Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2011

december

sreda, 28. 12. 2011
Zimska liga 7 OT - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
torek, 27. 12. 2011
TK2 - T3 - prvi krog - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
torek, 27. 12. 2011
TK2 - T3 - drugi krog - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
torek, 27. 12. 2011
TK2 - nočna tekma - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
ponedeljek, 26. 12. 2011
TK2 - T1 - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kranj
ponedeljek, 26. 12. 2011
TK2 - nočni sprint - sprint
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
petek, 23. 12. 2011
ZL6 - božična tekma - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
sobota, 17. 12. 2011
ZL5 - Rašica - srednja
TOPO team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rašica
nedelja, 11. 12. 2011
ZL4 - One-(wo)man-relay - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina (Športni center Pale)

november

nedelja, 27. 11. 2011
ZL3 - Dobravlje - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 19. 11. 2011
ZL2 - Predgriže - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
sobota, 12. 11. 2011
Zaključek lige, SOL 8, nočna - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
nedelja, 6. 11. 2011
TK1 - dan 3 - dolga
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 5. 11. 2011
ZL1 - Pliskovica (farsta) - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pliskovica
petek, 4. 11. 2011
TK1 - trening 1 - dolga
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dutovlje

oktober

nedelja, 30. 10. 2011
Moj prvi orientacijski tek - sprint
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velenje
nedelja, 16. 10. 2011
SLO-CRO 12, DP, Pokalačinka - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 15. 10. 2011
SLO-CRO 11, DP, Pokalačinka - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
četrtek, 6. 10. 2011
DP šolsko - srednja
OZS in OŠ Sveti Tomaž pri Ormožu
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Sveti Tomaž pri Ormožu
nedelja, 2. 10. 2011
Jesensko O-srečanje, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 1. 10. 2011
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Vremščica

september

nedelja, 25. 9. 2011
SLO-CRO 10, Picok - srednja
OK Medžimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamenitovac, Hrvaška
nedelja, 25. 9. 2011
PreO Bitnje 2011 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bitnje
sobota, 24. 9. 2011
PreO Maribor 2011 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
nedelja, 18. 9. 2011
PreO Lignano 2011 in Evropske veteranske igre 2011 - drugo
FISO FVG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lignano Riviera, Italija
nedelja, 11. 9. 2011
Pokal Porezna - SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 4. 9. 2011
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lome

avgust

nedelja, 28. 8. 2011
Bohinjski 3kotnik - srednja
Tečajniki GŠ ZTS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj
nedelja, 28. 8. 2011
Orienteering Triangle - PreO Varaždin 2011 - drugo
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Varaždin, Hrvaška
sobota, 20. 8. 2011
Svetovno prvenstvo - štafeta
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
petek, 19. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, finale - srednja
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
četrtek, 18. 8. 2011
World TempO Trophy 2011 - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard, Francija
sreda, 17. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, finale - dolga
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
sreda, 17. 8. 2011
SP PreO 2011 (2. dan) - drugo
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Savoie Grand Revard, Francija
torek, 16. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, kvalifikacije - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Aix-les-Bains
torek, 16. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, finale - sprint
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Chambery
torek, 16. 8. 2011
SP PreO 2011 (1. dan) - drugo
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard, Francija
nedelja, 14. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, kvalifikacije - srednja
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard
sobota, 13. 8. 2011
Svetovno prvenstvo, kvalifikacije - dolga
Francoska orientacijska zveza
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Savoie Grand Revard

julij

torek, 26. 7. 2011
O O cup - 5. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
ponedeljek, 25. 7. 2011
O O cup - 4. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
nedelja, 24. 7. 2011
O O cup - 3. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
sobota, 23. 7. 2011
O O cup - 2. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd
petek, 22. 7. 2011
O O cup - 1. dan - srednja
Nagy&Nagy k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trnovski gozd

