Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W50

NIme / klubČasZaostanekS-7878-3232-5050-3333-3434-6464-7272-3838-7979-8181-4141-3939-F
1Hennariikka Lonka42:58+00:0003:29 (9)05:51 (2)09:47 (2)10:45 (2)13:05 (2)16:01 (1)18:08 (1)21:01 (1)22:27 (1)32:03 (4)35:18 (5)40:35 (9)42:58 (9)
Kalevan Rasti03:29 (9)02:22 (1)03:56 (3)00:58 (1)02:20 (1)02:56 (3)02:07 (2)02:53 (1)01:26 (2)09:36 (1)03:15 (6)05:17 (3)02:23 (2)
2Horváth Magda47:51+04:5302:19 (3)05:47 (1)09:12 (1)10:17 (1)12:53 (1)16:29 (2)19:18 (2)23:17 (2)25:45 (2)35:34 (5)39:53 (6)44:59 (10)47:51 (10)
Tipo Orienteering Club02:19 (3)03:28 (6)03:25 (1)01:05 (4)02:36 (3)03:36 (6)02:49 (5)03:59 (6)02:28 (17)09:49 (2)04:19 (19)05:06 (2)02:52 (8)
3Annariitta Kottonen53:17+10:1906:13 (15)13:12 (17)16:42 (8)17:47 (8)20:39 (6)23:32 (6)25:53 (3)29:33 (3)31:03 (3)42:21 (6)45:12 (7)50:51 (11)53:17 (11)
Lynx06:13 (15)06:59 (25)03:30 (2)01:05 (4)02:52 (4)02:53 (2)02:21 (4)03:40 (4)01:30 (3)11:18 (3)02:51 (1)05:39 (5)02:26 (5)
4Iris Andres54:42+11:4403:29 (9)06:27 (4)13:53 (6)15:36 (5)19:58 (5)22:32 (3)26:38 (4)29:52 (4)31:11 (4)42:38 (7)45:59 (8)52:13 (12)54:42 (12)
OLG Pfäffikon / OLG Chur03:29 (9)02:58 (2)07:26 (18)01:43 (20)04:22 (16)02:34 (1)04:06 (17)03:14 (2)01:19 (1)11:27 (4)03:21 (7)06:14 (8)02:29 (6)
5Violeta Kutkiene59:59+17:0101:57 (1)11:20 (11)16:49 (9)18:20 (9)21:29 (9)24:38 (7)26:42 (5)30:20 (5)33:01 (5)47:57 (8)51:44 (9)57:34 (13)59:59 (13)
OK Medeina01:57 (1)09:23 (28)05:29 (8)01:31 (15)03:09 (5)03:09 (5)02:04 (1)03:38 (3)02:41 (20)14:56 (15)03:47 (14)05:50 (6)02:25 (4)
6Ulla Lehto65:00+22:0203:05 (5)06:59 (7)12:04 (3)13:32 (3)17:56 (3)23:10 (5)28:19 (8)33:02 (7)35:27 (7)50:50 (9)55:14 (10)61:57 (14)65:00 (14)
Vehkalahden Veikot03:05 (5)03:54 (10)05:05 (6)01:28 (14)04:24 (17)05:14 (15)05:09 (23)04:43 (11)02:25 (15)15:23 (16)04:24 (20)06:43 (9)03:03 (13)
7Päivi Litmanen66:55+23:5703:03 (4)06:48 (6)13:16 (4)15:02 (4)18:57 (4)22:57 (4)26:50 (6)31:46 (6)34:02 (6)52:23 (10)55:37 (11)63:45 (15)66:55 (15)
HS-Espoo03:03 (4)03:45 (7)06:28 (15)01:46 (23)03:55 (9)04:00 (8)03:53 (14)04:56 (12)02:16 (12)18:21 (22)03:14 (4)08:08 (14)03:10 (17)
8Pia Luovula71:34+28:3603:36 (10)06:40 (5)19:02 (15)20:04 (12)22:35 (10)25:36 (9)27:53 (7)37:18 (9)38:55 (9)60:40 (16)63:49 (15)69:09 (16)71:34 (16)
