Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 3. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 26. 7. 2010
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-3939-6363-4242-6161-6262-3535-5151-5252-4848-6464-3636-100100-F
1Ieva Krastina26:28+00:0001:47 (2)06:21 (3)08:32 (1)11:28 (2)13:50 (2)14:32 (2)17:25 (1)18:19 (1)22:17 (6)23:12 (6)25:02 (7)26:09 (8)26:28 (8)
Valmiera01:47 (2)04:34 (8)02:11 (1)02:56 (3)02:22 (8)00:42 (6)02:53 (1)00:54 (1)03:58 (1)00:55 (2)01:50 (1)01:07 (3)00:19 (2)
2Lowri Jones29:43+03:1501:45 (1)06:09 (2)08:38 (3)11:13 (1)13:48 (1)14:31 (1)18:34 (3)19:53 (2)24:20 (7)25:29 (7)27:50 (8)29:26 (9)29:43 (9)
Airienteers01:45 (1)04:24 (5)02:29 (2)02:35 (1)02:35 (11)00:43 (9)04:03 (5)01:19 (6)04:27 (3)01:09 (6)02:21 (5)01:36 (12)00:17 (1)
3Rikke Lysemose Poulsen30:37+04:0902:39 (7)05:17 (1)08:38 (3)12:05 (3)14:40 (3)15:18 (3)18:26 (2)21:06 (3)25:34 (8)26:51 (8)29:07 (9)30:14 (10)30:37 (10)
Silkeborg OK02:39 (7)02:38 (2)03:21 (6)03:27 (7)02:35 (11)00:38 (3)03:08 (2)02:40 (22)04:28 (4)01:17 (10)02:16 (3)01:07 (3)00:23 (5)
4Jenni Helava33:15+06:4702:22 (6)06:23 (4)10:10 (4)13:33 (4)15:56 (4)16:37 (4)20:31 (4)21:46 (4)28:10 (9)29:25 (9)31:16 (10)32:53 (11)33:15 (11)
Nakkilan Wisa02:22 (6)04:01 (3)03:47 (9)03:23 (6)02:23 (9)00:41 (5)03:54 (3)01:15 (5)06:24 (11)01:15 (9)01:51 (2)01:37 (15)00:22 (3)
5Heidi Seppanen37:13+10:4503:09 (18)07:33 (8)11:47 (8)14:49 (5)17:44 (5)18:38 (5)22:40 (5)24:26 (5)30:36 (10)31:49 (10)35:12 (11)36:49 (12)37:13 (12)
Sallan Karhut03:09 (18)04:24 (5)04:14 (15)03:02 (4)02:55 (13)00:54 (14)04:02 (4)01:46 (9)06:10 (10)01:13 (8)03:23 (19)01:37 (15)00:24 (7)
6Barbara Studer40:07+13:3902:09 (3)06:38 (5)10:48 (5)14:52 (6)19:11 (10)19:59 (9)24:21 (6)26:40 (7)33:40 (13)35:01 (12)37:35 (13)39:32 (13)40:07 (13)
OLG Murten02:09 (3)04:29 (6)04:10 (14)04:04 (12)04:19 (23)00:48 (10)04:22 (9)02:19 (18)07:00 (20)01:21 (11)02:34 (7)01:57 (20)00:35 (25)
7Natalie Zwahlen40:12+13:4403:26 (23)08:49 (16)12:39 (11)16:32 (9)18:52 (8)19:50 (8)24:49 (7)26:39 (6)32:31 (11)34:03 (11)38:08 (14)39:45 (14)40:12 (14)
Zwahlens Seeland03:26 (23)05:23 (15)03:50 (10)03:53 (9)02:20 (6)00:58 (16)04:59 (15)01:50 (11)05:52 (8)01:32 (15)04:05 (22)01:37 (15)00:27 (14)
8Ágnes Németh Dr.41:51+15:2302:45 (10)08:07 (12)11:59 (9)15:53 (7)19:08 (9)20:08 (10)25:34 (9)27:22 (8)34:48 (15)36:14 (14)39:32 (15)41:13 (16)41:51 (16)
Tipo Orienteering Club02:45 (10)05:22 (14)03:52 (11)03:54 (10)03:15 (17)01:00 (18)05:26 (16)01:48 (10)07:26 (22)01:26 (13)03:18 (16)01:41 (17)00:38 (30)
