Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - 1. dan - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 13. 3. 2010
Kategorija: W35

NIme / klubČasZaostanekS-6464-3131-6363-3737-6565-8383-4444-4545-6161-4747-100100-F
1Dunja Van De Riet0:31:14+00:000:03:22 (3)0:05:04 (3)0:06:35 (2)0:08:16 (1)0:13:57 (1)0:15:58 (1)0:19:28 (1)0:23:49 (1)0:25:29 (1)0:29:53 (1)0:30:36 (1)0:31:14 (1)
OK Maksimir03:22 (3)01:42 (2)01:31 (2)01:41 (1)05:41 (1)02:01 (1)03:30 (3)04:21 (3)01:40 (1)04:24 (1)00:43 (1)00:38 (2)
2Helga Bertoldi0:33:24+02:100:02:55 (1)0:04:52 (1)0:06:32 (1)0:08:21 (2)0:14:40 (2)0:16:58 (2)0:20:11 (2)0:24:28 (2)0:26:25 (2)0:31:49 (2)0:32:41 (2)0:33:24 (2)
Junior Team Trentino02:55 (1)01:57 (5)01:40 (5)01:49 (2)06:19 (5)02:18 (2)03:13 (2)04:17 (1)01:57 (6)05:24 (5)00:52 (9)00:43 (8)
3Eva Kailbauer0:34:58+03:440:03:24 (4)0:05:04 (3)0:06:36 (3)0:08:51 (3)0:15:10 (3)0:18:03 (3)0:21:35 (3)0:26:28 (3)0:28:22 (3)0:33:26 (3)0:34:18 (3)0:34:58 (3)
TV Fürstenfeld03:24 (4)01:40 (1)01:32 (3)02:15 (4)06:19 (5)02:53 (8)03:32 (4)04:53 (9)01:54 (5)05:04 (3)00:52 (9)00:40 (5)
4Ivana Gobec0:38:50+07:360:03:27 (5)0:06:29 (10)0:08:08 (9)0:10:28 (6)0:17:23 (6)0:19:58 (5)0:23:34 (5)0:28:30 (5)0:30:19 (4)0:37:17 (5)0:38:10 (4)0:38:50 (4)
OK Vihor03:27 (5)03:02 (17)01:39 (4)02:20 (5)06:55 (9)02:35 (4)03:36 (5)04:56 (10)01:49 (2)06:58 (14)00:53 (10)00:40 (5)
5Ingrid Adenstedt0:39:02+07:480:03:48 (10)0:05:47 (6)0:07:52 (7)0:11:11 (10)0:17:18 (5)0:20:10 (6)0:24:28 (6)0:29:11 (6)0:31:34 (6)0:37:13 (4)0:38:12 (5)0:39:02 (5)
OK Klosterneuburg03:48 (10)01:59 (6)02:05 (12)03:19 (15)06:07 (3)02:52 (7)04:18 (12)04:43 (6)02:23 (9)05:39 (6)00:59 (14)00:50 (19)
6Veitsberger Susi0:40:29+09:150:03:28 (6)0:05:42 (5)0:07:47 (6)0:10:30 (7)0:17:39 (8)0:20:49 (7)0:24:39 (7)0:29:45 (7)0:32:11 (7)0:38:23 (6)0:39:27 (6)0:40:29 (6)
TV Fürstenfeld03:28 (6)02:14 (8)02:05 (12)02:43 (12)07:09 (10)03:10 (13)03:50 (8)05:06 (11)02:26 (11)06:12 (12)01:04 (15)01:02 (23)
7Tünde Allwinger0:41:08+09:540:04:08 (11)0:06:26 (9)0:08:19 (10)0:10:45 (9)0:17:27 (7)0:21:58 (9)0:25:44 (9)0:31:47 (9)0:33:40 (8)0:39:35 (7)0:40:26 (7)0:41:08 (7)
OK Brežice04:08 (11)02:18 (9)01:53 (8)02:26 (7)06:42 (7)04:31 (20)03:46 (7)06:03 (15)01:53 (4)05:55 (8)00:51 (7)00:42 (7)
8Guni Palme0:41:47+10:330:03:35 (8)0:05:18 (4)0:07:33 (4)0:09:56 (4)0:16:46 (4)0:19:06 (4)0:22:15 (4)0:27:03 (4)0:30:24 (5)0:40:12 (8)0:41:01 (8)0:41:47 (8)
OK Klosterneuburg03:35 (8)01:43 (3)02:15 (14)02:23 (6)06:50 (8)02:20 (3)03:09 (1)04:48 (7)03:21 (22)09:48 (22)00:49 (5)00:46 (12)
9Claudia Bonek0:42:51+11:370:03:04 (2)0:05:57 (8)0:08:02 (8)0:10:42 (8)0:19:28 (11)0:22:38 (10)0:26:42 (10)0:31:55 (10)0:34:42 (10)0:40:54 (9)0:41:51 (9)0:42:51 (9)
