Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - 1. dan - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 13. 3. 2010
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-6464-3131-6363-3737-6565-8383-4444-4545-6161-4747-100100-F
1Matthias Reiner0:27:26+00:000:02:13 (2)0:03:33 (1)0:04:43 (1)0:06:28 (1)0:11:00 (1)0:14:59 (3)0:18:24 (3)0:21:34 (2)0:23:02 (2)0:26:24 (1)0:27:02 (1)0:27:26 (1)
Naturfreunde Villach Orienteer02:13 (2)01:20 (1)01:10 (1)01:45 (3)04:32 (2)03:59 (29)03:25 (13)03:10 (1)01:28 (2)03:22 (3)00:38 (6)00:24 (3)
2Thomas Polster0:28:34+01:080:02:37 (6)0:04:30 (5)0:05:41 (4)0:07:29 (3)0:11:57 (2)0:16:03 (4)0:19:19 (4)0:22:35 (3)0:24:05 (3)0:27:27 (2)0:28:04 (2)0:28:34 (2)
HSV Spittal/Drau02:37 (6)01:53 (16)01:11 (2)01:48 (4)04:28 (1)04:06 (30)03:16 (9)03:16 (2)01:30 (3)03:22 (3)00:37 (5)00:30 (15)
3Gergő Horváth0:28:48+01:220:02:22 (3)0:03:52 (3)0:05:04 (2)0:07:19 (2)0:12:14 (3)0:13:53 (1)0:16:58 (1)0:20:57 (1)0:22:54 (1)0:27:42 (3)0:28:19 (3)0:28:48 (3)
Hungarian Team02:22 (3)01:30 (9)01:12 (3)02:15 (15)04:55 (4)01:39 (2)03:05 (6)03:59 (8)01:57 (11)04:48 (14)00:37 (5)00:29 (11)
4Kazal Márton0:29:11+01:450:02:23 (4)0:03:50 (2)0:05:07 (3)0:07:33 (4)0:12:46 (4)0:14:50 (2)0:17:29 (2)0:23:21 (4)0:24:52 (4)0:28:05 (4)0:28:42 (4)0:29:11 (4)
PVSK02:23 (4)01:27 (8)01:17 (4)02:26 (17)05:13 (6)02:04 (5)02:39 (3)05:52 (25)01:31 (5)03:13 (1)00:37 (5)00:29 (11)
5Johannes Zechner0:30:54+03:280:05:02 (25)0:06:38 (17)0:08:06 (12)0:09:41 (9)0:14:23 (7)0:16:40 (5)0:19:37 (5)0:24:40 (6)0:26:01 (6)0:29:42 (5)0:30:26 (5)0:30:54 (5)
TV Fürstenfeld05:02 (25)01:36 (13)01:28 (10)01:35 (2)04:42 (3)02:17 (11)02:57 (5)05:03 (18)01:21 (1)03:41 (4)00:44 (17)00:28 (8)
6Florian Schiel0:31:44+04:180:03:43 (16)0:05:10 (8)0:06:33 (8)0:08:37 (7)0:13:58 (6)0:17:02 (6)0:20:13 (6)0:23:56 (5)0:25:50 (5)0:30:34 (6)0:31:18 (6)0:31:44 (6)
WiN Team03:43 (16)01:27 (8)01:23 (8)02:04 (7)05:21 (8)03:04 (24)03:11 (8)03:43 (5)01:54 (9)04:44 (13)00:44 (17)00:26 (6)
7Thomas Peroutka0:34:48+07:220:03:23 (10)0:04:47 (6)0:06:14 (5)0:08:20 (6)0:13:37 (5)0:17:08 (7)0:21:33 (8)0:27:30 (9)0:29:09 (8)0:33:31 (7)0:34:23 (7)0:34:48 (7)
WiN Team03:23 (10)01:24 (4)01:27 (9)02:06 (9)05:17 (7)03:31 (27)04:25 (25)05:57 (26)01:39 (7)04:22 (8)00:52 (30)00:25 (5)
