Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-6464-7272-3838-3434-3333-5151-5454-6767-5858-100100-F
1Reijo Haaja30:57+00:0001:56 (1)04:22 (1)07:13 (1)10:29 (1)12:43 (1)16:06 (1)18:17 (1)22:42 (1)29:24 (2)30:34 (2)30:57 (2)
Valkeakosken Haka01:56 (1)02:26 (6)02:51 (1)03:16 (1)02:14 (1)03:23 (5)02:11 (13)04:25 (11)06:42 (1)01:10 (1)00:23 (6)
2Arne Pedersen33:39+02:4202:39 (6)05:00 (3)07:56 (2)12:01 (2)14:53 (2)18:19 (2)19:53 (2)22:58 (2)31:04 (3)33:18 (3)33:39 (3)
Mariager Fjord OK02:39 (6)02:21 (3)02:56 (2)04:05 (3)02:52 (4)03:26 (6)01:34 (4)03:05 (5)08:06 (2)02:14 (13)00:21 (2)
3Arne Grondahl40:09+09:1206:14 (13)08:40 (13)11:55 (12)19:24 (12)21:56 (10)24:48 (7)26:19 (6)29:09 (6)38:02 (5)39:45 (5)40:09 (5)
Sollerod OK06:14 (13)02:26 (6)03:15 (4)07:29 (18)02:32 (3)02:52 (2)01:31 (3)02:50 (2)08:53 (4)01:43 (4)00:24 (8)
4Kurt Huber41:35+10:3804:49 (11)06:36 (7)10:23 (6)15:27 (5)17:45 (5)20:19 (4)21:49 (3)24:43 (4)39:21 (6)41:08 (6)41:35 (6)
SPOBO04:49 (11)01:47 (2)03:47 (13)05:04 (9)02:18 (2)02:34 (1)01:30 (2)02:54 (3)14:38 (18)01:47 (5)00:27 (14)
5Christian Studer42:11+11:1404:01 (10)07:12 (9)10:56 (7)15:48 (6)18:54 (6)22:29 (6)24:33 (5)28:14 (5)40:05 (7)41:48 (7)42:11 (7)
OLG Murten04:01 (10)03:11 (12)03:44 (11)04:52 (8)03:06 (6)03:35 (9)02:04 (10)03:41 (8)11:51 (15)01:43 (4)00:23 (6)
6Reijo Seitajoki44:55+13:5802:33 (4)05:19 (4)08:56 (4)13:42 (4)17:10 (4)20:28 (5)22:29 (4)29:49 (7)41:13 (8)44:22 (8)44:55 (8)
Mesik-Jyry02:33 (4)02:46 (9)03:37 (9)04:46 (6)03:28 (13)03:18 (3)02:01 (8)07:20 (18)11:24 (14)03:09 (22)00:33 (19)
7Walter Bieri45:29+14:3202:35 (5)08:38 (12)12:14 (13)17:31 (10)21:07 (7)26:10 (9)28:36 (8)33:18 (8)43:05 (9)45:08 (9)45:29 (9)
OLG Immensee02:35 (5)06:03 (22)03:36 (8)05:17 (12)03:36 (14)05:03 (13)02:26 (16)04:42 (13)09:47 (6)02:03 (9)00:21 (2)
8Ole F. Thomsen46:10+15:1305:59 (12)08:21 (11)11:42 (11)17:17 (9)22:29 (11)25:50 (8)30:52 (11)35:24 (11)44:06 (10)45:47 (10)46:10 (10)
Hjoerring OK, Vendelboerne05:59 (12)02:22 (4)03:21 (5)05:35 (16)05:12 (20)03:21 (4)05:02 (20)04:32 (12)08:42 (3)01:41 (2)00:23 (6)
9Peter Eglin49:03+18:0607:23 (15)10:37 (15)14:26 (15)21:07 (14)24:23 (14)28:01 (12)29:52 (9)34:17 (9)46:43 (11)48:34 (11)49:03 (11)
Corbus07:23 (15)03:14 (13)03:49 (14)06:41 (17)03:16 (9)03:38 (10)01:51 (6)04:25 (11)12:26 (16)01:51 (6)00:29 (16)
10Otto Venhauer50:32+19:3508:39 (16)11:09 (16)14:23 (14)19:14 (11)23:35 (12)28:50 (13)34:35 (13)37:48 (13)48:07 (12)50:07 (12)50:32 (12)
OLC Union Viktring08:39 (16)02:30 (8)03:14 (3)04:51 (7)04:21 (17)05:15 (16)05:45 (21)03:13 (6)10:19 (8)02:00 (8)00:25 (12)
11Herwig Hierzegger53:16+22:1903:09 (8)07:21 (10)11:36 (10)16:41 (8)21:35 (9)27:09 (11)29:56 (10)34:54 (10)50:34 (14)52:52 (13)53:16 (13)
Wiener Akadem.TV03:09 (8)04:12 (20)04:15 (17)05:05 (10)04:54 (19)05:34 (20)02:47 (17)04:58 (14)15:40 (20)02:18 (14)00:24 (8)
12Kurt Heimoz53:49+22:5202:51 (7)05:56 (6)11:18 (8)16:37 (7)21:13 (8)26:23 (10)28:33 (7)35:47 (12)50:30 (13)53:13 (14)53:49 (14)