Naturfreunde Wien03:04 (2)02:53 (16)02:05 (12)02:40 (10)08:46 (18)03:10 (13)04:04 (9)05:13 (12)02:47 (16)06:12 (12)00:57 (13)01:00 (21)
10Ebinger Monika0:43:34+12:200:03:47 (9)0:05:57 (8)0:07:44 (5)0:10:16 (5)0:17:46 (9)0:21:16 (8)0:25:28 (8)0:31:35 (8)0:34:12 (9)0:41:40 (10)0:42:48 (10)0:43:34 (10)
KFKI Budapest03:47 (9)02:10 (7)01:47 (6)02:32 (8)07:30 (13)03:30 (15)04:12 (10)06:07 (16)02:37 (15)07:28 (18)01:08 (18)00:46 (12)
11Kristel Mertens0:43:47+12:330:04:32 (14)0:07:09 (12)0:09:35 (12)0:12:35 (12)0:20:28 (12)0:23:12 (11)0:28:15 (11)0:33:06 (11)0:35:57 (11)0:41:47 (11)0:42:59 (11)0:43:47 (11)
TROL Belgium04:32 (14)02:37 (12)02:26 (16)03:00 (14)07:53 (15)02:44 (6)05:03 (17)04:51 (8)02:51 (18)05:50 (7)01:12 (20)00:48 (17)
12Clizia Zambiasi0:45:06+13:520:04:28 (13)0:08:28 (15)0:09:56 (13)0:14:37 (13)0:23:20 (14)0:26:22 (14)0:30:36 (14)0:35:17 (12)0:37:25 (12)0:43:37 (12)0:44:27 (12)0:45:06 (12)
A.S.D. Gruppo Sportivo Nordest04:28 (13)04:00 (20)01:28 (1)04:41 (20)08:43 (17)03:02 (9)04:14 (11)04:41 (5)02:08 (7)06:12 (12)00:50 (6)00:39 (3)
13Striednig Ulrike0:45:15+14:010:12:14 (25)0:14:11 (23)0:16:45 (22)0:19:36 (20)0:25:26 (18)0:28:09 (16)0:31:48 (16)0:36:06 (14)0:38:36 (14)0:43:54 (13)0:44:41 (13)0:45:15 (13)
OLTK12:14 (25)01:57 (5)02:34 (19)02:51 (13)05:50 (2)02:43 (5)03:39 (6)04:18 (2)02:30 (12)05:18 (4)00:47 (2)00:34 (1)
14Marirosa Hechich0:46:03+14:490:06:23 (22)0:12:45 (21)0:14:52 (19)0:17:01 (18)0:24:30 (16)0:28:18 (17)0:32:58 (17)0:37:37 (16)0:39:29 (15)0:44:19 (14)0:45:13 (14)0:46:03 (14)
ASD Semiperdo Orienteering Man06:23 (22)06:22 (24)02:07 (13)02:09 (3)07:29 (12)03:48 (17)04:40 (15)04:39 (4)01:52 (3)04:50 (2)00:54 (11)00:50 (19)
15Andreja Anžur0:47:18+16:040:05:49 (19)0:08:36 (16)0:11:03 (15)0:14:58 (14)0:22:08 (13)0:25:19 (13)0:29:41 (12)0:35:36 (13)0:37:59 (13)0:45:05 (15)0:46:32 (15)0:47:18 (15)
Orientacijski klub Komenda05:49 (19)02:47 (14)02:27 (17)03:55 (17)07:10 (11)03:11 (14)04:22 (13)05:55 (14)02:23 (9)07:06 (16)01:27 (21)00:46 (12)
16Donatella Vecchies0:48:30+17:160:04:11 (12)0:06:35 (11)0:08:36 (11)0:11:12 (11)0:18:52 (10)0:23:34 (12)0:30:00 (13)0:36:46 (15)0:39:52 (16)0:46:32 (16)0:47:38 (16)0:48:30 (16)
OTIS Trieste04:11 (12)02:24 (10)02:01 (9)02:36 (9)07:40 (14)04:42 (21)06:26 (19)06:46 (17)03:06 (21)06:40 (13)01:06 (17)00:52 (20)
17Ulrike Gabriella Wagner0:51:08+19:540:06:13 (21)0:09:16 (17)0:11:50 (16)0:17:17 (19)0:23:54 (15)0:27:03 (15)0:31:47 (15)0:39:14 (17)0:41:49 (17)0:49:38 (17)0:50:27 (17)0:51:08 (17)
OL Andritz06:13 (21)03:03 (18)02:34 (19)05:27 (21)06:37 (6)03:09 (11)04:44 (16)07:27 (20)02:35 (14)07:49 (19)00:49 (5)00:41 (6)
