Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezultati / 2009

december

ponedeljek, 28. 12. 2009
Duatlon - srednja
Daniel Lebar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
nedelja, 27. 12. 2009
ZL 6 - srednja
Ana Pribakovič Borštnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Pokljuka
sobota, 26. 12. 2009
ZL+ - šprint Pokljuka - sprint
Daniel Lebar
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rudno polje
petek, 25. 12. 2009
ZL 5, Božična - nočna/one-man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 20. 12. 2009
ZL 4, nočna, azimuti - srednja
Eneja Osterman
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 6. 12. 2009
ZL 3 - nočna - drugo
Boštjan Bohinc
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje na Gorenjskem

november

sobota, 28. 11. 2009
ZL 2 - sprint
Andrej Borštnik
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 21. 11. 2009
ZL 1 - DP - ultra dolga
Igor Bončina
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
nedelja, 8. 11. 2009
Mtb-O Istra, SLO-CRO 9 - sprint
OK Vihor, OK Kapela
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

sobota, 7. 11. 2009
Mtb-O Istra, SLO-CRO 8 - dolga
OK Vihor, OK Kapela
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati

oktober

sobota, 24. 10. 2009
Jugovzhodni pokal, SOL8 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krupa
četrtek, 22. 10. 2009
Šolsko državno prvenstvo v orientacijskem teku - srednja
MŠŠ, Orientacijska zveza Slovenije, OŠ Dobravlje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dobravlje (Vipavska dolina)
nedelja, 18. 10. 2009
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Novi Svet
sobota, 17. 10. 2009
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Novi Svet
sobota, 10. 10. 2009
Pokalačinka - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Zadvorski hrib
sobota, 10. 10. 2009
Pokalačinka, SLO-CRO 7 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Zadvorski hrib, Ljubljana

september

nedelja, 27. 9. 2009
Jesensko O-srečanje, DP - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Kamniška Bistrica
nedelja, 27. 9. 2009
SPOL 7 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kamniška Bistrica
sobota, 19. 9. 2009
SOL6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno
nedelja, 13. 9. 2009
SPOL 6 - sprint
Orijentacijski klub Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zagreb, Hrvaška
sobota, 12. 9. 2009
SPOL 5 - ODPOVEDANA - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

julij

nedelja, 26. 7. 2009
OO cup - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
sobota, 25. 7. 2009
OO cup - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Logatec
petek, 24. 7. 2009
OO cup - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
petek, 24. 7. 2009
Pokal Idrije, SLO-CRO 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni vrh nad Idrijo, Predgriže
četrtek, 23. 7. 2009
OO cup - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
sreda, 22. 7. 2009
OO cup - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Predgriže
torek, 14. 7. 2009
XtremeOr - srednja
NAGY & NAGY k.d.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Mala Lazna

junij

sobota, 13. 6. 2009
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Vranja peč
nedelja, 7. 6. 2009
SPOL 4 + DP - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
sobota, 6. 6. 2009
SPOL 3 - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

maj

sobota, 30. 5. 2009
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Logatec
nedelja, 24. 5. 2009
Pomurje OPEN, DP - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaFotogalerija
Bukovnica
sobota, 23. 5. 2009
Pomurje OPEN, DP, SOL4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Bukovnica
petek, 22. 5. 2009
Pomurje OPEN - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Dobrovnik
torek, 19. 5. 2009
Študentsko prvenstvo - srednja
OZS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 10. 5. 2009
Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Trzin
nedelja, 10. 5. 2009
Florijanov sejem - drugo
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin
sobota, 9. 5. 2009
SPOL 2 - drugo
Orijentacijski klub Vihor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ključić Brdo, Hrvaška
nedelja, 3. 5. 2009
SPOL 1 - drugo
Orijentacijski klub Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Varaždinske Toplice, Hrvaška

april

nedelja, 19. 4. 2009
SLO-CRO 2 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
sobota, 18. 4. 2009
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Loče
sobota, 18. 4. 2009
MTB-O Slovenj Gradec - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Slovenj Gradec
nedelja, 5. 4. 2009
Bob Rock, SOL2 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Maribor

marec

nedelja, 15. 3. 2009
Lipica Open, SOL1 - dolga
EOL Avant d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Dutovlje
nedelja, 15. 3. 2009
SLO-CRO 1 - sprint
OK Međimurje
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Varaždin
sobota, 14. 3. 2009
Lipica Open - srednja
EOL d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Dutovlje
nedelja, 8. 3. 2009
Pokal treh dežel - srednja
Semiperdo
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Aviano
sobota, 7. 3. 2009
Zimska liga 15 - srednja
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Trzin - Jablje
torek, 3. 3. 2009
Zimska liga 14, nočni šprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

februar

nedelja, 22. 2. 2009
Zimska liga 12, nočna - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 22. 2. 2009
ZL - Paška lisica - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Smokvica, Pag
sobota, 14. 2. 2009
Zimska liga 11 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 8. 2. 2009
Zimska liga 10 - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dragomer
nedelja, 1. 2. 2009
Zimska liga 9 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše

januar

nedelja, 18. 1. 2009
Zimska liga 8 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 11. 1. 2009
Zimska liga 7, tekma brez karte - drugo
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

Leto: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018