Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-7373-107107-5151-5454-6767-7979-9393-5858-F
1Katerina Pavlu32:46+00:0003:54 (2)08:11 (2)11:24 (2)13:01 (2)16:19 (2)21:40 (1)26:13 (1)30:36 (1)32:46 (1)
Praga Praha03:54 (2)04:17 (4)03:13 (3)01:37 (3)03:18 (4)05:21 (5)04:33 (6)04:23 (11)02:10 (4)
2Marie Prochazkova33:35+00:4904:25 (4)08:39 (3)12:14 (3)14:07 (3)16:46 (3)25:00 (4)28:38 (2)31:13 (2)33:35 (2)
Sokol Dobrichovice04:25 (4)04:14 (3)03:35 (6)01:53 (6)02:39 (2)08:14 (15)03:38 (1)02:35 (1)02:22 (7)
3Elke Verdeyen35:46+03:0005:05 (8)09:08 (4)12:42 (4)16:55 (7)20:19 (6)24:54 (3)29:01 (3)33:04 (3)35:46 (3)
Omega05:05 (8)04:03 (2)03:34 (5)04:13 (20)03:24 (6)04:35 (2)04:07 (4)04:03 (9)02:42 (12)
4Chloé Haberkorn35:47+03:0107:42 (13)12:13 (10)15:11 (7)16:45 (6)20:36 (7)26:36 (7)30:39 (5)33:29 (4)35:47 (4)
ADOC07:42 (13)04:31 (5)02:58 (2)01:34 (2)03:51 (11)06:00 (6)04:03 (3)02:50 (2)02:18 (5)
5Faggyas Réka36:51+04:0504:34 (6)10:10 (6)14:11 (5)15:59 (4)19:54 (4)24:27 (2)30:47 (6)34:12 (5)36:51 (5)
Tipo Orienteering Club04:34 (6)05:36 (10)04:01 (11)01:48 (4)03:55 (13)04:33 (1)06:20 (14)03:25 (7)02:39 (11)
6Zuzana Kozinova37:57+05:1105:03 (7)12:03 (8)15:52 (9)18:28 (9)22:06 (9)28:11 (8)32:52 (7)35:49 (6)37:57 (6)
Praga Praha05:03 (7)07:00 (14)03:49 (9)02:36 (13)03:38 (7)06:05 (7)04:41 (8)02:57 (4)02:08 (3)
7Karolina Bořánková41:55+09:0903:40 (1)07:31 (1)10:08 (1)12:21 (1)14:57 (1)25:41 (6)29:40 (4)39:52 (7)41:55 (7)
SKI-OB Šternberk03:40 (1)03:51 (1)02:37 (1)02:13 (10)02:36 (1)10:44 (18)03:59 (2)10:12 (20)02:03 (1)
8Faggyas Petra42:21+09:3504:29 (5)09:48 (5)14:30 (6)16:27 (5)20:14 (5)25:04 (5)35:29 (8)40:00 (8)42:21 (8)
Tipo Orienteering Club04:29 (5)05:19 (7)04:42 (17)01:57 (8)03:47 (10)04:50 (4)10:25 (18)04:31 (12)02:21 (6)
9Molinier Caroline43:49+11:0311:35 (18)16:35 (15)20:01 (13)21:35 (11)25:16 (10)31:46 (9)36:14 (9)41:24 (9)43:49 (9)
Groupe Ligues11:35 (18)05:00 (6)03:26 (4)01:34 (2)03:41 (9)06:30 (10)04:28 (5)05:10 (14)02:25 (9)
10Lucie Pacholikova44:43+11:5709:24 (17)14:55 (12)18:52 (11)23:06 (13)26:02 (11)33:17 (10)38:04 (10)41:25 (10)44:43 (10)
SK Studenec09:24 (17)05:31 (9)03:57 (10)04:14 (21)02:56 (3)07:15 (14)04:47 (10)03:21 (6)03:18 (15)
11Klára Hrabánková51:34+18:4804:22 (3)11:30 (7)15:49 (8)17:47 (8)21:08 (8)39:49 (15)45:46 (13)49:01 (11)51:34 (11)
Praga Praha04:22 (3)07:08 (15)04:19 (14)01:58 (9)03:21 (5)18:41 (21)05:57 (11)03:15 (5)02:33 (10)
