Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - 1. dan - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 13. 3. 2010
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-5858-6363-5959-6060-6161-5757-5353-4747-100100-F
1Alice Russian0:15:16+00:000:01:44 (1)0:03:37 (1)0:04:36 (1)0:06:48 (1)0:09:04 (1)0:10:38 (1)0:12:48 (1)0:13:51 (1)0:14:36 (1)0:15:16 (1)
Nirvana Verde01:44 (1)01:53 (1)00:59 (2)02:12 (1)02:16 (1)01:34 (1)02:10 (1)01:03 (3)00:45 (1)00:40 (8)
2Piia Takala0:19:30+04:140:02:00 (2)0:04:21 (2)0:05:30 (2)0:08:11 (2)0:11:19 (2)0:13:08 (2)0:16:33 (2)0:17:28 (2)0:18:42 (2)0:19:30 (2)
Ylistaron Kilpa-Veljet02:00 (2)02:21 (4)01:09 (8)02:41 (5)03:08 (6)01:49 (5)03:25 (10)00:55 (1)01:14 (27)00:48 (17)
3Szúnyog Emese0:20:22+05:060:02:09 (4)0:04:55 (5)0:06:05 (5)0:09:08 (5)0:12:33 (5)0:14:13 (4)0:17:22 (3)0:18:49 (3)0:19:42 (3)0:20:22 (3)
KFKI Budapest02:09 (4)02:46 (9)01:10 (9)03:03 (9)03:25 (12)01:40 (4)03:09 (5)01:27 (18)00:53 (7)00:40 (8)
4Lea Hladky Turk0:20:57+05:410:02:20 (8)0:04:38 (3)0:05:44 (4)0:09:01 (4)0:12:16 (4)0:14:42 (6)0:17:51 (5)0:19:21 (5)0:20:11 (4)0:20:57 (4)
Škofjeloški orientacijski klub02:20 (8)02:18 (3)01:06 (4)03:17 (11)03:15 (10)02:26 (18)03:09 (5)01:30 (19)00:50 (4)00:46 (13)
5Manuela Giannini0:21:07+05:510:02:22 (9)0:05:06 (6)0:06:11 (6)0:08:44 (3)0:12:02 (3)0:14:10 (3)0:17:47 (4)0:19:11 (4)0:20:12 (5)0:21:07 (5)
SSD GAJA02:22 (9)02:44 (7)01:05 (3)02:33 (4)03:18 (11)02:08 (11)03:37 (16)01:24 (14)01:01 (15)00:55 (24)
6Andrea Tusić0:21:11+05:550:02:31 (12)0:04:48 (4)0:05:37 (3)0:10:27 (8)0:13:58 (9)0:15:37 (8)0:18:33 (7)0:19:42 (6)0:20:30 (6)0:21:11 (6)
Orijentacijski klub Lokve02:31 (12)02:17 (2)00:49 (1)04:50 (27)03:31 (15)01:39 (2)02:56 (3)01:09 (6)00:48 (3)00:41 (9)
7Daria Niggli0:21:59+06:430:02:18 (6)0:05:12 (8)0:06:21 (7)0:09:52 (7)0:12:58 (7)0:14:55 (7)0:18:30 (6)0:20:16 (7)0:21:12 (7)0:21:59 (7)
Orientation Haut-Jura02:18 (6)02:54 (11)01:09 (8)03:31 (15)03:06 (5)01:57 (7)03:35 (13)01:46 (26)00:56 (10)00:47 (15)
8Michaela Bauer0:22:46+07:300:02:07 (3)0:06:21 (15)0:08:46 (12)0:11:19 (11)0:14:08 (10)0:16:27 (9)0:19:46 (8)0:20:56 (8)0:21:58 (8)0:22:46 (8)
OLG Deutsch Kaltenbrunn02:07 (3)04:14 (23)02:25 (24)02:33 (4)02:49 (3)02:19 (16)03:19 (8)01:10 (7)01:02 (18)00:48 (17)
