Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-6363-3333-8181-3838-8282-3939-8484-6464-7777-7575-8383-6262-7373-100100-F
1Florentin Body34:50+00:0002:22 (2)03:29 (1)04:50 (1)10:02 (1)11:54 (1)13:08 (1)16:51 (1)23:23 (1)25:43 (1)28:43 (4)31:08 (6)32:03 (7)33:21 (7)34:20 (10)34:50 (10)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:22 (2)01:07 (4)01:21 (4)05:12 (3)01:52 (1)01:14 (1)03:43 (2)06:32 (9)02:20 (1)03:00 (7)02:25 (6)00:55 (3)01:18 (4)00:59 (5)00:30 (6)
2Topias Ahola37:24+02:3404:28 (21)05:34 (19)07:01 (11)11:49 (5)13:55 (2)15:10 (2)22:09 (5)26:57 (3)29:19 (3)31:53 (6)34:00 (7)34:45 (8)36:03 (8)36:52 (11)37:24 (12)
NAVI04:28 (21)01:06 (2)01:27 (10)04:48 (1)02:06 (2)01:15 (2)06:59 (19)04:48 (1)02:22 (2)02:34 (2)02:07 (1)00:45 (1)01:18 (4)00:49 (1)00:32 (14)
3Nicolas Rio38:22+03:3203:00 (6)04:13 (4)05:31 (3)11:13 (3)16:12 (5)17:35 (4)21:31 (2)26:50 (2)29:14 (2)31:53 (6)34:13 (8)35:31 (9)36:47 (9)37:51 (12)38:22 (13)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:00 (6)01:13 (5)01:18 (2)05:42 (6)04:59 (22)01:23 (5)03:56 (4)05:19 (2)02:24 (3)02:39 (4)02:20 (5)01:18 (15)01:16 (1)01:04 (12)00:31 (10)
4Joonas Ahola38:59+04:0906:43 (24)07:50 (24)09:03 (19)14:06 (11)16:30 (6)17:47 (5)21:33 (3)27:44 (4)30:12 (4)33:02 (7)35:13 (9)36:06 (10)37:32 (10)38:31 (13)38:59 (14)
NAVI06:43 (24)01:07 (4)01:13 (1)05:03 (2)02:24 (3)01:17 (4)03:46 (3)06:11 (5)02:28 (5)02:50 (6)02:11 (2)00:53 (2)01:26 (6)00:59 (5)00:28 (3)
5Matias Ahola39:45+04:5503:04 (7)04:06 (3)05:44 (5)11:21 (4)15:18 (4)17:14 (3)22:52 (6)28:28 (5)31:12 (5)33:41 (8)36:00 (10)36:57 (11)38:15 (11)39:17 (14)39:45 (15)
NAVI03:04 (7)01:02 (1)01:38 (14)05:37 (4)03:57 (17)01:56 (15)05:38 (12)05:36 (3)02:44 (6)02:29 (1)02:19 (4)00:57 (6)01:18 (4)01:02 (10)00:28 (3)
6Philipp Khlebnikov42:06+07:1603:06 (8)05:32 (18)07:36 (16)13:29 (8)17:31 (10)19:01 (8)23:44 (8)29:32 (6)32:41 (7)35:20 (10)37:59 (11)38:56 (12)40:33 (12)41:34 (15)42:06 (16)
CO Chenau03:06 (8)02:26 (24)02:04 (19)05:53 (8)04:02 (20)01:30 (8)04:43 (8)05:48 (4)03:09 (12)02:39 (4)02:39 (8)00:57 (6)01:37 (11)01:01 (8)00:32 (14)
7Maxime Chabance42:58+08:0802:56 (5)04:17 (5)05:42 (4)13:41 (9)16:39 (7)18:06 (6)21:46 (4)29:34 (7)32:30 (6)35:19 (9)38:59 (12)39:55 (13)41:20 (13)42:26 (16)42:58 (17)
Groupe Ligue Rhone Alpes02:56 (5)01:21 (8)01:25 (8)07:59 (16)02:58 (8)01:27 (7)03:40 (1)07:48 (18)02:56 (8)02:49 (5)03:40 (23)00:56 (4)01:25 (5)01:06 (13)00:32 (14)
