Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-4343-6666-7676-7777-4545-9494-4444-9595-6868-8787-4848-6060-7373-9393-100100-F
1Mikkel Aaen17:3701:00 (2)02:44 (2)05:02 (1)05:27 (1)06:21 (1)07:32 (1)08:19 (1)09:48 (1)10:46 (1)11:48 (1)13:41 (1)14:47 (1)15:53 (1)16:45 (1)17:26 (1)17:37 (1)
Farum OK01:00 (2)01:44 (3)02:18 (1)00:25 (1)00:54 (1)01:11 (1)00:47 (1)01:29 (1)00:58 (1)01:02 (1)01:53 (1)01:06 (1)01:06 (1)00:52 (2)00:41 (2)00:11 (6)
2Alexander Zaslonkin21:49+04:1201:23 (17)02:56 (4)06:05 (4)06:34 (3)07:32 (3)09:02 (3)10:16 (3)12:07 (3)13:22 (3)14:35 (3)16:55 (3)18:12 (2)19:42 (2)20:40 (4)21:35 (4)21:49 (4)
Northern Wind01:23 (17)01:33 (1)03:09 (8)00:29 (6)00:58 (2)01:30 (3)01:14 (15)01:51 (10)01:15 (11)01:13 (6)02:20 (6)01:17 (3)01:30 (8)00:58 (5)00:55 (12)00:14 (28)
3Slava Chernykh21:57+04:2001:22 (16)03:18 (13)06:29 (10)07:01 (8)08:04 (6)09:49 (6)10:48 (6)12:38 (6)13:49 (6)15:02 (5)17:16 (5)18:34 (3)20:00 (4)20:52 (5)21:46 (5)21:57 (5)
Orienta-OPAL01:22 (16)01:56 (5)03:11 (11)00:32 (8)01:03 (6)01:45 (12)00:59 (6)01:50 (9)01:11 (8)01:13 (6)02:14 (3)01:18 (5)01:26 (7)00:52 (2)00:54 (11)00:11 (6)
4Alistair Thornton22:22+04:4501:14 (12)03:18 (13)06:06 (5)06:35 (4)07:38 (4)09:29 (5)10:27 (4)12:16 (4)13:26 (4)14:59 (4)17:16 (5)18:54 (4)20:13 (5)21:22 (6)22:11 (6)22:22 (6)
Manchester and District Orient01:14 (12)02:04 (9)02:48 (4)00:29 (6)01:03 (6)01:51 (16)00:58 (2)01:49 (7)01:10 (5)01:33 (15)02:17 (4)01:38 (14)01:19 (3)01:09 (14)00:49 (5)00:11 (6)
5Martin Kaplan22:43+05:0601:06 (8)03:13 (9)06:11 (6)06:42 (5)07:43 (5)09:20 (4)10:29 (5)12:19 (5)13:38 (5)15:12 (6)17:40 (6)19:07 (6)20:41 (8)21:40 (7)22:31 (7)22:43 (7)
OK Lokomotiva Pardubice01:06 (8)02:07 (12)02:58 (6)00:31 (7)01:01 (3)01:37 (8)01:09 (11)01:50 (9)01:19 (14)01:34 (16)02:28 (8)01:27 (12)01:34 (11)00:59 (6)00:51 (7)00:12 (15)
6Marian Basset22:49+05:1201:07 (9)03:15 (10)06:34 (12)07:09 (11)08:13 (8)10:00 (10)11:18 (9)13:07 (8)14:24 (9)15:50 (9)17:56 (8)19:14 (7)20:40 (7)21:43 (8)22:35 (8)22:49 (8)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:07 (9)02:08 (13)03:19 (14)00:35 (11)01:04 (8)01:47 (14)01:18 (19)01:49 (7)01:17 (13)01:26 (10)02:06 (2)01:18 (5)01:26 (7)01:03 (9)00:52 (10)00:14 (28)
