)20:24 (3)24:27 (2)26:53 (1)33:47 (2)43:13 (8)46:39 (8)
Omega04:12 (2)04:15 (7)01:25 (6)04:13 (19)06:19 (4)04:03 (6)02:26 (4)06:54 (14)09:26 (25)03:26 (21)
8Ádám Lengyel48:10+09:5708:06 (15)11:29 (7)13:54 (7)16:34 (7)24:46 (8)28:44 (6)31:35 (5)43:25 (9)45:22 (9)48:10 (9)
Tabáni Spartacus SKE08:06 (15)03:23 (4)02:25 (17)02:40 (6)08:12 (11)03:58 (4)02:51 (10)11:50 (23)01:57 (12)02:48 (15)
9Silas Frederik Thomsen48:46+10:3308:12 (16)11:42 (8)13:21 (6)16:10 (6)23:32 (5)27:41 (5)35:15 (9)45:10 (11)46:23 (10)48:46 (10)
Horsens OK08:12 (16)03:30 (5)01:39 (12)02:49 (9)07:22 (6)04:09 (8)07:34 (22)09:55 (22)01:13 (1)02:23 (5)
10Marian Basset49:17+11:0405:06 (7)15:28 (13)17:12 (14)20:01 (13)34:41 (16)38:50 (14)41:45 (14)45:08 (10)46:56 (11)49:17 (11)
Club des Sports de Montagne de05:06 (7)10:22 (19)01:44 (13)02:49 (9)14:40 (22)04:09 (8)02:55 (12)03:23 (5)01:48 (10)02:21 (4)
11Dankó Botond49:32+11:1911:32 (20)18:24 (19)20:31 (19)23:56 (18)32:00 (14)38:43 (13)41:28 (13)45:46 (12)47:12 (12)49:32 (12)
Tipo Orienteering Club11:32 (20)06:52 (15)02:07 (15)03:25 (14)08:04 (10)06:43 (18)02:45 (7)04:18 (7)01:26 (5)02:20 (3)
12Paul Pacher51:01+12:4805:21 (9)10:39 (6)14:32 (9)17:52 (8)30:21 (11)35:54 (10)39:03 (10)43:05 (8)48:11 (13)51:01 (13)
Sportunion SCHÖKL Graz05:21 (9)05:18 (11)03:53 (23)03:20 (13)12:29 (20)05:33 (13)03:09 (14)04:02 (6)05:06 (23)02:50 (16)
13Vojtěch Kettner51:17+13:0403:19 (1)15:54 (15)16:56 (13)19:20 (12)35:28 (17)38:25 (12)40:49 (12)45:57 (13)48:45 (15)51:17 (14)
TJ Sokol Hostivice03:19 (1)12:35 (21)01:02 (1)02:24 (3)16:08 (24)02:57 (2)02:24 (3)05:08 (9)02:48 (18)02:32 (10)
14Figuiere Romain51:40+13:2712:01 (21)16:21 (17)20:09 (17)23:25 (17)30:55 (12)40:58 (17)43:28 (15)46:51 (14)48:23 (14)51:40 (15)
GIVRY SPORT ORIENTATION12:01 (21)04:20 (8)03:48 (22)03:16 (11)07:30 (9)10:03 (22)02:30 (5)03:23 (5)01:32 (6)03:17 (20)
15Mathias Peter52:53+14:4012:04 (22)17:26 (18)19:53 (16)26:02 (19)35:57 (18)40:58 (17)44:09 (17)48:45 (15)50:28 (16)52:53 (16)
Sportunion SCHÖKL Graz12:04 (22)05:22 (12)02:27 (18)06:09 (24)09:55 (15)05:01 (10)03:11 (15)04:36 (8)01:43 (9)02:25 (6)
16Samuli Koskinen58:12+19:5906:31 (12)15:24 (12)16:34 (12)18:57 (11)31:45 (13)40:48 (15)44:03 (16)53:09 (16)55:20 (17)58:12 (17)
Turun Suunnistajat06:31 (12)08:53 (18)01:10 (4)02:23 (2)12:48 (21)09:03 (20)03:15 (16)09:06 (19)02:11 (16)02:52 (17)
