Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-3535-7070-7171-8787-5151-8585-7777-6161-5858-8383-6262-8686-100100-F
1Mikkel Aaen19:37+00:0001:40 (1)02:33 (1)05:30 (1)07:57 (1)08:54 (1)10:01 (1)11:43 (1)13:13 (1)15:19 (1)16:43 (1)17:29 (1)18:21 (1)19:06 (1)19:37 (1)
Farum OK01:40 (1)00:53 (1)02:57 (1)02:27 (1)00:57 (1)01:07 (12)01:42 (1)01:30 (1)02:06 (1)01:24 (1)00:46 (1)00:52 (1)00:45 (1)00:31 (10)
2Arnaud Perrin22:41+03:0401:55 (3)02:52 (2)06:19 (2)08:52 (2)10:04 (2)11:11 (2)13:07 (2)14:59 (2)17:32 (2)19:19 (2)20:11 (5)21:20 (5)22:11 (7)22:41 (7)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:55 (3)00:57 (3)03:27 (2)02:33 (2)01:12 (5)01:07 (12)01:56 (4)01:52 (3)02:33 (3)01:47 (4)00:52 (2)01:09 (10)00:51 (5)00:30 (6)
3Alistair Thornton22:56+03:1902:01 (6)03:00 (4)06:47 (3)09:44 (3)10:47 (3)11:50 (3)13:33 (3)15:39 (3)18:00 (3)19:43 (3)20:36 (6)21:38 (6)22:25 (8)22:56 (8)
Manchester and District Orient02:01 (6)00:59 (4)03:47 (3)02:57 (4)01:03 (3)01:03 (8)01:43 (2)02:06 (7)02:21 (2)01:43 (3)00:53 (3)01:02 (3)00:47 (2)00:31 (10)
4Alexander Zaslonkin25:18+05:4101:45 (2)02:59 (3)07:22 (9)10:20 (5)11:33 (4)12:34 (4)14:30 (4)16:22 (4)19:20 (4)21:35 (6)22:38 (7)23:44 (7)24:41 (9)25:18 (9)
Northern Wind01:45 (2)01:14 (18)04:23 (13)02:58 (5)01:13 (8)01:01 (5)01:56 (4)01:52 (3)02:58 (5)02:15 (15)01:03 (9)01:06 (6)00:57 (10)00:37 (23)
5Martin Kaplan27:02+07:2502:14 (13)03:19 (10)07:11 (5)10:20 (5)11:37 (5)12:57 (7)15:47 (8)17:44 (6)20:47 (7)22:56 (8)24:13 (9)25:26 (8)26:28 (10)27:02 (10)
OK Lokomotiva Pardubice02:14 (13)01:05 (6)03:52 (5)03:09 (7)01:17 (17)01:20 (16)02:50 (24)01:57 (4)03:03 (7)02:09 (12)01:17 (18)01:13 (12)01:02 (18)00:34 (16)
6Nick Gebert27:17+07:4002:03 (7)03:15 (9)07:07 (4)10:26 (6)11:47 (6)12:54 (5)15:04 (5)17:51 (8)21:08 (9)23:20 (9)24:43 (10)25:43 (9)26:41 (11)27:17 (11)
OLK WIGGERTAL02:03 (7)01:12 (14)03:52 (5)03:19 (8)01:21 (18)01:07 (12)02:10 (6)02:47 (25)03:17 (10)02:12 (13)01:23 (22)01:00 (2)00:58 (12)00:36 (21)
7Thomas Chabance27:45+08:0801:59 (4)03:06 (5)08:35 (15)11:40 (11)12:53 (10)13:54 (10)16:21 (9)18:30 (9)21:40 (11)23:34 (10)24:48 (11)26:23 (10)27:14 (12)27:45 (12)
Groupe Ligue Rhone Alpes01:59 (4)01:07 (10)05:29 (20)03:05 (6)01:13 (8)01:01 (5)02:27 (13)02:09 (8)03:10 (8)01:54 (7)01:14 (15)01:35 (22)00:51 (5)00:31 (10)
