Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - 5. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 28. 7. 2010
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-6363-3333-8181-3838-8282-3939-8484-6464-7777-7575-8383-6262-7373-100100-F
1Stéphane Catalon43:08+00:0003:23 (3)04:52 (2)06:22 (1)12:54 (1)15:45 (1)17:32 (1)22:18 (2)29:30 (5)32:12 (8)35:27 (8)38:42 (10)39:59 (12)41:36 (12)42:38 (12)43:08 (12)
Groupe Ligue Rhone Alpes03:23 (3)01:29 (3)01:30 (2)06:32 (1)02:51 (2)01:47 (2)04:46 (4)07:12 (3)02:42 (1)03:15 (3)03:15 (6)01:17 (7)01:37 (4)01:02 (2)00:30 (2)
2Jiri Cecka49:12+06:0404:28 (13)05:52 (12)07:29 (6)15:11 (5)22:10 (9)24:45 (8)28:57 (6)36:07 (9)39:12 (11)42:34 (10)45:00 (12)46:07 (14)47:40 (14)48:42 (13)49:12 (13)
Slavia Hradec Kralove04:28 (13)01:24 (1)01:37 (4)07:42 (5)06:59 (16)02:35 (8)04:12 (3)07:10 (2)03:05 (4)03:22 (5)02:26 (1)01:07 (4)01:33 (1)01:02 (2)00:30 (2)
3Gyula Karolyi49:57+06:4903:52 (9)05:50 (11)07:37 (7)15:07 (4)20:06 (6)22:10 (5)27:09 (4)34:44 (7)38:02 (9)41:29 (9)44:43 (11)45:52 (13)47:40 (14)49:09 (14)49:57 (14)
Tipo Orienteering Club03:52 (9)01:58 (11)01:47 (6)07:30 (3)04:59 (12)02:04 (5)04:59 (5)07:35 (7)03:18 (6)03:27 (6)03:14 (4)01:09 (5)01:48 (8)01:29 (12)00:48 (15)
4István Dankó52:39+09:3105:40 (17)07:38 (14)10:04 (13)17:51 (10)21:05 (7)22:55 (6)29:15 (7)36:28 (10)39:52 (12)43:38 (12)46:55 (13)48:35 (15)50:18 (15)51:49 (15)52:39 (15)
Tipo Orienteering Club05:40 (17)01:58 (11)02:26 (13)07:47 (6)03:14 (3)01:50 (4)06:20 (7)07:13 (4)03:24 (7)03:46 (8)03:17 (9)01:40 (14)01:43 (5)01:31 (14)00:50 (16)
5Maksym Volk52:56+09:4803:04 (1)04:44 (1)06:38 (2)15:24 (6)18:13 (4)20:38 (4)30:35 (8)37:58 (11)41:00 (13)45:02 (13)48:08 (15)49:10 (17)50:58 (16)52:15 (16)52:56 (16)
Ukrainka03:04 (1)01:40 (7)01:54 (8)08:46 (9)02:49 (1)02:25 (7)09:57 (14)07:23 (6)03:02 (3)04:02 (12)03:06 (2)01:02 (2)01:48 (8)01:17 (8)00:41 (9)
6Oleg Tyapkin54:06+10:5803:34 (5)05:13 (4)06:59 (4)14:32 (3)17:58 (3)20:19 (3)27:38 (5)35:17 (8)39:04 (10)43:15 (11)47:45 (14)49:08 (16)51:45 (17)53:19 (17)54:06 (17)
Ukrainka03:34 (5)01:39 (6)01:46 (5)07:33 (4)03:26 (5)02:21 (6)07:19 (10)07:39 (8)03:47 (11)04:11 (13)04:30 (16)01:23 (9)02:37 (17)01:34 (16)00:47 (13)
7Bruno Häfeli54:46+11:3804:11 (12)05:39 (6)07:05 (5)13:43 (2)17:15 (2)19:05 (2)25:08 (3)33:07 (6)41:38 (14)45:37 (14)49:22 (17)50:34 (18)52:59 (19)54:10 (19)54:46 (18)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw04:11 (12)01:28 (2)01:26 (1)06:38 (2)03:32 (6)01:50 (4)06:03 (6)07:59 (11)08:31 (18)03:59 (11)03:45 (12)01:12 (6)02:25 (13)01:11 (5)00:36 (4)
