Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 3. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 26. 7. 2010
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-6060-3939-4141-4242-5757-4343-6565-4242-3333-6161-6262-3535-5151-5252-4949-5858-3636-5959-100100-F
1Mikkel Aaen21:22+00:0000:37 (1)01:13 (1)02:52 (1)04:48 (1)05:46 (1)06:50 (1)07:40 (1)08:20 (1)09:16 (1)10:14 (1)11:15 (1)11:48 (1)13:33 (1)14:24 (1)17:51 (1)18:48 (1)19:50 (1)20:28 (4)21:04 (4)21:22 (5)
Farum OK00:37 (1)00:36 (1)01:39 (1)01:56 (1)00:58 (1)01:04 (4)00:50 (1)00:40 (1)00:56 (1)00:58 (3)01:01 (1)00:33 (9)01:45 (1)00:51 (6)03:27 (16)00:57 (5)01:02 (1)00:38 (2)00:36 (1)00:18 (12)
2Alexander Zaslonkin24:19+02:5700:48 (11)01:35 (7)03:29 (3)05:41 (2)06:53 (2)07:56 (2)09:18 (2)10:13 (2)11:30 (2)12:31 (2)14:23 (2)14:52 (2)16:56 (2)17:44 (2)20:20 (3)21:16 (4)22:40 (5)23:17 (5)24:00 (5)24:19 (6)
Northern Wind00:48 (11)00:47 (7)01:54 (3)02:12 (3)01:12 (4)01:03 (3)01:22 (19)00:55 (13)01:17 (4)01:01 (4)01:52 (24)00:29 (4)02:04 (2)00:48 (3)02:36 (4)00:56 (3)01:24 (8)00:37 (1)00:43 (5)00:19 (19)
3Lucas Toulier-ancian28:53+07:3100:55 (21)01:56 (18)04:20 (10)06:37 (6)07:41 (3)08:52 (3)10:02 (3)10:57 (4)12:22 (4)13:37 (4)14:57 (4)15:38 (4)18:57 (4)20:03 (5)22:54 (4)24:20 (5)26:00 (6)27:48 (6)28:34 (6)28:53 (7)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:55 (21)01:01 (17)02:24 (8)02:17 (4)01:04 (3)01:11 (9)01:10 (9)00:55 (13)01:25 (9)01:15 (8)01:20 (7)00:41 (21)03:19 (13)01:06 (17)02:51 (8)01:26 (24)01:40 (19)01:48 (27)00:46 (12)00:19 (19)
4Martin Kaplan29:23+08:0100:39 (2)01:29 (6)03:23 (2)05:46 (3)08:26 (6)09:35 (6)10:35 (5)11:25 (5)13:11 (6)14:40 (6)16:55 (7)17:32 (7)20:55 (7)21:48 (7)24:31 (6)25:49 (6)27:20 (7)28:20 (7)29:04 (7)29:23 (8)
OK Lokomotiva Pardubice00:39 (2)00:50 (11)01:54 (3)02:23 (5)02:40 (28)01:09 (7)01:00 (3)00:50 (7)01:46 (18)01:29 (18)02:15 (26)00:37 (13)03:23 (15)00:53 (9)02:43 (6)01:18 (17)01:31 (11)01:00 (17)00:44 (6)00:19 (19)
5Zakariás Erősdi29:43+08:2100:47 (10)01:54 (16)04:44 (13)07:09 (8)08:37 (7)09:56 (7)11:12 (7)12:16 (7)14:17 (7)15:32 (8)16:49 (6)17:27 (6)20:10 (6)21:30 (6)24:49 (7)26:08 (7)27:28 (8)28:28 (8)29:24 (8)29:43 (9)
CS SAT CARPATI00:47 (10)01:07 (21)02:50 (14)02:25 (7)01:28 (13)01:19 (13)01:16 (13)01:04 (16)02:01 (24)01:15 (8)01:17 (6)00:38 (15)02:43 (4)01:20 (26)03:19 (13)01:19 (19)01:20 (5)01:00 (17)00:56 (24)00:19 (19)