9Ivana Kunzová0:22:51+07:350:02:26 (10)0:05:10 (7)0:06:38 (8)0:10:42 (9)0:13:57 (8)0:16:34 (10)0:19:48 (9)0:21:07 (9)0:22:07 (9)0:22:51 (9)
Czech Special Team Škerlj02:26 (10)02:44 (7)01:28 (17)04:04 (21)03:15 (10)02:37 (21)03:14 (7)01:19 (11)01:00 (14)00:44 (12)
10Maris Talv-laugen0:23:30+08:140:03:03 (19)0:05:48 (10)0:07:01 (9)0:10:51 (10)0:14:53 (11)0:16:53 (11)0:20:27 (10)0:21:54 (10)0:22:53 (10)0:23:30 (10)
Team Laugen03:03 (19)02:45 (8)01:13 (12)03:50 (18)04:02 (18)02:00 (8)03:34 (11)01:27 (18)00:59 (13)00:37 (3)
11Brigitta Halák0:25:04+09:480:02:40 (13)0:08:33 (22)0:10:03 (18)0:13:12 (14)0:16:23 (13)0:18:41 (13)0:22:17 (12)0:23:21 (11)0:24:17 (11)0:25:04 (11)
Kalocsai SE02:40 (13)05:53 (27)01:30 (19)03:09 (10)03:11 (8)02:18 (14)03:36 (14)01:04 (5)00:56 (10)00:47 (15)
12Stefanie Zörer0:25:07+09:510:05:57 (29)0:08:35 (23)0:10:56 (20)0:13:24 (18)0:16:18 (12)0:18:34 (12)0:22:09 (11)0:23:24 (12)0:24:28 (12)0:25:07 (12)
OLG Deutsch Kaltenbrunn05:57 (29)02:38 (5)02:21 (23)02:28 (2)02:54 (4)02:16 (13)03:35 (13)01:15 (9)01:04 (20)00:39 (6)
13Marijana Žgela0:25:33+10:170:02:14 (5)0:06:09 (13)0:09:13 (14)0:13:22 (17)0:18:01 (16)0:19:56 (14)0:22:52 (14)0:23:52 (13)0:25:04 (13)0:25:33 (13)
OK Kapela02:14 (5)03:55 (22)03:04 (27)04:09 (23)04:39 (22)01:55 (6)02:56 (3)01:00 (2)01:12 (24)00:29 (1)
14Jana Paloncy0:26:09+10:530:02:45 (15)0:05:57 (11)0:07:08 (10)0:09:52 (7)0:12:41 (6)0:14:21 (5)0:22:49 (13)0:24:16 (14)0:25:18 (14)0:26:09 (14)
Klub vytrvalostnich sportu Sum02:45 (15)03:12 (14)01:11 (10)02:44 (6)02:49 (3)01:40 (4)08:28 (33)01:27 (18)01:02 (18)00:51 (22)
15Orsolya Török0:28:25+13:090:04:15 (25)0:07:42 (19)0:09:24 (15)0:13:45 (19)0:18:44 (17)0:21:10 (17)0:24:52 (15)0:26:26 (15)0:27:28 (15)0:28:25 (15)
Kalocsai SE04:15 (25)03:27 (18)01:42 (20)04:21 (24)04:59 (25)02:26 (18)03:42 (17)01:34 (20)01:02 (18)00:57 (25)
16Branka Mazej0:29:34+14:180:03:31 (23)0:07:22 (18)0:09:11 (13)0:13:15 (16)0:17:57 (15)0:20:50 (16)0:25:13 (16)0:27:28 (16)0:28:43 (16)0:29:34 (16)
OK Azimut03:31 (23)03:51 (21)01:49 (21)04:04 (21)04:42 (23)02:53 (25)04:23 (20)02:15 (31)01:15 (28)00:51 (22)
17Sandra Dornstauder0:30:28+15:120:02:51 (16)0:08:21 (20)0:09:36 (16)0:13:13 (15)0:17:41 (14)0:20:36 (15)0:25:57 (17)0:27:42 (17)0:29:14 (17)0:30:28 (17)