9Eva Svihovska42:46+16:1802:11 (4)08:16 (13)11:20 (6)18:55 (14)20:27 (11)21:10 (11)32:22 (15)33:32 (14)37:48 (17)38:56 (15)41:17 (17)42:21 (18)42:46 (18)
Sportcentrum Jicin02:11 (4)06:05 (18)03:04 (4)07:35 (27)01:32 (1)00:43 (9)11:12 (28)01:10 (4)04:16 (2)01:08 (4)02:21 (5)01:04 (1)00:25 (10)
10Eszter Lajtai44:29+18:0108:30 (31)10:51 (20)13:46 (16)26:02 (22)27:56 (21)28:39 (21)32:59 (17)34:01 (16)39:12 (18)40:02 (16)42:40 (18)43:59 (19)44:29 (19)
Tipo Orienteering Club08:30 (31)02:21 (1)02:55 (3)12:16 (28)01:54 (3)00:43 (9)04:20 (8)01:02 (3)05:11 (6)00:50 (1)02:38 (9)01:19 (8)00:30 (21)
11Birgitte Bach45:11+18:4303:46 (24)10:16 (19)14:02 (17)18:03 (11)21:27 (14)22:19 (14)26:39 (10)28:53 (11)35:36 (16)40:55 (17)43:22 (19)44:41 (20)45:11 (20)
Viborg Orienteringsklub03:46 (24)06:30 (21)03:46 (8)04:01 (11)03:24 (19)00:52 (12)04:20 (8)02:14 (17)06:43 (16)05:19 (30)02:27 (6)01:19 (8)00:30 (21)
12Roberta Colombo47:38+21:1003:15 (19)12:49 (24)16:06 (21)18:44 (13)20:56 (13)21:54 (13)26:40 (11)28:45 (10)33:19 (12)43:21 (19)45:59 (21)47:15 (21)47:38 (21)
Nirvana Verde03:15 (19)09:34 (27)03:17 (5)02:38 (2)02:12 (5)00:58 (16)04:46 (11)02:05 (14)04:34 (5)10:02 (31)02:38 (9)01:16 (4)00:23 (5)
13Doris Aggeler48:00+21:3202:47 (11)07:17 (6)13:33 (14)17:38 (10)22:40 (15)23:57 (15)30:00 (12)32:51 (12)39:24 (19)41:29 (18)45:23 (20)47:31 (22)48:00 (22)
OLK WIGGERTAL02:47 (11)04:30 (7)06:16 (25)04:05 (13)05:02 (26)01:17 (26)06:03 (19)02:51 (25)06:33 (13)02:05 (18)03:54 (21)02:08 (24)00:29 (19)
14Sabine Emde49:28+23:0002:49 (12)14:57 (27)19:17 (24)23:51 (18)26:53 (19)28:06 (19)34:18 (20)36:22 (20)42:14 (22)44:00 (20)47:31 (23)49:01 (23)49:28 (23)
Kalksburg OL02:49 (12)12:08 (30)04:20 (16)04:34 (15)03:02 (14)01:13 (25)06:12 (21)02:04 (13)05:52 (8)01:46 (17)03:31 (20)01:30 (10)00:27 (14)
15Hilde Nytun Martinsen49:30+23:0203:00 (16)07:47 (9)15:59 (20)21:55 (17)25:16 (18)26:15 (17)31:03 (14)33:51 (15)39:47 (20)44:02 (21)46:53 (22)49:05 (24)49:30 (24)
Nittedal Orientering03:00 (16)04:47 (10)08:12 (29)05:56 (23)03:21 (18)00:59 (17)04:48 (13)02:48 (24)05:56 (9)04:15 (28)02:51 (12)02:12 (25)00:25 (10)
16Grethe Jörgensen51:28+25:0005:37 (29)13:52 (26)19:18 (25)24:10 (20)27:20 (20)28:27 (20)32:46 (16)34:56 (18)41:51 (21)46:50 (24)49:35 (24)50:54 (25)51:28 (25)
Viborg Orienteringsklub05:37 (29)08:15 (24)05:26 (20)04:52 (18)03:10 (16)01:07 (21)04:19 (6)02:10 (15)06:55 (19)04:59 (29)02:45 (11)01:19 (8)00:34 (24)