6Paul Ringot29:54+08:3200:46 (8)02:06 (23)04:19 (9)07:09 (8)09:54 (13)11:09 (13)12:26 (13)14:00 (14)15:25 (14)16:40 (11)18:22 (10)19:03 (10)21:56 (10)23:01 (11)25:32 (9)26:41 (10)27:58 (10)28:51 (10)29:37 (9)29:54 (10)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:46 (8)01:20 (24)02:13 (6)02:50 (13)02:45 (30)01:15 (10)01:17 (14)01:34 (26)01:25 (9)01:15 (8)01:42 (20)00:41 (21)02:53 (9)01:05 (15)02:31 (2)01:09 (10)01:17 (3)00:53 (10)00:46 (12)00:17 (6)
7Rafael Dobnik29:58+08:3600:50 (14)01:47 (13)04:28 (11)07:12 (9)08:54 (8)10:48 (10)11:59 (10)13:20 (11)14:53 (9)16:11 (9)17:50 (9)18:18 (9)21:03 (8)22:09 (8)25:14 (8)26:19 (9)27:52 (9)28:49 (9)29:38 (10)29:58 (11)
OLC Union Viktring00:50 (14)00:57 (15)02:41 (12)02:44 (12)01:42 (18)01:54 (29)01:11 (10)01:21 (23)01:33 (14)01:18 (12)01:39 (15)00:28 (3)02:45 (6)01:06 (17)03:05 (11)01:05 (7)01:33 (12)00:57 (14)00:49 (16)00:20 (22)
8Ritvars Gludins30:33+09:1100:40 (3)01:25 (3)03:53 (6)06:23 (4)08:05 (5)09:07 (4)10:09 (4)10:51 (3)12:06 (3)13:21 (3)14:32 (3)15:02 (3)17:46 (3)19:06 (3)23:01 (5)26:15 (8)27:59 (11)29:36 (11)30:15 (11)30:33 (12)
Saldus OK00:40 (3)00:45 (5)02:28 (9)02:30 (10)01:42 (18)01:02 (2)01:02 (5)00:42 (2)01:15 (3)01:15 (8)01:11 (2)00:30 (7)02:44 (5)01:20 (26)03:55 (25)03:14 (33)01:44 (24)01:37 (26)00:39 (2)00:18 (12)
9Nick Gebert30:41+09:1900:55 (21)01:44 (12)04:14 (8)08:57 (16)10:15 (15)11:44 (15)12:57 (15)13:49 (13)15:13 (11)16:30 (10)18:28 (11)19:13 (11)22:00 (11)22:46 (9)26:13 (11)27:14 (11)28:55 (12)29:42 (12)30:24 (12)30:41 (13)
OLK WIGGERTAL00:55 (21)00:49 (8)02:30 (10)04:43 (24)01:18 (6)01:29 (20)01:13 (11)00:52 (10)01:24 (7)01:17 (10)01:58 (25)00:45 (27)02:47 (8)00:46 (1)03:27 (16)01:01 (6)01:41 (21)00:47 (6)00:42 (4)00:17 (6)
10Alistair Thornton31:02+09:4000:49 (13)01:39 (10)06:12 (20)08:19 (15)09:48 (12)10:57 (11)11:58 (9)12:47 (8)14:26 (8)15:21 (7)17:10 (8)17:51 (8)22:53 (13)23:44 (13)26:16 (13)27:38 (14)29:02 (13)29:45 (13)30:46 (13)31:02 (14)
Manchester and District Orient00:49 (13)00:50 (11)04:33 (21)02:07 (2)01:29 (14)01:09 (7)01:01 (4)00:49 (6)01:39 (16)00:55 (1)01:49 (23)00:41 (21)05:02 (25)00:51 (6)02:32 (3)01:22 (20)01:24 (8)00:43 (3)01:01 (27)00:16 (2)
11Slava Chernykh31:23+10:0100:53 (19)01:43 (11)03:57 (7)06:37 (6)07:57 (4)09:25 (5)10:41 (6)11:34 (6)13:07 (5)14:30 (5)16:10 (5)16:47 (5)21:49 (9)22:47 (10)26:06 (10)27:20 (12)29:11 (15)30:06 (15)31:00 (14)31:23 (15)
Orienta-OPAL00:53 (19)00:50 (11)02:14 (7)02:40 (11)01:20 (7)01:28 (18)01:16 (13)00:53 (11)01:33 (14)01:23 (15)01:40 (17)00:37 (13)05:02 (25)00:58 (12)03:19 (13)01:14 (14)01:51 (27)00:55 (13)00:54 (22)00:23 (28)
12Márton Erdős31:34+10:1200:53 (19)01:39 (10)04:45 (14)07:42 (12)09:08 (9)10:46 (8)12:06 (11)13:20 (11)14:55 (10)17:20 (13)19:00 (13)19:45 (13)22:25 (12)23:26 (12)26:15 (12)27:28 (13)29:03 (14)30:06 (15)31:12 (15)31:34 (16)
