Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-8686-9191-9292-8787-8282-8383-8888-8989-9090-9393-100100-F
1Guilhem Elias23:1601:20 (7)03:14 (1)05:22 (1)09:17 (1)10:52 (1)12:15 (1)14:12 (1)19:02 (4)21:03 (5)22:00 (4)22:56 (3)23:16 (3)
ACA01:20 (7)01:54 (1)02:08 (4)03:55 (2)01:35 (5)01:23 (13)01:57 (1)04:50 (14)02:01 (8)00:57 (1)00:56 (2)00:20 (19)
2Thomas Letoublon24:15+00:5901:05 (1)04:17 (10)06:26 (7)10:20 (4)11:56 (2)13:13 (4)15:20 (2)20:07 (8)21:59 (7)23:05 (5)24:01 (4)24:15 (4)
ASO01:05 (1)03:12 (12)02:09 (5)03:54 (1)01:36 (6)01:17 (12)02:07 (3)04:47 (13)01:52 (7)01:06 (2)00:56 (2)00:14 (10)
3Patrik Ptáček24:44+01:2801:22 (9)03:32 (2)06:12 (5)10:32 (5)12:03 (3)13:10 (3)15:40 (4)18:00 (1)22:06 (8)23:25 (7)24:30 (5)24:44 (5)
Orientacijski klub Slovenske K01:22 (9)02:10 (2)02:40 (8)04:20 (6)01:31 (3)01:07 (11)02:30 (5)02:20 (2)04:06 (17)01:19 (7)01:05 (4)00:14 (10)
4Martin Roudný24:50+01:3401:12 (5)03:37 (4)05:50 (3)11:09 (6)12:54 (7)13:47 (6)17:30 (7)20:37 (9)21:57 (6)23:19 (6)24:36 (6)24:50 (6)
OK Lokomotiva Pardubice01:12 (5)02:25 (4)02:13 (6)05:19 (10)01:45 (7)00:53 (6)03:43 (13)03:07 (12)01:20 (1)01:22 (9)01:17 (5)00:14 (10)
5Václav Roudný25:13+01:5701:30 (12)04:14 (8)07:22 (9)11:24 (7)12:54 (7)13:56 (7)16:46 (6)19:11 (5)20:44 (4)22:00 (4)24:59 (7)25:13 (7)
OK Lokomotiva Pardubice01:30 (12)02:44 (6)03:08 (11)04:02 (5)01:30 (2)01:02 (9)02:50 (10)02:25 (3)01:33 (3)01:16 (5)02:59 (16)00:14 (10)
6Nik Schneider26:12+02:5601:06 (2)03:37 (4)05:38 (2)10:15 (3)12:12 (4)13:03 (2)15:35 (3)18:40 (3)20:08 (3)24:58 (8)25:59 (8)26:12 (8)
zelg01:06 (2)02:31 (5)02:01 (2)04:37 (7)01:57 (13)00:51 (4)02:32 (6)03:05 (10)01:28 (2)04:50 (17)01:01 (3)00:13 (2)
7Lucien Pichard27:58+04:4201:21 (8)04:16 (9)07:36 (10)12:16 (8)14:08 (8)15:09 (8)18:40 (8)21:47 (10)24:39 (9)25:58 (9)27:43 (9)27:58 (9)
Club des Sports de Montagne de01:21 (8)02:55 (9)03:20 (13)04:40 (8)01:52 (11)01:01 (8)03:31 (11)03:07 (12)02:52 (12)01:19 (7)01:45 (11)00:15 (15)
8Gaspard Astrade29:59+06:4301:24 (11)07:26 (17)09:33 (14)14:27 (10)16:14 (9)17:05 (9)20:48 (12)23:49 (11)26:44 (10)28:08 (10)29:44 (10)29:59 (10)
ECHO73 CHAMBERY01:24 (11)06:02 (18)02:07 (3)04:54 (9)01:47 (8)00:51 (4)03:43 (13)03:01 (9)02:55 (13)01:24 (11)01:36 (9)00:15 (15)
9Mads Skaug32:04+08:4801:11 (3)03:58 (7)05:57 (4)15:00 (11)17:05 (10)17:56 (10)19:58 (9)27:03 (12)28:37 (11)30:18 (12)31:50 (11)32:04 (11)
OK PAN Aarhus01:11 (3)02:47 (8)01:59 (1)09:03 (13)02:05 (14)00:51 (4)02:02 (2)07:05 (17)01:34 (5)01:41 (13)01:32 (8)00:14 (10)
10Mikuláš Jirka33:12+09:5601:24 (11)12:16 (19)15:23 (18)19:22 (15)20:57 (17)21:58 (15)24:42 (13)27:15 (13)28:49 (12)30:03 (11)32:57 (12)33:12 (12)