8Felix Hartlieb0:35:56+08:300:03:53 (18)0:05:57 (13)0:08:01 (11)0:10:06 (10)0:16:14 (11)0:18:44 (10)0:23:03 (9)0:27:16 (8)0:29:17 (9)0:34:39 (8)0:35:23 (8)0:35:56 (8)
Leibnitzer AC -Orienteering03:53 (18)02:04 (19)02:04 (20)02:05 (8)06:08 (20)02:30 (15)04:19 (24)04:13 (11)02:01 (13)05:22 (21)00:44 (17)00:33 (25)
9Matthias Pletzer0:36:34+09:080:03:43 (16)0:05:20 (9)0:07:15 (9)0:09:09 (8)0:14:46 (8)0:17:28 (8)0:20:37 (7)0:25:12 (7)0:27:21 (7)0:35:17 (9)0:36:00 (9)0:36:34 (9)
Naturfreunde Villach Orienteer03:43 (16)01:37 (14)01:55 (17)01:54 (5)05:37 (14)02:42 (20)03:09 (7)04:35 (13)02:09 (17)07:56 (34)00:43 (12)00:34 (27)
10Péntek Mátyás0:36:36+09:100:03:39 (13)0:05:01 (7)0:06:21 (7)0:07:51 (5)0:20:41 (19)0:22:39 (17)0:24:56 (14)0:28:37 (11)0:31:51 (13)0:35:35 (10)0:36:08 (10)0:36:36 (10)
Bridge/Orienteering Club Veszp03:39 (13)01:22 (2)01:20 (6)01:30 (1)12:50 (29)01:58 (3)02:17 (1)03:41 (4)03:14 (28)03:44 (5)00:33 (2)00:28 (8)
11Philipp Kniesel0:37:25+09:590:03:22 (9)0:06:45 (18)0:09:27 (21)0:11:48 (18)0:17:22 (14)0:19:32 (12)0:23:18 (10)0:28:45 (12)0:30:54 (10)0:36:03 (11)0:36:54 (11)0:37:25 (11)
TV Fürstenfeld03:22 (9)03:23 (30)02:42 (30)02:21 (16)05:34 (12)02:10 (10)03:46 (18)05:27 (22)02:09 (17)05:09 (19)00:51 (27)00:31 (20)
12Raphael Krapesch0:38:01+10:350:04:29 (22)0:05:56 (12)0:08:17 (14)0:10:24 (11)0:16:07 (9)0:18:16 (9)0:24:01 (11)0:29:06 (13)0:31:14 (11)0:36:55 (13)0:37:39 (13)0:38:01 (12)
WiN Team04:29 (22)01:27 (8)02:21 (25)02:07 (10)05:43 (17)02:09 (9)05:45 (28)05:05 (19)02:08 (15)05:41 (24)00:44 (17)00:22 (1)
13Giordano Slanzi0:38:13+10:470:03:15 (8)0:05:32 (10)0:07:20 (10)0:11:01 (13)0:17:00 (12)0:20:33 (13)0:24:24 (13)0:28:26 (10)0:31:29 (12)0:36:53 (12)0:37:36 (12)0:38:13 (13)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.03:15 (8)02:17 (23)01:48 (14)03:41 (25)05:59 (19)03:33 (28)03:51 (22)04:02 (9)03:03 (27)05:24 (22)00:43 (12)00:37 (32)
14Pavel Záděra0:38:34+11:080:04:54 (24)0:06:56 (19)0:08:41 (16)0:10:45 (12)0:16:11 (10)0:18:51 (11)0:27:44 (16)0:31:24 (15)0:33:22 (14)0:37:13 (14)0:38:00 (14)0:38:34 (14)
OK Slovenske Konjice04:54 (24)02:02 (18)01:45 (13)02:04 (7)05:26 (9)02:40 (18)08:53 (32)03:40 (3)01:58 (12)03:51 (6)00:47 (23)00:34 (27)
15Michael Tanzer0:40:27+13:010:06:28 (28)0:07:54 (23)0:14:20 (29)0:17:06 (26)0:22:44 (21)0:24:51 (20)0:28:14 (18)0:31:59 (17)0:34:47 (15)0:39:15 (15)0:39:56 (15)0:40:27 (15)
