Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL15 / ZKOP III (nedelja, 6. 2. 2011)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Godovič
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

English version below.

Last information:


ZIMSKA LIGA 15 / ZKOP III / CIOC III

Datum: 6. februar 2011
Organizator: OK Azimut
Traser: Klemen Kenda
Merjenje časa: Klemen Kenda
Prijave: Rok Sušnik
Start: Rok Močnik 

Zbirališče: Godovič, J del industrijske cone
Prijave: ob 9:30
Prvi start: 10:30 

Kategorije in proge:

  • (LUNGO M/W) - 5,1km / 210m / 14KT
  • (MEDIO M/W) - 3,6km / 160m / 11KT
  • (CORTO M/W - GRUPPI - RAGAZZI) - 1,8km / 45m / 6KT

Proge bodo prilagojene Zimski ligi. C poteka po odprtem/pol odprtem delu karte, zadnji del prog A in B je prav tako speljan po tem delu.

Startnina: 5 EUR za prijave do četrtka, 3. 2., 7 EUR za prijave po tem datumu (samo do zapolnitve prostih mest!)

Merjenje časa: Sport Ident

Prijave: spletna prijavnica (seznam prijavljenih)


 

 

WINTER LEAGUE 15 / ZKOP - ZIMSKO KRAŠKO PRVENSTVO III / CIOC - CIRCUTO INVERNALE ORIENTAMENTO CARSICO III

Date: 6th of February 2011
Organizer: OK Azimut
Courses: Klemen Kenda
Time taking: Klemen Kenda
Entries: Rok Sušnik
Start: Rok Močnik 

Competition center: Godovič, southern part of industrial zone, access will be marked from road Godovič - Ljubljana
Entries: ob 9:30
First start: 10:30 

Categories and courses:

  • (LUNGO M/W) - 5,1km / 210m / 14KT
  • (MEDIO M/W) - 3,6km / 160m / 11KT
  • (CORTO M/W - GRUPPI - RAGAZZI) - 1,8km / 45m / 6KT

Courses will be adopted for CIOC/Winter League. C course will be set on open/semiopen part of the map. Last part of the courses A & B (around 40%) will be also set there.

Entry fee: 5 EUR for entries before Thursday, 3. 2., 7 EUR for entries after the first deadline (only available if free spots will be available)

Time taking: Sport Ident

Entries: web entry form (list of entries)

 

Karta: Klavžar

Standard: ISOM
št. karte: 132
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk
Merilo: 1:10000
Stanje: 2004
Površina: 7.19km2

Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.

2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović

 


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 PRESTAVLJENO - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 PRESTAVLJENO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija