Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-3737-107107-5151-5252-5353-7171-3434-8383-9292-5959-4646-101101-100100-F
1Clément Chataing37:38+00:0003:53 (5)05:21 (5)07:38 (4)09:02 (5)09:57 (3)12:36 (4)14:46 (2)19:27 (2)24:42 (2)27:07 (2)31:46 (2)36:18 (3)37:21 (3)37:38 (3)
Nature Orientation Saint Etien03:53 (5)01:28 (10)02:17 (2)01:24 (19)00:55 (3)02:39 (9)02:10 (4)04:41 (4)05:15 (10)02:25 (2)04:39 (6)04:32 (12)01:03 (11)00:17 (14)
2Petr Skyva39:05+01:2705:07 (12)06:18 (8)09:12 (9)10:07 (8)11:09 (7)13:35 (5)15:55 (5)20:31 (4)25:45 (4)28:54 (6)33:32 (3)37:37 (4)38:51 (4)39:05 (4)
SKI-OB Šternberk05:07 (12)01:11 (2)02:54 (16)00:55 (4)01:02 (5)02:26 (4)02:20 (5)04:36 (3)05:14 (9)03:09 (9)04:38 (5)04:05 (9)01:14 (18)00:14 (4)
3Kryštof Német39:14+01:3603:28 (2)04:42 (2)06:52 (1)08:26 (3)10:10 (4)12:29 (3)14:50 (3)21:33 (6)26:31 (5)28:53 (5)33:44 (4)37:45 (5)38:56 (5)39:14 (5)
SKI-OB Šternberk03:28 (2)01:14 (3)02:10 (1)01:34 (22)01:44 (19)02:19 (2)02:21 (6)06:43 (14)04:58 (4)02:22 (1)04:51 (8)04:01 (8)01:11 (15)00:18 (17)
4Sebastian Torgersen39:47+02:0903:45 (4)05:11 (4)07:45 (5)08:39 (4)09:27 (2)12:04 (1)14:40 (1)19:42 (3)24:42 (2)28:02 (3)35:16 (5)38:27 (6)39:30 (6)39:47 (6)
Bakkelaget03:45 (4)01:26 (9)02:34 (10)00:54 (2)00:48 (1)02:37 (8)02:36 (12)05:02 (7)05:00 (5)03:20 (11)07:14 (16)03:11 (1)01:03 (11)00:17 (14)
5Adam Chloupek40:00+02:2203:20 (1)04:31 (1)06:57 (2)08:00 (1)09:14 (1)12:22 (2)15:14 (4)19:27 (2)25:27 (3)28:36 (4)35:27 (6)39:00 (7)39:43 (7)40:00 (7)
SK Studenec03:20 (1)01:11 (2)02:26 (7)01:03 (9)01:14 (9)03:08 (13)02:52 (16)04:13 (1)06:00 (14)03:09 (9)06:51 (15)03:33 (3)00:43 (1)00:17 (14)
6Stepan Kucera42:18+04:4008:01 (18)09:34 (17)12:23 (16)13:31 (16)14:46 (16)17:42 (15)20:06 (13)24:29 (9)28:53 (8)31:23 (8)35:55 (7)40:47 (8)42:00 (8)42:18 (8)
SK Studenec08:01 (18)01:33 (11)02:49 (15)01:08 (14)01:15 (10)02:56 (11)02:24 (8)04:23 (2)04:24 (3)02:30 (3)04:32 (4)04:52 (17)01:13 (16)00:18 (17)
7Jan Valasek42:38+05:0005:23 (13)06:49 (10)09:12 (9)10:16 (9)11:15 (8)17:04 (13)20:18 (15)25:17 (11)29:23 (9)33:31 (10)37:04 (8)41:27 (9)42:23 (9)42:38 (9)
SK Kamenice05:23 (13)01:26 (9)02:23 (4)01:04 (11)00:59 (4)05:49 (22)03:14 (17)04:59 (6)04:06 (1)04:08 (21)03:33 (1)04:23 (11)00:56 (5)00:15 (7)
