Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-4343-6666-7676-7777-4545-9494-4444-9595-6868-8787-4848-6060-7373-9393-100100-F
1Oona Valkonen25:4801:22 (7)03:35 (3)07:07 (1)07:43 (1)08:48 (1)11:30 (3)12:53 (3)14:44 (2)15:55 (1)17:49 (2)20:25 (1)21:50 (1)23:20 (1)24:29 (2)25:34 (2)25:48 (2)
Kangasniemen Kalske01:22 (7)02:13 (5)03:32 (1)00:36 (5)01:05 (4)02:42 (13)01:23 (9)01:51 (2)01:11 (1)01:54 (13)02:36 (1)01:25 (1)01:30 (3)01:09 (3)01:05 (7)00:14 (13)
2Margaux Hummel-azais26:14+00:2601:20 (6)03:28 (2)07:28 (3)08:05 (3)09:29 (3)11:19 (2)12:21 (1)14:28 (1)16:01 (2)17:36 (1)20:37 (2)22:07 (2)23:47 (2)25:04 (3)26:03 (3)26:14 (3)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:20 (6)02:08 (1)04:00 (9)00:37 (6)01:24 (10)01:50 (2)01:02 (2)02:07 (5)01:33 (7)01:35 (3)03:01 (7)01:30 (2)01:40 (4)01:17 (8)00:59 (3)00:11 (2)
3Alexandra Lebedeva27:12+01:2402:01 (15)05:00 (13)08:41 (8)09:16 (7)11:00 (8)12:43 (5)13:56 (5)15:42 (4)17:01 (4)18:43 (4)21:37 (4)23:19 (4)24:49 (3)26:02 (4)26:59 (4)27:12 (4)
Northern Wind02:01 (15)02:59 (13)03:41 (2)00:35 (2)01:44 (14)01:43 (1)01:13 (5)01:46 (1)01:19 (4)01:42 (6)02:54 (4)01:42 (9)01:30 (3)01:13 (6)00:57 (1)00:13 (5)
4Anouk Leloup27:35+01:4701:14 (3)03:27 (1)07:27 (2)08:03 (2)09:15 (2)11:11 (1)12:39 (2)14:55 (3)16:14 (3)18:02 (3)21:34 (3)23:16 (3)25:18 (4)26:23 (5)27:23 (5)27:35 (5)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:14 (3)02:13 (5)04:00 (9)00:36 (5)01:12 (6)01:56 (4)01:28 (12)02:16 (7)01:19 (4)01:48 (9)03:32 (11)01:42 (9)02:02 (13)01:05 (2)01:00 (4)00:12 (3)
5Lou Denaix29:11+03:2301:17 (5)03:46 (4)08:11 (5)08:51 (5)10:11 (5)12:55 (6)14:05 (6)16:36 (6)18:15 (7)20:05 (7)23:15 (6)25:04 (6)26:46 (6)27:56 (6)29:00 (6)29:11 (6)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:17 (5)02:29 (7)04:25 (13)00:40 (8)01:20 (9)02:44 (15)01:10 (4)02:31 (11)01:39 (9)01:50 (10)03:10 (8)01:49 (11)01:42 (5)01:10 (4)01:04 (5)00:11 (2)
6Katerina Novakova29:31+03:4301:05 (1)04:30 (9)08:13 (6)08:54 (6)10:44 (6)12:40 (4)13:54 (4)16:24 (5)18:12 (6)19:50 (6)22:39 (5)24:30 (5)26:45 (5)28:05 (7)29:15 (7)29:31 (7)
OK 24 Praha01:05 (1)03:25 (19)03:43 (4)00:41 (9)01:50 (17)01:56 (4)01:14 (6)02:30 (10)01:48 (10)01:38 (4)02:49 (3)01:51 (12)02:15 (14)01:20 (10)01:10 (8)00:16 (20)
7Barbora Pijáková30:29+04:4101:30 (9)03:48 (5)07:39 (4)08:32 (4)09:42 (4)15:21 (16)16:41 (12)19:20 (13)20:35 (11)21:57 (10)24:34 (8)26:15 (7)28:04 (7)29:16 (8)30:15 (8)30:29 (8)
KOB Sokol Pezinok01:30 (9)02:18 (6)03:51 (6)00:53 (18)01:10 (5)05:39 (21)01:20 (8)02:39 (12)01:15 (2)01:22 (2)02:37 (2)01:41 (7)01:49 (10)01:12 (5)00:59 (3)00:14 (13)
8Nais Devrieux31:06+05:1806:20 (20)08:30 (20)12:13 (19)12:51 (18)13:56 (18)15:55 (17)17:02 (15)19:00 (9)20:25 (10)22:18 (12)25:15 (11)26:54 (11)28:39 (10)29:40 (10)30:51 (9)31:06 (9)