8Nejc Smolej43:39+08:4903:07 (9)04:47 (6)06:13 (6)13:08 (7)16:41 (8)18:50 (7)24:32 (10)31:02 (9)34:08 (9)37:14 (12)39:41 (13)40:41 (14)42:13 (14)43:07 (17)43:39 (18)
Orientacijski klub Komenda03:07 (9)01:40 (14)01:26 (9)06:55 (13)03:33 (14)02:09 (19)05:42 (14)06:30 (8)03:06 (10)03:06 (8)02:27 (7)01:00 (8)01:32 (9)00:54 (2)00:32 (14)
9Corentin Raud45:37+10:4703:14 (10)04:48 (7)09:04 (20)16:10 (16)19:06 (15)20:45 (13)24:57 (11)31:25 (10)34:13 (10)37:38 (13)40:50 (15)41:56 (16)43:37 (15)45:04 (18)45:37 (19)
CEPS-CO Dinan03:14 (10)01:34 (11)04:16 (28)07:06 (14)02:56 (7)01:39 (13)04:12 (5)06:28 (7)02:48 (7)03:25 (14)03:12 (18)01:06 (11)01:41 (12)01:27 (25)00:33 (15)
10Fabien Chaillard47:32+12:4203:19 (11)04:50 (8)06:42 (8)14:23 (14)17:34 (11)19:07 (9)24:19 (9)31:27 (11)34:49 (11)38:43 (14)42:03 (16)43:22 (17)45:31 (17)46:52 (20)47:32 (21)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:19 (11)01:31 (9)01:52 (16)07:41 (15)03:11 (12)01:33 (11)05:12 (9)07:08 (13)03:22 (14)03:54 (18)03:20 (21)01:19 (18)02:09 (24)01:21 (23)00:40 (24)
11Alex McCann48:32+13:4202:56 (5)07:18 (21)08:42 (18)14:23 (14)17:00 (9)22:09 (16)29:03 (17)35:21 (15)37:49 (13)40:56 (15)43:53 (17)45:12 (18)46:54 (18)47:54 (21)48:32 (22)
Manchester and District Orient02:56 (5)04:22 (28)01:24 (7)05:41 (5)02:37 (4)05:09 (27)06:54 (18)06:18 (6)02:28 (5)03:07 (9)02:57 (11)01:19 (18)01:42 (13)01:00 (6)00:38 (21)
12Thibault Guelennot48:42+13:5208:21 (28)09:38 (27)11:15 (23)17:52 (19)21:01 (18)22:17 (17)27:49 (15)35:26 (16)39:03 (16)42:21 (17)44:40 (19)45:46 (19)47:16 (19)48:11 (22)48:42 (23)
Brest Orientation08:21 (28)01:17 (7)01:37 (13)06:37 (10)03:09 (11)01:16 (3)05:32 (11)07:37 (16)03:37 (20)03:18 (11)02:19 (4)01:06 (11)01:30 (8)00:55 (3)00:31 (10)
13Rémi Villedieu49:54+15:0403:23 (13)05:07 (11)06:31 (7)12:58 (6)17:59 (14)20:08 (12)25:50 (12)34:27 (13)37:53 (14)41:12 (16)44:31 (18)46:07 (20)47:57 (20)49:15 (23)49:54 (24)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:23 (13)01:44 (17)01:24 (7)06:27 (9)05:01 (23)02:09 (19)05:42 (14)08:37 (22)03:26 (17)03:19 (12)03:19 (20)01:36 (22)01:50 (17)01:18 (21)00:39 (22)
14Mark Purkis50:26+15:3603:44 (16)05:31 (17)07:02 (12)13:51 (10)17:51 (13)21:11 (14)28:45 (16)35:59 (17)39:10 (17)42:52 (20)45:37 (21)46:41 (21)48:33 (21)49:49 (24)50:26 (25)
Saxons OC03:44 (16)01:47 (19)01:31 (11)06:49 (11)04:00 (18)03:20 (25)07:34 (21)07:14 (14)03:11 (13)03:42 (16)02:45 (10)01:04 (9)01:52 (19)01:16 (19)00:37 (20)
15Anton Kononykhin50:33+15:4303:23 (13)05:07 (11)06:52 (10)17:28 (18)21:29 (19)22:55 (19)27:16 (14)35:08 (14)38:32 (15)42:34 (19)45:40 (22)47:05 (22)48:39 (22)50:02 (25)50:33 (26)