Zalaegerszegi Tájékozódási Fut00:53 (19)00:46 (6)03:06 (16)02:57 (14)01:26 (12)01:38 (24)01:20 (16)01:14 (21)01:35 (15)02:25 (32)01:40 (17)00:45 (27)02:40 (3)01:01 (14)02:49 (7)01:13 (12)01:35 (13)01:03 (19)01:06 (31)00:22 (24)
13Leon Kollenbach33:03+11:4101:03 (25)02:05 (22)04:48 (15)08:06 (14)09:28 (10)11:02 (12)12:24 (12)13:20 (11)15:24 (13)17:12 (12)18:40 (12)19:25 (12)22:54 (14)24:08 (14)28:12 (14)29:19 (15)31:05 (16)31:54 (16)32:40 (16)33:03 (17)
Ski-Club Helsa e.V.01:03 (25)01:02 (19)02:43 (13)03:18 (19)01:22 (8)01:34 (23)01:22 (19)00:56 (14)02:04 (26)01:48 (27)01:28 (8)00:45 (27)03:29 (16)01:14 (21)04:04 (26)01:07 (8)01:46 (25)00:49 (8)00:46 (12)00:23 (28)
14Arnaud Perrin33:53+12:3100:42 (4)01:26 (4)03:38 (5)14:24 (27)15:28 (24)16:39 (23)17:37 (22)18:21 (22)19:24 (21)20:22 (20)21:39 (19)22:23 (20)25:33 (16)26:31 (15)28:59 (15)29:55 (16)32:04 (17)32:49 (17)33:35 (17)33:53 (18)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:42 (4)00:44 (4)02:12 (5)10:46 (34)01:04 (3)01:11 (9)00:58 (2)00:44 (3)01:03 (2)00:58 (3)01:17 (6)00:44 (24)03:10 (11)00:58 (12)02:28 (1)00:56 (3)02:09 (28)00:45 (4)00:46 (12)00:18 (12)
15Korbinian Lange34:44+13:2201:04 (27)02:01 (19)07:45 (23)10:44 (19)12:09 (18)13:38 (18)14:47 (16)15:55 (18)17:25 (16)18:47 (15)21:05 (16)21:44 (16)25:43 (17)26:35 (16)30:11 (16)31:23 (17)32:46 (18)33:38 (18)34:25 (18)34:44 (19)
SV Mietraching01:04 (27)00:57 (15)05:44 (27)02:59 (15)01:25 (10)01:29 (20)01:09 (8)01:08 (17)01:30 (11)01:22 (13)02:18 (27)00:39 (17)03:59 (20)00:52 (8)03:36 (18)01:12 (11)01:23 (6)00:52 (9)00:47 (14)00:19 (19)
16Atis Devics37:06+15:4400:47 (10)01:38 (8)05:28 (17)07:54 (13)09:30 (11)10:48 (10)11:51 (8)13:25 (12)15:22 (12)20:13 (18)21:30 (18)21:58 (18)25:46 (18)27:01 (17)32:26 (19)33:41 (19)34:59 (20)35:47 (19)36:50 (19)37:06 (20)
Saldus OK00:47 (10)00:51 (12)03:50 (18)02:26 (8)01:36 (16)01:18 (11)01:03 (6)01:34 (26)01:57 (22)04:51 (34)01:17 (6)00:28 (3)03:48 (19)01:15 (22)05:25 (29)01:15 (15)01:18 (4)00:48 (7)01:03 (30)00:16 (2)
17Antoine Simon37:21+15:5900:58 (23)01:56 (18)04:36 (12)07:41 (11)12:56 (20)14:49 (21)16:18 (19)18:06 (21)19:32 (22)20:50 (21)22:26 (22)23:06 (22)26:12 (19)27:46 (19)31:25 (18)32:44 (18)34:54 (19)36:00 (20)37:03 (20)37:21 (21)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:58 (23)00:58 (16)02:40 (11)03:05 (18)05:15 (34)01:53 (28)01:29 (23)01:48 (30)01:26 (10)01:18 (12)01:36 (11)00:40 (18)03:06 (10)01:34 (29)03:39 (19)01:19 (19)02:10 (29)01:06 (20)01:03 (30)00:18 (12)