8Marian Basset28:25+08:4802:09 (10)03:11 (7)07:12 (6)10:38 (8)11:53 (7)12:56 (6)15:32 (7)17:51 (8)21:22 (10)23:46 (11)25:10 (12)26:28 (11)27:41 (13)28:25 (13)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:09 (10)01:02 (5)04:01 (7)03:26 (12)01:15 (13)01:03 (8)02:36 (17)02:19 (12)03:31 (16)02:24 (16)01:24 (23)01:18 (15)01:13 (24)00:44 (31)
9Zakariás Erősdi28:42+09:0502:01 (6)03:10 (6)07:20 (8)11:13 (10)13:40 (12)15:29 (13)17:33 (12)19:39 (12)22:58 (12)25:05 (13)25:59 (14)27:03 (13)28:02 (14)28:42 (14)
CS SAT CARPATI02:01 (6)01:09 (12)04:10 (10)03:53 (17)02:27 (32)01:49 (25)02:04 (5)02:06 (7)03:19 (11)02:07 (11)00:54 (4)01:04 (5)00:59 (14)00:40 (28)
10Slava Chernykh28:43+09:0602:16 (15)03:23 (11)07:16 (7)10:37 (7)12:02 (8)13:01 (8)15:22 (6)17:37 (5)21:00 (8)22:54 (7)23:56 (8)27:08 (14)28:06 (15)28:43 (15)
Orienta-OPAL02:16 (15)01:07 (10)03:53 (6)03:21 (9)01:25 (19)00:59 (3)02:21 (10)02:15 (11)03:23 (12)01:54 (7)01:02 (8)03:12 (33)00:58 (12)00:37 (23)
11Atis Devics30:37+11:0002:13 (12)03:25 (14)07:34 (10)11:00 (9)12:13 (9)13:18 (9)17:15 (11)19:25 (11)23:02 (14)24:54 (12)25:52 (13)26:56 (12)30:07 (16)30:37 (16)
Saldus OK02:13 (12)01:12 (14)04:09 (9)03:26 (12)01:13 (8)01:05 (9)03:57 (31)02:10 (9)03:37 (18)01:52 (5)00:58 (5)01:04 (5)03:11 (35)00:30 (6)
12Ritvars Gludins30:59+11:2202:15 (14)03:28 (15)07:50 (12)12:25 (13)13:39 (11)14:28 (11)17:02 (10)19:14 (10)23:02 (14)25:07 (14)27:59 (15)29:19 (15)30:25 (17)30:59 (17)
Saldus OK02:15 (14)01:13 (17)04:22 (12)04:35 (26)01:14 (10)00:49 (1)02:34 (16)02:12 (10)03:48 (22)02:05 (10)02:52 (33)01:20 (17)01:06 (21)00:34 (16)
13Daniel Stansfield31:06+11:2902:06 (9)03:13 (8)09:12 (16)12:39 (14)13:56 (14)16:01 (15)18:43 (14)21:22 (16)24:56 (16)26:58 (15)28:20 (16)29:35 (16)30:26 (18)31:06 (18)
Forth Valley Orienteers02:06 (9)01:07 (10)05:59 (23)03:27 (13)01:17 (17)02:05 (30)02:42 (20)02:39 (21)03:34 (17)02:02 (9)01:22 (20)01:15 (14)00:51 (5)00:40 (28)
14Márton Erdős31:14+11:3702:12 (11)03:25 (14)08:29 (14)12:14 (12)13:52 (13)15:22 (12)17:52 (13)20:12 (15)23:39 (15)27:29 (16)28:34 (17)29:42 (17)30:42 (19)31:14 (19)
Zalaegerszegi Tájékozódási Fut02:12 (11)01:13 (17)05:04 (17)03:45 (16)01:38 (23)01:30 (19)02:30 (14)02:20 (13)03:27 (14)03:50 (24)01:05 (10)01:08 (8)01:00 (16)00:32 (14)
15Lucas Toulier-ancian31:42+12:0504:26 (32)05:33 (30)13:24 (30)15:59 (26)17:01 (23)17:53 (20)20:15 (19)23:07 (22)25:50 (19)27:30 (17)28:51 (18)30:18 (18)31:12 (20)31:42 (20)