Suosmeren Salpa03:36 (10)03:04 (3)12:22 (25)01:02 (2)02:31 (2)03:01 (4)02:17 (3)09:25 (29)01:37 (4)21:45 (24)03:09 (3)05:20 (4)02:25 (4)
9Linda Hayles73:27+30:2906:15 (16)11:22 (12)18:48 (14)20:11 (14)26:20 (13)32:16 (14)36:17 (14)43:50 (15)45:57 (14)59:01 (14)63:53 (16)70:07 (17)73:27 (17)
East Pennine Orienteering Club06:15 (16)05:07 (18)07:26 (18)01:23 (9)06:09 (22)05:56 (22)04:01 (15)07:33 (24)02:07 (7)13:04 (8)04:52 (24)06:14 (8)03:20 (21)
10Gitte Isen74:21+31:2302:19 (3)06:07 (3)21:00 (17)22:16 (17)26:28 (14)30:57 (11)36:09 (13)40:21 (11)42:36 (11)55:06 (11)59:07 (12)71:09 (19)74:21 (18)
Herning O-Klub02:19 (3)03:48 (8)14:53 (28)01:16 (8)04:12 (14)04:29 (9)05:12 (24)04:12 (7)02:15 (11)12:30 (6)04:01 (17)12:02 (26)03:12 (18)
11Marianne Thorsson74:23+31:2507:37 (19)13:04 (14)18:39 (13)20:06 (13)23:50 (11)31:02 (12)34:53 (11)40:28 (12)44:45 (13)57:49 (12)63:24 (14)70:49 (18)74:23 (19)
IK Trenne Ullared07:37 (19)05:27 (20)05:35 (10)01:27 (12)03:44 (8)07:12 (26)03:51 (13)05:35 (16)04:17 (28)13:04 (8)05:35 (28)07:25 (10)03:34 (23)
12Bea Arn75:19+32:2103:49 (11)13:06 (15)24:22 (21)26:17 (21)30:00 (18)35:49 (17)39:15 (15)43:32 (14)46:06 (15)60:33 (15)64:29 (17)71:59 (20)75:19 (20)
Societa Corse d'Orientamento M03:49 (11)09:17 (27)11:16 (24)01:55 (25)03:43 (7)05:49 (21)03:26 (10)04:17 (8)02:34 (19)14:27 (14)03:56 (15)07:30 (11)03:20 (21)
13Jo Foster76:34+33:3609:58 (22)13:15 (18)18:11 (11)19:19 (11)30:21 (19)41:43 (22)44:48 (19)50:35 (19)52:50 (18)65:58 (18)69:32 (19)74:20 (22)76:34 (21)
BGS Orienteers09:58 (22)03:17 (5)04:56 (5)01:08 (6)11:02 (26)11:22 (30)03:05 (7)05:47 (18)02:15 (11)13:08 (9)03:34 (9)04:48 (1)02:14 (1)
14Miluse Prochazkova76:53+33:5504:50 (13)08:59 (10)15:17 (7)16:55 (7)21:00 (8)25:51 (10)29:10 (9)37:36 (10)39:57 (10)58:19 (13)62:44 (13)72:23 (21)76:53 (22)
Sokol Dobrichovice04:50 (13)04:09 (15)06:18 (14)01:38 (17)04:05 (12)04:51 (13)03:19 (8)08:26 (26)02:21 (14)18:22 (23)04:25 (21)09:39 (20)04:30 (28)
15Anneli Ojapalo78:18+35:2003:17 (6)07:50 (9)13:26 (5)16:20 (6)20:40 (7)25:30 (8)29:32 (10)35:11 (8)37:09 (8)63:51 (17)67:31 (18)75:08 (23)78:18 (23)
Rajamäen Rykmentti03:17 (6)04:33 (16)05:36 (11)02:54 (29)04:20 (15)04:50 (12)04:02 (16)05:39 (17)01:58 (5)26:42 (25)03:40 (12)07:37 (12)03:10 (17)