12Ana Anjos52:37+19:5107:46 (14)15:38 (14)19:53 (12)22:54 (12)27:12 (12)36:45 (13)43:11 (12)49:47 (13)52:37 (12)
GAFANHORI07:46 (14)07:52 (18)04:15 (12)03:01 (17)04:18 (14)09:33 (17)06:26 (15)06:36 (16)02:50 (13)
13Egei Petra54:46+22:0016:33 (21)22:03 (19)26:35 (19)28:31 (18)32:23 (16)37:13 (14)47:43 (16)52:23 (14)54:46 (14)
Tipo Orienteering Club16:33 (21)05:30 (8)04:32 (16)01:56 (7)03:52 (12)04:50 (4)10:30 (19)04:40 (13)02:23 (8)
14Ines Catalao56:13+23:2707:42 (13)14:24 (11)18:06 (10)19:58 (10)27:46 (14)36:15 (12)40:54 (11)49:10 (12)56:13 (15)
GAFANHORI07:42 (13)06:42 (12)03:42 (8)01:52 (5)07:48 (19)08:29 (16)04:39 (7)08:16 (19)07:03 (21)
15Sara Torgersen57:31+24:4515:08 (20)22:57 (20)27:42 (20)30:17 (20)36:48 (19)42:55 (18)49:14 (18)53:08 (15)57:31 (16)
Bakkelaget15:08 (20)07:49 (17)04:45 (18)02:35 (12)06:31 (18)06:07 (8)06:19 (13)03:54 (8)04:23 (18)
16Joana Palhinha57:33+24:4707:50 (15)15:27 (13)21:08 (15)24:01 (15)28:58 (15)35:58 (11)46:58 (14)53:38 (17)57:33 (17)
GAFANHORI07:50 (15)07:37 (16)05:41 (19)02:53 (16)04:57 (16)07:00 (13)11:00 (20)06:40 (17)03:55 (17)
17Claudia Rooman58:39+25:5308:46 (16)20:01 (17)23:39 (17)26:02 (17)35:34 (18)42:23 (17)47:10 (15)53:30 (16)58:39 (18)
TROL Belgium08:46 (16)11:15 (20)03:38 (7)02:23 (11)09:32 (21)06:49 (11)04:47 (10)06:20 (15)05:09 (19)
18Bertille Brisse59:53+27:0706:57 (11)16:46 (16)21:11 (16)25:20 (16)36:51 (20)48:56 (19)54:57 (19)57:48 (18)59:53 (19)
Nature Orientation Saint Etien06:57 (11)09:49 (19)04:25 (15)04:09 (19)11:31 (22)12:05 (20)06:01 (12)02:51 (3)02:05 (2)
19Rute Coradinho64:55+32:0914:47 (19)21:42 (18)25:58 (18)28:38 (19)33:28 (17)40:28 (16)47:46 (17)61:36 (19)64:55 (20)
GAFANHORI14:47 (19)06:55 (13)04:16 (13)02:40 (14)04:50 (15)07:00 (13)07:18 (17)13:50 (21)03:19 (16)
20Verdin Alix73:09+40:2305:52 (10)26:34 (21)35:24 (21)46:30 (22)52:37 (22)58:46 (20)65:31 (20)69:54 (20)73:09 (21)
GIVRY SPORT ORIENTATION05:52 (10)20:42 (22)08:50 (21)11:06 (22)06:07 (17)06:09 (9)06:45 (16)04:23 (11)03:15 (14)
21Martina Palusa89:30+56:4419:13 (22)31:51 (22)37:58 (22)42:00 (21)50:55 (21)63:00 (21)76:33 (21)84:11 (21)89:30 (22)
GO CAI XXX Ottobre19:13 (22)12:38 (21)06:07 (20)04:02 (18)08:55 (20)12:05 (20)13:33 (21)07:38 (18)05:19 (20)
Rebeka Vesela54:04+21:1805:46 (9)12:04 (9)20:58 (14)23:43 (14)27:22 (13)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)54:04 (13)
SK Kamenice05:46 (9)06:18 (11)08:54 (22)02:45 (15)03:39 (8)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)54:04 (22)