OL HSV Wr. Neustadt02:51 (16)05:30 (26)01:15 (13)03:37 (16)04:28 (21)02:55 (26)05:21 (24)01:45 (25)01:32 (31)01:14 (31)
18Chiara Sepin0:30:46+15:300:03:35 (24)0:06:44 (16)0:07:53 (11)0:12:15 (12)0:18:56 (18)0:22:50 (21)0:27:54 (20)0:29:20 (19)0:30:08 (18)0:30:46 (18)
SSD GAJA03:35 (24)03:09 (12)01:09 (8)04:22 (25)06:41 (29)03:54 (28)05:04 (23)01:26 (15)00:48 (3)00:38 (5)
19Maria Elena Simonelli0:31:11+15:550:04:55 (26)0:08:30 (21)0:09:43 (17)0:13:04 (13)0:19:58 (21)0:22:49 (20)0:26:47 (18)0:29:27 (20)0:30:22 (19)0:31:11 (19)
Semiperdo Orienteering Maniago04:55 (26)03:35 (20)01:13 (12)03:21 (12)06:54 (30)02:51 (24)03:58 (19)02:40 (32)00:55 (8)00:49 (19)
20Maruša Debeljak0:31:32+16:160:05:54 (28)0:09:06 (24)0:10:35 (19)0:15:33 (20)0:19:38 (20)0:21:42 (18)0:27:14 (19)0:29:16 (18)0:30:34 (20)0:31:32 (20)
OK Polaris05:54 (28)03:12 (14)01:29 (18)04:58 (28)04:05 (19)02:04 (10)05:32 (25)02:02 (29)01:18 (29)00:58 (27)
21Petra Kalan0:32:28+17:120:02:30 (11)0:06:01 (12)0:12:41 (21)0:16:03 (22)0:19:31 (19)0:21:59 (19)0:28:53 (21)0:30:17 (21)0:31:30 (21)0:32:28 (21)
Škofjeloški orientacijski klub02:30 (11)03:31 (19)06:40 (30)03:22 (13)03:28 (14)02:28 (19)06:54 (29)01:24 (14)01:13 (25)00:58 (27)
22Marjanca Poljanšek0:34:21+19:050:02:57 (18)0:06:17 (14)0:12:57 (22)0:15:44 (21)0:22:22 (23)0:24:38 (23)0:30:35 (22)0:32:14 (22)0:33:28 (22)0:34:21 (22)
OK Azimut02:57 (18)03:20 (16)06:40 (30)02:47 (7)06:38 (28)02:16 (13)05:57 (26)01:39 (22)01:14 (27)00:53 (23)
23Marina Lovisotto0:34:36+19:200:09:53 (32)0:13:12 (27)0:14:29 (23)0:17:53 (23)0:21:21 (22)0:24:02 (22)0:31:17 (23)0:32:36 (23)0:33:46 (23)0:34:36 (23)
ASD Semiperdo Orienteering Man09:53 (32)03:19 (15)01:17 (14)03:24 (14)03:28 (14)02:41 (22)07:15 (31)01:19 (11)01:10 (21)00:50 (20)
24Timea Torgyik0:35:13+19:570:02:42 (14)0:18:52 (31)0:20:11 (28)0:22:59 (26)0:26:08 (26)0:28:09 (24)0:31:46 (24)0:33:27 (24)0:34:24 (24)0:35:13 (24)
Kalocsai SE02:42 (14)16:10 (33)01:19 (15)02:48 (8)03:09 (7)02:01 (9)03:37 (16)01:41 (23)00:57 (11)00:49 (19)
25Delilah Pregartner0:36:11+20:550:03:25 (22)0:06:48 (17)0:20:03 (27)0:24:00 (28)0:27:53 (27)0:30:12 (26)0:33:33 (26)0:34:44 (26)0:35:35 (25)0:36:11 (25)
OLC Rudersdorf03:25 (22)03:23 (17)13:15 (31)03:57 (19)03:53 (17)02:19 (16)03:21 (9)01:11 (8)00:51 (6)00:36 (2)
