Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - 1. dan - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 13. 3. 2010
Kategorija: W18

NIme / klubČasZaostanekS-6464-3131-6363-3737-6565-8383-4444-4545-6161-4747-100100-F
1Johanka Simkova0:26:45+00:000:02:24 (2)0:04:16 (5)0:05:37 (3)0:07:13 (2)0:11:34 (1)0:13:40 (2)0:16:03 (1)0:19:28 (1)0:21:10 (1)0:25:34 (1)0:26:15 (1)0:26:45 (1)
SCM Hanacke oblasti02:24 (2)01:52 (11)01:21 (2)01:36 (1)04:21 (1)02:06 (3)02:23 (1)03:25 (1)01:42 (4)04:24 (3)00:41 (2)00:30 (3)
2Anja Arbter0:28:08+01:230:02:05 (1)0:03:26 (1)0:04:46 (1)0:06:34 (1)0:11:37 (2)0:13:33 (1)0:16:17 (2)0:19:54 (2)0:23:27 (3)0:26:58 (2)0:27:43 (2)0:28:08 (2)
WiN Team02:05 (1)01:21 (1)01:20 (1)01:48 (4)05:03 (3)01:56 (1)02:44 (2)03:37 (3)03:33 (21)03:31 (1)00:45 (5)00:25 (1)
3Anna Simkovics0:29:28+02:430:02:37 (4)0:04:05 (2)0:05:27 (2)0:07:19 (3)0:12:14 (3)0:14:17 (3)0:17:06 (3)0:21:11 (3)0:22:51 (2)0:28:15 (3)0:28:58 (3)0:29:28 (3)
WiN Team02:37 (4)01:28 (3)01:22 (3)01:52 (6)04:55 (2)02:03 (2)02:49 (3)04:05 (4)01:40 (3)05:24 (11)00:43 (4)00:30 (3)
4Hana Janu0:31:30+04:450:02:42 (5)0:04:10 (3)0:05:44 (4)0:08:27 (5)0:14:13 (5)0:16:21 (4)0:19:15 (5)0:23:26 (4)0:25:20 (4)0:30:04 (4)0:30:51 (4)0:31:30 (4)
Klub vytrvalostnich sportu Sum02:42 (5)01:28 (3)01:34 (8)02:43 (15)05:46 (7)02:08 (4)02:54 (5)04:11 (6)01:54 (5)04:44 (6)00:47 (8)00:39 (10)
5Aneta Vozdova0:32:25+05:400:02:32 (3)0:04:15 (4)0:05:45 (5)0:07:36 (4)0:13:15 (4)0:16:24 (5)0:19:15 (5)0:24:50 (5)0:26:27 (5)0:30:59 (5)0:31:48 (5)0:32:25 (5)
Klub vytrvalostnich sportu Sum02:32 (3)01:43 (8)01:30 (6)01:51 (5)05:39 (5)03:09 (15)02:51 (4)05:35 (9)01:37 (2)04:32 (4)00:49 (10)00:37 (8)
6Renata Kolarova0:32:47+06:020:02:49 (6)0:05:41 (10)0:07:15 (8)0:08:58 (6)0:14:19 (6)0:19:12 (9)0:22:10 (7)0:25:45 (6)0:27:11 (6)0:31:30 (6)0:32:11 (6)0:32:47 (6)
SCM Hanacke oblasti02:49 (6)02:52 (22)01:34 (8)01:43 (2)05:21 (4)04:53 (21)02:58 (6)03:35 (2)01:26 (1)04:19 (2)00:41 (2)00:36 (7)
7Lucija Telisman0:35:28+08:430:02:52 (7)0:04:35 (6)0:08:00 (12)0:10:10 (9)0:16:09 (8)0:18:46 (7)0:22:25 (8)0:26:31 (7)0:29:03 (7)0:34:07 (7)0:34:53 (7)0:35:28 (7)
SU SCHÖCKL GRAZ02:52 (7)01:43 (8)03:25 (23)02:10 (9)05:59 (9)02:37 (9)03:39 (12)04:06 (5)02:32 (12)05:04 (9)00:46 (6)00:35 (6)
8Verena Glatz0:36:25+09:400:04:40 (14)0:06:21 (12)0:07:57 (10)0:10:30 (12)0:17:05 (12)0:19:47 (11)0:23:24 (10)0:27:38 (8)0:29:35 (8)0:34:35 (8)0:35:33 (8)0:36:25 (8)
SU Abteigymnasium Seckau04:40 (14)01:41 (5)01:36 (9)02:33 (14)06:35 (15)02:42 (11)03:37 (10)04:14 (7)01:57 (6)05:00 (7)00:58 (14)00:52 (24)
