Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - 2. dan, SOL 6 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 14. 8. 2010
Kategorija: M35

NIme / klubČasZaostanekS-5757-3636-3838-4242-4343-4545-4848-5858-5959-6060-6161-5656-6262-6363-F
1Janez Pretnar1:07:20+00:0003:46 (1)10:58 (4)21:46 (1)26:34 (1)30:30 (2)34:52 (2)45:44 (9)47:49 (10)48:53 (12)51:21 (14)54:25 (15)1:02:28 (1)1:04:28 (1)1:05:36 (1)1:07:20 (1)
OK Azimut03:46 (1)07:12 (5)10:48 (1)04:48 (1)03:56 (6)04:22 (1)10:52 (1)02:05 (5)01:04 (1)02:28 (2)03:04 (11)08:03 (4)02:00 (12)01:08 (1)01:44 (1)
2Boris Bauman1:15:07+07:4704:14 (4)10:21 (1)23:32 (3)29:58 (2)33:07 (3)40:37 (4)54:22 (10)56:10 (11)57:16 (13)59:33 (15)1:01:57 (1)1:10:13 (2)1:11:56 (2)1:13:14 (2)1:15:07 (2)
OK Brežice04:14 (4)06:07 (1)13:11 (3)06:26 (7)03:09 (2)07:30 (14)13:45 (3)01:48 (2)01:06 (2)02:17 (1)02:24 (6)08:16 (5)01:43 (5)01:18 (6)01:53 (3)
3Jurg Niggli1:17:49+10:2904:27 (5)10:58 (4)25:00 (4)30:36 (3)34:27 (4)39:33 (3)56:48 (12)58:48 (13)59:56 (15)1:02:34 (1)1:04:57 (2)1:12:58 (4)1:14:41 (3)1:15:57 (4)1:17:49 (3)
Orientation Haut-Jura04:27 (5)06:31 (2)14:02 (4)05:36 (5)03:51 (5)05:06 (3)17:15 (10)02:00 (4)01:08 (3)02:38 (3)02:23 (5)08:01 (3)01:43 (5)01:16 (3)01:52 (2)
4Niklas Björkqvist1:17:58+10:3803:55 (2)10:50 (2)23:06 (2)35:37 (8)38:32 (8)43:22 (7)56:53 (13)58:41 (12)59:50 (14)1:03:23 (2)1:05:22 (3)1:12:53 (3)1:14:42 (4)1:15:57 (4)1:17:58 (4)
Hämeenlinnan Suunnistajat03:55 (2)06:55 (4)12:16 (2)12:31 (14)02:55 (1)04:50 (2)13:31 (2)01:48 (2)01:09 (4)03:33 (13)01:59 (1)07:31 (1)01:49 (8)01:15 (2)02:01 (4)
5Gianluca Carbone1:20:36+13:1605:08 (8)12:56 (8)28:02 (7)33:21 (5)36:51 (5)42:30 (5)56:47 (11)59:47 (14)1:01:05 (1)1:05:14 (5)1:07:26 (5)1:15:11 (5)1:17:00 (5)1:18:22 (5)1:20:36 (5)
AA Orienteering05:08 (8)07:48 (8)15:06 (6)05:19 (3)03:30 (4)05:39 (6)14:17 (4)03:00 (14)01:18 (7)04:09 (14)02:12 (2)07:45 (2)01:49 (8)01:22 (7)02:14 (9)
6Pavel Milan1:22:28+15:0805:13 (9)12:04 (5)27:57 (6)33:03 (4)37:36 (7)43:23 (8)58:53 (15)1:00:45 (1)1:02:01 (3)1:04:47 (4)1:07:55 (6)1:16:54 (6)1:18:31 (6)1:20:01 (6)1:22:28 (6)
TJ Tesla Brno05:13 (9)06:51 (3)15:53 (10)05:06 (2)04:33 (12)05:47 (8)15:30 (6)01:52 (3)01:16 (6)02:46 (4)03:08 (13)08:59 (7)01:37 (1)01:30 (10)02:27 (12)
7Gregor Anderluh1:22:53+15:3304:47 (7)12:24 (7)28:13 (9)33:35 (6)37:00 (6)42:45 (6)57:06 (14)59:55 (15)1:01:18 (2)1:04:15 (3)1:06:37 (4)1:17:29 (7)1:19:17 (7)1:20:44 (7)1:22:53 (7)
OK Polaris04:47 (7)07:37 (7)15:49 (9)05:22 (4)03:25 (3)05:45 (7)14:21 (5)02:49 (13)01:23 (11)02:57 (6)02:22 (3)10:52 (9)01:48 (6)01:27 (9)02:09 (7)
8Roland Vogl1:31:51+24:3107:04 (11)15:47 (11)35:05 (11)42:01 (11)46:06 (12)51:37 (11)1:07:12 (2)1:09:46 (3)1:11:01 (5)1:14:28 (7)1:16:51 (8)1:25:50 (8)1:27:49 (8)1:29:31 (8)1:31:51 (8)
