Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 14. 8. 2010
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-5757-5353-5252-5959-5858-4848-6060-6161-5555-7575-6363-F
1Valentin Eržen1:08:29+00:0005:07 (2)21:42 (1)25:53 (2)33:07 (4)34:20 (5)37:59 (6)41:14 (7)44:21 (9)50:36 (11)1:03:49 (1)1:06:22 (1)1:08:29 (1)
OK Azimut05:07 (2)16:35 (3)04:11 (9)07:14 (1)01:13 (3)03:39 (7)03:15 (3)03:07 (2)06:15 (2)13:13 (4)02:33 (2)02:07 (1)
2Aleš Zupan1:15:11+06:4206:11 (3)22:10 (2)30:43 (5)38:14 (5)39:25 (6)42:41 (7)45:41 (8)52:53 (11)58:25 (12)1:09:49 (2)1:12:38 (2)1:15:11 (2)
OK Polaris06:11 (3)15:59 (2)08:33 (11)07:31 (2)01:11 (2)03:16 (5)03:00 (1)07:12 (12)05:32 (1)11:24 (1)02:49 (6)02:33 (3)
3Vojko Kacin1:16:45+08:1607:51 (4)25:57 (4)29:13 (3)39:15 (6)40:51 (7)43:58 (8)47:38 (9)51:59 (10)58:41 (13)1:12:06 (3)1:14:30 (3)1:16:45 (3)
OK Azimut07:51 (4)18:06 (4)03:16 (6)10:02 (5)01:36 (6)03:07 (2)03:40 (6)04:21 (7)06:42 (3)13:25 (5)02:24 (1)02:15 (2)
4Krešo Keresteš1:22:01+13:3205:01 (1)25:35 (3)29:44 (4)41:51 (8)43:29 (9)47:04 (10)51:14 (11)54:12 (12)1:04:23 (2)1:16:18 (4)1:18:55 (4)1:22:01 (4)
OK Trzin05:01 (1)20:34 (7)04:09 (8)12:07 (7)01:38 (7)03:35 (6)04:10 (8)02:58 (1)10:11 (8)11:55 (2)02:37 (3)03:06 (6)
5Dragan Krivièiæ1:24:53+16:2408:43 (6)28:30 (5)31:15 (6)41:19 (7)42:50 (8)45:55 (9)49:30 (10)54:24 (13)1:01:26 (1)1:17:47 (5)1:20:32 (5)1:24:53 (5)
Individuals/No club08:43 (6)19:47 (5)02:45 (4)10:04 (6)01:31 (5)03:05 (1)03:35 (5)04:54 (9)07:02 (5)16:21 (8)02:45 (5)04:21 (11)
6Bojan Dremel1:36:14+27:4508:22 (5)32:45 (6)43:52 (10)56:15 (11)57:44 (12)1:01:26 (2)1:05:23 (2)1:08:40 (4)1:18:30 (6)1:30:26 (6)1:33:06 (6)1:36:14 (6)
OK Trzin08:22 (5)24:23 (8)11:07 (12)12:23 (8)01:29 (4)03:42 (8)03:57 (7)03:17 (3)09:50 (7)11:56 (3)02:40 (4)03:08 (7)
7Samo Vodopivec1:36:24+27:5511:50 (8)39:51 (9)41:53 (8)56:28 (12)58:08 (13)1:01:23 (1)1:04:41 (1)1:08:11 (3)1:15:04 (4)1:30:35 (7)1:33:44 (7)1:36:24 (7)
OK Azimut11:50 (8)28:01 (9)02:02 (1)14:35 (10)01:40 (9)03:15 (4)03:18 (4)03:30 (4)06:53 (4)15:31 (6)03:09 (8)02:40 (5)
8Paolo Pizzamus1:38:07+29:3820:23 (13)33:54 (7)36:17 (7)45:37 (9)47:17 (10)52:21 (11)57:32 (12)1:03:12 (1)1:16:48 (5)1:32:30 (8)1:35:29 (8)1:38:07 (8)
SSD GAJA20:23 (13)13:31 (1)02:23 (2)09:20 (4)01:40 (9)05:04 (10)05:11 (11)05:40 (11)13:36 (10)15:42 (7)02:59 (7)02:38 (4)
9Albino Campana1:46:37+38:0815:31 (9)35:48 (8)42:38 (9)50:18 (10)51:26 (11)54:35 (12)57:39 (13)1:07:15 (2)1:14:28 (3)1:39:45 (9)1:43:14 (9)1:46:37 (9)
ASCO Lugano15:31 (9)20:17 (6)06:50 (10)07:40 (3)01:08 (1)03:09 (3)03:04 (2)09:36 (13)07:13 (6)25:17 (11)03:29 (10)03:23 (8)
10Samo Gjerek2:01:31+53:0210:25 (7)40:59 (10)44:21 (11)56:56 (13)1:00:06 (1)1:06:27 (3)1:12:41 (3)1:17:50 (5)1:29:40 (7)1:49:52 (10)1:55:44 (10)2:01:31 (10)
OK Perkmandeljc Trbovlje10:25 (7)30:34 (11)03:22 (7)12:35 (9)03:10 (12)06:21 (12)06:14 (12)05:09 (10)11:50 (9)20:12 (10)05:52 (13)05:47 (13)
11Marko Germani2:20:33+72:0419:01 (12)48:31 (11)51:12 (12)1:13:45 (1)1:15:51 (2)1:20:03 (4)1:24:29 (4)1:28:45 (6)1:51:12 (8)2:11:16 (11)2:15:36 (11)2:20:33 (11)
SSD GAJA19:01 (12)29:30 (10)02:41 (3)22:33 (12)02:06 (10)04:12 (9)04:26 (9)04:16 (6)22:27 (13)20:04 (9)04:20 (11)04:57 (12)
12Fiorenzo Ruzzier2:48:03+99:3416:43 (10)52:18 (12)1:10:28 (1)1:27:45 (3)1:31:35 (4)1:37:22 (5)1:42:26 (6)1:47:19 (8)2:09:42 (10)2:40:07 (12)2:44:28 (12)2:48:03 (12)
SSD GAJA16:43 (10)35:35 (13)18:10 (13)17:17 (11)03:50 (13)05:47 (11)05:04 (10)04:53 (8)22:23 (12)30:25 (12)04:21 (12)03:35 (10)
Stašo Turk2:53:54+105:2517:29 (11)53:04 (13)56:09 (13)1:19:39 (2)1:21:59 (3)----- (N/A)1:41:55 (5)1:45:54 (7)2:05:09 (9)2:47:04 (13)2:50:27 (13)2:53:54 (13)
Škofjeloški orientacijski klub17:29 (11)35:35 (13)03:05 (5)23:30 (13)02:20 (11)00:00 (N/A)101:55 (13)03:59 (5)19:15 (11)41:55 (13)03:23 (9)03:27 (9)