8Ábel Sulyok42:52+05:1408:55 (22)10:14 (20)12:40 (18)13:42 (17)14:45 (15)17:13 (14)19:18 (11)24:48 (10)30:26 (10)33:45 (11)38:05 (9)41:28 (10)42:33 (10)42:52 (10)
Tabáni Spartacus SKE08:55 (22)01:19 (5)02:26 (7)01:02 (8)01:03 (6)02:28 (5)02:05 (3)05:30 (10)05:38 (12)03:19 (10)04:20 (3)03:23 (2)01:05 (13)00:19 (18)
9Ondrej Semik45:51+08:1304:14 (7)05:37 (7)08:17 (6)09:19 (7)10:36 (5)13:50 (7)17:09 (8)22:49 (7)28:14 (7)32:17 (9)39:33 (10)44:17 (11)45:31 (11)45:51 (11)
SK Kamenice04:14 (7)01:23 (7)02:40 (11)01:02 (8)01:17 (13)03:14 (15)03:19 (19)05:40 (11)05:25 (11)04:03 (20)07:16 (17)04:44 (16)01:14 (18)00:20 (21)
10Matija Razum46:27+08:4904:38 (8)06:36 (9)09:18 (10)10:23 (10)11:55 (10)15:36 (11)18:07 (10)25:29 (12)33:06 (13)36:53 (15)41:37 (12)45:12 (12)46:12 (12)46:27 (12)
OK Japetic04:38 (8)01:58 (18)02:42 (12)01:05 (12)01:32 (17)03:41 (17)02:31 (10)07:22 (17)07:37 (18)03:47 (16)04:44 (7)03:35 (4)01:00 (8)00:15 (7)
11Lukáš Kettner47:00+09:2203:55 (6)05:31 (6)08:18 (7)09:18 (6)10:39 (6)13:48 (6)16:13 (6)21:26 (5)31:22 (11)34:52 (12)41:30 (11)45:40 (13)46:36 (13)47:00 (13)
TJ Sokol Hostivice03:55 (6)01:36 (12)02:47 (14)01:00 (6)01:21 (15)03:09 (14)02:25 (9)05:13 (9)09:56 (24)03:30 (15)06:38 (14)04:10 (10)00:56 (5)00:24 (26)
12Rémi Baudot47:16+09:3815:58 (26)17:18 (25)19:37 (23)20:53 (23)21:46 (21)24:17 (21)26:13 (20)31:09 (19)35:25 (15)38:20 (16)42:18 (14)46:12 (14)46:59 (14)47:16 (14)
Nature Orientation Saint Etien15:58 (26)01:20 (6)02:19 (3)01:16 (16)00:53 (2)02:31 (7)01:56 (1)04:56 (5)04:16 (2)02:55 (6)03:58 (2)03:54 (6)00:47 (2)00:17 (14)
13Godefroy Bruno47:51+10:1303:29 (3)04:44 (3)07:12 (3)08:11 (2)11:56 (11)14:14 (9)16:14 (7)27:01 (13)32:58 (12)36:05 (14)42:10 (13)46:47 (15)47:36 (15)47:51 (15)
Pole Espoir Fontainebleau03:29 (3)01:15 (4)02:28 (8)00:59 (5)03:45 (27)02:18 (1)02:00 (2)10:47 (24)05:57 (13)03:07 (7)06:05 (13)04:37 (13)00:49 (3)00:15 (7)
14Maxime Chabance52:51+15:1308:30 (20)10:07 (19)12:33 (17)13:47 (18)17:21 (20)20:12 (18)25:00 (19)32:15 (21)37:21 (18)40:44 (18)46:16 (15)50:59 (16)52:31 (16)52:51 (16)
Nature Orientation Saint Etien08:30 (20)01:37 (13)02:26 (7)01:14 (15)03:34 (26)02:51 (10)04:48 (25)07:15 (15)05:06 (8)03:23 (13)05:32 (10)04:43 (15)01:32 (23)00:20 (21)
