Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 19. 7. 2014
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-3434-3232-5555-5252-5656-5757-4545-4444-4949-F
1Ana Plavčak0:50:55+00:000:05:10 (8)0:11:29 (6)0:13:01 (5)0:16:00 (3)0:20:40 (3)0:29:42 (3)0:32:26 (3)0:35:44 (2)0:39:19 (2)0:50:55 (1)
Škofjeloški orientacijski klub05:10 (8)06:19 (8)01:32 (1)02:59 (1)04:40 (2)09:02 (8)02:44 (1)03:18 (3)03:35 (4)11:36 (2)
2Zuzana Jonackova0:53:53+02:580:04:26 (3)0:07:29 (2)0:11:20 (3)0:15:44 (2)0:20:36 (2)0:27:31 (1)0:31:52 (2)0:34:58 (1)0:38:19 (1)0:53:53 (2)
FLOP04:26 (3)03:03 (2)03:51 (8)04:24 (4)04:52 (5)06:55 (1)04:21 (5)03:06 (2)03:21 (2)15:34 (6)
3Barbara Kmetec0:54:31+03:360:04:14 (2)0:07:53 (3)0:09:51 (2)0:14:30 (1)0:19:32 (1)0:28:00 (2)0:31:37 (1)0:37:51 (3)0:41:16 (3)0:54:31 (3)
Kamniški orientacijski klub04:14 (2)03:39 (3)01:58 (4)04:39 (5)05:02 (6)08:28 (5)03:37 (4)06:14 (10)03:25 (3)13:15 (4)
4Petra Germ0:56:54+05:590:03:49 (1)0:06:50 (1)0:08:46 (1)0:17:01 (4)0:22:22 (4)0:31:03 (4)0:34:28 (4)0:39:13 (4)0:42:50 (4)0:56:54 (4)
Naturfreunde Kühnsdorf03:49 (1)03:01 (1)01:56 (3)08:15 (12)05:21 (7)08:41 (7)03:25 (3)04:45 (7)03:37 (5)14:04 (5)
5Alenka Vuga Seljak0:57:39+06:440:04:45 (7)0:09:56 (5)0:11:58 (4)0:18:25 (5)0:23:14 (5)0:32:22 (5)0:35:33 (5)0:43:16 (6)0:47:01 (5)0:57:39 (5)
Orientacijski klub Komenda04:45 (7)05:11 (5)02:02 (5)06:27 (9)04:49 (3)09:08 (9)03:11 (2)07:43 (11)03:45 (6)10:38 (1)
6Marjanca Poljanšek1:09:39+18:440:04:38 (5)0:09:34 (4)0:14:20 (6)0:19:32 (6)0:25:59 (6)0:34:20 (7)0:40:39 (7)0:44:48 (7)0:54:00 (7)1:09:39 (6)
OK Azimut04:38 (5)04:56 (4)04:46 (10)05:12 (7)06:27 (9)08:21 (4)06:19 (8)04:09 (5)09:12 (10)15:39 (7)
7Sanni Ruuhiala1:11:41+20:460:09:58 (12)0:15:20 (9)0:17:14 (8)0:21:38 (7)0:26:28 (7)0:34:15 (6)0:45:16 (8)0:50:49 (9)0:53:37 (6)1:11:41 (7)
Hiisirasti09:58 (12)05:22 (6)01:54 (2)04:24 (4)04:50 (4)07:47 (3)11:01 (12)05:33 (8)02:48 (1)18:04 (12)
8Tina Zagorc1:13:30+22:350:04:36 (4)0:16:09 (10)0:19:59 (9)0:24:14 (9)0:27:45 (8)0:34:56 (8)0:39:54 (6)0:42:49 (5)1:00:50 (9)1:13:30 (8)
Kamniški orientacijski klub04:36 (4)11:33 (11)03:50 (7)04:15 (2)03:31 (1)07:11 (2)04:58 (6)02:55 (1)18:01 (12)12:40 (3)
9Marjana Rejec1:16:19+25:240:06:06 (9)0:14:30 (8)0:20:24 (10)0:25:29 (10)0:31:54 (10)0:40:24 (9)0:46:43 (9)0:50:40 (8)1:00:26 (8)1:16:19 (9)
OK Azimut06:06 (9)08:24 (10)05:54 (12)05:05 (6)06:25 (8)08:30 (6)06:19 (8)03:57 (4)09:46 (11)15:53 (8)
10Raquel Hernandez García1:25:13+34:180:08:30 (11)0:16:42 (11)0:21:48 (11)0:27:15 (11)0:34:53 (11)0:44:27 (10)0:51:46 (10)1:02:46 (10)1:08:05 (10)1:25:13 (10)
Club Deportivo Portillo08:30 (11)08:12 (9)05:06 (11)05:27 (8)07:38 (10)09:34 (10)07:19 (9)11:00 (12)05:19 (8)17:08 (11)
11Lorenza Pravato1:37:00+46:050:04:43 (6)0:19:05 (12)0:23:41 (12)0:30:46 (12)0:39:36 (12)0:56:26 (11)1:05:57 (11)1:12:08 (11)1:21:00 (11)1:37:00 (11)
SSD GAJA04:43 (6)14:22 (12)04:36 (9)07:05 (11)08:50 (12)16:50 (11)09:31 (11)06:11 (9)08:52 (9)16:00 (9)
12Anita Lindvik-Saevareid1:41:09+50:140:06:08 (10)0:12:02 (7)0:15:00 (7)0:21:48 (8)0:30:07 (9)1:07:32 (12)1:15:48 (12)1:20:13 (12)1:24:38 (12)1:41:09 (12)
Fana IL06:08 (10)05:54 (7)02:58 (6)06:48 (10)08:19 (11)37:25 (12)08:16 (10)04:25 (6)04:25 (7)16:31 (10)