Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 19. 7. 2014
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-3535-3232-3333-5959-3131-3737-6060-4848-4444-4949-100100-F
1Antoine Guenin0:26:33+00:000:02:32 (3)0:03:33 (2)0:05:07 (2)0:06:14 (2)0:08:15 (2)0:08:56 (2)0:10:54 (2)0:15:12 (1)0:18:32 (1)0:20:18 (1)0:25:52 (1)0:26:33 (1)
Animation Sillery Orientation02:32 (3)01:01 (3)01:34 (2)01:07 (4)02:01 (2)00:41 (5)01:58 (1)04:18 (1)03:20 (3)01:46 (1)05:34 (1)00:41 (6)
2Daniil Kashin0:27:59+01:260:02:10 (1)0:03:02 (1)0:04:33 (1)0:05:34 (1)0:07:32 (1)0:08:11 (1)0:10:47 (1)0:16:02 (2)0:19:03 (2)0:20:59 (2)0:27:26 (2)0:27:59 (2)
NORD WEST02:10 (1)00:52 (1)01:31 (1)01:01 (2)01:58 (1)00:39 (4)02:36 (4)05:15 (3)03:01 (1)01:56 (2)06:27 (2)00:33 (2)
3Herwig Jr. Allwinger0:35:00+08:270:04:30 (9)0:05:38 (8)0:07:45 (8)0:08:58 (7)0:11:41 (7)0:12:33 (6)0:14:57 (4)0:20:26 (3)0:24:49 (4)0:27:04 (3)0:34:20 (3)0:35:00 (3)
Mariborski OK04:30 (9)01:08 (4)02:07 (9)01:13 (5)02:43 (7)00:52 (6)02:24 (2)05:29 (6)04:23 (7)02:15 (5)07:16 (6)00:40 (4)
4Michael Bättig0:37:18+10:450:02:41 (4)0:04:57 (6)0:07:20 (7)0:08:51 (6)0:11:30 (6)0:13:41 (7)0:16:12 (7)0:21:47 (6)0:27:07 (6)0:29:22 (4)0:36:35 (5)0:37:18 (5)
OLG Weisslingen02:41 (4)02:16 (9)02:23 (11)01:31 (6)02:39 (6)02:11 (12)02:31 (3)05:35 (7)05:20 (9)02:15 (5)07:13 (5)00:43 (8)
5Roope Ruuhiala0:38:19+11:460:03:05 (6)0:04:37 (4)0:06:40 (4)0:08:13 (5)0:11:02 (5)0:12:00 (5)0:14:58 (5)0:21:42 (5)0:25:15 (5)0:29:45 (5)0:37:30 (6)0:38:19 (6)
Hiisirasti03:05 (6)01:32 (7)02:03 (7)01:33 (7)02:49 (8)00:58 (9)02:58 (6)06:44 (9)03:33 (5)04:30 (9)07:45 (9)00:49 (10)
6Timo Wettstein0:42:15+15:420:03:02 (5)0:04:38 (5)0:06:41 (5)0:14:46 (11)0:17:58 (10)0:18:52 (10)0:22:01 (10)0:27:26 (9)0:31:12 (7)0:33:55 (6)0:41:38 (7)0:42:15 (7)
OL Zimmerberg03:02 (5)01:36 (8)02:03 (7)08:05 (12)03:12 (10)00:54 (7)03:09 (8)05:25 (5)03:46 (6)02:43 (6)07:43 (8)00:37 (3)
7Alexandr Borozenko0:42:47+16:140:05:29 (11)0:10:25 (11)0:12:26 (11)0:13:33 (9)0:15:45 (9)0:16:22 (9)0:20:17 (9)0:27:19 (8)0:32:03 (9)0:34:53 (8)0:42:14 (8)0:42:47 (8)
NORD WEST05:29 (11)04:56 (10)02:01 (5)01:07 (4)02:12 (4)00:37 (2)03:55 (9)07:02 (10)04:44 (8)02:50 (8)07:21 (7)00:33 (2)
8Aljoša Pogačar0:44:47+18:140:05:39 (12)0:06:52 (9)0:09:05 (9)0:10:41 (8)0:13:51 (8)0:14:30 (8)0:17:14 (8)0:22:37 (7)0:31:59 (8)0:34:46 (7)0:44:00 (9)0:44:47 (9)
Orientacijski klub Komenda05:39 (12)01:13 (5)02:13 (10)01:36 (8)03:10 (9)00:39 (4)02:44 (5)05:23 (4)09:22 (12)02:47 (7)09:14 (10)00:47 (9)
9Denis Lebedev0:54:05+27:320:04:31 (10)0:05:28 (7)0:07:08 (6)0:08:02 (3)0:10:09 (3)0:10:42 (3)0:13:51 (3)0:40:27 (10)0:43:55 (10)0:46:05 (9)0:52:59 (10)0:54:05 (10)
NORD WEST04:31 (10)00:57 (2)01:40 (3)00:54 (1)02:07 (3)00:33 (1)03:09 (8)26:36 (12)03:28 (4)02:10 (3)06:54 (3)01:06 (11)
10Lukas Morf1:07:16+40:430:03:16 (7)0:08:50 (10)0:11:40 (10)0:13:42 (10)0:31:57 (11)0:33:07 (11)0:39:25 (11)0:46:05 (11)0:53:37 (11)0:59:31 (10)1:06:34 (11)1:07:16 (11)
OLG Weisslingen03:16 (7)05:34 (11)02:50 (12)02:02 (9)18:15 (12)01:10 (10)06:18 (12)06:40 (8)07:32 (11)05:54 (10)07:03 (4)00:42 (7)
11Gašper Rejec1:21:55+55:220:03:42 (8)0:25:07 (12)0:27:14 (12)0:31:17 (12)0:35:43 (12)0:36:58 (12)0:42:21 (12)0:57:43 (12)1:03:25 (12)1:10:16 (11)1:20:42 (12)1:21:55 (12)
OK Azimut03:42 (8)21:25 (12)02:07 (9)04:03 (11)04:26 (11)01:15 (11)05:23 (11)15:22 (11)05:42 (10)06:51 (11)10:26 (11)01:13 (12)
Mark Bogataj0:35:55+09:220:02:25 (2)0:03:49 (3)0:05:30 (3)0:08:03 (4)0:10:29 (4)0:11:26 (4)0:15:45 (6)0:20:56 (4)0:24:09 (3)----- (N/A)0:35:14 (4)0:35:55 (4)
OK Azimut02:25 (2)01:24 (6)01:41 (4)02:33 (10)02:26 (5)00:57 (8)04:19 (10)05:11 (2)03:13 (2)00:00 (N/A)35:14 (12)00:41 (6)