Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-102102-103103-104104-105105-9191-106106-6262-F
1Lena Mathys20:25+00:0001:05 (3)04:04 (9)06:12 (6)09:42 (2)12:29 (1)15:43 (1)17:40 (1)20:25 (1)
ZELG01:05 (3)02:59 (11)02:08 (1)03:30 (1)02:47 (2)03:14 (2)01:57 (1)02:45 (1)
2Solene Droin22:46+02:2101:25 (9)03:15 (6)05:30 (3)11:45 (4)14:38 (3)17:25 (3)19:33 (2)22:46 (2)
Nature Orientation Saint Etien01:25 (9)01:50 (4)02:15 (4)06:15 (7)02:53 (3)02:47 (1)02:08 (3)03:13 (4)
3Frida Junegard24:01+03:3601:11 (5)03:04 (4)05:38 (5)09:21 (1)13:28 (2)16:54 (2)20:20 (3)24:01 (3)
Tullinge SK01:11 (5)01:53 (5)02:34 (8)03:43 (2)04:07 (6)03:26 (6)03:26 (8)03:41 (8)
4Inka Salonen27:38+07:1301:53 (11)04:18 (10)07:15 (9)12:50 (5)17:19 (5)21:20 (4)24:04 (4)27:38 (4)
Rajamäen Rykmentti01:53 (11)02:25 (8)02:57 (10)05:35 (6)04:29 (8)04:01 (7)02:44 (5)03:34 (7)
5Caroline Finderup28:17+07:5200:57 (1)02:36 (1)06:19 (8)10:42 (3)15:04 (4)21:40 (5)25:27 (5)28:17 (5)
OK PAN Aarhus00:57 (1)01:39 (2)03:43 (11)04:23 (3)04:22 (7)06:36 (14)03:47 (9)02:50 (2)
6Karolina Tauchmanova30:31+10:0601:11 (5)02:38 (2)04:48 (1)19:00 (10)21:46 (9)25:11 (8)27:15 (6)30:31 (6)
SK Studenec01:11 (5)01:27 (1)02:10 (3)14:12 (13)02:46 (1)03:25 (5)02:04 (2)03:16 (5)
7Hajdu Frida32:31+12:0602:22 (12)05:02 (11)07:42 (10)12:58 (6)17:31 (6)24:02 (6)28:13 (7)32:31 (7)
Tipo Orienteering Club02:22 (12)02:40 (9)02:40 (9)05:16 (5)04:33 (9)06:31 (13)04:11 (10)04:18 (11)
8Marlene Berger34:01+13:3601:18 (7)03:13 (5)05:31 (4)13:03 (7)19:50 (7)24:03 (7)29:38 (8)34:01 (8)
OLC Berger Ladies01:18 (7)01:55 (6)02:18 (5)07:32 (8)06:47 (12)04:13 (10)05:35 (11)04:23 (12)
9Katjuša Poljanšek36:00+15:3501:22 (8)03:41 (7)07:53 (11)16:31 (9)21:16 (8)25:48 (9)31:44 (9)36:00 (9)
OK Azimut01:22 (8)02:19 (7)04:12 (12)08:38 (10)04:45 (10)04:32 (11)05:56 (12)04:16 (10)
10Juliette Basset38:27+18:0203:41 (15)12:54 (14)15:19 (12)25:31 (12)29:09 (11)32:24 (11)35:08 (10)38:27 (10)
Club des Sports de Montagne de03:41 (15)09:13 (14)02:25 (6)10:12 (12)03:38 (4)03:15 (3)02:44 (5)03:19 (6)
11Elena Pezzati42:59+22:3401:15 (6)02:56 (3)05:06 (2)14:15 (8)32:50 (12)37:02 (12)40:04 (12)42:59 (11)
Societa Corse d'Orientamento M01:15 (6)01:41 (3)02:10 (3)09:09 (11)18:35 (15)04:12 (9)03:02 (6)02:55 (3)
12Rikke Ivarsen43:04+22:3900:58 (2)03:52 (8)06:18 (7)21:55 (11)25:56 (10)30:08 (10)38:57 (11)43:04 (12)
OK PAN Aarhus00:58 (2)02:54 (10)02:26 (7)15:37 (14)04:01 (5)04:12 (9)08:49 (14)04:07 (9)
13Fanny Güdel51:31+31:0601:34 (10)15:46 (15)27:54 (15)32:46 (14)39:41 (14)43:05 (13)46:20 (13)51:31 (13)
OLG Murten01:34 (10)14:12 (15)12:08 (14)04:52 (4)06:55 (14)03:24 (4)03:15 (7)05:11 (13)
14Sofie Finderup62:15+41:5003:10 (13)06:35 (12)23:31 (14)32:05 (13)38:58 (13)45:49 (14)54:05 (14)62:15 (14)
OK PAN Aarhus03:10 (13)03:25 (12)16:56 (15)08:34 (9)06:53 (13)06:51 (15)08:16 (13)08:10 (15)
15Adela Novakova76:59+56:3403:11 (14)08:21 (13)15:49 (13)45:44 (15)51:47 (15)57:17 (15)70:06 (15)76:59 (15)
Praga Praha03:11 (14)05:10 (13)07:28 (13)29:55 (15)06:03 (11)05:30 (12)12:49 (15)06:53 (14)