Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - 1. dan - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 13. 3. 2010
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-5858-6363-5959-6060-6161-5757-5353-4747-100100-F
1Giada Franz0:15:26+00:000:01:47 (2)0:03:43 (1)0:04:39 (1)0:06:56 (1)0:09:16 (1)0:10:41 (1)0:13:15 (1)0:14:08 (1)0:14:53 (1)0:15:26 (1)
Semiperdo Orienteering Maniago01:47 (2)01:56 (2)00:56 (3)02:17 (5)02:20 (3)01:25 (1)02:34 (3)00:53 (2)00:45 (3)00:33 (4)
2Vanda Kinde0:17:38+02:120:02:52 (10)0:04:56 (7)0:05:50 (5)0:08:11 (3)0:11:36 (6)0:13:16 (6)0:15:24 (4)0:16:20 (4)0:17:04 (3)0:17:38 (2)
Hungarian Team02:52 (10)02:04 (4)00:54 (2)02:21 (6)03:25 (9)01:40 (4)02:08 (1)00:56 (5)00:44 (2)00:34 (6)
3Theresa Reinisch0:17:40+02:140:02:13 (8)0:04:14 (2)0:05:20 (2)0:07:45 (2)0:09:50 (2)0:11:34 (2)0:14:49 (2)0:16:10 (2)0:17:03 (2)0:17:40 (3)
Naturfreunde Villach Orienteer02:13 (8)02:01 (3)01:06 (8)02:25 (7)02:05 (2)01:44 (5)03:15 (7)01:21 (15)00:53 (12)00:37 (10)
4Kinga Varsányi0:17:44+02:180:01:49 (4)0:04:36 (5)0:06:37 (7)0:08:36 (6)0:11:18 (5)0:12:45 (3)0:15:21 (3)0:16:20 (4)0:17:06 (4)0:17:44 (4)
Hungarian Team01:49 (4)02:47 (11)02:01 (17)01:59 (2)02:42 (5)01:27 (2)02:36 (4)00:59 (7)00:46 (6)00:38 (11)
5Eva Reisenhofer0:18:34+03:080:01:49 (4)0:05:53 (10)0:06:50 (8)0:09:36 (9)0:12:20 (8)0:13:50 (8)0:16:12 (6)0:17:09 (5)0:18:01 (5)0:18:34 (5)
TV Fürstenfeld01:49 (4)04:04 (18)00:57 (4)02:46 (11)02:44 (6)01:30 (3)02:22 (2)00:57 (6)00:52 (9)00:33 (4)
6Orsolya Dénes0:18:50+03:240:01:47 (2)0:04:26 (4)0:05:25 (3)0:08:15 (4)0:10:53 (4)0:12:51 (4)0:15:38 (5)0:17:31 (6)0:18:13 (6)0:18:50 (6)
Kalocsai SE01:47 (2)02:39 (8)00:59 (5)02:50 (12)02:38 (4)01:58 (7)02:47 (5)01:53 (18)00:42 (1)00:37 (10)
7Lisa Pacher0:19:08+03:420:04:02 (14)0:05:43 (9)0:06:37 (7)0:08:32 (5)0:10:36 (3)0:13:14 (5)0:16:52 (7)0:17:41 (7)0:18:34 (7)0:19:08 (7)
SU SCHÖCKL GRAZ04:02 (14)01:41 (1)00:54 (2)01:55 (1)02:04 (1)02:38 (13)03:38 (12)00:49 (1)00:53 (12)00:34 (6)
8Tajda Foški0:19:43+04:170:01:52 (5)0:04:22 (3)0:05:31 (4)0:08:38 (7)0:11:48 (7)0:13:37 (7)0:17:00 (8)0:18:06 (8)0:18:59 (8)0:19:43 (8)
OK Polaris01:52 (5)02:30 (5)01:09 (9)03:07 (15)03:10 (8)01:49 (6)03:23 (9)01:06 (10)00:53 (12)00:44 (17)
9Lena Stromberger0:22:12+06:460:02:54 (11)0:06:24 (13)0:07:28 (11)0:10:20 (10)0:14:01 (9)0:16:07 (9)0:19:29 (9)0:20:51 (9)0:21:37 (9)0:22:12 (9)
WiN Team02:54 (11)03:30 (17)01:04 (6)02:52 (13)03:41 (10)02:06 (10)03:22 (8)01:22 (16)00:46 (6)00:35 (7)
10Lisa Pirker0:23:30+08:040:02:11 (7)0:04:52 (6)0:07:58 (12)0:10:38 (11)0:14:23 (10)0:16:40 (10)0:20:48 (10)0:21:56 (10)0:22:50 (10)0:23:30 (10)