junij

nedelja, 26. 6. 2011
PreO Cavalese 2011 (2. dan) - drugo
Gronlait Ori. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cavalese, Italija
sobota, 25. 6. 2011
PreO Cavalese 2011 (1. dan) - drugo
Gronlait Ori. Team
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cavalese, Italija
nedelja, 19. 6. 2011
DP PreO (DAN 2) - PreO Idrija 2011 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Idrija
sobota, 18. 6. 2011
DP PreO (DAN 1) - PreO Blatnice 2011 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Blatnice (Razdrto)
nedelja, 12. 6. 2011
PreO Gallio - Asiago 2011 - drugo
A.S.D. Misquilenses Or.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gallio - Asiago, Italija
sobota, 11. 6. 2011
PreO Zagreb-1 2011 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 11. 6. 2011
PreO Zagreb-2 2011 - drugo
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 4. 6. 2011
SLO-CRO 8 - srednja
OK Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb
sobota, 4. 6. 2011
DP gluhih v OT - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor
četrtek, 2. 6. 2011
PreO Treviso 2011 - drugo
A.S.D. Or. Swallows Noale
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Treviso, Italija

maj

nedelja, 29. 5. 2011
Bob Rock, DP - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
sobota, 28. 5. 2011
Bob Rock, SOL 5, DP - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec
nedelja, 15. 5. 2011
Državno prvenstvo na srednjih progah - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 5. 2011
Prvenstvo Štajerske, SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 8. 5. 2011
Florijanov sejem - OT šprint - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
nedelja, 8. 5. 2011
Florijanov sejem - PREO tempO - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin

april

sobota, 30. 4. 2011
SLO-CRO 7 - srednja
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maruševac
nedelja, 24. 4. 2011
SLO-CRO 6, DP - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 23. 4. 2011
SLO-CRO 5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sreda, 20. 4. 2011
Študentsko prvenstvo - srednja
Jaka Piltaver
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 17. 4. 2011
SOL 3, srednje proge - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovnica
nedelja, 17. 4. 2011
SLO-CRO 4 - dolga
Madžarska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Madžarska
sobota, 16. 4. 2011
Državno prvenstvo sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bukovnica
sobota, 16. 4. 2011
SLO-CRO 3 - srednja
Madžarska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Madžarska
petek, 15. 4. 2011
SLO-CRO 2 - sprint
Madžarska
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Madžarska
sreda, 13. 4. 2011
Po stari Ljubljani - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Prešernov trg
nedelja, 3. 4. 2011
Komenški boršt, SOL 2, DP (elita) ultra - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
sobota, 2. 4. 2011
SLO-CRO 1, Sajmeni dani - srednja
OK Medžimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Lužec, Hrvaška

marec

sobota, 26. 3. 2011
PreO Pradis 2011 - drugo
Corivorivo Orienteering A.S.D.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Grotte di Pradis - Clauzetto, Italija
nedelja, 13. 3. 2011
Lipica Open, SOL 1, 3reg-1 - dolga
Roman Volčič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerijaSkupni rezultati
Krajna vas
sobota, 12. 3. 2011
Lipica Open - dolga
Roman Volčič
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Lipica
nedelja, 6. 3. 2011
ZL19 - zaključek lige - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Radomlje

februar

nedelja, 27. 2. 2011
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pšenk nad Idrijo
nedelja, 20. 2. 2011
ZL 17 - srednja
G.O. CAI MONFALCONE
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tržič - Monfalcone
nedelja, 13. 2. 2011
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Dobravlje
nedelja, 6. 2. 2011
ZL15 / ZKOP III - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Godovič

januar

nedelja, 30. 1. 2011
ZL13 - srednja
Cesare&co
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgonik
sobota, 29. 1. 2011
ZL14 - tek po spominu - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zadvorski hrib
nedelja, 23. 1. 2011
DP Ski-O, Ski-O liga 5, ZL12 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Rateče
sobota, 22. 1. 2011
Ski-O liga 4 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rateče
nedelja, 16. 1. 2011
ZL11 - srednja
Aljaž Borštnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana, Golovec
nedelja, 9. 1. 2011
ZL10 - srednja
SSD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Gropada
nedelja, 2. 1. 2011
ZL8, nočna - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica

Leto: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018