WiN Team06:28 (28)01:26 (5)06:26 (35)02:46 (19)05:38 (15)02:07 (7)03:23 (12)03:45 (7)02:48 (25)04:28 (10)00:41 (9)00:31 (20)
16Meneghel Francesco0:41:15+13:490:02:35 (5)0:04:09 (4)0:06:19 (6)0:11:32 (16)0:17:17 (13)0:23:18 (19)0:28:10 (17)0:33:42 (18)0:35:13 (16)0:40:14 (17)0:40:44 (17)0:41:15 (16)
A.S.D. G.S. PAVIONE02:35 (5)01:34 (12)02:10 (22)05:13 (31)05:45 (18)06:01 (31)04:52 (27)05:32 (23)01:31 (5)05:01 (17)00:30 (1)00:31 (20)
17Matthias Gröll0:41:16+13:500:04:22 (20)0:06:58 (20)0:09:15 (19)0:11:23 (15)0:17:56 (15)0:20:45 (15)0:24:16 (12)0:31:37 (16)0:35:31 (17)0:39:58 (16)0:40:39 (16)0:41:16 (17)
SU SCHÖCKL GRAZ04:22 (20)02:36 (26)02:17 (23)02:08 (11)06:33 (22)02:49 (22)03:31 (14)07:21 (30)03:54 (31)04:27 (9)00:41 (9)00:37 (32)
18Nejc Smolej0:42:04+14:380:03:45 (17)0:05:53 (11)0:08:57 (18)0:11:09 (14)0:19:42 (18)0:22:55 (18)0:29:40 (22)0:34:32 (21)0:36:10 (18)0:40:53 (18)0:41:35 (18)0:42:04 (18)
Orientacijski klub Komenda03:45 (17)02:08 (20)03:04 (32)02:12 (14)08:33 (25)03:13 (25)06:45 (31)04:52 (16)01:38 (6)04:43 (12)00:42 (10)00:29 (11)
19Balázs Vajda0:42:10+14:440:02:12 (1)0:12:28 (30)0:13:47 (27)0:16:48 (25)0:24:19 (23)0:25:58 (23)0:28:30 (19)0:33:47 (19)0:37:04 (20)0:41:01 (19)0:41:40 (19)0:42:10 (19)
Hungarian Team02:12 (1)10:16 (35)01:19 (5)03:01 (20)07:31 (23)01:39 (2)02:32 (2)05:17 (20)03:17 (29)03:57 (7)00:39 (7)00:30 (15)
20Benedikt Wendlinger0:43:25+15:590:06:46 (30)0:08:19 (24)0:10:02 (23)0:17:53 (27)0:23:29 (22)0:25:37 (22)0:29:24 (21)0:34:47 (22)0:37:06 (21)0:42:01 (20)0:42:53 (20)0:43:25 (20)
SU SCHÖCKL GRAZ06:46 (30)01:33 (11)01:43 (11)07:51 (35)05:36 (13)02:08 (8)03:47 (20)05:23 (21)02:19 (18)04:55 (16)00:52 (30)00:32 (21)
21Michael Siemmeister0:44:58+17:320:08:14 (31)0:09:45 (26)0:11:06 (24)0:13:18 (21)0:18:27 (17)0:21:14 (16)0:32:20 (25)0:36:23 (23)0:38:13 (22)0:43:35 (22)0:44:19 (22)0:44:58 (22)
TV Fürstenfeld08:14 (31)01:31 (10)01:21 (7)02:12 (14)05:09 (5)02:47 (21)11:06 (34)04:03 (10)01:50 (8)05:22 (21)00:44 (17)00:39 (34)
22Matej Štambuk0:45:31+18:050:03:40 (14)0:07:28 (22)0:09:18 (20)0:15:26 (23)0:26:14 (26)0:28:17 (24)0:31:51 (24)0:36:41 (24)0:39:07 (24)0:44:15 (23)0:45:01 (23)0:45:31 (23)
OK Ivan Merz03:40 (14)03:48 (31)01:50 (15)06:08 (32)10:48 (27)02:03 (4)03:34 (15)04:50 (15)02:26 (21)05:08 (18)00:46 (22)00:30 (15)