7Arnaud Perrin23:29+05:5201:01 (3)03:06 (6)05:48 (2)06:15 (2)07:22 (2)08:58 (2)09:57 (2)11:43 (2)12:59 (2)14:27 (2)16:49 (2)19:22 (8)20:39 (6)21:47 (9)23:16 (9)23:29 (9)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:01 (3)02:05 (10)02:42 (2)00:27 (3)01:07 (11)01:36 (6)00:59 (6)01:46 (4)01:16 (12)01:28 (12)02:22 (7)02:33 (34)01:17 (2)01:08 (13)01:29 (26)00:13 (20)
8Ritvars Gludins23:35+05:5801:04 (7)03:04 (5)05:52 (3)06:53 (6)08:25 (10)09:56 (8)11:31 (10)13:16 (10)14:29 (10)15:33 (7)17:51 (7)19:00 (5)21:39 (10)22:43 (11)23:23 (10)23:35 (10)
Saldus OK01:04 (7)02:00 (8)02:48 (4)01:01 (32)01:32 (23)01:31 (4)01:35 (29)01:45 (3)01:13 (9)01:04 (2)02:18 (5)01:09 (2)02:39 (29)01:04 (10)00:40 (1)00:12 (15)
9Thomas Chabance23:36+05:5901:04 (7)03:17 (11)06:28 (9)07:06 (10)08:12 (7)09:56 (8)10:55 (7)12:59 (7)14:14 (7)15:56 (10)18:41 (9)20:08 (10)21:33 (9)22:36 (10)23:24 (11)23:36 (11)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:04 (7)02:13 (14)03:11 (11)00:38 (17)01:06 (10)01:44 (11)00:59 (6)02:04 (14)01:15 (11)01:42 (21)02:45 (14)01:27 (12)01:25 (4)01:03 (9)00:48 (4)00:12 (15)
10Dominik Ammann25:25+07:4801:03 (5)02:54 (3)06:24 (8)07:03 (9)08:20 (9)10:00 (10)11:10 (8)13:14 (9)14:19 (8)15:50 (9)18:45 (10)20:58 (11)22:43 (12)23:54 (12)25:11 (12)25:25 (12)
OLK WIGGERTAL01:03 (5)01:51 (4)03:30 (17)00:39 (20)01:17 (17)01:40 (9)01:10 (12)02:04 (14)01:05 (3)01:31 (13)02:55 (16)02:13 (28)01:45 (16)01:11 (15)01:17 (23)00:14 (28)
11Rafael Dobnik26:02+08:2500:56 (1)02:37 (1)06:35 (13)07:14 (12)08:27 (11)10:30 (11)11:56 (11)13:58 (11)15:32 (13)17:14 (14)20:03 (14)21:25 (13)23:21 (13)24:41 (14)25:47 (13)26:02 (13)
OLC Union Viktring00:56 (1)01:41 (2)03:58 (23)00:39 (20)01:13 (12)02:03 (23)01:26 (26)02:02 (12)01:34 (21)01:42 (21)02:49 (15)01:22 (7)01:56 (21)01:20 (19)01:06 (17)00:15 (31)
12Nick Gebert26:03+08:2601:21 (15)03:19 (14)06:34 (12)07:18 (13)09:17 (14)10:54 (13)11:57 (12)14:12 (12)15:23 (11)16:50 (11)19:19 (11)21:37 (14)23:42 (14)24:50 (15)25:51 (14)26:03 (14)
OLK WIGGERTAL01:21 (15)01:58 (7)03:15 (13)00:44 (27)01:59 (30)01:37 (8)01:03 (8)02:15 (20)01:11 (8)01:27 (11)02:29 (9)02:18 (30)02:05 (23)01:08 (13)01:01 (15)00:12 (15)
13Lucas Toulier-ancian26:39+09:0201:39 (26)04:01 (19)07:49 (19)08:26 (18)09:42 (16)11:47 (17)12:58 (16)14:46 (15)15:57 (14)17:08 (13)19:45 (12)21:08 (12)22:40 (11)24:05 (13)26:26 (15)26:39 (15)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:39 (26)02:22 (19)03:48 (21)00:37 (14)01:16 (14)02:05 (25)01:11 (13)01:48 (5)01:11 (8)01:11 (4)02:37 (11)01:23 (9)01:32 (10)01:25 (21)02:21 (35)00:13 (20)