18Baptiste Astrade38:38+17:1600:57 (22)01:51 (15)04:49 (16)07:14 (10)10:13 (14)11:38 (14)12:56 (14)14:18 (15)17:07 (15)18:42 (14)21:16 (17)21:46 (17)25:21 (15)27:20 (18)31:03 (17)34:01 (20)35:40 (21)37:34 (21)38:19 (21)38:38 (22)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:57 (22)00:54 (13)02:58 (15)02:25 (7)02:59 (31)01:25 (15)01:18 (15)01:22 (24)02:49 (31)01:35 (21)02:34 (28)00:30 (7)03:35 (17)01:59 (33)03:43 (21)02:58 (31)01:39 (17)01:54 (28)00:45 (7)00:19 (19)
19Jonathan Roche40:14+18:5201:04 (27)02:34 (26)07:22 (22)14:12 (25)16:29 (26)18:10 (26)21:34 (27)22:47 (28)24:20 (27)25:46 (27)27:21 (28)28:12 (28)30:58 (23)31:48 (23)34:31 (21)36:13 (22)37:56 (23)38:55 (22)39:49 (22)40:14 (23)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:04 (27)01:30 (29)04:48 (23)06:50 (30)02:17 (25)01:41 (25)03:24 (32)01:13 (20)01:33 (14)01:26 (16)01:35 (10)00:51 (33)02:46 (7)00:50 (4)02:43 (6)01:42 (28)01:43 (23)00:59 (15)00:54 (22)00:25 (32)
20Emils Vainovskis41:04+19:4200:44 (7)01:25 (3)03:34 (4)11:54 (22)13:17 (21)14:38 (20)16:34 (20)17:22 (20)18:45 (19)20:18 (19)21:53 (20)22:16 (19)28:53 (20)29:45 (20)32:41 (20)35:52 (21)37:18 (22)40:03 (23)40:44 (23)41:04 (24)
Saldus OK00:44 (7)00:41 (2)02:09 (4)08:20 (32)01:23 (9)01:21 (14)01:56 (29)00:48 (5)01:23 (5)01:33 (20)01:35 (10)00:23 (1)06:37 (27)00:52 (8)02:56 (9)03:11 (32)01:26 (9)02:45 (33)00:41 (3)00:20 (22)
21Danylo Pereverzyev42:04+20:4201:12 (30)02:38 (27)06:41 (21)11:28 (21)13:39 (22)15:09 (22)16:44 (21)18:29 (23)20:31 (24)21:59 (24)23:40 (25)24:23 (25)29:46 (21)31:31 (22)35:04 (22)36:18 (23)38:09 (24)40:38 (24)41:39 (24)42:04 (25)
Ukrainka01:12 (30)01:26 (27)04:03 (20)04:47 (25)02:11 (23)01:30 (21)01:35 (24)01:45 (29)02:02 (25)01:28 (17)01:41 (19)00:43 (23)05:23 (26)01:45 (31)03:33 (17)01:14 (14)01:51 (27)02:29 (32)01:01 (27)00:25 (32)
22Dániel Molnár42:13+20:5101:17 (31)02:46 (29)08:20 (26)13:32 (23)15:03 (23)17:02 (25)18:26 (24)20:09 (25)22:49 (25)24:38 (25)26:19 (26)27:07 (26)30:30 (22)31:30 (21)36:35 (23)38:00 (24)39:40 (25)41:03 (25)41:50 (25)42:13 (26)
GenMill01:17 (31)01:29 (28)05:34 (26)05:12 (27)01:31 (15)01:59 (30)01:24 (21)01:43 (28)02:40 (30)01:49 (29)01:41 (19)00:48 (30)03:23 (15)01:00 (13)05:05 (28)01:25 (23)01:40 (19)01:23 (24)00:47 (14)00:23 (28)
23Alex Kristensen42:29+21:0700:51 (15)02:02 (21)06:03 (19)09:38 (18)11:51 (16)13:25 (16)15:06 (18)16:46 (19)19:09 (20)20:56 (22)22:35 (23)23:25 (23)32:44 (25)33:58 (25)37:18 (24)38:35 (25)40:16 (26)41:18 (26)42:09 (26)42:29 (27)
Herning O-Klub00:51 (15)01:11 (23)04:01 (19)03:35 (23)02:13 (24)01:34 (23)01:41 (27)01:40 (27)02:23 (28)01:47 (26)01:39 (15)00:50 (31)09:19 (30)01:14 (21)03:20 (14)01:17 (16)01:41 (21)01:02 (18)00:51 (19)00:20 (22)