26Rozmari Tusić0:37:18+22:020:05:31 (27)0:14:56 (28)0:16:18 (25)0:21:28 (25)0:25:36 (25)0:28:19 (25)0:33:06 (25)0:34:30 (25)0:35:59 (26)0:37:18 (26)
Orijentacijski klub Lokve05:31 (27)09:25 (30)01:22 (16)05:10 (29)04:08 (20)02:43 (23)04:47 (22)01:24 (14)01:29 (30)01:19 (32)
27Ana Gudalović0:42:47+27:310:03:19 (20)0:15:33 (29)0:16:42 (26)0:23:57 (27)0:29:46 (28)0:35:47 (28)0:39:30 (27)0:41:07 (27)0:42:05 (27)0:42:47 (27)
OK Vihor03:19 (20)12:14 (31)01:09 (8)07:15 (31)05:49 (27)06:01 (32)03:43 (18)01:37 (21)00:58 (12)00:42 (10)
28Polona Zupan0:45:30+30:140:02:20 (8)0:05:13 (9)0:29:35 (31)0:33:19 (32)0:37:04 (32)0:39:41 (31)0:42:51 (29)0:43:55 (29)0:44:46 (29)0:45:30 (29)
OK Polaris02:20 (8)02:53 (10)24:22 (32)03:44 (17)03:45 (16)02:37 (21)03:10 (6)01:04 (5)00:51 (6)00:44 (12)
29Katalin Boczor0:47:45+32:290:07:34 (31)0:23:29 (32)0:26:36 (30)0:30:44 (31)0:35:32 (31)0:39:51 (32)0:44:21 (31)0:46:04 (30)0:47:07 (30)0:47:45 (30)
Kőbányai Tájfutó Klub07:34 (31)15:55 (32)03:07 (28)04:08 (22)04:48 (24)04:19 (30)04:30 (21)01:43 (24)01:03 (19)00:38 (5)
30Paola Spinelli0:49:18+34:020:12:57 (33)0:17:29 (30)0:20:23 (29)0:26:46 (30)0:34:22 (30)0:38:21 (30)0:44:59 (32)0:47:01 (31)0:48:13 (31)0:49:18 (31)
SSD GAJA12:57 (33)04:32 (24)02:54 (26)06:23 (30)07:36 (31)03:59 (29)06:38 (28)02:02 (29)01:12 (24)01:05 (29)
31Vlasta Jarc0:51:52+36:360:07:30 (30)0:12:24 (26)0:15:05 (24)0:24:24 (29)0:32:10 (29)0:37:45 (29)0:44:01 (30)0:48:18 (32)0:50:23 (32)0:51:52 (32)
GO-Cai Monfalcone07:30 (30)04:54 (25)02:41 (25)09:19 (32)07:46 (32)05:35 (31)06:16 (27)04:17 (33)02:05 (33)01:29 (33)
32Mojca Blažič2:14:50+119:341:01:35 (34)1:08:35 (33)1:10:42 (32)1:15:10 (33)1:59:37 (33)2:03:15 (33)2:10:29 (33)2:12:39 (33)2:13:51 (33)2:14:50 (33)
OK Perkmandeljc Trbovlje61:35 (34)07:00 (28)02:07 (22)04:28 (26)44:27 (33)03:38 (27)07:14 (30)02:10 (30)01:12 (24)00:59 (28)
Sandra Vicentii+-16:440:03:25 (22)0:11:49 (25)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
Junior Team Trentino03:25 (22)08:24 (29)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Špela Zalaznik0:45:28+30:120:02:57 (18)----- (N/A)----- (N/A)0:19:05 (24)0:24:34 (24)0:33:00 (27)0:40:52 (28)0:42:42 (28)0:44:19 (28)0:45:28 (28)
OK Polaris02:57 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)19:05 (33)05:29 (26)08:26 (33)07:52 (32)01:50 (27)01:37 (32)01:09 (30)