Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-8686-9191-9292-8787-8282-8383-8888-8989-9090-9393-100100-F
1Kateřina Janovská22:0701:07 (1)03:34 (2)05:46 (2)08:57 (1)10:26 (1)11:27 (1)14:02 (1)16:15 (1)19:05 (2)20:14 (7)21:53 (7)22:07 (7)
SK Praga01:07 (1)02:27 (2)02:12 (2)03:11 (1)01:29 (1)01:01 (5)02:35 (4)02:13 (3)02:50 (7)01:09 (2)01:39 (3)00:14 (2)
2Eveliina Ahola22:59+00:5201:10 (3)03:24 (1)05:33 (1)09:04 (2)10:36 (2)11:33 (2)15:11 (2)17:16 (2)18:32 (1)19:33 (1)22:44 (8)22:59 (8)
NAVI01:10 (3)02:14 (1)02:09 (1)03:31 (2)01:32 (2)00:57 (3)03:38 (11)02:05 (2)01:16 (1)01:01 (1)03:11 (15)00:15 (7)
3Jana Kreckova29:17+07:1001:36 (8)04:57 (5)07:52 (7)15:15 (8)16:59 (7)17:47 (4)20:48 (4)23:14 (6)24:53 (6)26:06 (8)29:01 (9)29:17 (9)
KOB ZPV Prostejov01:36 (8)03:21 (5)02:55 (9)07:23 (11)01:44 (5)00:48 (1)03:01 (6)02:26 (4)01:39 (2)01:13 (3)02:55 (14)00:16 (9)
4Nadia Pfiel31:28+09:2101:10 (3)04:43 (4)07:12 (4)11:44 (5)14:08 (4)16:18 (3)21:08 (5)23:43 (7)27:41 (7)29:04 (9)31:11 (10)31:28 (10)
OLK WIGGERTAL01:10 (3)03:33 (6)02:29 (7)04:32 (6)02:24 (8)02:10 (11)04:50 (12)02:35 (7)03:58 (15)01:23 (5)02:07 (8)00:17 (13)
5Elina Nissinen35:34+13:2701:21 (6)05:58 (9)08:18 (8)12:55 (7)15:56 (5)22:17 (9)24:33 (8)27:02 (9)29:09 (8)33:42 (10)35:13 (11)35:34 (11)
NAVI01:21 (6)04:37 (11)02:20 (4)04:37 (8)03:01 (11)06:21 (15)02:16 (2)02:29 (5)02:07 (5)04:33 (15)01:31 (2)00:21 (17)
6Zuzka Hrabánková36:57+14:5001:21 (6)04:00 (3)06:22 (3)10:12 (3)18:11 (8)19:10 (5)21:33 (6)25:49 (8)33:18 (9)34:48 (11)36:39 (12)36:57 (12)
SK Praga01:21 (6)02:39 (3)02:22 (5)03:50 (3)07:59 (19)00:59 (4)02:23 (3)04:16 (9)07:29 (17)01:30 (6)01:51 (6)00:18 (14)
7Ladina Ammann39:30+17:2301:23 (7)09:28 (14)12:03 (13)16:32 (9)18:16 (9)19:21 (6)29:12 (11)31:45 (10)35:43 (10)37:06 (12)39:15 (13)39:30 (13)
OLK WIGGERTAL01:23 (7)08:05 (16)02:35 (8)04:29 (5)01:44 (5)01:05 (6)09:51 (17)02:33 (6)03:58 (15)01:23 (5)02:09 (9)00:15 (7)
8Pia Ocvirk44:24+22:1701:16 (4)05:35 (7)07:51 (6)12:28 (6)16:41 (6)24:20 (10)26:28 (9)37:03 (13)40:02 (12)41:38 (14)44:09 (14)44:24 (14)
OK Japetic01:16 (4)04:19 (9)02:16 (3)04:37 (8)04:13 (13)07:39 (16)02:08 (1)10:35 (14)02:59 (8)01:36 (8)02:31 (12)00:15 (7)
9Berjoan Julia44:25+22:1802:07 (15)05:00 (6)07:23 (5)11:30 (4)13:59 (3)20:15 (7)23:39 (7)34:15 (12)37:43 (11)39:47 (13)44:10 (15)44:25 (15)
Agglomération Montpellier Spor02:07 (15)02:53 (4)02:23 (6)04:07 (4)02:29 (9)06:16 (14)03:24 (7)10:36 (15)03:28 (11)02:04 (10)04:23 (19)00:15 (7)
10Éléna Coulier46:48+24:4101:51 (11)07:15 (12)10:59 (11)16:43 (10)19:49 (10)21:33 (8)28:19 (10)40:19 (14)42:21 (13)44:38 (15)46:31 (16)46:48 (16)