9Lenka Kreckova0:37:09+10:240:03:00 (8)0:05:04 (8)0:07:00 (7)0:09:15 (7)0:15:14 (7)0:17:53 (6)0:21:44 (6)0:28:02 (9)0:30:13 (9)0:35:42 (9)0:36:30 (9)0:37:09 (9)
SCM Hanacke oblasti03:00 (8)02:04 (13)01:56 (17)02:15 (11)05:59 (9)02:39 (10)03:51 (14)06:18 (13)02:11 (9)05:29 (12)00:48 (9)00:39 (10)
10Sarka Hnilicova0:38:49+12:040:03:16 (10)0:05:33 (9)0:07:33 (9)0:10:23 (10)0:16:49 (11)0:20:49 (12)0:24:24 (11)0:30:09 (11)0:32:11 (11)0:37:12 (10)0:38:06 (10)0:38:49 (10)
Klub vytrvalostnich sportu Sum03:16 (10)02:17 (15)02:00 (18)02:50 (18)06:26 (12)04:00 (19)03:35 (9)05:45 (11)02:02 (8)05:01 (8)00:54 (12)00:43 (21)
11Rebeka Paskuj0:39:56+13:110:03:31 (11)0:06:03 (11)0:07:59 (11)0:09:58 (8)0:16:19 (10)0:18:54 (8)0:22:32 (9)0:29:07 (10)0:31:31 (10)0:38:08 (11)0:39:15 (11)0:39:56 (11)
Hungarian Team03:31 (11)02:32 (18)01:56 (17)01:59 (8)06:21 (11)02:35 (7)03:38 (11)06:35 (15)02:24 (10)06:37 (18)01:07 (19)00:41 (17)
12Camilla Caserotti0:41:58+15:130:04:02 (13)0:06:44 (15)0:08:35 (14)0:11:47 (14)0:19:26 (15)0:21:41 (13)0:25:10 (12)0:32:03 (12)0:35:35 (12)0:40:42 (12)0:41:24 (12)0:41:58 (12)
GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.04:02 (13)02:42 (19)01:51 (13)03:12 (19)07:39 (17)02:15 (6)03:29 (8)06:53 (17)03:32 (20)05:07 (10)00:42 (3)00:34 (4)
13Petra Kavčič0:45:15+18:300:06:27 (19)0:08:14 (18)0:09:44 (16)0:12:33 (16)0:19:03 (13)0:21:52 (14)0:26:12 (13)0:33:29 (13)0:36:44 (13)0:43:29 (13)0:44:35 (13)0:45:15 (13)
OK Azimut06:27 (19)01:47 (9)01:30 (6)02:49 (16)06:30 (13)02:49 (12)04:20 (15)07:17 (21)03:15 (19)06:45 (20)01:06 (18)00:40 (14)
14Marta Pacor0:45:23+18:380:05:02 (16)0:07:04 (16)0:08:54 (15)0:11:44 (13)0:19:05 (14)0:22:13 (15)0:27:40 (14)0:34:28 (15)0:37:21 (14)0:43:45 (14)0:44:48 (14)0:45:23 (14)
SSD GAJA05:02 (16)02:02 (12)01:50 (12)02:50 (18)07:21 (16)03:08 (14)05:27 (17)06:48 (16)02:53 (17)06:24 (15)01:03 (16)00:35 (6)
15Hannah Lackner0:48:47+22:020:11:45 (22)0:13:53 (21)0:15:40 (20)0:17:28 (20)0:23:59 (17)0:26:14 (17)0:29:18 (15)0:33:54 (14)0:37:34 (15)0:47:14 (15)0:48:05 (15)0:48:47 (15)
SU SCHÖCKL GRAZ11:45 (22)02:08 (14)01:47 (10)01:48 (4)06:31 (14)02:15 (6)03:04 (7)04:36 (8)03:40 (22)09:40 (23)00:51 (11)00:42 (19)
16Corinna Billroth0:50:46+24:010:03:55 (12)0:06:40 (13)0:09:46 (17)0:12:15 (15)0:21:21 (16)0:24:45 (16)0:30:26 (17)0:39:06 (17)0:41:57 (16)0:48:39 (16)0:50:01 (16)0:50:46 (16)
WiN Team03:55 (12)02:45 (20)03:06 (21)02:29 (13)09:06 (19)03:24 (18)05:41 (18)08:40 (22)02:51 (16)06:42 (19)01:22 (22)00:45 (22)