16Trish Coombs82:45+39:4711:30 (23)15:22 (22)28:49 (24)30:27 (24)34:29 (22)40:05 (20)42:55 (17)49:27 (18)51:33 (16)68:42 (20)71:45 (21)79:36 (24)82:45 (24)
Mar Orienteering Club11:30 (23)03:52 (9)13:27 (27)01:38 (17)04:02 (10)05:36 (19)02:50 (6)06:32 (22)02:06 (6)17:09 (21)03:03 (2)07:51 (13)03:09 (15)
17Marianne Ericson86:09+43:1118:51 (26)21:56 (25)27:30 (23)28:56 (23)32:59 (21)37:32 (18)40:56 (16)44:49 (16)55:20 (19)68:46 (21)72:27 (22)83:11 (26)86:09 (25)
Alfta ÖSA OK18:51 (26)03:05 (4)05:34 (9)01:26 (10)04:03 (11)04:33 (10)03:24 (9)03:53 (5)10:31 (29)13:26 (10)03:41 (13)10:44 (23)02:58 (12)
18Camille Cuche86:19+43:2113:53 (25)17:52 (23)24:07 (20)25:53 (20)30:00 (18)35:41 (16)44:10 (18)48:42 (17)52:04 (17)66:16 (19)71:09 (20)82:13 (25)86:19 (26)
Care-Vevey Orientation13:53 (25)03:59 (12)06:15 (13)01:46 (23)04:07 (13)05:41 (20)08:29 (27)04:32 (9)03:22 (25)14:12 (12)04:53 (25)11:04 (24)04:06 (26)
19Aino Leppänen93:18+50:2013:46 (24)19:36 (24)23:39 (19)25:07 (19)45:12 (25)49:52 (24)53:27 (24)58:57 (23)63:14 (22)77:36 (24)81:15 (24)90:14 (27)93:18 (27)
Rasti-Jyry13:46 (24)05:50 (21)04:03 (4)01:28 (14)20:05 (28)04:40 (11)03:35 (11)05:30 (15)04:17 (28)14:22 (13)03:39 (11)08:59 (15)03:04 (14)
20Pretet Frédérique96:23+53:2505:55 (14)12:08 (13)17:26 (10)19:09 (10)29:43 (16)38:50 (19)47:33 (21)56:36 (22)58:53 (21)75:19 (22)80:30 (23)93:26 (28)96:23 (28)
GIVRY SPORT ORIENTATION05:55 (14)06:13 (23)05:18 (7)01:43 (20)10:34 (25)09:07 (28)08:43 (28)09:03 (28)02:17 (13)16:26 (19)05:11 (26)12:56 (29)02:57 (11)
21Anni Jensen97:55+54:5721:35 (29)26:20 (27)34:24 (26)36:13 (25)41:29 (23)47:52 (23)52:53 (23)61:34 (24)64:20 (24)80:33 (25)85:02 (25)94:40 (29)97:55 (29)
Herning O-Klub21:35 (29)04:45 (17)08:04 (19)01:49 (24)05:16 (20)06:23 (24)05:01 (21)08:41 (27)02:46 (22)16:13 (18)04:29 (22)09:38 (19)03:15 (19)
22Jirina Strossova99:24+56:2603:28 (7)07:30 (8)18:35 (12)20:20 (15)24:01 (12)31:40 (13)35:24 (12)41:18 (13)43:27 (12)77:34 (23)85:56 (26)95:15 (30)99:24 (30)
Sokol Dobrichovice03:28 (7)04:02 (14)11:05 (23)01:45 (21)03:41 (6)07:39 (27)03:44 (12)05:54 (20)02:09 (8)34:07 (28)08:22 (29)09:19 (18)04:09 (27)
23Isabel Monteiro107:09+64:1106:26 (17)13:55 (19)24:44 (22)26:50 (22)56:19 (27)60:18 (27)64:36 (26)70:42 (26)73:59 (26)90:09 (27)93:24 (28)102:27 (1)107:09 (1)
