Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOM - ultra dolga

Orientacijski klub Azimut, V okolici Ljubljane, 9. 10. 2010
Kategorija: B

NIme / klubČasZaostanekS-5151-4141-5252-4646-4343-4747-4848-4949-F
1Osterman Eneja Kmetiè Sandi2:03:34+00:0007:34 (2)25:42 (6)43:21 (7)53:50 (10)1:06:32 (1)1:18:58 (1)1:36:14 (1)1:50:42 (1)2:03:34 (1)
OK Polaris07:34 (2)18:08 (1)17:39 (1)10:29 (2)12:42 (1)12:26 (2)17:16 (1)14:28 (1)12:52 (1)
2Mikložiè Primož- Gojèiè Matej2:28:31+24:5707:54 (3)29:02 (7)47:09 (8)57:49 (11)1:15:50 (2)1:29:00 (2)1:51:12 (2)2:07:52 (2)2:28:31 (2)
OK Polaris07:54 (3)21:08 (3)18:07 (2)10:40 (3)18:01 (2)13:10 (3)22:12 (3)16:40 (3)20:39 (8)
3Borštnik Aljaž Borštnik Andrej2:28:39+25:0507:28 (1)29:24 (8)53:47 (10)1:03:13 (1)1:24:24 (3)1:35:46 (3)1:59:26 (3)2:14:00 (3)2:28:39 (3)
OK Tivoli07:28 (1)21:56 (4)24:23 (9)09:26 (1)21:11 (6)11:22 (1)23:40 (5)14:34 (2)14:39 (6)
4Borštnik Aleš Borštnik Ana2:35:15+31:4108:38 (6)29:39 (9)49:38 (9)1:05:29 (2)1:24:47 (4)1:38:45 (4)1:59:32 (4)2:21:21 (4)2:35:15 (4)
OK Tivoli08:38 (6)21:01 (2)19:59 (3)15:51 (10)19:18 (5)13:58 (4)20:47 (2)21:49 (7)13:54 (3)
5indiv. Vodopivec Samo2:43:28+39:5408:30 (5)34:32 (10)56:47 (11)1:10:26 (3)1:29:33 (5)1:46:45 (5)2:10:18 (5)2:29:24 (5)2:43:28 (5)
OK Azimut08:30 (5)26:02 (5)22:15 (4)13:39 (4)19:07 (3)17:12 (5)23:33 (4)19:06 (5)14:04 (4)
6Plevnik Nina Maèek Marjan3:11:53+68:1908:17 (4)43:46 (11)1:06:35 (1)1:21:47 (4)1:41:01 (6)1:58:50 (6)2:25:51 (6)2:43:58 (6)3:11:53 (6)
Topo Teèaj ZTS08:17 (4)35:29 (6)22:49 (6)15:12 (6)19:14 (4)17:49 (7)27:01 (6)18:07 (4)27:55 (9)
7Cukor Žiga Dovè Jan4:00:25+116:5109:14 (7)1:09:54 (3)1:32:32 (3)1:48:06 (5)2:10:32 (7)2:30:43 (7)3:27:00 (11)3:46:39 (8)4:00:25 (7)
ŠD Partizan Dolsko09:14 (7)60:40 (11)22:38 (5)15:34 (9)22:26 (7)20:11 (10)56:17 (11)19:39 (6)13:46 (2)
8Kacin Emil Sladiè Roman4:04:58+121:2409:29 (8)1:10:05 (4)1:33:14 (4)1:48:29 (6)2:14:12 (8)2:33:22 (9)3:24:01 (9)3:48:03 (9)4:04:58 (8)
Mešano09:29 (8)60:36 (10)23:09 (8)15:15 (7)25:43 (9)19:10 (9)50:39 (10)24:02 (9)16:55 (7)
9Duèak Igor Krivièiæ Dragan4:05:00+121:2609:56 (9)1:10:16 (5)1:33:19 (5)1:48:47 (7)2:14:18 (9)2:33:13 (8)3:18:12 (8)3:50:38 (10)4:05:00 (9)
OK Sremski Karlovci09:56 (9)60:20 (9)23:03 (7)15:28 (8)25:31 (8)18:55 (8)44:59 (9)32:26 (11)14:22 (5)
10Mirnik Jona Karlovšek Miha4:12:47+129:1325:15 (11)1:07:09 (2)1:34:03 (6)1:49:09 (8)2:20:02 (10)2:37:17 (10)3:09:32 (7)3:33:17 (7)4:12:47 (10)
OK Polaris25:15 (11)41:54 (7)26:54 (10)15:06 (5)30:53 (11)17:15 (6)32:15 (7)23:45 (8)39:30 (12)
11Tominšek Monika Starman Manca4:23:33+139:5913:26 (10)1:04:01 (1)1:32:18 (2)1:54:50 (9)2:24:37 (11)2:45:56 (11)3:26:46 (10)3:54:07 (11)4:23:33 (11)
Topo Teèaj ZTS13:26 (10)50:35 (8)28:17 (11)22:32 (11)29:47 (10)21:19 (11)40:50 (8)27:21 (10)29:26 (10)
12Ivanèiè Anže Kozamernik Erika6:17:00+253:26----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)6:17:00 (12)
Topo Teèaj ZTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)377:00 (11)