Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 14. 8. 2010
Kategorija: M18

NIme / klubČasZaostanekS-3636-4949-7474-4848-6060-5252-5353-5454-5555-5656-7676-7575-6262-F
1Stanislav Mokrý42:25+00:0007:47 (2)11:07 (1)13:00 (1)15:56 (2)17:53 (1)22:13 (1)23:21 (1)27:01 (1)30:10 (1)35:59 (3)38:06 (5)38:56 (5)40:30 (5)42:25 (6)
KOB Moira Brno07:47 (2)03:20 (1)01:53 (1)02:56 (4)01:57 (5)04:20 (2)01:08 (4)03:40 (1)03:09 (5)05:49 (2)02:07 (2)00:50 (2)01:34 (1)01:55 (4)
2Daniel Wejas46:06+03:4107:38 (1)11:18 (2)13:16 (2)15:34 (1)18:14 (2)22:28 (2)23:50 (2)27:36 (2)32:15 (2)39:33 (4)41:39 (6)42:32 (6)44:11 (6)46:06 (7)
Nyköpings OK07:38 (1)03:40 (2)01:58 (2)02:18 (2)02:40 (8)04:14 (1)01:22 (8)03:46 (3)04:39 (10)07:18 (7)02:06 (1)00:53 (4)01:39 (2)01:55 (4)
3Andrej Borštnik47:46+05:2108:39 (3)12:57 (3)15:16 (3)19:06 (3)21:03 (3)25:53 (3)26:59 (3)30:40 (3)34:28 (3)40:46 (6)43:12 (8)44:03 (7)45:47 (7)47:46 (8)
OK Tivoli08:39 (3)04:18 (4)02:19 (4)03:50 (7)01:57 (5)04:50 (5)01:06 (3)03:41 (2)03:48 (8)06:18 (3)02:26 (3)00:51 (3)01:44 (3)01:59 (8)
4Lennart Johansson49:22+06:5708:40 (4)16:22 (6)18:28 (4)20:26 (4)21:58 (4)26:32 (4)27:50 (4)31:46 (4)34:50 (4)40:29 (5)43:10 (7)45:09 (8)47:04 (8)49:22 (9)
Nyköpings OK08:40 (4)07:42 (11)02:06 (3)01:58 (1)01:32 (1)04:34 (3)01:18 (7)03:56 (4)03:04 (4)05:39 (1)02:41 (4)01:59 (11)01:55 (6)02:18 (11)
5Anton Bergström57:59+15:3411:01 (6)15:56 (5)18:36 (5)21:50 (5)24:02 (5)30:00 (5)31:05 (5)36:01 (5)39:45 (5)48:27 (7)51:42 (9)53:06 (9)56:08 (9)57:59 (10)
Nyköpings OK11:01 (6)04:55 (6)02:40 (8)03:14 (6)02:12 (7)05:58 (8)01:05 (2)04:56 (8)03:44 (7)08:42 (10)03:15 (6)01:24 (8)03:02 (10)01:51 (2)
6Kilian Mayer58:57+16:3213:17 (8)18:46 (8)21:15 (7)23:47 (7)25:56 (6)32:01 (7)34:00 (6)38:54 (6)42:27 (6)49:35 (8)52:43 (10)53:42 (10)57:00 (10)58:57 (12)
SSV Hallein-Neualm13:17 (8)05:29 (8)02:29 (7)02:32 (3)02:09 (6)06:05 (9)01:59 (10)04:54 (7)03:33 (6)07:08 (6)03:08 (5)00:59 (5)03:18 (11)01:57 (6)
7Davor Kacin1:00:20+17:5512:56 (7)17:21 (7)20:18 (6)23:19 (6)26:01 (7)31:03 (6)34:38 (7)39:29 (7)42:28 (7)49:56 (9)55:10 (11)55:51 (11)58:21 (11)1:00:20 (1)
OK Azimut12:56 (7)04:25 (5)02:57 (9)03:01 (5)02:42 (10)05:02 (6)03:35 (11)04:51 (6)02:59 (3)07:28 (8)05:14 (11)00:41 (1)02:30 (9)01:59 (8)
8Giacomo Nisi1:06:52+24:2710:01 (5)15:09 (4)21:39 (8)29:30 (8)31:04 (8)35:54 (8)36:59 (8)47:00 (9)49:53 (8)56:34 (10)1:01:28 (1)1:02:47 (1)1:04:39 (1)1:06:52 (2)
Corsaorientamento Club Roma10:01 (5)05:08 (7)06:30 (11)07:51 (11)01:34 (2)04:50 (5)01:05 (2)10:01 (11)02:53 (2)06:41 (4)04:54 (9)01:19 (7)01:52 (5)02:13 (10)
9Mike Sintoni1:08:53+26:2818:47 (10)25:27 (10)27:50 (10)32:20 (10)34:15 (10)40:03 (9)41:16 (9)46:17 (8)52:03 (9)59:39 (11)1:03:17 (2)1:04:59 (2)1:06:56 (2)1:08:53 (3)
Corsaorientamento Club Roma18:47 (10)06:40 (9)02:23 (5)04:30 (10)01:55 (3)05:48 (7)01:13 (5)05:01 (9)05:46 (11)07:36 (9)03:38 (7)01:42 (10)01:57 (7)01:57 (6)
10Lukas Kühne1:10:50+28:2516:25 (9)23:29 (9)25:57 (9)30:20 (9)33:50 (9)41:51 (10)43:38 (10)50:45 (10)54:51 (10)1:01:38 (1)1:05:17 (3)1:06:45 (3)1:08:48 (3)1:10:50 (4)
SV Mietraching16:25 (9)07:04 (10)02:28 (6)04:23 (9)03:30 (11)08:01 (11)01:47 (9)07:07 (10)04:06 (9)06:47 (5)03:39 (8)01:28 (9)02:03 (8)02:02 (9)
11Tibor Mrak1:20:23+37:5829:17 (11)33:12 (11)36:46 (11)41:00 (11)43:42 (11)49:52 (11)51:06 (11)55:35 (11)58:22 (11)1:10:38 (2)1:15:43 (4)1:16:50 (4)1:18:36 (4)1:20:23 (5)
OK Azimut29:17 (11)03:55 (3)03:34 (10)04:14 (8)02:42 (10)06:10 (10)01:14 (6)04:29 (5)02:47 (1)12:16 (11)05:05 (10)01:07 (6)01:46 (4)01:47 (1)
Simon Strömberg58:45+16:2033:42 (12)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)58:45 (11)
Nyköpings OK33:42 (12)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)58:45 (12)