Swiss O Tours02:51 (7)03:05 (11)05:22 (21)05:19 (13)04:36 (18)05:10 (14)02:10 (12)07:14 (17)14:43 (19)02:43 (18)00:36 (21)
13Arvo Jonkka59:32+28:3509:39 (18)14:27 (20)29:29 (23)33:22 (21)36:46 (20)41:23 (19)43:18 (18)46:47 (17)57:03 (17)59:07 (17)59:32 (16)
RastiKarhut09:39 (18)04:48 (21)15:02 (23)03:53 (2)03:24 (11)04:37 (12)01:55 (7)03:29 (7)10:16 (7)02:04 (10)00:25 (12)
14Ernst Baumann59:33+28:3617:03 (22)18:44 (22)22:34 (21)28:04 (19)31:06 (17)35:34 (16)37:24 (15)40:19 (14)56:16 (16)59:06 (16)59:33 (17)
Corbus17:03 (22)01:41 (1)03:50 (15)05:30 (15)03:02 (5)04:28 (11)01:50 (5)02:55 (4)15:57 (21)02:50 (20)00:27 (14)
15Atis Anze63:03+32:0609:45 (19)13:44 (18)18:45 (18)28:42 (20)32:47 (18)38:12 (18)41:06 (17)49:51 (19)60:26 (19)62:38 (19)63:03 (18)
Jelgava & Gulbene09:45 (19)03:59 (18)05:01 (20)09:57 (20)04:05 (15)05:25 (17)02:54 (18)08:45 (20)10:35 (10)02:12 (11)00:25 (12)
16Winfried Rode63:09+32:1206:19 (14)09:22 (14)20:08 (19)25:38 (16)29:44 (15)35:15 (15)37:19 (14)48:36 (18)59:49 (18)62:36 (18)63:09 (19)
Ski-Club Helsa e.V.06:19 (14)03:03 (10)10:46 (22)05:30 (15)04:06 (16)05:31 (19)02:04 (10)11:17 (21)11:13 (12)02:47 (19)00:33 (19)
17Reinhard Jahn67:09+36:1215:33 (21)19:24 (23)22:58 (22)27:43 (18)33:45 (19)48:49 (21)51:04 (20)55:07 (21)64:30 (20)66:44 (20)67:09 (20)
Braunschweiger MTV15:33 (21)03:51 (17)03:34 (7)04:45 (5)06:02 (21)15:04 (23)02:15 (14)04:03 (9)09:23 (5)02:14 (13)00:25 (12)
18Finn Grynderup79:46+48:4903:13 (9)06:58 (8)11:32 (9)20:47 (13)24:11 (13)29:50 (14)31:59 (12)50:30 (20)70:26 (21)79:13 (21)79:46 (21)
Horsens OK03:13 (9)03:45 (16)04:34 (19)09:15 (19)03:24 (11)05:39 (21)02:09 (11)18:31 (22)19:56 (22)08:47 (23)00:33 (19)
19Knud Lykking85:27+54:3009:24 (17)13:04 (17)16:47 (16)46:54 (23)50:01 (22)61:03 (22)64:15 (21)69:53 (22)82:26 (22)84:50 (22)85:27 (22)
OK-73 Gladsaxe09:24 (17)03:40 (15)03:43 (10)30:07 (23)03:07 (7)11:02 (22)03:12 (19)05:38 (16)12:33 (17)02:24 (15)00:37 (22)
20Hans Baumann96:59+66:0202:33 (4)05:48 (5)09:35 (5)25:34 (15)38:32 (21)42:04 (20)43:27 (19)46:12 (16)93:41 (23)96:21 (23)96:59 (23)
Swiss O Tours02:33 (4)03:15 (14)03:47 (13)15:59 (21)12:58 (22)03:32 (8)01:23 (1)02:45 (1)47:29 (23)02:40 (17)00:38 (23)
21Giancarlo Gozzer104:53+73:5609:55 (20)14:07 (19)18:07 (17)39:40 (22)62:14 (23)67:27 (23)83:00 (22)90:47 (23)101:41 (1)104:19 (1)104:53 (1)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.09:55 (20)04:12 (20)04:00 (16)21:33 (22)22:34 (23)05:13 (15)15:33 (22)07:47 (19)10:54 (11)02:38 (16)00:34 (20)
Osmo Peitsala36:00+05:0302:30 (2)04:58 (2)08:23 (3)12:54 (3)16:19 (3)19:48 (3)----- (N/A)23:21 (3)33:42 (4)35:37 (4)36:00 (4)
HS-Espoo02:30 (2)02:28 (7)03:25 (6)04:31 (4)03:25 (12)03:29 (7)00:00 (N/A)23:21 (23)10:21 (9)01:55 (7)00:23 (6)
Edi Baumann58:28+27:31----- (N/A)17:38 (21)21:58 (20)27:09 (17)30:25 (16)35:55 (17)38:20 (16)43:46 (15)55:03 (15)57:59 (15)58:28 (15)
Swiss O Tours00:00 (N/A)17:38 (23)04:20 (18)05:11 (11)03:16 (9)05:30 (18)02:25 (15)05:26 (15)11:17 (13)02:56 (21)00:29 (16)