Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-3737-107107-5151-5252-5353-7171-3434-8383-9292-5959-4646-101101-100100-F
1Gombkötő Péter45:34+00:0005:53 (9)07:18 (7)10:25 (5)11:42 (4)12:58 (4)15:47 (3)18:25 (3)25:03 (2)30:35 (1)33:37 (2)38:39 (2)43:31 (3)45:09 (4)45:34 (4)
Tipo Orienteering Club05:53 (9)01:25 (1)03:07 (5)01:17 (6)01:16 (3)02:49 (2)02:38 (4)06:38 (5)05:32 (1)03:02 (2)05:02 (1)04:52 (8)01:38 (12)00:25 (12)
2Dankó Zoltán50:21+04:4704:52 (5)06:26 (2)09:25 (2)10:47 (2)12:14 (2)15:45 (2)18:09 (2)24:39 (1)31:22 (2)34:56 (3)44:04 (3)48:48 (4)49:52 (5)50:21 (5)
Tipo Orienteering Club04:52 (5)01:34 (3)02:59 (3)01:22 (10)01:27 (7)03:31 (5)02:24 (2)06:30 (4)06:43 (7)03:34 (3)09:08 (12)04:44 (4)01:04 (3)00:29 (21)
3Lengyel Vilmos52:10+06:3604:47 (4)06:51 (5)12:12 (9)13:21 (9)14:58 (8)20:07 (7)23:16 (8)29:37 (5)35:53 (5)39:42 (4)45:29 (4)50:33 (5)51:46 (6)52:10 (6)
Tipo Orienteering Club04:47 (4)02:04 (11)05:21 (18)01:09 (3)01:37 (10)05:09 (13)03:09 (9)06:21 (3)06:16 (3)03:49 (5)05:47 (3)05:04 (10)01:13 (9)00:24 (11)
4Molnár Attila52:59+07:2504:58 (6)06:28 (3)09:36 (3)10:56 (3)12:35 (3)16:00 (4)19:14 (4)27:29 (3)35:48 (4)39:57 (5)46:12 (5)50:57 (6)52:31 (7)52:59 (7)
Tipo Orienteering Club04:58 (6)01:30 (2)03:08 (6)01:20 (9)01:39 (12)03:25 (4)03:14 (10)08:15 (10)08:19 (11)04:09 (8)06:15 (7)04:45 (5)01:34 (11)00:28 (17)
5Maris Stabins54:25+08:5111:57 (18)15:04 (18)17:36 (14)18:54 (13)20:27 (13)23:12 (11)25:32 (11)32:25 (8)39:02 (8)41:56 (6)48:32 (7)53:02 (8)54:08 (8)54:25 (8)
Jelgava & Gulbene11:57 (18)03:07 (17)02:32 (1)01:18 (7)01:33 (9)02:45 (1)02:20 (1)06:53 (8)06:37 (6)02:54 (1)06:36 (9)04:30 (1)01:06 (5)00:17 (2)
6Mladen Vukmanovic54:59+09:2504:47 (4)07:20 (8)10:23 (4)11:43 (5)13:09 (5)17:27 (6)20:10 (5)32:34 (9)39:00 (7)42:46 (9)48:10 (6)52:45 (7)54:33 (9)54:59 (9)
OK Kapela04:47 (4)02:33 (14)03:03 (4)01:20 (9)01:26 (5)04:18 (9)02:43 (5)12:24 (18)06:26 (4)03:46 (4)05:24 (2)04:35 (2)01:48 (14)00:26 (15)
7Dankó István56:05+10:3106:45 (11)08:42 (10)13:13 (11)14:47 (11)16:17 (10)20:09 (8)22:43 (7)31:40 (7)37:48 (6)42:38 (8)49:06 (8)54:12 (9)55:38 (10)56:05 (10)
Tipo Orienteering Club06:45 (11)01:57 (9)04:31 (14)01:34 (14)01:30 (8)03:52 (7)02:34 (3)08:57 (12)06:08 (2)04:50 (12)06:28 (8)05:06 (11)01:26 (10)00:27 (16)
8Tanel Saue56:16+10:4203:54 (1)05:29 (1)08:03 (1)09:02 (1)10:11 (1)13:48 (1)25:48 (12)30:53 (6)40:23 (9)44:13 (10)50:04 (9)54:45 (10)55:56 (11)56:16 (11)
