Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: M18

NIme / klubČasZaostanekS-7474-3434-3232-3333-3636-7171-3838-3939-7272-4444-4646-4747-6464-7575-5252-7373-100100-F
1Andrej Borštnik48:41+00:0002:48 (11)04:26 (7)05:43 (7)07:04 (8)09:27 (7)10:33 (6)16:35 (2)19:08 (1)22:45 (1)25:31 (2)28:20 (3)33:02 (4)38:56 (6)42:55 (7)45:09 (11)47:15 (13)48:08 (14)48:41 (14)
OK Tivoli02:48 (11)01:38 (7)01:17 (10)01:21 (8)02:23 (5)01:06 (10)06:02 (1)02:33 (1)03:37 (1)02:46 (2)02:49 (7)04:42 (8)05:54 (3)03:59 (2)02:14 (3)02:06 (1)00:53 (2)00:33 (11)
2Bruno Godefroy49:43+01:0202:01 (2)03:35 (1)04:46 (1)06:00 (1)08:13 (1)09:25 (2)16:07 (1)19:12 (2)23:03 (2)25:35 (3)28:01 (2)32:25 (3)38:47 (5)43:01 (8)45:16 (12)48:12 (14)49:12 (15)49:43 (15)
Pole Espoir Fontainebleau02:01 (2)01:34 (6)01:11 (4)01:14 (5)02:13 (4)01:12 (12)06:42 (5)03:05 (2)03:51 (2)02:32 (1)02:26 (6)04:24 (4)06:22 (8)04:14 (8)02:15 (5)02:56 (9)01:00 (8)00:31 (7)
3Téo Valentin55:25+06:4403:29 (15)05:12 (12)06:25 (12)07:47 (12)11:18 (13)12:21 (12)18:59 (9)23:11 (7)27:13 (5)31:43 (7)33:51 (5)37:59 (5)44:12 (7)48:17 (9)50:39 (13)53:58 (15)54:55 (16)55:25 (16)
Pole Espoir Fontainebleau03:29 (15)01:43 (10)01:13 (7)01:22 (10)03:31 (15)01:03 (6)06:38 (3)04:12 (10)04:02 (3)04:30 (13)02:08 (1)04:08 (2)06:13 (6)04:05 (5)02:22 (8)03:19 (15)00:57 (6)00:30 (5)
4Diego Rodriguez Corrochano57:58+09:1702:13 (4)03:47 (3)05:04 (3)06:15 (2)08:39 (3)09:35 (3)18:03 (5)21:12 (4)26:32 (3)29:55 (5)35:57 (7)40:16 (8)46:31 (9)50:44 (11)53:18 (14)56:29 (16)57:25 (17)57:58 (17)
Toledo orientacion02:13 (4)01:34 (6)01:17 (10)01:11 (2)02:24 (6)00:56 (2)08:28 (11)03:09 (3)05:20 (6)03:23 (4)06:02 (18)04:19 (3)06:15 (7)04:13 (7)02:34 (11)03:11 (13)00:56 (5)00:33 (11)
5Richard Purkis58:20+09:3902:12 (3)03:43 (2)05:18 (4)06:45 (4)09:24 (6)10:25 (5)18:13 (6)21:41 (5)26:33 (4)29:55 (5)34:25 (6)39:54 (7)47:18 (11)51:47 (12)54:20 (17)56:41 (17)57:48 (18)58:20 (18)
Saxons OC02:12 (3)01:31 (4)01:35 (15)01:27 (13)02:39 (11)01:01 (5)07:48 (9)03:28 (4)04:52 (4)03:22 (3)04:30 (14)05:29 (11)07:24 (14)04:29 (11)02:33 (10)02:21 (3)01:07 (12)00:32 (8)
6Rémi Baudot58:23+09:4203:10 (14)04:33 (9)05:45 (8)06:58 (7)09:10 (4)10:10 (4)17:02 (3)23:49 (8)30:34 (8)34:50 (9)37:05 (8)41:38 (9)47:18 (11)51:56 (13)54:11 (16)57:00 (19)57:52 (19)58:23 (19)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:10 (14)01:23 (3)01:12 (5)01:13 (4)02:12 (3)01:00 (3)06:52 (6)06:47 (16)06:45 (14)04:16 (10)02:15 (3)04:33 (7)05:40 (1)04:38 (13)02:15 (5)02:49 (7)00:52 (1)00:31 (7)
7Vitaliy Chaban58:28+09:4701:58 (1)06:10 (14)07:25 (14)08:47 (14)10:52 (11)11:53 (10)18:25 (8)22:16 (6)27:29 (6)31:28 (6)33:47 (4)38:19 (6)44:24 (8)48:52 (10)53:48 (15)56:44 (18)57:55 (20)58:28 (20)