Naturfreunde Villach Orienteer02:11 (7)02:41 (10)03:06 (18)02:40 (10)03:45 (12)02:17 (12)04:08 (16)01:08 (11)00:54 (13)00:40 (15)
11Nika Sakar0:26:13+10:470:05:13 (15)0:07:53 (15)0:08:59 (14)0:11:30 (12)0:16:33 (12)0:19:13 (11)0:23:15 (11)0:24:29 (11)0:25:34 (11)0:26:13 (11)
OK Maksimir05:13 (15)02:40 (9)01:06 (8)02:31 (8)05:03 (15)02:40 (15)04:02 (15)01:14 (12)01:05 (17)00:39 (13)
12Carina Thaler0:26:26+11:000:03:08 (13)0:05:56 (12)0:07:06 (9)0:13:07 (14)0:18:17 (13)0:20:21 (12)0:24:02 (12)0:24:56 (12)0:25:54 (12)0:26:26 (12)
SU SCHÖCKL GRAZ03:08 (13)02:48 (12)01:10 (10)06:01 (20)05:10 (16)02:04 (9)03:41 (13)00:54 (4)00:58 (16)00:32 (1)
13Martina Walch0:27:07+11:410:02:46 (9)0:05:54 (11)0:07:27 (10)0:09:36 (9)0:16:05 (11)0:21:20 (14)0:24:44 (13)0:25:45 (13)0:26:34 (13)0:27:07 (13)
SU SCHÖCKL GRAZ02:46 (9)03:08 (15)01:33 (14)02:09 (3)06:29 (18)05:15 (17)03:24 (10)01:01 (9)00:49 (8)00:33 (4)
14Andrea De Monte0:29:49+14:230:07:58 (18)0:10:35 (18)0:11:47 (17)0:14:46 (16)0:18:31 (14)0:20:46 (13)0:27:02 (14)0:28:18 (14)0:29:13 (14)0:29:49 (14)
CAI XXX Ottobre07:58 (18)02:37 (7)01:12 (11)02:59 (14)03:45 (12)02:15 (11)06:16 (20)01:16 (14)00:55 (14)00:36 (8)
15Clara Billroth0:31:45+16:190:06:08 (16)0:09:32 (16)0:11:19 (15)0:16:47 (18)0:21:22 (17)0:24:08 (16)0:28:09 (15)0:29:25 (15)0:30:48 (16)0:31:45 (16)
OK Klosterneuburg06:08 (16)03:24 (16)01:47 (16)05:28 (19)04:35 (14)02:46 (16)04:01 (14)01:16 (14)01:23 (19)00:57 (20)
16Eva Arhar0:33:31+18:050:06:55 (17)0:09:45 (17)0:11:25 (16)0:13:42 (15)0:19:59 (15)0:25:18 (18)0:31:00 (18)0:31:54 (17)0:32:52 (17)0:33:31 (17)
SU SCHÖCKL GRAZ06:55 (17)02:50 (13)01:40 (15)02:17 (5)06:17 (17)05:19 (18)05:42 (18)00:54 (4)00:58 (16)00:39 (13)
17Maria Gombotz0:33:48+18:220:02:55 (12)0:07:12 (14)0:08:45 (13)0:12:33 (13)0:21:34 (18)0:24:13 (17)0:29:57 (17)0:31:42 (16)0:32:57 (18)0:33:48 (18)
TV Fürstenfeld02:55 (12)04:17 (19)01:33 (14)03:48 (16)09:01 (19)02:39 (14)05:44 (19)01:45 (17)01:15 (18)00:51 (19)
18Karolina Borankova0:35:19+19:530:01:55 (6)0:05:03 (8)0:22:27 (20)0:25:01 (20)0:27:46 (19)0:29:48 (19)0:32:49 (19)0:33:49 (18)0:34:38 (19)0:35:19 (19)
SCM Hanacke oblasti01:55 (6)03:08 (15)17:24 (20)02:34 (9)02:45 (7)02:02 (8)03:01 (6)01:00 (8)00:49 (8)00:41 (16)
19Maša Volčič0:41:42+26:160:08:23 (19)0:10:59 (19)0:12:25 (18)0:16:27 (17)0:21:02 (16)0:33:49 (20)0:37:20 (20)0:40:16 (19)0:41:02 (20)0:41:42 (20)
OK Tivoli08:23 (19)02:36 (6)01:26 (12)04:02 (17)04:35 (14)12:47 (19)03:31 (11)02:56 (19)00:46 (6)00:40 (15)
Anamarija Kegelj0:31:17+15:51----- (N/A)----- (N/A)0:15:08 (19)0:19:11 (19)----- (N/A)0:24:03 (15)0:28:28 (16)----- (N/A)0:30:30 (15)0:31:17 (15)
OK Maksimir00:00 (N/A)00:00 (N/A)15:08 (19)04:03 (18)00:00 (N/A)24:03 (20)04:25 (17)00:00 (N/A)30:30 (20)00:47 (18)