SK Mercury03:54 (1)01:35 (4)02:34 (2)00:59 (1)01:09 (1)03:37 (6)12:00 (20)05:05 (1)09:30 (14)03:50 (6)05:51 (5)04:41 (3)01:11 (8)00:20 (6)
9Horst Mayer59:33+13:5904:30 (2)06:31 (4)10:32 (7)11:44 (6)13:25 (6)16:42 (5)21:36 (6)27:57 (4)34:42 (3)42:28 (7)53:15 (10)58:06 (11)59:10 (12)59:33 (12)
SSV Hallein-Neualm04:30 (2)02:01 (10)04:01 (12)01:12 (4)01:41 (14)03:17 (3)04:54 (17)06:21 (3)06:45 (8)07:46 (16)10:47 (14)04:51 (7)01:04 (3)00:23 (9)
10Francisco Delgado65:55+20:2116:23 (19)18:16 (19)21:54 (19)22:58 (17)24:52 (17)30:10 (16)33:08 (16)40:01 (12)47:13 (12)51:51 (12)58:06 (12)63:36 (12)65:29 (13)65:55 (13)
OK Azimut16:23 (19)01:53 (7)03:38 (10)01:04 (2)01:54 (15)05:18 (14)02:58 (8)06:53 (8)07:12 (10)04:38 (11)06:15 (7)05:30 (12)01:53 (16)00:26 (15)
11Peter Gardner67:27+21:5305:42 (8)08:51 (11)12:44 (10)14:16 (10)15:57 (9)20:29 (9)24:38 (10)34:09 (10)43:49 (10)49:19 (11)56:54 (11)64:56 (13)67:03 (14)67:27 (14)
Edinburgh University Orienteer05:42 (8)03:09 (18)03:53 (11)01:32 (12)01:41 (14)04:32 (11)04:09 (14)09:31 (15)09:40 (17)05:30 (15)07:35 (10)08:02 (20)02:07 (20)00:24 (11)
12Sami Keskimäki73:09+27:3505:54 (10)07:50 (9)11:11 (8)12:24 (8)13:38 (7)24:21 (12)27:19 (13)40:59 (13)49:52 (14)54:53 (15)66:37 (14)71:33 (15)72:40 (16)73:09 (16)
Nakkilan Wisa05:54 (10)01:56 (8)03:21 (7)01:13 (5)01:14 (2)10:43 (21)02:58 (8)13:40 (20)08:53 (12)05:01 (14)11:44 (16)04:56 (9)01:07 (6)00:29 (21)
13Vojko Kacin77:50+32:1611:50 (17)13:38 (16)17:43 (15)20:00 (15)21:22 (14)31:16 (17)36:05 (17)42:51 (14)52:14 (16)57:09 (16)68:46 (15)75:25 (16)77:28 (17)77:50 (17)
OK Azimut11:50 (17)01:48 (6)04:05 (13)02:17 (18)01:22 (4)09:54 (20)04:49 (16)06:46 (6)09:23 (13)04:55 (13)11:37 (15)06:39 (14)02:03 (19)00:22 (8)
14Kare Jensen81:51+36:1709:04 (12)11:52 (13)15:16 (12)20:04 (16)21:42 (15)25:54 (14)32:30 (15)43:17 (15)50:18 (15)54:33 (14)74:03 (17)80:28 (17)81:31 (18)81:51 (18)
Herning O-Klub09:04 (12)02:48 (16)03:24 (9)04:48 (22)01:38 (11)04:12 (8)06:36 (19)10:47 (17)07:01 (9)04:15 (9)19:30 (19)06:25 (13)01:03 (1)00:20 (6)
15Janno Kivik83:38+38:0410:39 (16)13:21 (15)17:56 (16)19:39 (14)22:07 (16)28:08 (15)31:36 (14)40:01 (12)49:37 (13)53:28 (13)72:55 (16)80:55 (18)82:45 (19)83:38 (19)
SK Mercury10:39 (16)02:42 (15)04:35 (15)01:43 (17)02:28 (18)06:01 (16)03:28 (12)08:25 (11)09:36 (16)03:51 (7)19:27 (18)08:00 (19)01:50 (15)00:53 (22)