14Márton Erdős28:16+10:3901:09 (10)03:07 (7)06:51 (14)07:29 (14)08:56 (13)10:48 (12)12:12 (13)14:40 (14)16:12 (15)18:38 (18)21:45 (15)23:30 (18)25:23 (16)27:00 (17)28:02 (16)28:16 (16)
Zalaegerszegi Tájékozódási Fut01:09 (10)01:58 (7)03:44 (20)00:38 (17)01:27 (21)01:52 (17)01:24 (22)02:28 (21)01:32 (19)02:26 (27)03:07 (17)01:45 (18)01:53 (20)01:37 (25)01:02 (16)00:14 (28)
15Emils Vainovskis28:33+10:5601:31 (22)03:49 (16)07:17 (16)07:53 (16)09:51 (18)11:42 (16)13:00 (17)15:07 (17)16:45 (17)18:26 (16)21:49 (17)23:18 (17)25:55 (17)27:09 (18)28:22 (17)28:33 (17)
Saldus OK01:31 (22)02:18 (15)03:28 (16)00:36 (13)01:58 (29)01:51 (16)01:18 (19)02:07 (16)01:38 (23)01:41 (19)03:23 (19)01:29 (13)02:37 (28)01:14 (16)01:13 (19)00:11 (6)
16Pavel Ptáček28:44+11:0701:03 (5)03:10 (8)07:04 (15)07:45 (15)08:51 (12)11:01 (14)12:15 (14)14:59 (16)16:31 (16)18:24 (15)22:05 (18)23:53 (19)26:00 (18)27:17 (19)28:30 (18)28:44 (18)
Orientacijski klub Slovenske K01:03 (5)02:07 (12)03:54 (22)00:41 (24)01:06 (10)02:10 (26)01:14 (15)02:44 (28)01:32 (19)01:53 (24)03:41 (25)01:48 (19)02:07 (24)01:17 (17)01:13 (19)00:14 (28)
17Leon Kollenbach28:45+11:0801:34 (23)04:51 (31)08:53 (25)09:36 (26)10:55 (22)12:53 (22)14:08 (19)16:47 (19)18:12 (19)19:37 (19)23:15 (19)25:04 (20)26:46 (20)27:41 (20)28:33 (19)28:45 (19)
Ski-Club Helsa e.V.01:34 (23)03:17 (35)04:02 (25)00:43 (26)01:19 (18)01:58 (20)01:15 (16)02:39 (26)01:25 (16)01:25 (9)03:38 (24)01:49 (20)01:42 (13)00:55 (4)00:52 (10)00:12 (15)
18Korbinian Lange29:30+11:5302:19 (34)04:40 (28)08:13 (22)08:41 (20)09:45 (17)11:26 (15)12:29 (15)14:22 (13)15:30 (12)17:03 (12)19:46 (13)22:12 (15)25:05 (15)26:53 (16)28:56 (20)29:30 (20)
SV Mietraching02:19 (34)02:21 (18)03:33 (18)00:28 (4)01:04 (8)01:41 (10)01:03 (8)01:53 (11)01:08 (4)01:33 (15)02:43 (12)02:26 (31)02:53 (31)01:48 (29)02:03 (33)00:34 (38)
19Daniel Stansfield29:59+12:2202:09 (32)04:39 (27)07:38 (17)08:24 (17)09:41 (15)12:07 (19)13:11 (18)15:24 (18)16:47 (18)18:36 (17)21:46 (16)23:13 (16)27:52 (21)28:47 (22)29:46 (21)29:59 (21)
Forth Valley Orienteers02:09 (32)02:30 (21)02:59 (7)00:46 (29)01:17 (17)02:26 (30)01:04 (9)02:13 (18)01:23 (15)01:49 (23)03:10 (18)01:27 (12)04:39 (37)00:55 (4)00:59 (14)00:13 (20)
