Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W60

NIme / klubČasZaostanekS-7272-5757-7373-3333-5151-5454-7171-3535-3838-5858-F
1Seija Hurskainen44:18+00:0004:19 (2)08:39 (3)13:33 (1)19:36 (1)23:34 (1)25:33 (1)29:12 (1)31:04 (1)35:42 (2)42:06 (3)44:18 (3)
Valkeakosken Haka04:19 (2)04:20 (9)04:54 (2)06:03 (2)03:58 (1)01:59 (1)03:39 (2)01:52 (4)04:38 (2)06:24 (3)02:12 (1)
2Marie Sikorova57:32+13:1416:15 (16)19:02 (12)23:42 (9)30:24 (7)34:24 (6)37:14 (5)40:54 (5)42:49 (5)48:45 (6)54:54 (4)57:32 (4)
Banik Ostrava16:15 (16)02:47 (1)04:40 (1)06:42 (3)04:00 (2)02:50 (6)03:40 (3)01:55 (6)05:56 (9)06:09 (2)02:38 (3)
3Kerstin Frenckner58:04+13:4604:28 (3)07:32 (1)17:14 (3)25:19 (3)29:27 (2)31:49 (2)35:40 (2)37:10 (2)42:25 (3)55:48 (5)58:04 (5)
Södertälje-Nykvarn Orientering04:28 (3)03:04 (2)09:42 (13)08:05 (7)04:08 (3)02:22 (3)03:51 (7)01:30 (1)05:15 (4)13:23 (16)02:16 (2)
4Ruth Bieri59:21+15:0306:43 (5)10:48 (4)19:45 (6)28:11 (5)33:08 (5)37:14 (5)40:44 (4)42:46 (4)47:47 (4)56:38 (7)59:21 (6)
OLG Immensee06:43 (5)04:05 (7)08:57 (12)08:26 (9)04:57 (6)04:06 (16)03:30 (1)02:02 (7)05:01 (3)08:51 (11)02:43 (4)
5Marianne Lykking60:27+16:0907:24 (6)13:18 (8)18:46 (4)27:29 (4)32:59 (4)35:59 (3)39:55 (3)42:22 (3)48:05 (5)56:23 (6)60:27 (7)
OK-73 Gladsaxe07:24 (6)05:54 (14)05:28 (5)08:43 (11)05:30 (9)03:00 (9)03:56 (8)02:27 (11)05:43 (8)08:18 (9)04:04 (9)
6Rigmor Schou64:31+20:1304:16 (1)07:35 (2)16:19 (2)23:55 (2)32:57 (3)38:37 (6)42:23 (6)44:18 (6)55:01 (8)61:37 (8)64:31 (8)
Mariager Fjord OK04:16 (1)03:19 (3)08:44 (11)07:36 (6)09:02 (19)05:40 (19)03:46 (6)01:55 (6)10:43 (16)06:36 (4)02:54 (5)
7Bea Rahm66:24+22:0615:04 (14)20:15 (14)26:09 (12)34:38 (10)38:48 (9)41:45 (9)49:54 (10)51:44 (9)55:59 (9)61:56 (9)66:24 (9)
OLG Pfäffikon15:04 (14)05:11 (12)05:54 (8)08:29 (10)04:10 (4)02:57 (7)08:09 (16)01:50 (3)04:15 (1)05:57 (1)04:28 (15)
8Leontina Krtenska67:55+23:3715:58 (15)20:05 (13)25:47 (11)32:51 (9)37:54 (8)41:21 (8)46:11 (8)48:54 (7)54:37 (7)63:32 (10)67:55 (10)
OK JISKRA NOVÝ BOR15:58 (15)04:07 (8)05:42 (7)07:04 (4)05:03 (7)03:27 (11)04:50 (13)02:43 (13)05:43 (8)08:55 (12)04:23 (14)
9Ildi Komar70:25+26:0708:55 (12)14:16 (9)21:47 (8)31:21 (8)38:54 (10)43:08 (10)47:34 (9)50:13 (8)58:06 (10)66:18 (11)70:25 (11)
Herkules08:55 (12)05:21 (13)07:31 (10)09:34 (12)07:33 (15)04:14 (17)04:26 (12)02:39 (12)07:53 (13)08:12 (8)04:07 (11)
10Annamaria Abram72:33+28:1504:49 (4)11:39 (6)25:46 (10)39:26 (13)44:49 (12)47:57 (12)52:01 (12)54:18 (12)59:57 (12)68:19 (12)72:33 (12)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.04:49 (4)06:50 (16)14:07 (17)13:40 (16)05:23 (8)03:08 (10)04:04 (9)02:17 (10)05:39 (6)08:22 (10)04:14 (12)