16Laimonas Krasauskas88:08+42:3410:06 (14)14:00 (17)21:49 (18)23:12 (18)27:06 (19)36:01 (19)39:41 (20)47:41 (17)57:13 (18)66:56 (19)78:55 (18)85:41 (19)87:52 (20)88:08 (20)
OK Medeina10:06 (14)03:54 (21)07:49 (21)01:23 (11)03:54 (21)08:55 (18)03:40 (13)08:00 (9)09:32 (15)09:43 (18)11:59 (17)06:46 (15)02:11 (21)00:16 (1)
17Gardeur Julien96:49+51:1509:11 (13)11:34 (12)16:34 (13)18:08 (12)20:15 (12)24:36 (13)38:40 (19)49:22 (18)64:25 (19)74:09 (20)84:23 (19)94:18 (20)96:20 (21)96:49 (21)
Groupe Ligues09:11 (13)02:23 (13)05:00 (17)01:34 (14)02:07 (16)04:21 (10)14:04 (21)10:42 (16)15:03 (19)09:44 (19)10:14 (13)09:55 (21)02:02 (18)00:29 (21)
18Dennis Sasser97:00+51:2620:47 (20)24:30 (20)29:58 (20)31:36 (20)34:34 (20)44:05 (20)48:40 (21)57:40 (19)69:13 (20)78:46 (21)87:36 (20)94:36 (21)96:31 (22)97:00 (22)
Herning O-Klub20:47 (20)03:43 (20)05:28 (19)01:38 (15)02:58 (19)09:31 (19)04:35 (15)09:00 (13)11:33 (18)09:33 (17)08:50 (11)07:00 (16)01:55 (17)00:29 (21)
19Florian Bitzer101:47+56:1310:07 (15)12:22 (14)21:14 (17)25:02 (19)26:29 (18)32:41 (18)37:55 (18)47:04 (16)53:32 (17)58:00 (18)90:26 (21)97:33 (22)101:27 (1)101:47 (1)
AS QUETIGNY10:07 (15)02:15 (12)08:52 (22)03:48 (21)01:27 (7)06:12 (17)05:14 (18)09:09 (14)06:28 (5)04:28 (10)32:26 (20)07:07 (17)03:54 (22)00:20 (6)
20Lukas Lazinskas148:57+103:2325:28 (22)32:37 (22)37:20 (22)39:38 (22)41:56 (21)47:37 (21)51:05 (22)64:06 (20)84:32 (21)104:02 (1)139:46 (1)146:56 (2)148:35 (3)148:57 (3)
OK Medeina25:28 (22)07:09 (22)04:43 (16)02:18 (19)02:18 (17)05:41 (15)03:28 (12)13:01 (19)20:26 (20)19:30 (21)35:44 (21)07:10 (18)01:39 (13)00:22 (8)
Jan Hulec69:55+24:2105:26 (7)07:09 (6)10:31 (6)12:12 (7)16:26 (11)21:30 (10)24:15 (9)----- (N/A)45:34 (11)57:53 (17)63:43 (13)68:30 (14)69:36 (15)69:55 (15)
Spolek podorlických běžců05:26 (7)01:43 (5)03:22 (8)01:41 (16)04:14 (22)05:04 (12)02:45 (6)00:00 (N/A)45:34 (21)12:19 (20)05:50 (4)04:47 (6)01:06 (5)00:19 (3)
Vit Hulec139:11+93:3723:51 (21)27:20 (21)34:44 (21)38:18 (21)42:02 (22)88:24 (22)120:33 (1)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)137:35 (1)138:45 (2)139:11 (2)
Spolek podorlických běžců23:51 (21)03:29 (19)07:24 (20)03:34 (20)03:44 (20)46:22 (22)32:09 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)137:35 (22)01:10 (7)00:26 (15)