Groupe Ligue Rhone Alpes04:26 (32)01:07 (10)07:51 (28)02:35 (3)01:02 (2)00:52 (2)02:22 (11)02:52 (26)02:43 (4)01:40 (2)01:21 (19)01:27 (21)00:54 (8)00:30 (6)
16Leon Kollenbach33:02+13:2502:27 (17)03:57 (19)08:18 (13)12:51 (15)14:05 (15)15:38 (14)19:13 (15)21:52 (17)25:44 (18)29:08 (19)30:16 (20)31:28 (19)32:22 (21)33:02 (21)
Ski-Club Helsa e.V.02:27 (17)01:30 (28)04:21 (11)04:33 (25)01:14 (10)01:33 (21)03:35 (28)02:39 (21)03:52 (24)03:24 (21)01:08 (12)01:12 (11)00:54 (8)00:40 (28)
17Danylo Pereverzyev33:38+14:0103:27 (28)04:48 (26)09:25 (17)13:26 (16)14:54 (16)17:25 (18)20:02 (18)22:41 (19)26:21 (20)29:33 (20)30:33 (21)31:54 (20)32:57 (22)33:38 (22)
Ukrainka03:27 (28)01:21 (24)04:37 (14)04:01 (19)01:28 (20)02:31 (33)02:37 (18)02:39 (21)03:40 (19)03:12 (20)01:00 (7)01:21 (18)01:03 (19)00:41 (29)
18Emils Vainovskis33:50+14:1302:06 (9)03:25 (14)11:33 (27)15:05 (22)16:21 (21)17:48 (19)21:34 (23)23:39 (24)27:08 (24)29:07 (18)30:13 (19)32:15 (21)33:15 (23)33:50 (23)
Saldus OK02:06 (9)01:19 (21)08:08 (29)03:32 (14)01:16 (14)01:27 (18)03:46 (29)02:05 (5)03:29 (15)01:59 (8)01:06 (11)02:02 (26)01:00 (16)00:35 (18)
19Fouillade Paul34:16+14:3904:24 (31)05:44 (32)10:35 (23)14:19 (20)15:52 (18)18:15 (23)20:49 (21)23:20 (23)26:44 (21)30:36 (23)31:36 (22)32:45 (22)33:44 (24)34:16 (24)
Azimut Orientation Castres04:24 (31)01:20 (23)04:51 (16)03:44 (15)01:33 (21)02:23 (32)02:34 (16)02:31 (14)03:24 (13)03:52 (25)01:00 (7)01:09 (10)00:59 (14)00:32 (14)
20Rafael Dobnik35:24+15:4704:42 (35)05:39 (31)10:25 (21)14:42 (21)15:59 (20)17:02 (16)19:26 (16)21:59 (18)24:59 (17)30:35 (22)31:44 (23)34:03 (24)34:55 (26)35:24 (25)
OLC Union Viktring04:42 (35)00:57 (3)04:46 (15)04:17 (23)01:17 (17)01:03 (8)02:24 (12)02:33 (16)03:00 (6)05:36 (29)01:09 (13)02:19 (31)00:52 (6)00:29 (3)
21Matthew Fellbaum35:25+15:4802:29 (20)03:49 (18)09:36 (18)13:43 (17)15:17 (17)18:02 (22)20:18 (20)22:51 (21)26:52 (22)29:50 (21)31:59 (24)33:25 (23)34:47 (25)35:25 (26)
Manchester and District Orient02:29 (20)01:20 (23)05:47 (22)04:07 (20)01:34 (22)02:45 (34)02:16 (9)02:33 (16)04:01 (27)02:58 (18)02:09 (28)01:26 (20)01:22 (28)00:38 (24)
22Thomas Jones36:33+16:5602:24 (16)03:39 (16)10:58 (25)16:43 (29)17:58 (27)19:38 (27)22:19 (24)25:32 (26)29:16 (26)31:44 (25)33:07 (26)34:50 (26)36:01 (28)36:33 (27)
BANG OK02:24 (16)01:15 (19)07:19 (26)05:45 (32)01:15 (13)01:40 (24)02:41 (19)03:13 (27)03:44 (20)02:28 (17)01:23 (22)01:43 (23)01:11 (23)00:32 (14)