11Elsbeth Hofer73:02+28:4408:47 (11)12:11 (7)19:20 (5)35:59 (11)44:34 (11)47:08 (11)51:25 (11)53:42 (11)61:39 (13)68:46 (13)73:02 (13)
SPOBO08:47 (11)03:24 (5)07:09 (9)16:39 (19)08:35 (18)02:34 (4)04:17 (11)02:17 (10)07:57 (14)07:07 (5)04:16 (13)
12Licia Kalcich76:07+31:4908:43 (10)23:37 (16)28:38 (13)39:14 (12)46:41 (13)50:11 (13)53:55 (13)57:33 (14)63:49 (15)72:01 (14)76:07 (14)
GO CAI XXX Ottobre08:43 (10)14:54 (18)05:01 (3)10:36 (13)07:27 (14)03:30 (13)03:44 (5)03:38 (15)06:16 (11)08:12 (8)04:06 (10)
13Ellen Thomsen78:33+34:1510:46 (13)14:50 (11)20:32 (7)28:58 (6)35:18 (7)38:48 (7)45:25 (7)52:01 (10)59:41 (11)75:01 (15)78:33 (15)
Hjoerring OK, Vendelboerne10:46 (13)04:04 (6)05:42 (7)08:26 (9)06:20 (11)03:30 (13)06:37 (15)06:36 (18)07:40 (12)15:20 (17)03:32 (6)
14Lene Bank Hansen89:22+45:0407:31 (7)14:21 (10)31:42 (14)43:32 (15)51:50 (15)55:26 (15)61:07 (15)64:49 (15)74:10 (16)84:50 (16)89:22 (16)
Hjoerring OK, Vendelboerne07:31 (7)06:50 (16)17:21 (18)11:50 (14)08:18 (17)03:36 (14)05:41 (14)03:42 (16)09:21 (15)10:40 (14)04:32 (17)
15Annemarie Eglin90:30+46:1244:10 (19)49:19 (19)54:29 (19)61:35 (18)66:03 (18)68:04 (18)72:09 (17)73:56 (17)79:23 (17)86:39 (17)90:30 (17)
Corbus44:10 (19)05:09 (11)05:10 (4)07:06 (5)04:28 (5)02:01 (2)04:05 (10)01:47 (2)05:27 (5)07:16 (6)03:51 (8)
16Jill Gorvett96:48+52:3007:33 (8)10:56 (5)35:16 (16)41:19 (14)47:29 (14)50:29 (14)54:11 (14)56:20 (13)62:26 (14)91:19 (18)96:48 (18)
Crag Foot Orienteers07:33 (8)03:23 (4)24:20 (19)06:03 (2)06:10 (10)03:00 (9)03:42 (4)02:09 (8)06:06 (10)28:53 (19)05:29 (19)
17Ute Hierzegger96:52+52:3418:12 (17)22:33 (15)32:50 (15)46:56 (16)53:39 (16)57:30 (16)66:06 (16)69:05 (16)79:54 (18)92:23 (19)96:52 (19)
Wiener Akadem.TV18:12 (17)04:21 (10)10:17 (15)14:06 (17)06:43 (13)03:51 (15)08:36 (17)02:59 (14)10:49 (17)12:29 (15)04:29 (16)
18Donatella Gratton121:15+76:5707:55 (9)30:44 (17)40:49 (17)56:08 (17)62:49 (17)65:28 (17)75:25 (18)82:42 (18)94:25 (19)117:26 (1)121:15 (1)
GO CAI XXX Ottobre07:55 (9)22:49 (19)10:05 (14)15:19 (18)06:41 (12)02:39 (5)09:57 (18)07:17 (19)11:43 (18)23:01 (18)03:49 (7)
19Maria Giovanna Sechi126:10+81:5230:23 (18)38:24 (18)49:26 (18)62:54 (19)71:08 (19)76:43 (19)89:32 (19)94:27 (19)110:28 (1)121:07 (2)126:10 (2)
A.S.D. Orientisti Mezzaluna30:23 (18)08:01 (17)11:02 (16)13:28 (15)08:14 (16)05:35 (18)12:49 (19)04:55 (17)16:01 (19)10:39 (13)05:03 (18)