CSPERTUIS01:51 (11)05:24 (14)03:44 (12)05:44 (10)03:06 (12)01:44 (9)06:46 (15)12:00 (17)02:02 (3)02:17 (12)01:53 (7)00:17 (13)
11Clare Stansfield47:21+25:1401:47 (10)05:40 (8)09:16 (9)23:01 (12)24:41 (12)26:09 (11)29:43 (12)33:33 (11)42:31 (14)44:40 (16)47:07 (17)47:21 (17)
Forth Valley Orienteers01:47 (10)03:53 (7)03:36 (11)13:45 (16)01:40 (3)01:28 (7)03:34 (8)03:50 (8)08:58 (19)02:09 (11)02:27 (11)00:14 (2)
12Justina Backyte48:55+26:4802:05 (14)06:52 (11)11:43 (12)26:52 (16)29:07 (14)29:59 (13)35:24 (14)42:07 (15)45:54 (15)47:28 (17)48:39 (18)48:55 (18)
Fortuna02:05 (14)04:47 (12)04:51 (14)15:09 (17)02:15 (7)00:52 (2)05:25 (13)06:43 (11)03:47 (13)01:34 (7)01:11 (1)00:16 (9)
13Sabina Pilcova52:44+30:3705:46 (18)10:45 (18)16:49 (16)22:31 (11)24:39 (11)29:21 (12)32:04 (13)45:39 (17)47:44 (16)50:12 (18)52:27 (19)52:44 (19)
KOB ZPV Prostejov05:46 (18)04:59 (13)06:04 (17)05:42 (9)02:08 (6)04:42 (13)02:43 (5)13:35 (18)02:05 (4)02:28 (13)02:15 (10)00:17 (13)
14Ingrid Bredalen1:00:49+38:4205:52 (19)10:12 (16)15:05 (15)24:45 (13)27:31 (13)36:51 (16)40:28 (15)45:30 (16)48:57 (17)56:21 (19)1:00:26 (1)1:00:49 (1)
Nittedal Orientering05:52 (19)04:20 (10)04:53 (15)09:40 (13)02:46 (10)09:20 (19)03:37 (10)05:02 (10)03:27 (10)07:24 (17)04:05 (17)00:23 (18)
15Eadaoin Mccavana1:02:45+40:3802:05 (14)09:23 (13)17:06 (17)25:24 (14)31:29 (16)33:58 (15)44:12 (16)55:10 (19)57:45 (19)1:00:40 (2)1:02:25 (2)1:02:45 (2)
GEN02:05 (14)07:18 (15)07:43 (18)08:18 (12)06:05 (16)02:29 (12)10:14 (18)10:58 (16)02:35 (6)02:55 (14)01:45 (4)00:20 (16)
16Virginia Nicolis1:12:32+50:2501:45 (9)10:06 (15)14:55 (14)32:09 (18)39:12 (18)48:19 (18)51:55 (18)1:02:29 (3)1:06:05 (3)1:08:06 (3)1:12:13 (4)1:12:32 (4)
ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ01:45 (9)08:21 (18)04:49 (13)17:14 (19)07:03 (18)09:07 (18)03:36 (9)10:34 (13)03:36 (12)02:01 (9)04:07 (18)00:19 (15)
17Freja Kliem1:22:40+60:3303:25 (17)12:45 (19)18:23 (18)30:12 (17)36:58 (17)39:04 (17)46:29 (17)1:04:47 (4)1:10:55 (4)1:19:29 (5)1:22:14 (5)1:22:40 (5)
Farum OK03:25 (17)09:20 (19)05:38 (16)11:49 (14)06:46 (17)02:06 (10)07:25 (16)18:18 (19)06:08 (16)08:34 (18)02:45 (13)00:26 (19)
18Laura Parkinson1:30:44+68:3702:27 (16)10:44 (17)33:17 (19)46:56 (19)52:00 (19)59:55 (19)1:06:00 (3)1:14:19 (5)1:22:11 (5)1:26:51 (6)1:30:29 (6)1:30:44 (6)
Forth Valley Orienteers02:27 (16)08:17 (17)22:33 (19)13:39 (15)05:04 (15)07:55 (17)06:05 (14)08:19 (12)07:52 (18)04:40 (16)03:38 (16)00:15 (7)
Sara Lysemose Poulsen1:10:19+48:1202:05 (14)06:12 (10)09:46 (10)26:33 (15)31:07 (15)32:48 (14)----- (N/A)46:53 (18)49:56 (18)1:08:16 (4)1:10:02 (3)1:10:19 (3)
Silkeborg OK02:05 (14)04:07 (8)03:34 (10)16:47 (18)04:34 (14)01:41 (8)00:00 (N/A)00:53 (1)03:03 (9)18:20 (19)01:46 (5)00:17 (13)