Groupe Ligue Rhone Alpes06:20 (20)02:10 (3)03:43 (4)00:38 (7)01:05 (4)01:59 (6)01:07 (3)01:58 (4)01:25 (5)01:53 (12)02:57 (6)01:39 (5)01:45 (7)01:01 (1)01:11 (9)00:15 (18)
9Julia Bihel31:24+05:3602:09 (17)05:12 (14)09:18 (11)10:09 (11)11:26 (10)13:31 (8)15:10 (8)17:24 (8)19:18 (9)21:15 (9)24:46 (9)26:24 (9)28:12 (8)29:40 (10)31:07 (11)31:24 (11)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:09 (17)03:03 (15)04:06 (10)00:51 (16)01:17 (8)02:05 (7)01:39 (14)02:14 (6)01:54 (13)01:57 (15)03:31 (9)01:38 (4)01:48 (9)01:28 (13)01:27 (13)00:17 (21)
10Alena Vobornikova32:52+07:0408:15 (22)10:24 (22)14:18 (20)14:47 (20)15:52 (20)17:59 (19)18:57 (19)20:55 (17)22:21 (16)24:09 (15)27:04 (13)28:42 (13)30:04 (13)31:20 (13)32:38 (12)32:52 (12)
SK Chotebor08:15 (22)02:09 (2)03:54 (7)00:29 (1)01:05 (4)02:07 (8)00:58 (1)01:58 (4)01:26 (6)01:48 (9)02:55 (5)01:38 (4)01:22 (1)01:16 (7)01:18 (11)00:14 (13)
11Andréa Letoublon32:55+07:0701:14 (3)07:52 (19)11:41 (17)12:17 (17)13:21 (17)15:18 (15)16:45 (14)19:04 (10)20:39 (12)21:59 (11)25:53 (12)27:40 (12)29:26 (11)31:04 (12)32:42 (13)32:55 (13)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:14 (3)06:38 (22)03:49 (5)00:36 (5)01:04 (1)01:57 (5)01:27 (11)02:19 (8)01:35 (8)01:20 (1)03:54 (12)01:47 (10)01:46 (8)01:38 (14)01:38 (18)00:13 (5)
12Theresa Reinisch34:20+08:3201:17 (5)04:24 (8)08:58 (9)09:47 (9)11:04 (9)13:25 (7)14:50 (7)17:15 (7)19:11 (8)20:57 (8)25:13 (10)26:54 (11)29:32 (12)32:16 (14)34:05 (14)34:20 (14)
Naturfreunde Villach Orienteer01:17 (5)03:07 (16)04:34 (16)00:49 (14)01:17 (8)02:21 (11)01:25 (10)02:25 (9)01:56 (14)01:46 (7)04:16 (14)01:41 (7)02:38 (18)02:44 (18)01:49 (20)00:15 (18)
13Estelle Falcoz35:36+09:4801:47 (14)04:45 (11)09:25 (13)10:24 (13)11:52 (11)14:36 (11)16:12 (10)19:06 (11)20:59 (13)22:51 (13)27:19 (14)29:27 (14)31:47 (14)34:04 (15)35:22 (15)35:36 (15)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:47 (14)02:58 (12)04:40 (17)00:59 (20)01:28 (11)02:44 (15)01:36 (13)02:54 (14)01:53 (12)01:52 (11)04:28 (15)02:08 (16)02:20 (15)02:17 (17)01:18 (11)00:14 (13)
14Jessica Appleton38:33+12:4502:46 (18)05:22 (15)09:52 (15)10:41 (15)12:48 (14)15:14 (14)17:05 (17)20:13 (15)22:02 (14)23:59 (14)28:40 (15)30:57 (15)35:19 (16)36:46 (16)38:18 (16)38:33 (16)
Airienteers02:46 (18)02:36 (8)04:30 (14)00:49 (14)02:07 (19)02:26 (12)01:51 (16)03:08 (15)01:49 (11)01:57 (15)04:41 (17)02:17 (17)04:22 (21)01:27 (12)01:32 (16)00:15 (18)
15Katerina Pavlu40:28+14:4001:43 (12)04:45 (11)09:46 (14)10:30 (14)11:59 (12)14:51 (12)17:04 (16)20:43 (16)23:14 (18)25:21 (16)30:48 (16)32:48 (16)35:09 (15)38:22 (17)40:07 (17)40:28 (17)