17Andrea Blaimschein0:53:15+26:300:05:17 (17)0:08:08 (17)0:10:03 (18)0:17:19 (19)0:25:41 (18)0:28:45 (18)0:35:19 (18)0:42:13 (18)0:45:04 (17)0:51:28 (17)0:52:34 (17)0:53:15 (17)
SPORTUNION Klagenfurt05:17 (17)02:51 (21)01:55 (15)07:16 (23)08:22 (18)03:04 (13)06:34 (22)06:54 (18)02:51 (16)06:24 (15)01:06 (18)00:41 (17)
18Meneghel Laura0:55:14+28:290:03:02 (9)0:04:44 (7)0:06:32 (6)0:13:35 (17)0:31:52 (20)0:35:12 (20)0:41:17 (20)0:47:00 (20)0:49:02 (20)0:53:46 (18)0:54:33 (18)0:55:14 (18)
A.S.D. G.S. PAVIONE03:02 (9)01:42 (6)01:48 (11)07:03 (22)18:17 (23)03:20 (17)06:05 (19)05:43 (10)02:02 (8)04:44 (6)00:47 (8)00:41 (17)
19Hanga Károlyi0:55:57+29:120:19:34 (24)0:22:06 (24)0:24:01 (23)0:26:00 (22)0:32:15 (21)0:34:52 (19)0:38:35 (19)0:45:08 (19)0:47:33 (19)0:54:05 (19)0:55:17 (19)0:55:57 (19)
Hungarian Team19:34 (24)02:32 (18)01:55 (15)01:59 (8)06:15 (10)02:37 (9)03:43 (13)06:33 (14)02:25 (11)06:32 (16)01:12 (21)00:40 (14)
20Diána Csóti0:56:44+29:590:04:54 (15)0:06:42 (14)0:08:11 (13)0:10:26 (11)0:16:11 (9)0:19:28 (10)0:29:23 (16)0:35:16 (16)0:47:21 (18)0:55:07 (20)0:56:04 (20)0:56:44 (20)
Kalocsai SE04:54 (15)01:48 (10)01:29 (4)02:15 (11)05:45 (6)03:17 (16)09:55 (23)05:53 (12)12:05 (24)07:46 (21)00:57 (13)00:40 (14)
21Lena Gruenberger1:02:42+35:570:06:42 (20)0:09:10 (19)0:11:30 (19)0:13:47 (18)0:31:39 (19)0:37:51 (21)0:44:20 (21)0:51:15 (21)0:53:56 (21)1:00:31 (21)1:01:59 (21)1:02:42 (21)
WiN Team06:42 (20)02:28 (16)02:20 (19)02:17 (12)17:52 (22)06:12 (22)06:29 (21)06:55 (19)02:41 (13)06:35 (17)01:28 (24)00:43 (21)
22Ines Blaževič1:13:13+46:280:08:02 (21)0:21:45 (23)0:24:37 (24)0:29:03 (24)0:40:06 (22)0:44:22 (22)0:49:48 (22)0:58:57 (22)1:02:06 (22)1:11:25 (22)1:12:33 (22)1:13:13 (22)
OK Brežice08:02 (21)13:43 (24)02:52 (20)04:26 (20)11:03 (20)04:16 (20)05:26 (16)09:09 (23)03:09 (18)09:19 (22)01:08 (20)00:40 (14)
23Sara Gregl1:15:30+48:450:06:20 (18)0:12:49 (20)0:16:36 (21)0:21:43 (21)0:44:10 (24)0:51:40 (24)0:58:02 (23)1:04:59 (23)1:07:42 (23)1:13:49 (23)1:14:48 (23)1:15:30 (23)
OK Brežice06:20 (18)06:29 (23)03:47 (24)05:07 (21)22:27 (24)07:30 (24)06:22 (20)06:57 (20)02:43 (14)06:07 (13)00:59 (15)00:42 (19)
24Réka Rebeka Kopasz1:36:27+69:420:15:02 (23)0:16:38 (22)0:19:59 (22)0:27:55 (23)0:41:49 (23)0:48:08 (23)0:59:52 (24)1:15:55 (24)1:21:48 (24)1:34:11 (24)1:35:36 (24)1:36:27 (24)
Kalocsai SE15:02 (23)01:36 (4)03:21 (22)07:56 (24)13:54 (21)06:19 (23)11:44 (24)16:03 (24)05:53 (23)12:23 (24)01:25 (23)00:51 (23)