20Paul Ringot30:33+12:5603:28 (36)05:48 (35)08:59 (28)09:35 (25)14:06 (30)15:42 (30)16:48 (28)18:55 (27)20:00 (23)21:11 (20)23:55 (20)25:17 (21)26:43 (19)28:03 (21)30:19 (22)30:33 (22)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:28 (36)02:20 (17)03:11 (11)00:36 (13)04:31 (36)01:36 (6)01:06 (10)02:07 (16)01:05 (3)01:11 (4)02:44 (13)01:22 (7)01:26 (7)01:20 (19)02:16 (34)00:14 (28)
21Baptiste Astrade31:36+13:5901:48 (30)04:33 (24)08:00 (21)08:41 (20)10:02 (19)12:03 (18)15:38 (24)18:07 (24)19:41 (22)21:30 (22)25:00 (21)26:44 (22)28:36 (22)30:02 (23)31:24 (23)31:36 (23)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:48 (30)02:45 (24)03:27 (15)00:41 (24)01:21 (19)02:01 (22)03:35 (37)02:29 (23)01:34 (21)01:49 (23)03:30 (21)01:44 (17)01:52 (18)01:26 (22)01:22 (25)00:12 (15)
22Danylo Pereverzyev31:57+14:2001:36 (24)04:01 (19)07:42 (18)09:10 (22)10:41 (20)12:37 (20)14:10 (20)17:14 (20)19:16 (20)21:16 (21)25:10 (22)27:06 (23)28:59 (23)30:26 (24)31:43 (24)31:57 (24)
Ukrainka01:36 (24)02:25 (20)03:41 (19)01:28 (35)01:31 (22)01:56 (18)01:33 (28)03:04 (32)02:02 (25)02:00 (25)03:54 (30)01:56 (23)01:53 (20)01:27 (23)01:17 (23)00:14 (28)
23Antoine Simon32:48+15:1101:19 (14)03:50 (17)07:50 (20)09:49 (27)11:05 (23)13:23 (23)14:40 (22)17:16 (21)20:30 (26)23:23 (25)27:00 (25)29:00 (27)30:44 (25)31:44 (25)32:36 (25)32:48 (25)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:19 (14)02:31 (22)04:00 (24)01:59 (37)01:16 (14)02:18 (28)01:17 (17)02:36 (24)03:14 (34)02:53 (29)03:37 (22)02:00 (25)01:44 (15)01:00 (7)00:52 (10)00:12 (15)
24Atis Devics33:49+16:1201:13 (11)03:32 (15)06:21 (7)06:59 (7)13:52 (29)15:21 (28)16:20 (26)18:05 (23)19:31 (21)24:30 (27)27:07 (26)28:30 (24)30:01 (24)32:48 (28)33:38 (26)33:49 (26)
Saldus OK01:13 (11)02:19 (16)02:49 (5)00:38 (17)06:53 (37)01:29 (2)00:59 (6)01:45 (3)01:26 (17)04:59 (33)02:37 (11)01:23 (9)01:31 (9)02:47 (34)00:50 (6)00:11 (6)
25Lars Gustav Rogne34:06+16:2901:29 (20)04:47 (29)08:56 (26)09:50 (28)11:54 (25)14:47 (25)16:11 (25)18:40 (26)21:41 (27)23:05 (24)26:43 (24)28:57 (25)30:47 (26)32:15 (26)33:48 (27)34:06 (27)
Nittedal Orientering01:29 (20)03:18 (36)04:09 (26)00:54 (31)02:04 (31)02:53 (35)01:24 (22)02:29 (23)03:01 (31)01:24 (8)03:38 (24)02:14 (29)01:50 (17)01:28 (24)01:33 (27)00:18 (35)
26Zakariás Erősdi34:25+16:4801:31 (22)04:04 (20)10:39 (31)11:19 (31)12:59 (28)14:59 (27)16:21 (27)18:35 (25)20:30 (26)22:09 (23)25:51 (23)28:58 (26)31:11 (27)32:33 (27)34:11 (28)34:25 (28)