17Michael Rooman62:13+24:0007:57 (14)13:51 (10)16:03 (11)21:12 (14)30:13 (10)36:04 (11)40:10 (11)55:05 (17)59:00 (18)62:13 (18)
TROL Belgium07:57 (14)05:54 (13)02:12 (16)05:09 (22)09:01 (14)05:51 (15)04:06 (18)14:55 (24)03:55 (21)03:13 (19)
18Hajdu Erik63:56+25:4319:12 (24)32:39 (22)33:44 (22)37:19 (22)43:53 (22)47:52 (19)52:26 (20)59:23 (20)61:23 (20)63:56 (19)
Tipo Orienteering Club19:12 (24)13:27 (22)01:05 (3)03:35 (15)06:34 (5)03:59 (5)04:34 (21)06:57 (15)02:00 (13)02:33 (12)
19Tádé Lakatos64:18+26:0510:26 (18)15:39 (14)21:49 (20)26:26 (20)33:55 (15)48:15 (20)52:28 (21)58:36 (19)60:44 (19)64:18 (20)
Tabáni Spartacus SKE10:26 (18)05:13 (10)06:10 (25)04:37 (21)07:29 (8)14:20 (25)04:13 (19)06:08 (13)02:08 (15)03:34 (23)
20Chen Shmuely66:26+28:1311:05 (19)16:12 (16)17:41 (15)21:18 (15)43:45 (21)48:45 (21)51:33 (19)61:06 (21)63:59 (22)66:26 (21)
EMEK IZRAEL11:05 (19)05:07 (9)01:29 (9)03:37 (16)22:27 (25)05:00 (9)02:48 (8)09:33 (20)02:53 (20)02:27 (7)
21Arttu Kottonen72:44+34:3110:05 (17)20:35 (21)23:10 (21)32:05 (21)41:02 (20)54:22 (22)58:36 (22)67:40 (22)69:31 (23)72:44 (22)
Lynx10:05 (17)10:30 (20)02:35 (20)08:55 (25)08:57 (13)13:20 (24)04:14 (20)09:04 (18)01:51 (11)03:13 (19)
22Joao Cascalho75:04+36:5104:50 (6)18:48 (20)20:14 (18)22:28 (16)37:50 (19)43:56 (18)46:17 (18)56:09 (18)61:26 (21)75:04 (23)
GAFANHORI04:50 (6)13:58 (23)01:26 (8)02:14 (1)15:22 (23)06:06 (16)02:21 (2)09:52 (21)05:17 (24)13:38 (25)
23Etienne Lopez81:07+42:5426:49 (25)34:04 (23)36:03 (23)40:11 (23)50:38 (23)61:50 (24)69:32 (23)75:13 (23)77:40 (24)81:07 (24)
Nature Orientation Saint Etien26:49 (25)07:15 (16)01:59 (14)04:08 (18)10:27 (16)11:12 (23)07:42 (23)05:41 (12)02:27 (17)03:27 (22)
24Miháczi Ádám87:42+49:2905:07 (8)38:33 (24)41:08 (24)45:13 (24)56:17 (24)61:43 (23)76:24 (24)83:27 (24)85:10 (25)87:42 (25)
Tipo Orienteering Club05:07 (8)33:26 (25)02:35 (20)04:05 (17)11:04 (19)05:26 (12)14:41 (25)07:03 (16)01:43 (9)02:32 (10)
25Nelis Fabré104:14+66:0112:10 (23)42:56 (25)46:26 (25)51:36 (25)62:37 (25)69:20 (25)77:39 (25)96:18 (25)100:15 (1)104:14 (1)
Omega12:10 (23)30:46 (24)03:30 (21)05:10 (23)11:01 (18)06:43 (18)08:19 (24)18:39 (25)03:57 (22)03:59 (24)
Sandro Lippitch+-39:47----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
HSV Spittal am Drau00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)