24Thomas Chabance43:17+21:5500:44 (7)01:28 (5)08:38 (27)11:06 (20)12:23 (19)13:29 (17)14:50 (17)15:36 (16)17:31 (18)18:48 (16)20:02 (15)20:35 (15)34:45 (27)35:42 (27)38:42 (25)40:06 (26)41:20 (27)42:06 (27)43:00 (27)43:17 (28)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:44 (7)00:44 (4)07:10 (28)02:28 (9)01:17 (5)01:06 (5)01:21 (17)00:46 (4)01:55 (21)01:17 (10)01:14 (3)00:33 (9)14:10 (33)00:57 (10)03:00 (10)01:24 (22)01:14 (2)00:46 (5)00:54 (22)00:17 (6)
25Fouillade Paul46:14+24:5201:35 (32)02:58 (31)08:10 (24)16:02 (30)17:28 (28)18:30 (27)19:59 (25)21:48 (26)24:06 (26)25:29 (26)27:15 (27)27:49 (27)31:03 (24)32:20 (24)39:43 (26)40:52 (27)42:31 (28)44:41 (28)45:43 (28)46:14 (29)
Azimut Orientation Castres01:35 (32)01:23 (26)05:12 (24)07:52 (31)01:26 (12)01:02 (2)01:29 (23)01:49 (31)02:18 (27)01:23 (15)01:46 (21)00:34 (10)03:14 (12)01:17 (23)07:23 (31)01:09 (10)01:39 (17)02:10 (30)01:02 (28)00:31 (33)
26Dominik Ammann46:40+25:1800:52 (16)03:29 (32)09:02 (28)13:52 (24)15:36 (25)16:55 (24)18:02 (23)19:01 (24)20:25 (23)21:57 (23)23:34 (24)24:13 (24)36:37 (28)37:47 (28)41:27 (27)43:04 (28)44:40 (29)45:35 (29)46:21 (29)46:40 (30)
OLK WIGGERTAL00:52 (16)02:37 (33)05:33 (25)04:50 (26)01:44 (19)01:19 (13)01:07 (7)00:59 (15)01:24 (7)01:32 (19)01:37 (12)00:39 (17)12:24 (32)01:10 (19)03:40 (20)01:37 (27)01:36 (14)00:55 (13)00:46 (12)00:19 (19)
27Adam Kral52:36+31:1400:53 (19)02:02 (21)14:55 (32)17:55 (31)20:02 (31)21:53 (30)23:33 (29)24:45 (30)26:46 (30)28:44 (30)31:27 (31)32:18 (31)36:50 (29)38:19 (29)42:12 (28)43:46 (30)47:52 (30)51:11 (31)52:11 (30)52:36 (31)
Slavia ZU Zilina00:53 (19)01:09 (22)12:53 (32)03:00 (17)02:07 (22)01:51 (27)01:40 (26)01:12 (19)02:01 (24)01:58 (30)02:43 (30)00:51 (33)04:32 (22)01:29 (28)03:53 (23)01:34 (26)04:06 (33)03:19 (34)01:00 (25)00:25 (32)
28Marian Basset53:34+32:1201:53 (33)03:36 (33)08:19 (25)14:14 (26)16:42 (27)18:32 (28)20:52 (26)22:56 (29)25:55 (29)27:59 (28)30:57 (30)32:17 (30)36:56 (30)38:41 (30)43:29 (30)45:33 (31)48:36 (31)50:56 (30)52:32 (31)53:34 (32)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:53 (33)01:43 (31)04:43 (22)05:55 (28)02:28 (26)01:50 (26)02:20 (31)02:04 (33)02:59 (33)02:04 (31)02:58 (32)01:20 (34)04:39 (23)01:45 (31)04:48 (27)02:04 (30)03:03 (31)02:20 (31)01:36 (34)01:02 (34)
29Daniel Stansfield56:48+35:2600:44 (7)01:51 (15)17:13 (33)20:13 (32)22:02 (32)23:28 (31)24:52 (30)25:43 (31)27:36 (31)29:13 (31)30:52 (29)31:34 (29)46:35 (32)47:53 (32)51:42 (32)53:10 (33)54:39 (33)55:34 (32)56:24 (32)56:48 (33)