23Dudás Tamás0:45:54+18:280:12:40 (34)0:14:40 (32)0:18:32 (33)0:20:43 (29)0:26:10 (25)0:28:43 (25)0:31:39 (23)0:37:46 (26)0:39:42 (26)0:44:34 (24)0:45:19 (24)0:45:54 (24)
Bridge/Orienteering Club Veszp12:40 (34)02:00 (17)03:52 (34)02:11 (12)05:27 (11)02:33 (17)02:56 (4)06:07 (28)01:56 (10)04:52 (15)00:45 (20)00:35 (28)
24Matthias Stadlober0:45:57+18:310:04:23 (21)0:06:11 (15)0:08:10 (13)0:11:47 (17)0:18:06 (16)0:20:37 (14)0:26:23 (15)0:31:04 (14)0:38:57 (23)0:44:44 (25)0:45:32 (25)0:45:57 (25)
TV Fürstenfeld04:23 (21)01:48 (15)01:59 (19)03:37 (24)06:19 (21)02:31 (16)05:46 (29)04:41 (14)07:53 (33)05:47 (25)00:48 (24)00:25 (5)
25Matthias Griener0:47:47+20:210:13:33 (35)0:14:57 (33)0:21:25 (36)0:24:08 (35)0:29:48 (29)0:31:55 (28)0:35:17 (27)0:39:02 (27)0:41:50 (27)0:46:22 (26)0:47:07 (26)0:47:47 (26)
WiN Team13:33 (35)01:24 (4)06:28 (36)02:43 (18)05:40 (16)02:07 (7)03:22 (11)03:45 (7)02:48 (25)04:32 (11)00:45 (20)00:40 (35)
26Markus Seppele0:48:32+21:060:02:55 (7)0:11:55 (29)0:14:00 (28)0:21:16 (31)0:26:43 (27)0:29:24 (26)0:32:41 (26)0:37:14 (25)0:39:19 (25)0:47:14 (27)0:47:59 (27)0:48:32 (27)
Naturfreunde Villach Orienteer02:55 (7)09:00 (34)02:05 (21)07:16 (34)05:27 (11)02:41 (19)03:17 (10)04:33 (12)02:05 (14)07:55 (33)00:45 (20)00:33 (25)
27Nejc Kodrič0:51:16+23:500:05:34 (27)0:11:06 (27)0:12:59 (26)0:19:38 (28)0:27:24 (28)0:30:51 (27)0:35:31 (28)0:41:18 (28)0:44:16 (28)0:49:51 (28)0:50:53 (28)0:51:16 (28)
OK Azimut05:34 (27)05:32 (32)01:53 (16)06:39 (33)07:46 (24)03:27 (26)04:40 (26)05:47 (24)02:58 (26)05:35 (23)01:02 (34)00:23 (2)
28Jan Skoupy0:54:26+27:000:04:53 (23)0:07:04 (21)0:09:44 (22)0:12:50 (20)0:25:42 (24)0:35:36 (30)0:39:27 (30)0:44:26 (29)0:46:51 (29)0:53:09 (29)0:53:55 (29)0:54:26 (29)
SCM Hanacke oblasti04:53 (23)02:11 (22)02:40 (29)03:06 (21)12:52 (30)09:54 (33)03:51 (22)04:59 (17)02:25 (20)06:18 (27)00:46 (22)00:31 (20)
29Manuel Schiefer1:00:54+33:280:03:37 (12)0:06:18 (16)0:08:50 (17)0:12:17 (19)0:22:02 (20)0:24:58 (21)0:29:11 (20)0:48:25 (31)0:51:48 (30)0:59:33 (30)1:00:24 (30)1:00:54 (30)
WiN Team03:37 (12)02:41 (28)02:32 (28)03:27 (23)09:45 (26)02:56 (23)04:13 (23)19:14 (35)03:23 (30)07:45 (32)00:51 (27)00:30 (15)