CS SAT CARPATI01:31 (22)02:33 (23)06:35 (34)00:40 (21)01:40 (25)02:00 (21)01:22 (20)02:14 (19)01:55 (24)01:39 (17)03:42 (26)03:07 (37)02:13 (25)01:22 (20)01:38 (28)00:14 (28)
27Matthew Fellbaum34:53+17:1601:18 (13)04:09 (21)08:42 (24)09:24 (24)10:47 (21)12:51 (21)14:29 (21)19:31 (28)22:06 (28)24:19 (26)28:29 (27)30:57 (28)32:40 (28)33:45 (29)34:42 (29)34:53 (29)
Manchester and District Orient01:18 (13)02:51 (25)04:33 (28)00:42 (25)01:23 (20)02:04 (24)01:38 (32)05:02 (37)02:35 (29)02:13 (26)04:10 (31)02:28 (32)01:43 (14)01:05 (11)00:57 (13)00:11 (6)
28Dániel Molnár39:04+21:2701:46 (29)04:49 (30)09:59 (30)10:45 (29)12:31 (26)14:54 (26)16:51 (29)19:54 (29)24:58 (30)26:38 (29)30:24 (28)32:35 (29)34:39 (29)36:57 (30)38:48 (30)39:04 (30)
GenMill01:46 (29)03:03 (32)05:10 (29)00:46 (29)01:46 (27)02:23 (29)01:57 (34)03:03 (31)05:04 (37)01:40 (18)03:46 (28)02:11 (27)02:04 (22)02:18 (33)01:51 (32)00:16 (34)
29Fouillade Paul40:05+22:2801:45 (28)04:38 (26)08:58 (27)09:24 (24)11:20 (24)13:47 (24)15:12 (23)17:59 (22)20:22 (24)25:25 (28)31:28 (29)33:08 (30)36:53 (30)38:37 (31)39:53 (31)40:05 (31)
Azimut Orientation Castres01:45 (28)02:53 (27)04:20 (27)00:26 (2)01:56 (28)02:27 (31)01:25 (24)02:47 (29)02:23 (28)05:03 (35)06:03 (36)01:40 (16)03:45 (35)01:44 (28)01:16 (21)00:12 (15)
30Alex Kristensen42:07+24:3001:42 (27)05:04 (33)11:57 (35)12:36 (34)14:21 (31)17:12 (31)19:14 (31)22:40 (31)24:50 (29)28:07 (30)32:49 (30)34:40 (31)37:02 (31)40:33 (32)41:52 (32)42:07 (32)
Herning O-Klub01:42 (27)03:22 (37)06:53 (36)00:39 (20)01:45 (26)02:51 (34)02:02 (35)03:26 (34)02:10 (26)03:17 (31)04:42 (33)01:51 (21)02:22 (27)03:31 (36)01:19 (24)00:15 (31)
31Adam Kral44:03+26:2601:27 (19)04:24 (23)09:45 (29)11:07 (30)12:46 (27)15:26 (29)17:03 (30)19:59 (30)25:32 (31)31:02 (32)34:46 (32)37:15 (33)39:31 (32)41:10 (33)43:47 (33)44:03 (33)
Slavia ZU Zilina01:27 (19)02:57 (29)05:21 (31)01:22 (34)01:39 (24)02:40 (33)01:37 (31)02:56 (30)05:33 (38)05:30 (36)03:44 (27)02:29 (33)02:16 (26)01:39 (27)02:37 (37)00:16 (34)
32Thomas Jones45:17+27:4001:37 (25)04:34 (25)15:20 (36)15:55 (36)17:12 (36)19:09 (34)20:35 (33)23:12 (32)26:32 (35)29:25 (31)34:02 (31)36:04 (32)41:10 (33)43:16 (34)45:04 (34)45:17 (34)