Forth Valley Orienteers00:44 (7)01:07 (21)15:22 (33)03:00 (17)01:49 (20)01:26 (16)01:24 (21)00:51 (9)01:53 (19)01:37 (22)01:39 (15)00:42 (22)15:01 (34)01:18 (24)03:49 (22)01:28 (25)01:29 (10)00:55 (13)00:50 (18)00:24 (29)
30Matthew Fellbaum56:52+35:3000:49 (13)02:55 (30)13:37 (31)23:31 (33)25:21 (33)27:25 (32)29:05 (31)29:56 (32)31:51 (32)33:32 (32)35:19 (32)36:06 (32)43:46 (31)45:45 (31)49:39 (31)51:29 (32)54:12 (32)55:39 (33)56:34 (33)56:52 (34)
Manchester and District Orient00:49 (13)02:06 (32)10:42 (31)09:54 (33)01:50 (21)02:04 (32)01:40 (26)00:51 (9)01:55 (21)01:41 (24)01:47 (22)00:47 (28)07:40 (28)01:59 (33)03:54 (24)01:50 (29)02:43 (30)01:27 (25)00:55 (23)00:18 (12)
31Matic Bremšak1:03:54+42:3201:09 (29)02:46 (29)11:05 (29)14:31 (28)18:39 (30)31:56 (33)33:42 (32)35:44 (33)38:10 (33)39:54 (33)42:40 (33)43:28 (33)47:16 (33)48:25 (33)58:59 (33)59:56 (34)1:01:33 (2)1:02:48 (1)1:03:37 (1)1:03:54 (2)
Orientacijski klub Komenda01:09 (29)01:37 (30)08:19 (29)03:26 (20)04:08 (32)13:17 (34)01:46 (28)02:02 (32)02:26 (29)01:44 (25)02:46 (31)00:48 (30)03:48 (19)01:09 (18)10:34 (33)00:57 (5)01:37 (15)01:15 (23)00:49 (16)00:17 (6)
32Vanspauwen Noé1:04:39+43:1701:09 (29)02:11 (24)11:48 (30)15:21 (29)18:03 (29)19:31 (29)21:37 (28)22:47 (28)25:44 (28)28:25 (29)43:01 (34)43:39 (34)47:43 (34)49:04 (34)59:50 (34)1:00:40 (2)1:02:23 (3)1:03:31 (2)1:04:21 (2)1:04:39 (3)
Azimut Orientation Castres01:09 (29)01:02 (19)09:37 (30)03:33 (22)02:42 (29)01:28 (18)02:06 (30)01:10 (18)02:57 (32)02:41 (33)14:36 (34)00:38 (15)04:04 (21)01:21 (27)10:46 (34)00:50 (1)01:43 (23)01:08 (21)00:50 (18)00:18 (12)
33Dmitri Zelenin1:34:15+72:5302:05 (34)09:19 (35)27:40 (34)33:49 (34)38:11 (34)40:34 (34)52:51 (33)54:09 (34)57:15 (34)59:04 (34)1:01:47 (14)1:02:22 (14)1:10:29 (5)1:14:13 (4)1:20:24 (2)1:26:30 (3)1:30:34 (4)1:32:37 (3)1:33:53 (3)1:34:15 (4)
USG Chemnitz02:05 (34)07:14 (35)18:21 (34)06:09 (29)04:22 (33)02:23 (33)12:17 (33)01:18 (22)03:06 (34)01:49 (29)02:43 (30)00:35 (11)08:07 (29)03:44 (34)06:11 (30)06:06 (34)04:04 (32)02:03 (29)01:16 (33)00:22 (24)
William Parkinson+-22:3804:25 (35)07:50 (34)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
Forth Valley Orienteers04:25 (35)03:25 (34)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lars Gustav Rogne1:00:05+38:4301:01 (24)02:22 (25)06:00 (18)09:28 (17)11:57 (17)13:58 (19)----- (N/A)15:45 (17)17:30 (17)19:10 (17)22:09 (21)22:39 (21)33:23 (26)34:11 (26)42:14 (29)43:38 (29)57:25 (34)58:35 (34)59:42 (34)1:00:05 (1)
Nittedal Orientering01:01 (24)01:21 (25)03:38 (17)03:28 (21)02:29 (27)02:01 (31)00:00 (N/A)15:45 (34)01:45 (17)01:40 (23)02:59 (33)00:30 (7)10:44 (31)00:48 (3)08:03 (32)01:24 (22)13:47 (34)01:10 (22)01:07 (32)00:23 (28)