18Mateja Keresteš0:56:53+25:390:04:51 (15)0:09:17 (18)0:12:20 (17)0:16:52 (16)0:26:14 (19)0:30:38 (18)0:35:54 (18)0:42:47 (18)0:45:53 (18)0:54:40 (18)0:55:51 (19)0:56:53 (20)
OK Trzin04:51 (15)04:26 (22)03:03 (23)04:32 (19)09:22 (19)04:24 (18)05:16 (18)06:53 (18)03:06 (21)08:47 (21)01:11 (19)01:02 (23)
19Sandra Rosada1:12:37+41:230:04:54 (16)0:07:33 (13)0:10:09 (14)0:16:25 (15)0:24:59 (17)0:33:44 (19)0:50:37 (20)1:01:49 (20)1:04:37 (20)1:10:47 (19)1:11:53 (21)1:12:37 (22)
Corivorivo Orienteering ASD04:54 (16)02:39 (13)02:36 (21)06:16 (22)08:34 (16)08:45 (23)16:53 (22)11:12 (23)02:48 (17)06:10 (9)01:06 (17)00:44 (9)
20Irma Pretnar1:15:42+44:280:05:02 (18)0:13:03 (22)0:15:38 (20)0:22:20 (23)0:36:55 (20)0:41:21 (20)0:47:49 (19)0:56:24 (19)1:01:47 (19)1:12:58 (20)1:14:33 (22)1:15:42 (23)
OK Azimut05:02 (18)08:01 (25)02:35 (20)06:42 (23)14:35 (20)04:26 (19)06:28 (20)08:35 (22)05:23 (23)11:11 (23)01:35 (23)01:09 (25)
21Nikolina Renic1:34:01+62:470:03:35 (8)0:17:20 (26)0:21:32 (25)0:33:24 (24)1:03:47 (22)1:06:51 (22)1:14:29 (21)1:22:40 (22)1:25:06 (21)1:32:18 (21)1:33:14 (23)1:34:01 (24)
OK Orion03:35 (8)13:45 (26)04:12 (24)11:52 (24)30:23 (22)03:04 (10)07:38 (21)08:11 (21)02:26 (11)07:12 (17)00:56 (12)00:47 (15)
22Aniko Rostas1:35:25+64:110:06:03 (20)0:11:21 (20)0:13:09 (18)0:16:58 (17)0:38:45 (21)0:46:48 (21)1:15:43 (22)1:22:39 (21)1:25:44 (22)1:33:48 (22)1:34:37 (24)1:35:25 (25)
Kalocsai SE06:03 (20)05:18 (23)01:48 (7)03:49 (16)21:47 (21)08:03 (22)28:55 (23)06:56 (19)03:05 (19)08:04 (20)00:49 (5)00:48 (17)
23Marjeta Pogačar1:44:21+73:070:14:09 (26)0:17:02 (25)0:19:26 (24)0:22:07 (22)1:18:32 (23)1:22:14 (23)1:26:45 (23)1:32:32 (23)1:35:03 (23)1:42:03 (23)1:43:34 (25)1:44:21 (26)
Orientacijski klub Komenda14:09 (26)02:53 (16)02:24 (15)02:41 (11)56:25 (23)03:42 (16)04:31 (14)05:47 (13)02:31 (13)07:00 (15)01:31 (22)00:47 (15)
Ildikó Dénes1:10:14+39:000:11:57 (24)0:16:18 (24)0:19:07 (23)0:54:00 (25)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)1:09:06 (20)1:10:14 (21)
Kalocsai SE11:57 (24)04:21 (21)02:49 (22)34:53 (25)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)69:06 (25)01:08 (24)
Louise Billroth0:55:18+24:040:07:29 (23)0:10:00 (19)0:16:42 (21)0:21:09 (21)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)0:54:31 (18)0:55:18 (19)
OK Klosterneuburg07:29 (23)02:31 (11)06:42 (25)04:27 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)54:31 (24)00:47 (15)
Ines Peroutka0:53:16+22:020:05:00 (17)0:08:16 (14)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)0:53:16 (18)
OL HSV Wr. Neustadt05:00 (17)03:16 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)53:16 (26)