Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341

Notice: Undefined offset: -1 in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1341
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 2. dan, SOL 5 - srednja

Nagy & Nagy k.d., Nazarje, 25. 7. 2010
Kategorija: W65

NIme / klubČasZaostanekS-6666-5959-7676-7777-4545-9292-9595-6868-8787-6161-9797-F
1Bjorg Kocbach31:1205:09 (6)06:09 (4)09:41 (3)10:38 (3)12:17 (3)13:52 (2)16:56 (1)18:51 (1)21:43 (2)27:48 (3)29:21 (3)31:12 (4)
Bergens TF05:09 (6)01:00 (3)03:32 (1)00:57 (3)01:39 (3)01:35 (1)03:04 (1)01:55 (3)02:52 (8)06:05 (1)01:33 (2)01:51 (6)
2Maira Liepa35:12+04:0004:39 (1)05:49 (3)09:56 (4)10:57 (4)13:17 (4)15:16 (4)19:23 (3)21:46 (4)24:17 (4)31:53 (4)33:40 (4)35:12 (5)
Auseklis IK04:39 (1)01:10 (5)04:07 (5)01:01 (4)02:20 (9)01:59 (3)04:07 (4)02:23 (6)02:31 (2)07:36 (2)01:47 (3)01:32 (4)
3Rigmor Schou41:15+10:0304:46 (3)05:43 (2)09:29 (2)10:19 (1)11:55 (2)14:05 (3)17:42 (2)19:39 (2)25:30 (5)38:13 (7)39:45 (5)41:15 (6)
Mariager Fjord OK04:46 (3)00:57 (2)03:46 (3)00:50 (1)01:36 (2)02:10 (4)03:37 (2)01:57 (4)05:51 (17)12:43 (12)01:32 (1)01:30 (3)
4Annamaria Abram42:39+11:2704:52 (4)06:16 (5)11:12 (5)12:15 (5)15:09 (5)17:47 (6)22:48 (5)26:25 (7)29:25 (8)37:15 (5)40:05 (6)42:39 (7)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.04:52 (4)01:24 (11)04:56 (8)01:03 (5)02:54 (14)02:38 (9)05:01 (10)03:37 (12)03:00 (9)07:50 (3)02:50 (9)02:34 (14)
5Jutta Renger43:35+12:2307:39 (15)08:57 (13)13:01 (9)14:14 (9)16:13 (7)18:29 (7)22:38 (4)25:09 (6)27:51 (6)37:25 (6)41:06 (7)43:35 (8)
Heeressportverein07:39 (15)01:18 (7)04:04 (4)01:13 (6)01:59 (4)02:16 (6)04:09 (6)02:31 (7)02:42 (4)09:34 (6)03:41 (15)02:29 (13)
6Maria Laj - Bellotti46:50+15:3806:06 (10)07:28 (9)13:03 (10)14:31 (10)17:49 (11)20:24 (9)25:26 (8)29:07 (8)31:58 (9)41:55 (11)44:06 (10)46:50 (11)
Orientalp - Societa romana ori06:06 (10)01:22 (9)05:35 (11)01:28 (10)03:18 (15)02:35 (8)05:02 (11)03:41 (13)02:51 (7)09:57 (7)02:11 (5)02:44 (16)
7Gunnel Lindeman50:28+19:1605:15 (7)06:26 (6)18:12 (15)19:03 (13)22:51 (15)25:13 (14)29:36 (11)33:01 (11)36:38 (14)44:56 (12)49:17 (11)50:28 (12)
HS-Malmi05:15 (7)01:11 (6)11:46 (17)00:51 (2)03:48 (16)02:22 (7)04:23 (7)03:25 (11)03:37 (13)08:18 (5)04:21 (17)01:11 (1)
8Vaira Černiševa51:48+20:3604:59 (5)06:33 (7)11:39 (6)13:48 (7)17:37 (10)21:12 (11)26:46 (9)30:49 (10)32:54 (10)40:59 (10)49:39 (12)51:48 (13)
OK Ziemelkurzeme04:59 (5)01:34 (15)05:06 (9)02:09 (15)03:49 (17)03:35 (15)05:34 (14)04:03 (15)02:05 (1)08:05 (4)08:40 (18)02:09 (11)
9Varvara Tsodikova53:19+22:0706:20 (12)07:51 (12)12:14 (8)13:54 (8)16:44 (8)19:52 (8)24:29 (6)33:37 (13)36:26 (13)49:01 (13)51:28 (13)53:19 (14)