BANG OK01:37 (25)02:57 (29)10:46 (37)00:35 (11)01:17 (17)01:57 (19)01:26 (26)02:37 (25)03:20 (35)02:53 (29)04:37 (32)02:02 (26)05:06 (38)02:06 (32)01:48 (31)00:13 (20)
33Dmitri Zelenin46:38+29:0102:04 (31)05:04 (33)10:48 (32)11:40 (32)14:32 (32)17:58 (32)20:52 (35)24:04 (35)26:27 (34)31:28 (33)37:50 (33)39:29 (34)43:06 (34)45:08 (35)46:23 (35)46:38 (35)
USG Chemnitz02:04 (31)03:00 (31)05:44 (33)00:52 (30)02:52 (34)03:26 (36)02:54 (36)03:12 (33)02:23 (28)05:01 (34)06:22 (38)01:39 (15)03:37 (34)02:02 (31)01:15 (20)00:15 (31)
34Jonathan Roche48:54+31:1706:02 (37)09:01 (37)27:43 (38)28:24 (38)29:26 (38)31:13 (38)32:43 (37)34:55 (37)36:33 (37)37:55 (36)41:46 (36)43:38 (37)45:20 (37)46:58 (37)48:42 (36)48:54 (36)
Groupe Ligue Rhone Alpes06:02 (37)02:59 (30)18:42 (38)00:41 (24)01:02 (4)01:47 (14)01:30 (27)02:12 (17)01:38 (23)01:22 (7)03:51 (29)01:52 (22)01:42 (13)01:38 (26)01:44 (30)00:12 (15)
35Matic Bremšak49:19+31:4201:26 (18)04:19 (22)11:12 (33)12:32 (33)15:23 (33)18:02 (33)19:39 (32)23:25 (34)26:10 (32)32:29 (35)38:06 (35)41:07 (36)44:20 (35)46:10 (36)49:03 (37)49:19 (37)
Orientacijski klub Komenda01:26 (18)02:53 (27)06:53 (36)01:20 (33)02:51 (33)02:39 (32)01:37 (31)03:46 (35)02:45 (30)06:19 (37)05:37 (34)03:01 (36)03:13 (33)01:50 (30)02:53 (38)00:16 (34)
36Dmytro Lukavenko59:20+41:4302:57 (35)06:21 (36)11:39 (34)13:44 (35)16:01 (34)19:28 (36)21:14 (36)25:45 (36)28:48 (36)32:02 (34)37:57 (34)40:48 (35)45:16 (36)57:16 (38)58:59 (38)59:20 (38)
Veteran02:57 (35)03:24 (38)05:18 (30)02:05 (38)02:17 (32)03:27 (37)01:46 (33)04:31 (36)03:03 (33)03:14 (30)05:55 (35)02:51 (35)04:28 (36)12:00 (38)01:43 (29)00:21 (37)
37Vanspauwen Noé1:00:59+43:2202:12 (33)05:19 (34)08:33 (23)09:06 (21)17:01 (35)19:15 (35)20:40 (34)23:20 (33)26:22 (33)44:31 (37)47:57 (37)49:55 (38)52:57 (38)1:00:01 (2)1:00:46 (2)1:00:59 (2)
Azimut Orientation Castres02:12 (33)03:07 (33)03:14 (12)00:33 (9)07:55 (38)02:14 (27)01:25 (24)02:40 (27)03:02 (32)18:09 (38)03:26 (20)01:58 (24)03:02 (32)07:04 (37)00:45 (3)00:13 (20)
38William Parkinson1:14:48+57:1109:39 (38)12:56 (38)18:32 (37)20:02 (37)23:28 (37)30:17 (37)36:15 (38)42:13 (38)46:43 (38)50:01 (38)56:06 (38)1:05:51 (9)1:08:40 (3)1:12:05 (3)1:14:29 (3)1:14:48 (3)
Forth Valley Orienteers09:39 (38)03:17 (35)05:36 (32)01:30 (36)03:26 (35)06:49 (38)05:58 (38)05:58 (38)04:30 (36)03:18 (32)06:05 (37)09:45 (38)02:49 (30)03:25 (35)02:24 (36)00:19 (36)