Ukrainka03:23 (13)01:44 (17)01:45 (15)10:36 (23)04:01 (19)01:26 (6)04:21 (7)07:52 (19)03:24 (16)04:02 (21)03:06 (16)01:25 (20)01:34 (10)01:23 (24)00:31 (10)
16Vili Väänänen51:33+16:4304:06 (19)05:22 (13)06:43 (9)14:47 (15)17:50 (12)19:23 (11)26:05 (13)34:24 (12)37:48 (12)42:24 (18)45:05 (20)48:25 (23)49:55 (23)50:59 (26)51:33 (27)
Individuals/No club04:06 (19)01:16 (6)01:21 (4)08:04 (17)03:03 (10)01:33 (11)06:42 (17)08:19 (21)03:24 (16)04:36 (24)02:41 (9)03:20 (27)01:30 (8)01:04 (12)00:34 (19)
17Ansis Ansbergs53:53+19:0303:45 (17)05:26 (15)07:21 (15)14:16 (12)20:26 (17)22:38 (18)30:18 (18)37:45 (18)41:47 (18)45:55 (21)48:56 (23)50:13 (24)52:17 (24)53:19 (27)53:53 (28)
Saldus OK03:45 (17)01:41 (15)01:55 (17)06:55 (13)06:10 (25)02:12 (21)07:40 (22)07:27 (15)04:02 (23)04:08 (22)03:01 (14)01:17 (14)02:04 (21)01:02 (10)00:34 (19)
18Alexandr Jordanov55:49+20:5903:36 (15)05:31 (17)07:05 (13)21:16 (22)24:19 (20)26:06 (20)31:22 (19)39:09 (19)42:41 (19)46:50 (22)50:06 (24)51:46 (25)53:56 (25)55:03 (28)55:49 (29)
VSK Mendelu Brno03:36 (15)01:55 (20)01:34 (12)14:11 (27)03:03 (10)01:47 (14)05:16 (10)07:47 (17)03:32 (19)04:09 (23)03:16 (19)01:40 (23)02:10 (25)01:07 (15)00:46 (26)
19Jean-baptiste Desbrest1:01:21+26:3104:21 (20)07:03 (20)09:35 (22)23:25 (26)30:29 (26)32:31 (26)38:30 (24)45:34 (21)49:06 (21)53:08 (24)56:14 (26)57:27 (27)59:18 (26)1:00:39 (1)1:01:21 (2)
Groupe Ligue Rhone Alpes04:21 (20)02:42 (26)02:32 (21)13:50 (26)07:04 (27)02:02 (17)05:59 (15)07:04 (12)03:32 (19)04:02 (21)03:06 (16)01:13 (13)01:51 (18)01:21 (23)00:42 (25)
20Erwan Piot L'emeillet1:01:59+27:0905:08 (22)07:27 (23)09:35 (22)20:48 (21)25:23 (22)27:34 (21)34:14 (20)43:42 (20)47:57 (20)51:54 (23)55:53 (25)57:13 (26)59:55 (27)1:01:25 (2)1:01:59 (3)
Groupe Ligue Rhone Alpes05:08 (22)02:19 (22)02:08 (20)11:13 (24)04:35 (21)02:11 (20)06:40 (16)09:28 (23)04:15 (24)03:57 (19)03:59 (25)01:20 (19)02:42 (27)01:30 (26)00:34 (19)
21Berjoan Adrien1:05:31+30:4103:34 (14)05:13 (12)07:11 (14)16:19 (17)19:57 (16)21:34 (15)37:02 (22)47:20 (24)51:45 (23)55:38 (25)59:50 (27)1:01:37 (1)1:03:35 (1)1:04:51 (3)1:05:31 (4)
Agglomération Montpellier Spor03:34 (14)01:39 (13)01:58 (18)09:08 (20)03:38 (15)01:37 (12)15:28 (26)10:18 (25)04:25 (25)03:53 (17)04:12 (26)01:47 (25)01:58 (20)01:16 (19)00:40 (24)
22Pierre Bondivenne1:06:14+31:2407:13 (27)08:58 (25)12:02 (26)22:07 (23)28:36 (25)30:34 (24)39:32 (25)50:13 (26)53:54 (24)57:19 (26)1:01:38 (2)1:02:45 (3)1:04:29 (3)1:05:45 (5)1:06:14 (5)
CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI07:13 (27)01:45 (18)03:04 (24)10:05 (21)06:29 (26)01:58 (16)08:58 (25)10:41 (26)03:41 (21)03:25 (14)04:19 (27)01:07 (12)01:44 (15)01:16 (19)00:29 (5)
23Lars Bredalen1:06:15+31:2505:53 (23)07:26 (22)11:20 (24)19:27 (20)24:42 (21)28:02 (22)35:08 (21)47:01 (23)50:52 (22)58:20 (27)1:01:20 (1)1:02:39 (2)1:04:29 (3)1:05:44 (4)1:06:15 (6)
Nittedal Orientering05:53 (23)01:33 (10)03:54 (27)08:07 (18)05:15 (24)03:20 (25)07:06 (20)11:53 (27)03:51 (22)07:28 (26)03:00 (13)01:19 (18)01:50 (17)01:15 (16)00:31 (10)
24Karlis Lukjanovs1:10:19+35:2902:47 (3)05:07 (11)07:49 (17)30:00 (28)32:56 (27)34:29 (27)50:01 (27)56:41 (27)59:39 (27)1:03:08 (2)1:06:07 (4)1:07:05 (4)1:08:49 (4)1:09:50 (6)1:10:19 (7)
Saldus OK02:47 (3)02:20 (23)02:42 (22)22:11 (28)02:56 (7)01:33 (11)15:32 (27)06:40 (10)02:58 (9)03:29 (15)02:59 (12)00:58 (7)01:44 (15)01:01 (8)00:29 (5)
25Matthew Jones1:12:23+37:3303:46 (18)05:23 (14)11:47 (25)23:14 (25)26:38 (23)29:38 (23)37:39 (23)45:42 (22)56:30 (26)1:01:29 (1)1:05:13 (3)1:08:16 (5)1:10:22 (5)1:11:56 (7)1:12:23 (8)
BANG OK03:46 (18)01:37 (12)06:24 (29)11:27 (25)03:24 (13)03:00 (23)08:01 (23)08:03 (20)10:48 (27)04:59 (25)03:44 (24)03:03 (26)02:06 (22)01:34 (27)00:27 (1)
26Sylvain Picazo1:12:38+37:4802:07 (1)13:35 (29)16:47 (29)25:37 (27)28:24 (24)31:15 (25)39:48 (26)49:51 (25)54:33 (25)1:03:30 (3)1:07:05 (5)1:08:50 (6)1:10:57 (6)1:12:04 (8)1:12:38 (9)
C.S.PERTUIS02:07 (1)11:28 (29)03:12 (26)08:50 (19)02:47 (5)02:51 (22)08:33 (24)10:03 (24)04:42 (26)08:57 (27)03:35 (22)01:45 (24)02:07 (23)01:07 (15)00:34 (19)
Baptiste Baylot1:01:11+26:2107:04 (25)09:20 (26)12:16 (27)22:24 (24)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)59:41 (29)1:01:11 (1)
Groupe Ligue Rhone Alpes07:04 (25)02:16 (21)02:56 (23)10:08 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)59:41 (29)01:30 (28)
Valentin Levesy46:25+11:35----- (N/A)03:48 (2)05:12 (2)11:05 (2)14:44 (3)19:15 (10)23:30 (7)30:32 (8)33:41 (8)36:58 (11)40:09 (14)41:37 (15)44:19 (16)45:36 (19)46:25 (20)
Groupe Ligue Rhone Alpes00:00 (N/A)03:48 (27)01:24 (7)05:53 (8)03:39 (16)04:31 (26)04:15 (6)07:02 (11)03:09 (12)03:17 (10)03:11 (17)01:28 (21)02:42 (27)01:17 (20)00:49 (27)
Corentin Roux35:04+00:1407:11 (26)09:52 (28)13:04 (28)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)33:21 (9)35:04 (11)
Groupe Ligue Rhone Alpes07:11 (26)02:41 (25)03:12 (26)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)33:21 (28)01:43 (29)