Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 19. 7. 2014
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-6161-3535-5555-3636-3737-5656-5353-4646-4747-4848-3939-4141-F
1Camille MOULIERE0:51:33+00:000:02:53 (3)0:04:10 (2)0:05:17 (2)0:07:26 (2)0:10:06 (2)0:14:25 (2)0:16:12 (2)0:19:40 (2)0:24:09 (2)0:26:19 (2)0:39:12 (1)0:43:47 (1)0:51:33 (1)
VERVINS ORIENTATION02:53 (3)01:17 (1)01:07 (2)02:09 (3)02:40 (2)04:19 (6)01:47 (5)03:28 (1)04:29 (3)02:10 (4)12:53 (3)04:35 (1)07:46 (4)
2Hedi Berger0:52:25+00:520:02:27 (1)0:04:02 (1)0:05:04 (1)0:06:48 (1)0:09:17 (1)0:12:38 (1)0:14:14 (1)0:18:01 (1)0:22:14 (1)0:23:41 (1)0:42:18 (3)0:46:55 (2)0:52:25 (2)
OLC WOHEMAANPEKA02:27 (1)01:35 (3)01:02 (1)01:44 (1)02:29 (1)03:21 (1)01:36 (1)03:47 (2)04:13 (2)01:27 (1)18:37 (12)04:37 (2)05:30 (1)
3Liubov Sergeeva0:56:10+04:370:03:11 (6)0:05:04 (5)0:06:31 (5)0:09:33 (5)0:12:15 (4)0:16:11 (4)0:17:53 (4)0:22:18 (4)0:27:25 (3)0:30:34 (4)0:41:07 (2)0:48:06 (3)0:56:10 (3)
NORD WEST03:11 (6)01:53 (7)01:27 (4)03:02 (7)02:42 (3)03:56 (3)01:42 (3)04:25 (4)05:07 (4)03:09 (10)10:33 (1)06:59 (7)08:04 (6)
4Ágnes Tömördi1:01:29+09:560:02:45 (2)0:04:15 (3)0:05:52 (3)0:08:06 (3)0:11:14 (3)0:15:09 (3)0:16:46 (3)0:22:10 (3)0:28:03 (4)0:30:06 (3)0:44:44 (4)0:54:54 (6)1:01:29 (4)
Hegyisport Szentendre Egyesüle02:45 (2)01:30 (2)01:37 (7)02:14 (5)03:08 (5)03:55 (2)01:37 (2)05:24 (7)05:53 (10)02:03 (3)14:38 (6)10:10 (10)06:35 (2)
5Dunja Van De Riet1:02:21+10:480:03:16 (7)0:05:07 (6)0:06:37 (6)0:09:45 (6)0:12:55 (7)0:16:54 (5)0:19:34 (5)0:23:54 (5)0:29:39 (5)0:32:28 (5)0:47:52 (6)0:54:16 (4)1:02:21 (5)
OLifant03:16 (7)01:51 (6)01:30 (5)03:08 (9)03:10 (6)03:59 (4)02:40 (10)04:20 (3)05:45 (9)02:49 (8)15:24 (9)06:24 (4)08:05 (7)
6Rose-marie Hamelius1:03:24+11:510:03:51 (8)0:05:53 (8)0:07:28 (8)0:10:41 (9)0:14:29 (9)0:19:28 (9)0:22:02 (9)0:27:12 (7)0:32:56 (8)0:35:25 (8)0:46:28 (5)0:54:37 (5)1:03:24 (6)
Säterbygdens OK03:51 (8)02:02 (9)01:35 (6)03:13 (10)03:48 (8)04:59 (8)02:34 (8)05:10 (6)05:44 (8)02:29 (6)11:03 (2)08:09 (8)08:47 (8)
7Guni Palme1:04:00+12:270:04:27 (11)0:06:11 (10)0:07:57 (10)0:10:02 (7)0:13:49 (8)0:17:56 (7)0:19:40 (6)0:24:33 (6)0:31:40 (7)0:34:00 (6)0:49:21 (7)0:56:10 (7)1:04:00 (7)
OLC Wienerwald04:27 (11)01:44 (5)01:46 (9)02:05 (2)03:47 (7)04:07 (5)01:44 (4)04:53 (5)07:07 (11)02:20 (5)15:21 (8)06:49 (5)07:50 (5)
8Martina Kamarytova1:08:03+16:300:03:00 (4)0:05:36 (7)0:07:26 (7)0:10:07 (8)0:12:53 (6)0:17:40 (6)0:20:01 (7)0:27:27 (8)0:31:39 (6)0:34:33 (7)0:51:24 (8)0:57:46 (8)1:08:03 (8)
KOS Slavia Plzen03:00 (4)02:36 (10)01:50 (10)02:41 (6)02:46 (4)04:47 (7)02:21 (6)07:26 (11)04:12 (1)02:54 (9)16:51 (10)06:22 (3)10:17 (10)
9Susi Veitsberger1:20:11+28:380:03:58 (9)0:05:56 (9)0:07:42 (9)0:13:56 (11)0:19:55 (11)0:25:38 (11)0:28:13 (11)0:34:01 (10)0:39:35 (10)0:42:11 (10)0:57:11 (10)1:04:07 (9)1:20:11 (9)
OJE Wappler03:58 (9)01:58 (8)01:46 (9)06:14 (11)05:59 (11)05:43 (11)02:35 (9)05:48 (9)05:34 (7)02:36 (7)15:00 (7)06:56 (6)16:04 (12)
10Päivi Aarikka-ruuhiala1:25:47+34:140:04:31 (12)0:08:31 (11)0:10:44 (11)0:13:52 (10)0:18:00 (10)0:23:35 (10)0:27:38 (10)0:34:41 (11)0:42:18 (11)0:45:56 (11)0:59:45 (11)1:11:02 (10)1:25:47 (10)
Hiisirasti04:31 (12)04:00 (11)02:13 (11)03:08 (9)04:08 (10)05:35 (9)04:03 (12)07:03 (10)07:37 (12)03:38 (11)13:49 (4)11:17 (11)14:45 (11)
11Dilya Bayburina1:26:04+34:310:03:01 (5)0:04:42 (4)0:06:09 (4)0:08:20 (4)0:12:20 (5)0:17:57 (8)0:20:26 (8)0:29:09 (9)0:34:39 (9)0:36:29 (9)0:53:57 (9)1:16:01 (11)1:26:04 (11)
Ufa-united03:01 (5)01:41 (4)01:27 (4)02:11 (4)04:00 (9)05:37 (10)02:29 (7)08:43 (12)05:30 (5)01:50 (2)17:28 (11)22:04 (12)10:03 (9)
12Karine Vieque1:33:31+41:580:04:12 (10)0:09:10 (12)0:11:31 (12)0:23:38 (12)0:33:19 (12)0:41:00 (12)0:44:00 (12)0:49:41 (12)0:55:15 (12)1:02:52 (12)1:16:50 (12)1:26:19 (12)1:33:31 (12)
La boussole Audomaroise04:12 (10)04:58 (12)02:21 (12)12:07 (12)09:41 (12)07:41 (12)03:00 (11)05:41 (8)05:34 (7)07:37 (12)13:58 (5)09:29 (9)07:12 (3)