17Tetiana Olshanska52:33+26:0502:45 (10)09:40 (18)13:46 (16)18:25 (12)20:35 (12)21:38 (12)36:25 (23)38:08 (21)46:41 (27)47:50 (26)50:32 (27)52:07 (27)52:33 (26)
Ukrainka02:45 (10)06:55 (22)04:06 (12)04:39 (16)02:10 (4)01:03 (20)14:47 (32)01:43 (8)08:33 (24)01:09 (6)02:42 (10)01:35 (11)00:26 (11)
18Vlasta Jarc52:37+26:0904:02 (25)08:37 (15)14:41 (18)20:38 (16)25:05 (17)26:29 (18)33:07 (18)35:40 (19)44:12 (24)46:25 (23)49:48 (25)52:01 (26)52:37 (27)
GO-Cai Monfalcone04:02 (25)04:35 (9)06:04 (23)05:57 (24)04:27 (24)01:24 (28)06:38 (23)02:33 (20)08:32 (23)02:13 (21)03:23 (19)02:13 (26)00:36 (27)
19Svitlana Olshanska53:05+26:3703:03 (17)08:33 (14)14:45 (19)19:58 (15)23:54 (16)25:18 (16)30:53 (13)33:07 (13)44:04 (23)46:10 (22)50:22 (26)52:29 (28)53:05 (28)
Ukrainka03:03 (17)05:30 (16)06:12 (24)05:13 (20)03:56 (22)01:24 (28)05:35 (18)02:14 (17)10:57 (30)02:06 (19)04:12 (23)02:07 (23)00:36 (27)
20Mónica Figueroa53:56+27:2803:17 (21)08:55 (17)13:05 (13)26:41 (24)30:06 (25)30:44 (24)36:53 (24)39:33 (23)46:13 (26)48:45 (27)51:45 (28)53:27 (29)53:56 (29)
A Roelo- Montaneiros03:17 (21)05:38 (17)04:10 (14)13:36 (30)03:25 (20)00:38 (3)06:09 (20)02:40 (22)06:40 (15)02:32 (24)03:00 (13)01:42 (19)00:29 (19)
21Schwarz Katrin54:55+28:2702:56 (15)12:27 (23)22:37 (28)27:24 (26)29:46 (24)30:49 (25)35:42 (21)39:13 (22)46:06 (25)47:08 (25)52:44 (29)54:26 (30)54:55 (30)
AGOROSSO BERGAMO02:56 (15)09:31 (26)10:10 (31)04:47 (17)02:22 (8)01:03 (20)04:53 (14)03:31 (28)06:53 (18)01:02 (3)05:36 (27)01:42 (19)00:29 (19)
22Natalia Gorro57:40+31:1203:21 (22)15:08 (28)20:48 (27)24:56 (21)30:20 (26)31:00 (26)35:47 (22)39:51 (24)46:44 (28)48:57 (28)55:15 (30)57:13 (31)57:40 (31)
Club Orientació Catalunya03:21 (22)11:47 (29)05:40 (22)04:08 (14)05:24 (29)00:40 (4)04:47 (12)04:04 (30)06:53 (18)02:13 (21)06:18 (30)01:58 (21)00:27 (14)
23Antje Kern59:31+33:0303:16 (20)20:59 (30)25:24 (29)30:19 (27)33:29 (28)34:20 (27)40:33 (25)42:09 (25)51:59 (29)53:39 (29)56:51 (31)58:58 (32)59:31 (32)
SV Bad Dueben03:16 (20)17:43 (31)04:25 (17)04:55 (19)03:10 (16)00:51 (11)06:13 (22)01:36 (7)09:50 (28)01:40 (16)03:12 (15)02:07 (23)00:33 (23)
24Ievgeniia Olshanska1:02:13+35:4502:43 (8)07:53 (10)12:23 (10)26:18 (23)28:59 (23)30:10 (22)43:34 (27)45:26 (27)52:47 (30)54:13 (30)59:04 (32)1:01:41 (1)1:02:13 (1)
Ukrainka02:43 (8)05:10 (12)04:30 (18)13:55 (31)02:41 (12)01:11 (23)13:24 (30)01:52 (12)07:21 (21)01:26 (13)04:51 (24)02:37 (28)00:32 (22)
