Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Rezultati
Rezultati:

Razpis: povezava

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Rezultati / 2019

    oktober

    nedelja, 20. 10. 2019
    DP sprint štafete - sprint
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Koper
    nedelja, 13. 10. 2019
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Črni vrh - Blegoš
    sobota, 12. 10. 2019
    DP dolge, SOL - dolga
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Črni vrh - Blegoš
    sobota, 5. 10. 2019
    SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Pohorje
    četrtek, 3. 10. 2019
    DP šolsko - srednja
    OZS
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Maribor

    september

    nedelja, 22. 9. 2019
    SOL 7 - dolga
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Menina Planina
    nedelja, 22. 9. 2019
    SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
    Orientacijski klub Trzin
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Menina planina
    sobota, 21. 9. 2019
    SPOL 6 - DP TempO - TempO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Menina planina
    nedelja, 15. 9. 2019
    OLP4 KP OK Azimut - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

    četrtek, 12. 9. 2019
    Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint - sprint
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Ljubljana
    sobota, 7. 9. 2019
    DP srednje - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Stiška vas
    nedelja, 1. 9. 2019
    OLP3 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Kladje

    avgust

    sobota, 31. 8. 2019
    SPOL 5 - DP PreO - PreO
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Črni Vrh nad Idrijo
    sobota, 24. 8. 2019
    Trening tekma - TK Bohinj - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Gozdna šola Bohinj
    nedelja, 11. 8. 2019
    Cerkno Cup - DAN 3 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Lome
    sobota, 10. 8. 2019
    Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Kladje
    petek, 9. 8. 2019
    Cerkno Cup - DAN 1 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

    junij

    nedelja, 2. 6. 2019
    DP sprint, SSOL 6 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Mengeš

    maj

    nedelja, 26. 5. 2019
    JVP2019 SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Brežice
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Brežice
    sreda, 15. 5. 2019
    Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Rožnik, Ljubljana
    nedelja, 12. 5. 2019
    SSOL 4 - sprint
    Planinsko društvo Tolmin
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Tolmin
    sreda, 8. 5. 2019
    terensko delo Bohinj - srednja
    FGG
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Bohinj
    nedelja, 5. 5. 2019
    SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Slovenj Gradec
    sobota, 4. 5. 2019
    SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Slovenj Gradec
    sobota, 4. 5. 2019
    OLP2 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Predgriže
    petek, 3. 5. 2019
    OLP 1 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Črni Vrh nad Idrijo

    april

    petek, 19. 4. 2019
    Ekipno prvenstva osnovnih in srednjih šol Ljubljane v orientacijskem teku - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Tivoli, Ljubljana
    sobota, 13. 4. 2019
    SOL 4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Hleviše

    marec

    nedelja, 31. 3. 2019
    SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
    Orientacijski klub Komenda
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Komenda
    sobota, 30. 3. 2019
    SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Crngrob
    nedelja, 17. 3. 2019
    SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Lokev
    sobota, 16. 3. 2019
    ZL18 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Cerkno
    sobota, 16. 3. 2019
    SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Lipica
    nedelja, 10. 3. 2019
    SOL 1 - dolga
    DROT
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Lipica
    nedelja, 3. 3. 2019
    SSOL 3 - E1 - sprint
    FISO FVG
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Gorica
    nedelja, 3. 3. 2019
    SSOL 3 - E2 - sprint
    FISO FVG
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati

    februar

    nedelja, 17. 2. 2019
    ZL16 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

    sobota, 16. 2. 2019
    SKI O DP in SOL - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Rateče
    sobota, 16. 2. 2019
    SkiO prvenstvo Italije - srednja
    FISO
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Skupni rezultati
    Sappada
    nedelja, 3. 2. 2019
    Italian style O-race ZL15 - srednja
    Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Duino - Villaggio del Pescatore

    januar

    sobota, 26. 1. 2019
    ZL14 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Vodice
    nedelja, 20. 1. 2019
    SSOL 2 - sprint
    Planinsko društvo Ajdovščina
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Vipava
    sobota, 12. 1. 2019
    Tek za soteskarjem (ZL12) - sprint
    Orientacijski klub Polaris
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
    Ljubljana
    sobota, 5. 1. 2019
    ZL11 - simplicity - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


    Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

    Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

    SEEOC 2018