Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-7373-107107-5151-5454-6767-7979-9393-5858-F
1Barbara Studer37:32+00:0005:08 (2)10:14 (1)15:09 (2)17:15 (2)20:59 (2)26:16 (3)30:58 (3)34:54 (3)37:32 (2)
OLG Murten05:08 (2)05:06 (1)04:55 (9)02:06 (4)03:44 (3)05:17 (1)04:42 (3)03:56 (4)02:38 (2)
2Prinzhausen Judit37:47+00:1504:34 (1)10:24 (2)13:33 (1)15:20 (1)18:20 (1)24:07 (2)28:16 (2)34:01 (2)37:47 (3)
Tipo Orienteering Club04:34 (1)05:50 (4)03:09 (1)01:47 (2)03:00 (1)05:47 (2)04:09 (1)05:45 (13)03:46 (8)
3Gerda Sirma39:13+01:4107:50 (6)13:29 (4)17:15 (4)18:59 (3)22:26 (3)28:24 (4)32:48 (4)36:44 (4)39:13 (4)
Jelgava & Gulbene07:50 (6)05:39 (3)03:46 (3)01:44 (1)03:27 (2)05:58 (4)04:24 (2)03:56 (4)02:29 (1)
4Agnes Tissot47:27+09:5506:05 (4)14:55 (6)19:03 (5)21:31 (5)28:30 (6)34:42 (5)40:23 (5)44:34 (5)47:27 (5)
CA Rosé06:05 (4)08:50 (11)04:08 (6)02:28 (5)06:59 (11)06:12 (5)05:41 (7)04:11 (7)02:53 (4)
5Jenni Helava48:56+11:2411:20 (7)16:58 (7)20:54 (7)22:58 (7)30:11 (7)37:15 (7)42:13 (6)46:14 (6)48:56 (6)
Nakkilan Wisa11:20 (7)05:38 (2)03:56 (5)02:04 (3)07:13 (12)07:04 (7)04:58 (4)04:01 (6)02:42 (3)
6Christiane Studer53:47+16:1506:20 (5)13:52 (5)19:23 (6)21:52 (6)26:03 (5)35:24 (6)42:32 (7)49:27 (7)53:47 (7)
OLG Murten06:20 (5)07:32 (9)05:31 (11)02:29 (6)04:11 (4)09:21 (11)07:08 (12)06:55 (14)04:20 (10)
7Ditte Sondergaard66:33+29:0105:53 (3)13:05 (3)16:58 (3)19:58 (4)24:50 (4)46:02 (8)51:25 (8)55:06 (8)66:33 (8)
Stener OK05:53 (3)07:12 (7)03:53 (4)03:00 (12)04:52 (8)21:12 (17)05:23 (6)03:41 (1)11:27 (17)
8Emilia Arcaleni70:45+33:1316:41 (14)35:03 (14)41:45 (14)44:29 (14)49:21 (11)56:55 (11)62:01 (9)66:53 (9)70:45 (9)
Polisportiva Castello16:41 (14)18:22 (15)06:42 (13)02:44 (9)04:52 (8)07:34 (8)05:06 (5)04:52 (10)03:52 (9)
9Claudia Wirz73:30+35:5812:47 (11)25:44 (11)29:24 (11)43:24 (12)47:57 (10)57:11 (12)65:59 (11)69:54 (10)73:30 (10)
Swiss O Tours12:47 (11)12:57 (14)03:40 (2)14:00 (17)04:33 (6)09:14 (10)08:48 (14)03:55 (2)03:36 (7)
10Tóth - Buschmann Ilka76:18+38:4615:20 (13)22:14 (10)28:27 (10)32:21 (10)36:48 (8)51:48 (9)69:03 (13)73:02 (12)76:18 (11)
Tipo Orienteering Club15:20 (13)06:54 (6)06:13 (12)03:54 (14)04:27 (5)15:00 (15)17:15 (17)03:59 (5)03:16 (5)
11Hermine Henecker79:12+41:4020:38 (15)27:56 (12)33:11 (12)35:45 (11)50:44 (12)59:16 (13)66:02 (12)71:25 (11)79:12 (12)
Wiener Gehörlosen Sportclub 1920:38 (15)07:18 (8)05:15 (10)02:34 (8)14:59 (16)08:32 (9)06:46 (9)05:23 (12)07:47 (14)
12Anett Dobróka82:53+45:2111:26 (8)21:23 (9)28:23 (9)31:23 (9)52:43 (13)66:34 (15)73:21 (15)78:02 (14)82:53 (13)
Tabáni Spartacus SKE11:26 (8)09:57 (12)07:00 (14)03:00 (12)21:20 (17)13:51 (13)06:47 (10)04:41 (9)04:51 (11)
13Yelitza Jaramillo84:55+47:2312:15 (10)18:57 (8)26:50 (8)30:20 (8)41:06 (9)56:06 (10)62:20 (10)73:56 (13)84:55 (14)
Nydalens Skiklub12:15 (10)06:42 (5)07:53 (16)03:30 (13)10:46 (15)15:00 (15)06:14 (8)11:36 (17)10:59 (16)
14Sofia Jonsson88:34+51:0211:34 (9)40:33 (15)45:01 (15)49:22 (15)56:37 (15)62:54 (14)72:47 (14)81:39 (15)88:34 (15)
Herning O-Klub11:34 (9)28:59 (17)04:28 (7)04:21 (15)07:15 (13)06:17 (6)09:53 (16)08:52 (16)06:55 (13)
15Maria Torgersen89:44+52:1247:05 (16)54:55 (16)59:47 (16)62:18 (16)68:57 (16)74:52 (17)82:10 (17)86:23 (17)89:44 (16)
Bakkelaget47:05 (16)07:50 (10)04:52 (8)02:31 (7)06:39 (10)05:55 (3)07:18 (13)04:13 (8)03:21 (6)
16Carmen Hiebl91:13+53:4112:52 (12)32:52 (13)41:18 (13)44:11 (13)54:00 (14)71:10 (16)78:06 (16)83:20 (16)91:13 (17)
Wiener Gehörlosen Sportclub 1912:52 (12)20:00 (16)08:26 (17)02:53 (10)09:49 (14)17:10 (16)06:56 (11)05:14 (11)07:53 (15)
17Petra Schinnerer124:28+86:5653:41 (17)66:26 (17)73:43 (17)84:29 (17)90:12 (17)101:37 (1)111:29 (1)119:16 (1)124:28 (1)
Wiener Gehörlosen Sportclub 1953:41 (17)12:45 (13)07:17 (15)10:46 (16)05:43 (9)11:25 (12)09:52 (15)07:47 (15)05:12 (12)