25Silvia Delgado1:05:44+39:1605:06 (27)11:12 (22)18:34 (23)23:55 (19)28:36 (22)30:40 (23)40:43 (26)44:24 (26)53:39 (31)56:28 (31)1:02:24 (1)1:05:07 (2)1:05:44 (2)
LUSOS OK05:06 (27)06:06 (19)07:22 (28)05:21 (21)04:41 (25)02:04 (31)10:03 (25)03:41 (29)09:15 (25)02:49 (26)05:56 (28)02:43 (29)00:37 (28)
26Anne Grethe Gustavsen1:12:19+45:5115:40 (32)24:35 (32)29:54 (31)33:05 (29)39:28 (31)40:21 (31)51:28 (31)58:27 (32)1:05:02 (4)1:07:30 (4)1:10:33 (3)1:11:51 (3)1:12:19 (3)
Nittedal Orientering15:40 (32)08:55 (25)05:19 (19)03:11 (5)06:23 (31)00:53 (13)11:07 (27)06:59 (32)06:35 (14)02:28 (23)03:03 (14)01:18 (5)00:28 (15)
27Lena Gelshoj1:13:22+46:5405:20 (28)13:24 (25)19:42 (26)27:04 (25)32:48 (27)35:03 (28)44:46 (28)49:54 (28)1:00:06 (1)1:02:21 (1)1:08:36 (2)1:12:44 (4)1:13:22 (4)
FIF Hillerod05:20 (28)08:04 (23)06:18 (26)07:22 (26)05:44 (30)02:15 (32)09:43 (24)05:08 (31)10:12 (29)02:15 (22)06:15 (29)04:08 (32)00:38 (30)
28Marianne Kohler1:14:42+48:1402:55 (14)22:12 (31)37:06 (32)42:47 (31)46:37 (32)47:50 (32)52:29 (32)54:56 (31)1:08:04 (5)1:09:14 (5)1:12:35 (5)1:14:13 (5)1:14:42 (5)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw02:55 (14)19:17 (32)14:54 (32)05:41 (22)03:50 (21)01:13 (25)04:39 (10)02:27 (19)13:08 (31)01:10 (7)03:21 (17)01:38 (16)00:29 (19)
29Inna Iendrzhiievska1:15:19+48:5106:25 (30)17:39 (29)26:48 (30)33:10 (30)38:16 (30)39:49 (30)49:59 (30)53:13 (30)1:02:54 (3)1:05:50 (3)1:10:51 (4)1:14:34 (6)1:15:19 (6)
Ukrainka06:25 (30)11:14 (28)09:09 (30)06:22 (25)05:06 (27)01:33 (29)10:10 (26)03:14 (27)09:41 (27)02:56 (27)05:01 (25)03:43 (30)00:45 (31)
30Carmen Pedrero1:19:04+52:3604:39 (26)11:01 (21)17:53 (22)31:14 (28)36:25 (29)38:24 (29)49:59 (30)53:05 (29)1:02:38 (2)1:05:23 (2)1:14:14 (6)1:18:00 (7)1:19:04 (7)
Adolince Sevilla04:39 (26)06:22 (20)06:52 (27)13:21 (29)05:11 (28)01:59 (30)11:35 (29)03:06 (26)09:33 (26)02:45 (25)08:51 (31)03:46 (31)01:04 (32)
Jana Bär40:16+13:4802:19 (5)07:18 (7)12:46 (12)16:29 (8)18:20 (6)18:54 (6)33:39 (19)34:38 (17)----- (N/A)----- (N/A)37:35 (13)39:51 (15)40:16 (15)
OLK WIGGERTAL02:19 (5)04:59 (11)05:28 (21)03:43 (8)01:51 (2)00:34 (1)14:45 (31)00:59 (2)00:00 (N/A)00:00 (N/A)37:35 (32)02:16 (27)00:25 (10)
Toninaina Santamaria42:44+16:1602:50 (13)08:03 (11)11:43 (7)----- (N/A)18:29 (7)19:40 (7)25:10 (8)27:53 (9)34:21 (14)35:48 (13)40:53 (16)42:20 (17)42:44 (17)
Club Orientació Mallorca02:50 (13)05:13 (13)03:40 (7)00:00 (N/A)18:29 (32)01:11 (23)05:30 (17)02:43 (23)06:28 (12)01:27 (14)05:05 (26)01:27 (9)00:24 (7)