Northern Wind01:58 (1)04:12 (18)01:15 (8)01:22 (10)02:05 (1)01:01 (5)06:32 (2)03:51 (7)05:13 (5)03:59 (9)02:19 (4)04:32 (6)06:05 (5)04:28 (10)04:56 (18)02:56 (9)01:11 (15)00:33 (11)
8Matěj Maňák1:01:43+13:0202:30 (6)04:20 (6)05:31 (6)06:57 (6)11:54 (15)12:58 (15)19:40 (10)26:59 (14)33:18 (11)36:46 (12)38:57 (11)44:50 (11)51:31 (13)55:37 (14)57:49 (18)1:00:14 (1)1:01:14 (1)1:01:43 (1)
OK99 Hradec Králové02:30 (6)01:50 (11)01:11 (4)01:26 (12)04:57 (18)01:04 (8)06:42 (5)07:19 (17)06:19 (12)03:28 (5)02:11 (2)05:53 (13)06:41 (11)04:06 (6)02:12 (2)02:25 (4)01:00 (8)00:29 (2)
9Philippe Raimbault1:02:38+13:5702:39 (7)05:20 (13)06:42 (13)08:21 (13)11:08 (12)12:32 (13)21:07 (14)25:28 (11)31:22 (9)35:39 (10)38:31 (9)43:48 (10)50:57 (12)55:40 (15)58:27 (19)1:00:58 (2)1:02:01 (2)1:02:38 (2)
AS Samois02:39 (7)02:41 (16)01:22 (12)01:39 (16)02:47 (12)01:24 (13)08:35 (13)04:21 (11)05:54 (9)04:17 (11)02:52 (8)05:17 (10)07:09 (13)04:43 (14)02:47 (14)02:31 (5)01:03 (10)00:37 (17)
10Aleksi Anttolainen1:04:26+15:4502:42 (9)03:55 (4)05:03 (2)06:16 (3)08:27 (2)09:23 (1)17:27 (4)21:04 (3)37:24 (15)41:53 (16)46:01 (17)49:19 (15)55:03 (16)58:37 (18)1:00:43 (2)1:02:54 (3)1:03:50 (3)1:04:26 (3)
Lahden Suunnistajat -3702:42 (9)01:13 (1)01:08 (1)01:13 (4)02:11 (2)00:56 (2)08:04 (10)03:37 (5)16:20 (19)04:29 (12)04:08 (12)03:18 (1)05:44 (2)03:34 (1)02:06 (1)02:11 (2)00:56 (5)00:36 (15)
11Anatolij Zelenin1:04:46+16:0502:17 (5)04:55 (11)06:20 (11)07:41 (11)10:30 (10)11:35 (9)20:06 (11)25:45 (13)32:29 (10)36:23 (11)42:12 (12)46:55 (12)53:31 (14)57:33 (16)1:00:03 (1)1:03:06 (4)1:04:16 (4)1:04:46 (4)
USG Chemnitz02:17 (5)02:38 (15)01:25 (13)01:21 (8)02:49 (13)01:05 (9)08:31 (12)05:39 (12)06:44 (13)03:54 (8)05:49 (17)04:43 (9)06:36 (10)04:02 (4)02:30 (9)03:03 (10)01:10 (14)00:30 (5)
12Jacques Schmidt Morgenroth1:05:16+16:3502:41 (8)04:35 (10)05:48 (9)07:14 (9)09:51 (8)10:55 (7)18:17 (7)25:42 (12)37:07 (13)40:41 (14)43:39 (14)48:04 (14)54:07 (15)58:30 (17)1:00:46 (3)1:03:51 (5)1:04:46 (5)1:05:16 (5)
Pole Espoir Fontainebleau02:41 (8)01:54 (12)01:13 (7)01:26 (12)02:37 (10)01:04 (8)07:22 (7)07:25 (18)11:25 (17)03:34 (6)02:58 (9)04:25 (5)06:03 (4)04:23 (9)02:16 (6)03:05 (11)00:55 (3)00:30 (5)
13Jaka Pišljar1:06:45+18:0402:46 (10)04:09 (5)05:20 (5)06:52 (5)09:23 (5)11:30 (8)20:12 (12)24:15 (9)30:11 (7)34:50 (9)38:32 (10)47:31 (13)55:33 (17)59:35 (19)1:02:19 (4)1:05:07 (6)1:06:10 (6)1:06:45 (6)
Orientacijski klub Komenda02:46 (10)01:23 (3)01:11 (4)01:32 (14)02:31 (8)02:07 (18)08:42 (14)04:03 (9)05:56 (10)04:39 (15)03:42 (11)08:59 (18)08:02 (15)04:02 (4)02:44 (13)02:48 (6)01:03 (10)00:35 (14)
14Jonathan Maglione1:09:18+20:3704:30 (17)06:13 (15)07:46 (15)09:04 (15)11:31 (14)12:38 (14)20:26 (13)24:17 (10)37:09 (14)41:03 (15)44:05 (15)50:34 (17)57:24 (18)1:01:57 (1)1:04:17 (5)1:07:36 (7)1:08:44 (7)1:09:18 (7)
