Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP - sprint

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 12. 6. 2010
Kategorija: MZ12

NIme / klubČasZaostanekS-5757-5858-5252-3636-3535-5656-5959-5050-9999-F
1Žan Ravnikar9:56+00:0000:43 (1)01:57 (2)02:25 (1)03:11 (1)04:05 (1)05:39 (1)07:30 (1)08:46 (1)09:41 (1)09:56 (1)
Komenda00:43 (1)01:14 (5)00:28 (3)00:46 (4)00:54 (1)01:34 (1)01:51 (2)01:16 (6)00:55 (5)00:15 (4)
2Anamarija Orešnik13:56+04:0001:26 (7)02:38 (4)03:39 (4)04:44 (4)07:17 (6)09:32 (5)11:15 (3)12:22 (3)13:39 (2)13:56 (2)
Trzin01:26 (7)01:12 (4)01:01 (8)01:05 (7)02:33 (12)02:15 (6)01:43 (1)01:07 (3)01:17 (8)00:17 (6)
3Nika Poljanšek14:14+04:1801:09 (6)02:19 (3)03:11 (3)04:14 (3)05:56 (3)08:42 (4)10:47 (2)12:22 (3)13:55 (3)14:14 (3)
Idrija Cerkno01:09 (6)01:10 (3)00:52 (7)01:03 (6)01:42 (9)02:46 (8)02:05 (4)01:35 (9)01:33 (9)00:19 (8)
4Peter Jesenko14:56+05:0001:03 (3)04:15 (6)04:42 (6)05:22 (6)06:20 (4)08:01 (3)12:49 (5)14:06 (4)14:42 (4)14:56 (4)
Idrija Cerkno01:03 (3)03:12 (10)00:27 (2)00:40 (3)00:58 (3)01:41 (2)04:48 (10)01:17 (7)00:36 (2)00:14 (2)
5Peter Zupan16:23+06:2703:56 (9)04:56 (7)05:40 (7)06:31 (7)07:38 (7)10:01 (8)13:51 (6)14:57 (6)16:09 (5)16:23 (5)
Ljubljana03:56 (9)01:00 (2)00:44 (6)00:51 (5)01:07 (4)02:23 (7)03:50 (7)01:06 (1)01:12 (7)00:14 (2)
6Saš Mocnik16:39+06:4301:09 (6)03:36 (5)04:38 (5)05:18 (5)06:49 (5)09:54 (6)12:28 (4)14:28 (5)16:14 (6)16:39 (6)
Ljubljana01:09 (6)02:27 (9)01:02 (10)00:40 (3)01:31 (7)03:05 (11)02:34 (6)02:00 (10)01:46 (10)00:25 (9)
7Anže Kristan16:54+06:5804:36 (10)06:13 (10)06:39 (10)07:19 (8)08:16 (8)09:58 (7)14:45 (7)16:04 (7)16:39 (7)16:54 (7)
Komenda04:36 (10)01:37 (6)00:26 (1)00:40 (3)00:57 (2)01:42 (3)04:47 (9)01:19 (8)00:35 (1)00:15 (4)
8Gašper Rejec17:21+07:2500:54 (2)01:50 (1)02:29 (2)03:38 (2)05:05 (2)07:15 (2)15:07 (8)16:14 (8)17:04 (8)17:21 (8)
Idrija Cerkno00:54 (2)00:56 (1)00:39 (5)01:09 (9)01:27 (6)02:10 (5)07:52 (11)01:07 (3)00:50 (4)00:17 (6)
9Christian Hladky Turk21:19+11:2301:04 (4)05:49 (9)06:28 (8)07:37 (9)09:03 (9)11:12 (9)19:06 (9)20:16 (9)21:01 (9)21:19 (9)
Škofja Loka01:04 (4)04:45 (12)00:39 (5)01:09 (9)01:26 (5)02:09 (4)07:54 (12)01:10 (4)00:45 (3)00:18 (7)
10Anja Škarabot24:08+14:1201:50 (8)05:13 (8)06:39 (10)08:35 (10)11:08 (10)16:51 (10)21:26 (10)22:39 (10)23:41 (10)24:08 (10)
Ljubljana01:50 (8)03:23 (11)01:26 (12)01:56 (11)02:33 (12)05:43 (12)04:35 (8)01:13 (5)01:02 (6)00:27 (10)
11Vesna Bohinc30:35+20:3913:50 (12)16:05 (12)17:07 (12)18:18 (12)19:59 (12)22:53 (12)25:03 (12)27:31 (11)30:02 (11)30:35 (11)
Komenda13:50 (12)02:15 (7)01:02 (10)01:11 (10)01:41 (8)02:54 (10)02:10 (5)02:28 (11)02:31 (11)00:33 (11)
12Filip Petrovič37:13+27:1706:39 (11)09:03 (11)10:13 (11)16:40 (11)19:08 (11)22:00 (11)23:54 (11)32:28 (12)36:30 (12)37:13 (12)
Ljubljana06:39 (11)02:24 (8)01:10 (11)06:27 (12)02:28 (10)02:52 (9)01:54 (3)08:34 (12)04:02 (12)00:43 (12)
Jerneja Slapnik Anžur+-10:04----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)