SV Mietraching07:04 (11)08:43 (11)19:18 (14)06:56 (9)04:05 (8)05:31 (5)15:35 (7)02:34 (12)01:15 (5)03:27 (12)02:23 (5)08:59 (7)01:59 (11)01:42 (11)02:20 (11)
9Miro Šalamun1:34:50+27:3004:06 (3)14:00 (9)28:13 (9)35:03 (7)39:19 (9)45:46 (9)1:03:25 (1)1:05:48 (2)1:07:15 (4)1:10:12 (6)1:12:56 (7)1:29:40 (9)1:31:23 (9)1:32:41 (9)1:34:50 (9)
OK Polaris04:06 (3)09:54 (13)14:13 (5)06:50 (8)04:16 (10)06:27 (10)17:39 (12)02:23 (9)01:27 (12)02:57 (6)02:44 (8)16:44 (14)01:43 (5)01:18 (6)02:09 (7)
10Dušan Petroviè1:38:33+31:1304:46 (6)12:07 (6)27:43 (5)41:11 (10)45:34 (11)53:02 (12)1:09:38 (3)1:11:51 (4)1:14:21 (6)1:17:41 (8)1:20:19 (9)1:32:59 (10)1:34:54 (10)1:36:20 (10)1:38:33 (10)
OK Polaris04:46 (6)07:21 (6)15:36 (7)13:28 (15)04:23 (11)07:28 (13)16:36 (8)02:13 (6)02:30 (14)03:20 (9)02:38 (7)12:40 (11)01:55 (9)01:26 (8)02:13 (8)
11Uroš Mazej1:41:37+34:1709:06 (14)17:59 (12)33:54 (10)40:09 (9)44:12 (10)49:38 (10)1:11:15 (4)1:13:49 (5)1:15:09 (7)1:21:53 (9)1:25:01 (10)1:35:31 (11)1:37:29 (11)1:39:21 (11)1:41:37 (11)
OK Azimut09:06 (14)08:53 (12)15:55 (11)06:15 (6)04:03 (7)05:26 (4)21:37 (14)02:34 (12)01:20 (8)06:44 (15)03:08 (13)10:30 (8)01:58 (10)01:52 (13)02:16 (10)
12Alexander Zirnig1:46:48+39:2806:53 (10)15:31 (10)37:26 (14)45:32 (13)49:40 (14)56:33 (13)1:15:05 (5)1:17:28 (6)1:20:33 (9)1:23:56 (11)1:27:11 (12)1:39:54 (12)1:42:11 (12)1:44:01 (12)1:46:48 (12)
SPORTUNION Klagenfurt06:53 (10)08:38 (10)21:55 (15)08:06 (10)04:08 (9)06:53 (11)18:32 (13)02:23 (9)03:05 (15)03:23 (11)03:15 (15)12:43 (12)02:17 (13)01:50 (12)02:47 (15)
13Janez Cimerman1:49:09+41:4907:20 (12)18:37 (13)37:09 (13)45:47 (14)50:34 (15)57:34 (14)1:19:19 (7)1:21:52 (8)1:23:14 (10)1:26:36 (12)1:29:24 (13)1:41:50 (14)1:44:12 (13)1:46:25 (13)1:49:09 (13)
OK Azimut07:20 (12)11:17 (14)18:32 (13)08:38 (12)04:47 (13)07:00 (12)21:45 (15)02:33 (10)01:22 (10)03:22 (10)02:48 (10)12:26 (10)02:22 (14)02:13 (14)02:44 (14)
14Jan Mokrý1:50:10+42:5007:51 (13)19:26 (14)35:10 (12)44:22 (12)49:37 (13)58:06 (15)1:15:07 (6)1:18:21 (7)1:19:50 (8)1:23:07 (10)1:26:22 (11)1:41:34 (13)1:45:25 (14)1:47:42 (14)1:50:10 (14)
KOB Moira Brno07:51 (13)11:35 (15)15:44 (8)09:12 (13)05:15 (14)08:29 (15)17:01 (9)03:14 (15)01:29 (13)03:17 (8)03:15 (15)15:12 (13)03:51 (15)02:17 (15)02:28 (13)
15Valter Foški2:00:54+53:3426:38 (15)35:00 (15)51:15 (15)59:52 (15)1:05:45 (1)1:11:51 (1)1:29:29 (8)1:31:45 (9)1:33:06 (11)1:36:10 (13)1:38:58 (14)1:55:49 (15)1:57:30 (15)1:58:47 (15)2:00:54 (15)
OK Polaris26:38 (15)08:22 (9)16:15 (12)08:37 (11)05:53 (15)06:06 (9)17:38 (11)02:16 (7)01:21 (9)03:04 (7)02:48 (10)16:51 (15)01:41 (2)01:17 (4)02:07 (5)