23Alex Kristensen36:37+17:0003:00 (25)04:30 (25)09:54 (19)14:02 (18)15:55 (19)17:07 (17)19:57 (17)22:43 (20)26:53 (23)30:38 (24)32:50 (25)34:49 (25)35:51 (27)36:37 (28)
Herning O-Klub03:00 (25)01:30 (28)05:24 (19)04:08 (21)01:53 (26)01:12 (13)02:50 (24)02:46 (23)04:10 (28)03:45 (23)02:12 (30)01:59 (25)01:02 (18)00:46 (33)
24Dominik Ammann37:21+17:4402:28 (19)04:02 (20)17:03 (32)20:27 (31)21:42 (30)22:56 (30)25:07 (29)27:53 (31)31:10 (29)33:24 (26)34:40 (27)35:48 (27)36:45 (29)37:21 (29)
OLK WIGGERTAL02:28 (19)01:34 (30)13:01 (35)03:24 (10)01:15 (13)01:14 (14)02:11 (7)02:46 (23)03:17 (10)02:14 (14)01:16 (17)01:08 (8)00:57 (10)00:36 (21)
25Adam Kral39:02+19:2503:24 (27)05:02 (27)10:41 (24)15:18 (23)17:14 (24)19:11 (24)23:15 (27)26:54 (30)30:52 (28)34:29 (27)35:45 (28)37:04 (28)38:22 (30)39:02 (30)
Slavia ZU Zilina03:24 (27)01:38 (32)05:39 (21)04:37 (27)01:56 (28)01:57 (28)04:04 (32)03:39 (29)03:58 (26)03:37 (22)01:16 (17)01:19 (16)01:18 (26)00:40 (28)
26Baptiste Astrade40:16+20:3902:32 (21)04:13 (24)10:29 (22)15:27 (24)17:24 (25)19:20 (25)22:36 (25)26:38 (28)31:42 (30)34:42 (28)36:17 (29)38:29 (29)39:44 (31)40:16 (31)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:32 (21)01:41 (33)06:16 (24)04:58 (29)01:57 (29)01:56 (27)03:16 (27)04:02 (31)05:04 (29)03:00 (19)01:35 (25)02:12 (29)01:15 (25)00:32 (14)
27Dániel Molnár41:41+22:0403:31 (30)05:03 (28)10:08 (20)14:08 (19)16:23 (22)18:00 (21)21:05 (22)24:59 (25)28:55 (25)35:49 (29)38:10 (31)39:34 (30)40:54 (32)41:41 (32)
GenMill03:31 (30)01:32 (29)05:05 (18)04:00 (18)02:15 (31)01:37 (23)03:05 (25)03:54 (30)03:56 (25)06:54 (33)02:21 (31)01:24 (19)01:20 (27)00:47 (34)
28Antoine Simon42:39+23:0202:48 (23)04:07 (22)11:08 (26)15:57 (25)20:26 (29)22:20 (29)26:07 (30)28:42 (32)32:27 (31)38:14 (31)39:50 (32)41:05 (32)42:10 (33)42:39 (33)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:48 (23)01:19 (21)07:01 (25)04:49 (28)04:29 (34)01:54 (26)03:47 (30)02:35 (18)03:45 (21)05:47 (30)01:36 (26)01:15 (14)01:05 (20)00:29 (3)
29Korbinian Lange43:42+24:0502:55 (24)04:04 (21)12:51 (29)17:55 (30)19:04 (28)20:36 (28)23:20 (28)25:54 (27)29:45 (27)36:19 (30)37:54 (30)40:02 (31)42:17 (34)43:42 (34)
SV Mietraching02:55 (24)01:09 (12)08:47 (30)05:04 (30)01:09 (4)01:32 (20)02:44 (21)02:34 (17)03:51 (23)06:34 (32)01:35 (25)02:08 (28)02:15 (34)01:25 (36)