8Attila Molnár55:02+11:5403:41 (7)05:43 (9)07:39 (8)15:38 (7)20:00 (5)24:06 (7)30:40 (9)38:39 (12)42:04 (15)45:58 (15)49:15 (16)50:41 (19)52:32 (18)54:05 (18)55:02 (19)
Tipo Orienteering Club03:41 (7)02:02 (13)01:56 (9)07:59 (7)04:22 (10)04:06 (16)06:34 (8)07:59 (11)03:25 (8)03:54 (9)03:17 (9)01:26 (11)01:51 (9)01:33 (15)00:57 (19)
9Andrii Ostroushko58:25+15:1703:15 (2)05:19 (5)15:02 (17)25:11 (15)28:28 (14)31:15 (13)35:17 (11)42:27 (13)46:39 (16)50:17 (16)53:34 (18)54:59 (20)56:33 (20)57:43 (20)58:25 (20)
Ukrainka03:15 (2)02:04 (14)09:43 (20)10:09 (13)03:17 (4)02:47 (10)04:02 (1)07:10 (2)04:12 (13)03:38 (7)03:17 (9)01:25 (10)01:34 (2)01:10 (4)00:42 (10)
10Sami Keskimäki1:04:55+21:4704:03 (10)06:30 (13)10:03 (12)19:02 (11)22:56 (10)27:35 (12)35:41 (12)46:03 (14)49:44 (17)54:53 (18)58:19 (19)1:00:18 (1)1:02:33 (1)1:04:03 (1)1:04:55 (2)
Nakkilan Wisa04:03 (10)02:27 (16)03:33 (17)08:59 (10)03:54 (8)04:39 (17)08:06 (11)10:22 (15)03:41 (10)05:09 (16)03:26 (10)01:59 (17)02:15 (12)01:30 (13)00:52 (17)
10Hans Kohler1:04:55+21:4703:41 (7)05:43 (9)07:48 (10)17:08 (8)21:26 (8)25:03 (9)32:01 (10)48:15 (17)51:17 (18)54:15 (17)1:00:26 (2)1:01:27 (2)1:03:12 (2)1:04:18 (2)1:04:55 (2)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw03:41 (7)02:02 (13)02:05 (10)09:20 (11)04:18 (9)03:37 (14)06:58 (9)16:14 (19)03:02 (3)02:58 (1)06:11 (18)01:01 (1)01:45 (6)01:06 (3)00:37 (5)
12Michael Rudolf1:07:16+24:0804:33 (14)08:14 (17)10:29 (15)19:51 (13)24:27 (12)27:19 (11)37:37 (13)46:34 (15)51:34 (19)56:16 (19)1:00:06 (1)1:02:48 (3)1:05:14 (3)1:06:32 (3)1:07:16 (3)
OLK WIGGERTAL04:33 (14)03:41 (20)02:15 (11)09:22 (12)04:36 (11)02:52 (11)10:18 (15)08:57 (13)05:00 (15)04:42 (14)03:50 (13)02:42 (18)02:26 (14)01:18 (9)00:44 (11)
13Walter Neuenschwander1:08:36+25:2803:44 (8)05:49 (10)07:41 (9)28:12 (17)34:24 (16)35:47 (16)39:51 (14)47:07 (16)54:55 (20)58:54 (20)1:02:24 (3)1:03:42 (4)1:06:21 (4)1:07:43 (4)1:08:36 (4)
Orientierungslauf-Gruppe Huttw03:44 (8)02:05 (15)01:52 (7)20:31 (20)06:12 (14)01:23 (1)04:04 (2)07:16 (5)07:48 (17)03:59 (11)03:30 (11)01:18 (8)02:39 (19)01:22 (10)00:53 (18)
14Diego Milani1:15:05+31:5703:33 (4)05:10 (3)06:41 (3)19:39 (12)23:12 (11)25:57 (10)52:48 (17)1:00:46 (1)1:03:59 (2)1:07:19 (2)1:10:32 (5)1:11:39 (5)1:13:15 (5)1:14:27 (5)1:15:05 (5)