15Marco Dorigo55:44+18:0604:58 (11)07:00 (11)10:48 (13)12:30 (13)13:41 (13)17:46 (16)21:18 (17)28:42 (16)35:40 (16)39:41 (17)48:27 (17)53:27 (17)55:22 (17)55:44 (17)
GO CAI XXX Ottobre04:58 (11)02:02 (19)03:48 (20)01:42 (23)01:11 (8)04:05 (19)03:32 (20)07:24 (18)06:58 (17)04:01 (19)08:46 (20)05:00 (18)01:55 (24)00:22 (22)
16Mofaz Shmuely55:59+18:2105:40 (14)08:12 (16)11:28 (14)12:32 (14)13:51 (14)16:54 (12)20:10 (14)32:13 (20)41:19 (20)45:08 (21)50:23 (18)54:23 (18)55:42 (18)55:59 (18)
EMEK IZRAEL05:40 (14)02:32 (23)03:16 (17)01:04 (11)01:19 (14)03:03 (12)03:16 (18)12:03 (25)09:06 (21)03:49 (17)05:15 (9)04:00 (7)01:19 (19)00:17 (14)
17Yannis Güdel56:46+19:0805:42 (15)07:37 (14)10:24 (12)11:19 (12)12:42 (12)15:11 (10)17:43 (9)22:53 (8)27:56 (6)30:50 (7)46:47 (16)55:30 (19)56:32 (19)56:46 (19)
OLG Murten05:42 (15)01:55 (17)02:47 (14)00:55 (4)01:23 (16)02:29 (6)02:32 (11)05:10 (8)05:03 (7)02:54 (5)15:57 (26)08:43 (26)01:02 (9)00:14 (4)
18Tomas Kucera62:02+24:2406:06 (17)08:09 (15)12:01 (15)13:07 (15)14:57 (17)18:22 (17)21:08 (16)28:27 (15)41:11 (19)44:32 (20)54:08 (19)60:18 (20)61:39 (20)62:02 (20)
SK Studenec06:06 (17)02:03 (20)03:52 (21)01:06 (13)01:50 (21)03:25 (16)02:46 (14)07:19 (16)12:44 (28)03:21 (12)09:36 (22)06:10 (21)01:21 (20)00:23 (25)
19Tardy Victor66:59+29:2104:47 (9)07:02 (12)09:34 (11)10:27 (11)11:43 (9)14:05 (8)19:51 (12)28:20 (14)33:23 (14)35:56 (13)62:06 (21)65:49 (21)66:46 (21)66:59 (21)
Pole Espoir Fontainebleau04:47 (9)02:15 (21)02:32 (9)00:53 (1)01:16 (12)02:22 (3)05:46 (27)08:29 (21)05:03 (7)02:33 (4)26:10 (27)03:43 (5)00:57 (7)00:13 (1)
20Janis Bošs68:12+30:3408:02 (19)09:49 (18)13:16 (19)14:39 (19)15:43 (18)20:47 (19)23:28 (18)30:07 (17)41:41 (21)53:16 (22)60:57 (20)66:39 (22)67:49 (22)68:12 (22)
Alnis08:02 (19)01:47 (16)03:27 (19)01:23 (18)01:04 (7)05:04 (21)02:41 (13)06:39 (13)11:34 (25)11:35 (27)07:41 (18)05:42 (20)01:10 (14)00:23 (25)
21Egils Bošs76:22+38:4411:49 (25)24:09 (27)28:55 (27)30:40 (27)37:45 (27)41:48 (27)44:10 (26)50:45 (25)57:34 (25)61:00 (24)70:09 (23)74:52 (23)75:56 (23)76:22 (23)
Alnis11:49 (25)12:20 (28)04:46 (23)01:45 (25)07:05 (28)04:03 (18)02:22 (7)06:35 (12)06:49 (16)03:26 (14)09:09 (21)04:43 (15)01:04 (12)00:26 (27)