Ukrainka06:20 (12)01:31 (13)04:23 (6)01:40 (14)02:50 (13)03:08 (14)04:37 (9)09:08 (18)02:49 (5)12:35 (11)02:27 (7)01:51 (6)
10Kateryna Korchevska54:23+23:1109:36 (17)10:46 (16)16:56 (13)19:57 (15)22:11 (14)26:00 (15)31:03 (12)34:06 (14)37:08 (16)49:31 (14)52:24 (14)54:23 (15)
Veteran09:36 (17)01:10 (5)06:10 (14)03:01 (18)02:14 (7)03:49 (17)05:03 (12)03:03 (9)03:02 (10)12:23 (9)02:53 (10)01:59 (9)
11Lisl Rass55:55+24:4307:16 (14)09:04 (14)14:17 (12)15:52 (12)18:14 (12)21:16 (12)25:25 (7)29:14 (9)33:48 (11)50:14 (16)53:30 (15)55:55 (16)
Individuals/No club07:16 (14)01:48 (16)05:13 (10)01:35 (13)02:22 (10)03:02 (13)04:09 (6)03:49 (14)04:34 (15)16:26 (17)03:16 (12)02:25 (12)
12Liz Mulder56:14+25:0204:40 (2)05:32 (1)09:14 (1)10:28 (2)11:53 (1)13:46 (1)32:12 (13)34:21 (15)36:54 (15)50:09 (15)53:39 (16)56:14 (17)
OLG Goldau04:40 (2)00:52 (1)03:42 (2)01:14 (7)01:25 (1)01:53 (2)18:26 (16)02:09 (5)02:33 (3)13:15 (13)03:30 (13)02:35 (15)
13Ellen Thomsen56:49+25:3706:14 (11)07:37 (11)18:11 (14)19:45 (14)21:49 (13)24:36 (13)29:12 (10)33:30 (12)36:21 (12)51:41 (17)54:55 (17)56:49 (18)
Hjoerring OK, Vendelboerne06:14 (11)01:23 (10)10:34 (16)01:34 (12)02:04 (6)02:47 (11)04:36 (8)04:18 (16)02:51 (7)15:20 (16)03:14 (11)01:54 (7)
14Ellayida Stepanenko1:00:28+29:1615:34 (18)17:01 (18)23:11 (17)25:54 (17)28:17 (17)31:55 (16)37:06 (14)40:02 (16)43:05 (17)55:29 (18)58:19 (18)1:00:28 (1)
Veteran15:34 (18)01:27 (12)06:10 (14)02:43 (17)02:23 (11)03:38 (16)05:11 (13)02:56 (8)03:03 (11)12:24 (10)02:50 (9)02:09 (11)
15Birgit Grynderup1:11:33+40:2109:08 (16)12:00 (17)20:40 (16)23:22 (16)27:27 (16)32:04 (17)38:45 (15)43:42 (17)49:00 (18)1:03:14 (1)1:06:46 (1)1:11:33 (2)
Horsens OK09:08 (16)02:52 (18)08:40 (15)02:42 (16)04:05 (18)04:37 (18)06:41 (15)04:57 (17)05:18 (16)14:14 (14)03:32 (14)04:47 (18)
16Ulla Valnert1:30:52+59:4006:53 (13)09:21 (15)34:27 (18)35:59 (18)38:15 (18)40:54 (18)44:38 (16)48:03 (18)1:04:56 (1)1:26:38 (2)1:28:56 (2)1:30:52 (3)
OK-73 Gladsaxe06:53 (13)02:28 (17)25:06 (18)01:32 (11)02:16 (8)02:39 (10)03:44 (3)03:25 (11)16:53 (18)21:42 (18)02:18 (6)01:56 (8)
Paula Kyyrönen43:53+12:4105:38 (8)06:59 (8)11:49 (7)13:06 (6)15:10 (6)17:21 (5)----- (N/A)20:34 (3)23:59 (3)38:33 (8)42:32 (9)43:53 (9)
Rajamäen Rykmentti05:38 (8)01:21 (8)04:50 (7)01:17 (9)02:04 (6)02:11 (5)00:00 (N/A)00:34 (2)03:25 (12)14:34 (15)03:59 (16)01:21 (2)
Laimdota Shulte45:38+14:2606:02 (9)07:36 (10)13:30 (11)14:46 (11)17:27 (9)20:25 (10)----- (N/A)25:05 (5)29:14 (7)39:44 (9)41:52 (8)45:38 (10)
Auseklis IK06:02 (9)01:34 (15)05:54 (12)01:16 (8)02:41 (12)02:58 (12)00:00 (N/A)00:05 (1)04:09 (14)10:30 (8)02:08 (4)03:46 (17)