Groupe Ligue Rhone Alpes04:30 (17)01:43 (10)01:33 (14)01:18 (6)02:27 (7)01:07 (11)07:48 (9)03:51 (7)12:52 (18)03:54 (8)03:02 (10)06:29 (14)06:50 (12)04:33 (12)02:20 (7)03:19 (15)01:08 (13)00:34 (13)
15Michal Kamaryt1:14:48+26:0702:49 (12)04:29 (8)05:49 (10)07:27 (10)10:29 (9)12:01 (11)21:43 (15)27:52 (15)33:21 (12)38:16 (13)42:32 (13)50:19 (16)59:16 (19)1:04:32 (2)1:07:52 (6)1:12:42 (8)1:14:06 (8)1:14:48 (8)
MLOK Marianske Lazne02:49 (12)01:40 (8)01:20 (11)01:38 (15)03:02 (14)01:32 (14)09:42 (16)06:09 (15)05:29 (7)04:55 (16)04:16 (13)07:47 (17)08:57 (17)05:16 (15)03:20 (16)04:50 (17)01:24 (18)00:42 (19)
16Dupoirieux Jules1:16:52+28:1103:02 (13)06:42 (16)10:02 (17)11:11 (16)13:43 (16)15:47 (16)24:49 (16)28:46 (16)37:35 (16)43:40 (17)46:01 (17)56:34 (18)1:03:08 (1)1:09:28 (3)1:12:06 (7)1:15:12 (9)1:16:28 (9)1:16:52 (9)
Loisir Orientation Sanchey03:02 (13)03:40 (17)03:20 (19)01:09 (1)02:32 (9)02:04 (17)09:02 (15)03:57 (8)08:49 (16)06:05 (18)02:21 (5)10:33 (19)06:34 (9)06:20 (17)02:38 (12)03:06 (12)01:16 (17)00:24 (1)
17Michal Kriegelstein1:23:36+34:5505:44 (19)08:22 (18)10:17 (18)12:21 (18)15:56 (18)18:36 (18)28:51 (17)34:51 (18)40:31 (17)45:06 (18)54:16 (19)59:53 (19)1:08:29 (2)1:14:45 (4)1:17:59 (8)1:21:43 (10)1:22:59 (10)1:23:36 (10)
MLOK Marianske Lazne05:44 (19)02:38 (15)01:55 (17)02:04 (18)03:35 (16)02:40 (20)10:15 (17)06:00 (14)05:40 (8)04:35 (14)09:10 (19)05:37 (12)08:36 (16)06:16 (16)03:14 (15)03:44 (16)01:16 (17)00:37 (17)
18Adrien Coulier1:29:24+40:4305:34 (18)08:05 (17)09:44 (16)11:36 (17)15:56 (18)17:45 (17)28:52 (18)34:39 (17)43:05 (18)48:38 (19)53:27 (18)1:00:47 (1)1:12:20 (3)1:18:55 (5)1:22:47 (9)1:27:44 (11)1:28:50 (11)1:29:24 (11)
CSPERTUIS05:34 (18)02:31 (13)01:39 (16)01:52 (17)04:20 (17)01:49 (15)11:07 (18)05:47 (13)08:26 (15)05:33 (17)04:49 (15)07:20 (16)11:33 (18)06:35 (18)03:52 (17)04:57 (18)01:06 (11)00:34 (13)
19Alvaro Mahou1:54:23+65:4204:21 (16)09:16 (19)11:43 (19)13:56 (19)19:12 (19)21:08 (19)32:46 (19)42:13 (19)48:32 (19)1:02:01 (1)1:07:21 (1)1:14:33 (2)1:26:24 (4)1:40:00 (6)1:46:25 (10)1:52:06 (12)1:53:43 (13)1:54:23 (12)
COTA04:21 (16)04:55 (19)02:27 (18)02:13 (19)05:16 (19)01:56 (16)11:38 (19)09:27 (19)06:19 (12)13:29 (19)05:20 (16)07:12 (15)11:51 (19)13:36 (19)06:25 (19)05:41 (19)01:37 (19)00:40 (18)
Alexis Ringot1:55:50+67:0910:24 (20)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)28:07 (20)30:43 (20)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:49:37 (12)1:55:50 (13)
Groupe Ligue Rhone Alpes10:24 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)28:07 (20)02:36 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)109:37 (20)06:13 (20)
Joel Udd+-49:19----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
Markbygdens OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)