22Lucas Dubessy79:37+41:5919:39 (27)22:07 (26)26:08 (26)28:30 (26)30:17 (26)34:50 (26)38:25 (24)47:21 (24)55:59 (23)59:53 (23)71:26 (24)77:55 (25)79:19 (25)79:37 (25)
U.S. St-Egreve19:39 (27)02:28 (22)04:01 (22)02:22 (27)01:47 (20)04:33 (20)03:35 (21)08:56 (22)08:38 (20)03:54 (18)11:33 (24)06:29 (22)01:24 (22)00:18 (17)
23Diego Ruzzier83:54+46:1608:55 (22)12:35 (22)17:57 (22)19:14 (21)21:48 (22)34:46 (25)38:27 (25)46:46 (23)56:10 (24)63:06 (25)73:41 (26)80:56 (26)83:34 (26)83:54 (26)
GO CAI XXX Ottobre08:55 (22)03:40 (25)05:22 (26)01:17 (17)02:34 (24)12:58 (27)03:41 (22)08:19 (20)09:24 (22)06:56 (25)10:35 (23)07:15 (24)02:38 (27)00:20 (21)
24Klemen Verbovšek84:18+46:4004:48 (10)11:49 (21)17:03 (21)20:20 (22)21:53 (23)30:40 (22)34:38 (21)59:00 (26)66:56 (26)71:12 (27)77:15 (27)82:39 (28)84:02 (27)84:18 (27)
Orientacijski klub Komenda04:48 (10)07:01 (27)05:14 (24)03:17 (28)01:33 (18)08:47 (26)03:58 (24)24:22 (26)07:56 (19)04:16 (23)06:03 (12)05:24 (19)01:23 (21)00:16 (9)
25Sacha Bredoux84:56+47:1810:06 (23)13:20 (23)20:12 (25)21:39 (25)24:51 (25)31:08 (23)34:51 (22)44:58 (22)54:49 (22)64:02 (26)72:26 (25)81:31 (27)84:40 (28)84:56 (28)
Nature Orientation Saint Etien10:06 (23)03:14 (24)06:52 (28)01:27 (20)03:12 (25)06:17 (23)03:43 (23)10:07 (23)09:51 (23)09:13 (26)08:24 (19)09:05 (27)03:09 (28)00:16 (9)
26Arthur Copin114:39+77:0136:36 (28)38:14 (28)41:41 (28)43:33 (28)46:05 (28)61:30 (28)64:21 (27)72:07 (27)83:52 (27)88:02 (28)93:57 (28)113:19 (1)114:16 (1)114:39 (1)
U.S. St-Egreve36:36 (28)01:38 (14)03:27 (19)01:52 (26)02:32 (23)15:25 (28)02:51 (15)07:46 (19)11:45 (26)04:10 (22)05:55 (11)19:22 (28)00:57 (7)00:23 (25)
27Jonathan Mothe142:25+104:4710:22 (24)14:21 (24)19:43 (24)21:28 (24)23:24 (24)31:38 (24)36:56 (23)83:40 (28)96:05 (28)116:31 (1)131:20 (1)139:39 (2)141:37 (2)142:25 (2)
Nature Orientation Saint Etien10:22 (24)03:59 (26)05:22 (26)01:45 (25)01:56 (22)08:14 (25)05:18 (26)46:44 (28)12:25 (27)20:26 (28)14:49 (25)08:19 (25)01:58 (25)00:48 (28)
Valentin Téo78:12+40:3405:54 (16)07:35 (13)13:33 (20)15:04 (20)16:20 (19)23:15 (20)----- (N/A)30:51 (18)37:10 (17)41:46 (19)68:35 (22)75:35 (24)77:58 (24)78:12 (24)
Pole Espoir Fontainebleau05:54 (16)01:41 (15)05:58 (27)01:31 (21)01:16 (12)06:55 (24)00:00 (N/A)30:51 (27)06:19 (15)04:36 (24)26:49 (28)07:00 (23)02:23 (26)00:14 (4)