30Vanspauwen Noé48:03+28:2602:40 (22)04:10 (23)11:49 (28)16:02 (27)22:30 (31)23:56 (31)26:11 (31)28:58 (33)34:07 (32)38:58 (32)42:28 (33)45:25 (33)47:34 (35)48:03 (35)
Azimut Orientation Castres02:40 (22)01:30 (28)07:39 (27)04:13 (22)06:28 (35)01:26 (17)02:15 (8)02:47 (25)05:09 (30)04:51 (26)03:30 (35)02:57 (32)02:09 (33)00:29 (3)
31Lars Gustav Rogne54:18+34:4103:11 (26)05:06 (29)16:49 (31)21:10 (32)22:52 (32)24:10 (32)26:57 (32)30:20 (34)36:55 (34)46:23 (33)47:37 (34)51:59 (34)53:36 (36)54:18 (36)
Nittedal Orientering03:11 (26)01:55 (34)11:43 (32)04:21 (24)01:42 (24)01:18 (15)02:47 (22)03:23 (28)06:35 (32)09:28 (34)01:14 (15)04:22 (35)01:37 (30)00:42 (30)
32Matic Bremšak1:01:08+41:3106:21 (36)07:47 (36)19:01 (34)24:36 (33)26:40 (33)31:03 (33)40:15 (33)44:25 (35)49:55 (35)55:29 (35)57:11 (36)59:25 (36)1:00:33 (2)1:01:08 (2)
Orientacijski klub Komenda06:21 (36)01:26 (25)11:14 (31)05:35 (31)02:04 (30)04:23 (36)09:12 (35)04:10 (32)05:30 (31)05:34 (28)01:42 (27)02:14 (30)01:08 (22)00:35 (18)
33Jonathan Roche1:06:28+46:5103:28 (29)06:46 (35)18:33 (33)26:26 (34)33:09 (34)35:32 (34)41:19 (34)46:02 (36)52:46 (36)59:19 (36)1:02:06 (2)1:04:13 (2)1:05:57 (3)1:06:28 (3)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:28 (29)03:18 (36)11:47 (33)07:53 (33)06:43 (36)02:23 (32)05:47 (34)04:43 (35)06:44 (33)06:33 (31)02:47 (32)02:07 (27)01:44 (31)00:31 (10)
34Paul Ringot1:07:22+47:4502:28 (19)03:41 (17)07:43 (11)16:08 (28)17:52 (26)19:29 (26)22:41 (26)26:54 (30)35:50 (33)46:35 (34)54:53 (35)58:33 (35)1:06:46 (4)1:07:22 (4)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:28 (19)01:13 (17)04:02 (8)08:25 (34)01:44 (25)01:37 (23)03:12 (26)04:13 (34)08:56 (36)10:45 (36)08:18 (36)03:40 (34)08:13 (36)00:36 (21)
35Dmitri Zelenin1:25:54+66:1704:29 (33)06:34 (34)26:41 (36)40:46 (36)44:12 (36)46:14 (36)51:50 (35)1:03:27 (14)1:11:24 (6)1:16:17 (4)1:18:27 (3)1:23:04 (3)1:25:05 (5)1:25:54 (5)
USG Chemnitz04:29 (33)02:05 (35)20:07 (36)14:05 (35)03:26 (33)02:02 (29)05:36 (33)11:37 (36)07:57 (35)04:53 (27)02:10 (29)04:37 (36)02:01 (32)00:49 (35)
36William Parkinson1:27:35+67:5804:37 (34)06:15 (33)19:03 (35)36:41 (35)38:36 (35)42:40 (35)58:22 (36)1:02:33 (13)1:10:02 (5)1:19:54 (5)1:23:20 (4)1:25:16 (4)1:26:50 (6)1:27:35 (6)
Forth Valley Orienteers04:37 (34)01:38 (32)12:48 (34)17:38 (36)01:55 (27)04:04 (35)15:42 (36)04:11 (33)07:29 (34)09:52 (35)03:26 (34)01:56 (24)01:34 (29)00:45 (32)