Orient-Express Verona03:33 (4)01:37 (5)01:31 (3)12:58 (15)03:33 (7)02:45 (9)26:51 (19)07:58 (9)03:13 (5)03:20 (4)03:13 (3)01:07 (4)01:36 (3)01:12 (6)00:38 (6)
15Llorenç Coll1:15:41+32:3304:07 (11)05:40 (7)08:51 (11)17:13 (9)25:34 (13)31:46 (14)41:01 (15)52:58 (18)1:03:36 (1)1:06:46 (1)1:10:01 (4)1:11:51 (6)1:13:44 (6)1:15:08 (6)1:15:41 (6)
Club Orientació Mallorca04:07 (11)01:33 (4)03:11 (16)08:22 (8)08:21 (17)06:12 (18)09:15 (12)11:57 (18)10:38 (19)03:10 (2)03:15 (6)01:50 (16)01:53 (10)01:24 (11)00:33 (3)
16Svend Erik Skovsgaard1:23:10+40:0205:19 (16)07:47 (16)10:13 (14)22:22 (14)28:39 (15)32:29 (15)49:15 (16)58:47 (19)1:04:57 (3)1:10:15 (3)1:15:22 (6)1:18:13 (7)1:20:47 (7)1:22:24 (7)1:23:10 (7)
Viborg Orienteringsklub05:19 (16)02:28 (17)02:26 (13)12:09 (14)06:17 (15)03:50 (15)16:46 (17)09:32 (14)06:10 (16)05:18 (18)05:07 (17)02:51 (19)02:34 (15)01:37 (18)00:46 (12)
17Kjeld Tidemand Nielsen1:29:31+46:2304:51 (15)07:40 (15)15:23 (18)29:12 (19)45:17 (19)48:15 (18)57:48 (19)1:08:44 (3)1:13:29 (5)1:18:18 (5)1:22:43 (7)1:24:20 (8)1:26:56 (8)1:28:43 (8)1:29:31 (8)
Viborg Orienteringsklub04:51 (15)02:49 (18)07:43 (19)13:49 (17)16:05 (19)02:58 (13)09:33 (13)10:56 (16)04:45 (14)04:49 (15)04:25 (15)01:37 (12)02:36 (16)01:47 (19)00:48 (15)
18Fabio Angeli1:36:51+53:4312:55 (20)14:36 (20)17:46 (20)32:21 (20)37:41 (17)40:36 (17)56:31 (18)1:07:35 (2)1:11:13 (4)1:16:41 (4)1:31:00 (8)1:32:45 (9)1:34:56 (9)1:36:12 (9)1:36:51 (9)
SSD GAJA12:55 (20)01:41 (8)03:10 (15)14:35 (18)05:20 (13)02:55 (12)15:55 (16)11:04 (17)03:38 (9)05:28 (19)14:19 (19)01:45 (15)02:11 (11)01:16 (7)00:39 (8)
19Marc Nicolau1:48:32+65:2409:06 (19)10:50 (19)15:32 (19)28:36 (18)39:50 (18)54:02 (19)1:19:43 (1)1:28:18 (4)1:32:30 (7)1:37:40 (7)1:41:43 (9)1:43:21 (10)1:46:18 (10)1:47:53 (10)1:48:32 (10)
Unió Excursionista Vic09:06 (19)01:44 (9)04:42 (18)13:04 (16)11:14 (18)14:12 (19)25:41 (18)08:35 (12)04:12 (13)05:10 (17)04:03 (14)01:38 (13)02:57 (20)01:35 (17)00:39 (8)
Graeme Baker1:51:15+68:0706:02 (18)09:20 (18)12:11 (16)27:50 (16)51:37 (20)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:28:45 (6)1:34:27 (6)----- (N/A)1:45:36 (11)1:48:14 (11)1:50:09 (11)1:51:15 (11)
Manchester and District Orient06:02 (18)03:18 (19)02:51 (14)15:39 (19)23:47 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)88:45 (20)05:42 (20)00:00 (N/A)105:36 (20)02:38 (18)01:55 (20)01:06 (20)