COC - Clube Orientaçao do Cent06:26 (17)07:29 (26)10:49 (22)02:06 (28)29:29 (30)03:59 (7)04:18 (18)06:06 (21)03:17 (24)16:10 (17)03:15 (6)09:03 (16)04:42 (29)
24Anita Laaksonen109:06+66:0819:42 (27)23:38 (26)30:11 (25)40:26 (28)47:42 (26)53:02 (26)74:26 (28)79:01 (28)81:12 (28)93:02 (28)96:41 (29)106:21 (2)109:06 (2)
Rasti-Jyry19:42 (27)03:56 (11)06:33 (16)10:15 (30)07:16 (23)05:20 (16)21:24 (30)04:35 (10)02:11 (9)11:50 (5)03:39 (11)09:40 (21)02:45 (7)
25Liset Hendrickx109:57+66:5904:33 (12)13:59 (20)20:02 (16)22:00 (16)31:06 (20)40:44 (21)45:46 (20)55:24 (20)58:06 (20)87:42 (26)91:10 (27)106:27 (3)109:57 (3)
Omega04:33 (12)09:26 (29)06:03 (12)01:58 (26)09:06 (24)09:38 (29)05:02 (22)09:38 (30)02:42 (21)29:36 (26)03:28 (8)15:17 (30)03:30 (22)
26Sylvie Pitaval114:07+71:0907:20 (18)14:09 (21)38:11 (28)40:15 (27)57:56 (28)63:26 (28)69:17 (27)74:14 (27)76:41 (27)93:33 (29)99:02 (30)111:12 (4)114:07 (4)
Nature Orientation Saint Etien07:20 (18)06:49 (24)24:02 (30)02:04 (27)17:41 (27)05:30 (18)05:51 (25)04:57 (13)02:27 (16)16:52 (20)05:29 (27)12:10 (27)02:55 (10)
27Delhasse Frédérique115:56+72:5834:04 (30)40:00 (30)52:23 (30)53:29 (30)59:38 (29)66:40 (29)74:54 (29)80:42 (29)83:42 (29)97:54 (30)101:51 (1)113:03 (5)115:56 (5)
Balise 1034:04 (30)05:56 (22)12:23 (26)01:06 (5)06:09 (22)07:02 (25)08:14 (26)05:48 (19)03:00 (23)14:12 (12)03:57 (16)11:12 (25)02:53 (9)
28Anita Baerts121:38+78:4020:58 (28)26:23 (28)36:53 (27)38:32 (26)43:43 (24)50:03 (25)54:30 (25)61:45 (25)64:18 (23)100:16 (1)105:02 (2)117:33 (6)121:38 (6)
Borasca20:58 (28)05:25 (19)10:30 (21)01:39 (18)05:11 (19)06:20 (23)04:27 (19)07:15 (23)02:33 (18)35:58 (30)04:46 (23)12:31 (28)04:05 (25)
29Esther Moosberger122:02+79:0409:09 (20)13:10 (16)21:57 (18)23:24 (18)27:55 (15)33:18 (15)47:34 (22)55:43 (21)73:51 (25)104:57 (2)108:59 (3)118:11 (7)122:02 (7)
OLregioolten09:09 (20)04:01 (13)08:47 (20)01:27 (12)04:31 (18)05:23 (17)14:16 (29)08:09 (25)18:08 (30)31:06 (27)04:02 (18)09:12 (17)03:51 (24)
30Papillon Françoise157:55+114:5709:55 (21)29:09 (29)46:14 (29)47:26 (29)72:37 (30)77:44 (30)82:44 (30)88:09 (30)91:56 (30)126:08 (3)142:50 (4)153:04 (8)157:55 (8)
AS QUETIGNY09:55 (21)19:14 (30)17:05 (29)01:12 (7)25:11 (29)05:07 (14)05:00 (20)05:25 (14)03:47 (26)34:12 (29)16:42 (30)10:14 (22)04:51 (30)