SK Praga01:43 (12)03:02 (14)05:01 (19)00:44 (11)01:29 (12)02:52 (16)02:13 (17)03:39 (19)02:31 (18)02:07 (16)05:27 (19)02:00 (13)02:21 (16)03:13 (20)01:45 (19)00:21 (22)
16Anne-claire Defix41:03+15:1501:33 (11)04:46 (12)09:17 (10)10:09 (11)12:49 (15)15:05 (13)16:25 (11)19:18 (12)22:39 (17)30:18 (19)33:50 (17)35:58 (17)37:59 (17)39:18 (18)40:49 (18)41:03 (18)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:33 (11)03:13 (18)04:31 (15)00:52 (17)02:40 (22)02:16 (9)01:20 (8)02:53 (13)03:21 (21)07:39 (21)03:32 (11)02:08 (16)02:01 (12)01:19 (9)01:31 (15)00:14 (13)
17Viivi Valkonen41:21+15:3301:44 (13)06:18 (17)11:45 (18)12:54 (19)14:56 (19)18:10 (20)20:34 (20)24:32 (19)26:56 (20)29:50 (18)34:31 (18)36:37 (18)38:21 (18)39:45 (19)41:05 (19)41:21 (19)
Kangasniemen Kalske01:44 (13)04:34 (21)05:27 (20)01:09 (21)02:02 (18)03:14 (18)02:24 (20)03:58 (20)02:24 (17)02:54 (18)04:41 (17)02:06 (14)01:44 (6)01:24 (11)01:20 (12)00:16 (20)
18Peluso Severine46:27+20:3901:27 (8)04:21 (7)09:21 (12)10:16 (12)12:02 (13)14:21 (10)16:43 (13)20:01 (14)22:16 (15)26:02 (17)35:44 (19)39:18 (19)42:10 (19)44:17 (20)46:13 (20)46:27 (20)
C.S.PERTUIS01:27 (8)02:54 (11)05:00 (18)00:55 (19)01:46 (15)02:19 (10)02:22 (19)03:18 (17)02:15 (16)03:46 (20)09:42 (22)03:34 (21)02:52 (20)02:07 (16)01:56 (21)00:14 (13)
19Sabine Oficiere53:13+27:2506:29 (21)09:39 (21)15:59 (21)16:43 (21)19:12 (21)25:48 (21)28:29 (21)33:30 (20)35:33 (21)38:44 (21)43:28 (21)45:53 (21)48:35 (21)51:25 (21)52:59 (21)53:13 (21)
Saldus OK06:29 (21)03:10 (17)06:20 (21)00:44 (11)02:29 (20)06:36 (22)02:41 (22)05:01 (21)02:03 (15)03:11 (19)04:44 (18)02:25 (19)02:42 (19)02:50 (19)01:34 (17)00:14 (13)
20Elena Ryser57:19+31:3102:03 (16)05:52 (16)10:16 (16)11:04 (16)12:54 (16)16:16 (18)18:33 (18)21:44 (18)24:42 (19)33:10 (20)38:54 (20)41:13 (20)43:42 (20)54:53 (22)57:04 (22)57:19 (22)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw02:03 (16)03:49 (20)04:24 (12)00:48 (12)01:50 (17)03:22 (19)02:17 (18)03:11 (16)02:58 (20)08:28 (22)05:44 (21)02:19 (18)02:29 (17)11:11 (22)02:11 (22)00:15 (18)
21Silvia Parrilla1:07:25+41:3703:55 (19)06:47 (18)21:21 (22)23:06 (22)25:41 (22)29:34 (22)31:59 (22)35:34 (21)38:22 (22)40:48 (22)46:22 (22)50:25 (22)58:21 (22)1:05:42 (1)1:07:10 (1)1:07:25 (1)
Adolince Sevilla03:55 (19)02:52 (10)14:34 (22)01:45 (22)02:35 (21)03:53 (20)02:25 (21)03:35 (18)02:48 (19)02:26 (17)05:34 (20)04:03 (22)07:56 (22)07:21 (21)01:28 (14)00:15 (18)
Valentine Maisonneuve31:20+05:3201:32 (10)04:16 (6)08:27 (7)09:17 (8)10:51 (7)13:51 (9)15:42 (9)----- (N/A)18:00 (5)19:40 (5)23:43 (7)26:22 (8)28:16 (9)30:01 (11)31:06 (10)31:20 (10)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:32 (10)02:44 (9)04:11 (11)00:50 (15)01:34 (13)03:00 (17)01:51 (16)00:00 (N/A) (N/A)01:40 (5)04:03 (13)02:39 (20)01:54 (11)01:45 (15)01:05 (7)00:14 (13)