KOB ZPV Prostejov01:24 (11)10:52 (19)03:07 (10)03:59 (3)01:35 (5)01:01 (8)02:44 (8)02:33 (5)01:34 (5)01:14 (3)02:54 (15)00:15 (15)
11Maxime Roche34:01+10:4501:34 (13)06:00 (14)09:44 (15)18:20 (12)20:11 (15)21:00 (13)24:44 (14)27:45 (14)30:42 (14)32:05 (13)33:46 (13)34:01 (13)
Club des Sports de Montagne de01:34 (13)04:26 (16)03:44 (15)08:36 (12)01:51 (10)00:49 (1)03:44 (14)03:01 (9)02:57 (14)01:23 (10)01:41 (10)00:15 (15)
12Andrin Wey35:18+12:0201:15 (6)03:38 (5)06:13 (6)10:15 (3)12:22 (5)13:14 (5)15:59 (5)18:36 (2)30:58 (15)32:18 (14)35:05 (14)35:18 (14)
OLV Baselland01:15 (6)02:23 (3)02:35 (7)04:02 (5)02:07 (15)00:52 (5)02:45 (9)02:37 (7)12:22 (19)01:20 (8)02:47 (14)00:13 (2)
13Jules Radisson35:43+12:2701:39 (15)04:41 (11)07:56 (11)14:22 (9)17:34 (11)25:35 (17)27:52 (17)30:09 (16)32:46 (16)34:01 (16)35:27 (15)35:43 (15)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:39 (15)03:02 (11)03:15 (12)06:26 (11)03:12 (19)08:01 (18)02:17 (4)02:17 (1)02:37 (11)01:15 (4)01:26 (7)00:16 (16)
14Matias Salonen36:33+13:1701:45 (16)04:42 (12)08:33 (12)18:51 (14)20:10 (14)21:17 (14)25:44 (15)28:11 (15)30:41 (13)32:31 (15)36:16 (16)36:33 (16)
Rajamäen Rykmentti01:45 (16)02:57 (10)03:51 (16)10:18 (15)01:19 (1)01:07 (11)04:27 (17)02:27 (4)02:30 (10)01:50 (14)03:45 (18)00:17 (18)
15Fouillade Etienne43:12+19:5601:36 (14)05:58 (13)09:25 (13)25:17 (19)27:07 (19)28:51 (18)33:08 (18)35:43 (18)37:52 (18)39:22 (17)42:58 (17)43:12 (17)
Azimut Orientation Castres01:36 (14)04:22 (15)03:27 (14)15:52 (18)01:50 (9)01:44 (15)04:17 (16)02:35 (6)02:09 (9)01:30 (12)03:36 (17)00:14 (10)
16Adrien Pichard44:16+21:0001:12 (5)03:58 (7)06:42 (8)18:33 (13)20:26 (16)24:31 (16)27:15 (16)34:18 (17)36:04 (17)42:39 (18)44:02 (18)44:16 (18)
Club des Sports de Montagne de01:12 (5)02:46 (7)02:44 (9)11:51 (16)01:53 (12)04:05 (17)02:44 (8)07:03 (16)01:46 (6)06:35 (18)01:23 (6)00:14 (10)
17Anders Johan Rogne54:53+31:3701:47 (17)06:09 (15)11:02 (16)20:28 (18)23:12 (18)32:32 (19)36:26 (19)41:17 (19)44:50 (19)52:00 (19)54:39 (19)54:53 (19)
Nittedal Orientering01:47 (17)04:22 (15)04:53 (17)09:26 (14)02:44 (18)09:20 (19)03:54 (15)04:51 (15)03:33 (16)07:10 (19)02:39 (13)00:14 (10)
18Manuel Parrilla Lahoz1:33:22+70:0602:34 (18)08:31 (18)14:57 (17)1:03:07 (17)1:05:20 (13)1:06:47 (11)1:14:14 (10)1:23:35 (6)1:28:09 (1)1:31:11 (1)1:33:05 (1)1:33:22 (1)
Adolince Sevilla02:34 (18)05:57 (17)06:26 (18)48:10 (19)02:13 (17)01:27 (14)07:27 (18)09:21 (18)04:34 (18)03:02 (15)01:54 (12)00:17 (18)
19Luka Mayer1:50:20+87:0402:43 (19)06:58 (16)47:40 (19)1:02:01 (16)1:04:12 (12)1:07:46 (12)1:16:47 (11)1:35:21 (7)1:38:49 (2)1:42:48 (2)1:50:05 (2)1:50:20 (2)
Team Ursus02:43 (19)04:15 (13)40:42 (19)14:21 (17)02:11 (16)03:34 (16)09:01 (19)18:34 (19)03:28 (15)03:59 (16)07:17 (19)00:15 (15)