30Samuele Canella1:02:38+35:120:03:28 (11)0:06:11 (15)0:08:29 (15)0:13:30 (22)0:30:32 (30)0:32:57 (29)0:36:42 (29)0:46:08 (30)0:54:41 (31)1:01:12 (31)1:02:05 (31)1:02:38 (31)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.03:28 (11)02:43 (29)02:18 (24)05:01 (29)17:02 (32)02:25 (13)03:45 (17)09:26 (33)08:33 (36)06:31 (28)00:53 (32)00:33 (25)
31Paolo Stefanolli1:05:46+38:200:06:35 (29)0:09:04 (25)0:11:32 (25)0:16:28 (24)0:33:33 (31)0:36:01 (31)0:39:44 (31)0:49:00 (32)0:57:33 (32)1:04:16 (32)1:05:08 (32)1:05:46 (32)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.06:35 (29)02:29 (24)02:28 (27)04:56 (28)17:05 (33)02:28 (14)03:43 (16)09:16 (31)08:33 (36)06:43 (31)00:52 (30)00:38 (33)
32Kevin Slanzi1:11:37+44:110:12:36 (33)0:15:07 (34)0:17:30 (32)0:22:23 (32)0:39:34 (33)0:41:59 (32)0:45:46 (32)0:55:05 (33)1:03:32 (33)1:10:11 (33)1:11:04 (33)1:11:37 (33)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.12:36 (33)02:31 (25)02:23 (26)04:53 (27)17:11 (34)02:25 (13)03:47 (20)09:19 (32)08:27 (34)06:39 (29)00:53 (32)00:33 (25)
33Matic Bremšak-11:14:22+46:560:05:18 (26)0:11:51 (28)0:15:35 (30)0:20:46 (30)0:43:19 (34)0:50:50 (33)0:57:09 (33)1:04:05 (34)1:06:48 (34)1:12:50 (34)1:13:45 (34)1:14:22 (34)
Orientacijski klub Komenda05:18 (26)06:33 (33)03:44 (33)05:11 (30)22:33 (35)07:31 (32)06:19 (30)06:56 (29)02:43 (22)06:02 (26)00:55 (33)00:37 (32)
34Danilo Tama1:52:05+84:390:04:17 (19)0:16:48 (35)0:18:44 (34)0:22:50 (33)0:34:30 (32)1:08:02 (34)1:20:30 (34)1:34:10 (36)1:38:11 (36)1:49:01 (35)1:51:00 (36)1:52:05 (36)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.04:17 (19)12:31 (36)01:56 (18)04:06 (26)11:40 (28)33:32 (35)12:28 (35)13:40 (34)04:01 (32)10:50 (35)01:59 (35)01:05 (36)
Bettega David0:44:44+17:180:15:51 (36)0:18:00 (36)0:20:45 (35)0:24:08 (35)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)0:34:13 (20)0:36:35 (19)0:43:17 (21)0:44:07 (21)0:44:44 (21)
A.S.D. G.S. PAVIONE15:51 (36)02:09 (21)02:45 (31)03:23 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)34:13 (36)02:22 (19)06:42 (30)00:50 (25)00:37 (32)
Damiano Zambotti1:39:11+71:450:11:52 (32)0:14:33 (31)0:16:18 (31)0:36:28 (36)0:50:05 (35)1:10:15 (35)1:21:03 (35)1:27:05 (35)1:29:51 (35)----- (N/A)1:38:40 (35)1:39:11 (35)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.11:52 (32)02:41 (28)01:45 (13)20:10 (36)13:37 (31)20:10 (34)10:48 (33)06:02 (27)02:46 (23)00:00 (N/A)98:40 (36)00:31 (20)
Jan Likar+-28:34----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)