Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-5353-3636-5454-5252-5656-5757-4949-5555-7171-8282-7373-F
1Szuromi Hanga24:49+00:0003:20 (3)05:27 (1)06:48 (1)08:48 (1)10:30 (1)12:17 (1)14:18 (1)16:35 (1)18:25 (1)20:39 (1)21:46 (1)24:49 (1)
Pécsi Vasutas SK03:20 (3)02:07 (2)01:21 (1)02:00 (3)01:42 (1)01:47 (3)02:01 (4)02:17 (2)01:50 (2)02:14 (2)01:07 (4)03:03 (1)
2Csilla Gárdonyi27:33+02:4404:37 (7)06:28 (4)09:54 (5)12:08 (5)14:21 (4)16:03 (4)17:45 (4)19:40 (4)21:28 (4)23:35 (2)24:29 (2)27:33 (2)
MOM Budapest04:37 (7)01:51 (1)03:26 (16)02:14 (5)02:13 (6)01:42 (2)01:42 (1)01:55 (1)01:48 (1)02:07 (1)00:54 (1)03:04 (2)
3Nelli Hajdu30:16+05:2703:09 (1)05:46 (3)08:19 (3)10:15 (2)12:10 (2)14:06 (2)16:19 (2)18:52 (3)20:55 (2)25:58 (4)27:11 (4)30:16 (3)
Tipo Orienteering Club03:09 (1)02:37 (4)02:33 (13)01:56 (2)01:55 (2)01:56 (4)02:13 (6)02:33 (5)02:03 (4)05:03 (11)01:13 (8)03:05 (3)
4Noémi Zacher31:24+06:3503:27 (4)05:43 (2)07:14 (2)10:33 (3)12:36 (3)14:42 (3)16:27 (3)18:50 (2)21:13 (3)24:02 (3)25:24 (3)31:24 (4)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:27 (4)02:16 (3)01:31 (4)03:19 (15)02:03 (3)02:06 (6)01:45 (2)02:23 (3)02:23 (12)02:49 (3)01:22 (11)06:00 (18)
5Katerina Grycova31:53+07:0404:16 (6)07:44 (6)09:21 (4)11:41 (4)14:25 (5)16:27 (5)19:04 (5)21:55 (5)24:07 (5)27:01 (5)28:09 (5)31:53 (5)
KOS Tesla Brno04:16 (6)03:28 (8)01:37 (5)02:20 (6)02:44 (11)02:02 (5)02:37 (15)02:51 (9)02:12 (5)02:54 (4)01:08 (6)03:44 (10)
6Tímea Virág35:21+10:3203:10 (2)10:16 (8)11:41 (6)14:13 (6)16:36 (6)18:18 (6)20:11 (6)22:46 (6)24:38 (6)30:47 (6)32:05 (6)35:21 (6)
C.S. TranSilva Cluj03:10 (2)07:06 (18)01:25 (2)02:32 (9)02:23 (8)01:42 (2)01:53 (3)02:35 (6)01:52 (3)06:09 (15)01:18 (9)03:16 (6)
7Blanka Tóth37:15+12:2605:25 (8)11:36 (10)13:04 (9)14:58 (8)17:13 (7)21:20 (9)23:31 (9)26:25 (8)28:39 (8)32:31 (7)33:39 (7)37:15 (7)
Tipo Orienteering Club05:25 (8)06:11 (16)01:28 (3)01:54 (1)02:15 (7)04:07 (17)02:11 (5)02:54 (10)02:14 (8)03:52 (8)01:08 (6)03:36 (8)
8Ana Pia Pogačar38:52+14:0306:59 (11)10:33 (9)12:14 (7)15:17 (9)17:27 (9)19:43 (7)22:09 (7)25:36 (7)27:55 (7)33:39 (8)35:03 (8)38:52 (8)
Orientacijski klub Komenda06:59 (11)03:34 (10)01:41 (7)03:03 (13)02:10 (4)02:16 (7)02:26 (10)03:27 (13)02:19 (9)05:44 (13)01:24 (13)03:49 (11)
9Dorottya Hajnal43:00+18:1104:05 (5)07:23 (5)12:32 (8)14:36 (7)17:24 (8)19:47 (8)22:16 (8)31:39 (11)34:10 (11)38:48 (9)39:48 (9)43:00 (9)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület04:05 (5)03:18 (5)05:09 (17)02:04 (4)02:48 (13)02:23 (9)02:29 (12)09:23 (19)02:31 (15)04:38 (9)01:00 (2)03:12 (4)
10Zala Zavrl44:51+20:0212:54 (19)16:31 (15)18:11 (12)21:11 (12)23:22 (12)25:41 (11)28:02 (11)31:30 (10)33:44 (10)39:38 (10)41:00 (10)44:51 (10)
Orientacijski klub Komenda12:54 (19)03:37 (11)01:40 (6)03:00 (11)02:11 (5)02:19 (8)02:21 (8)03:28 (14)02:14 (8)05:54 (14)01:22 (11)03:51 (12)
11Anezka Hlavacova46:09+21:2006:06 (9)17:06 (16)19:57 (15)24:54 (16)27:40 (16)30:11 (15)32:34 (14)35:51 (13)38:16 (13)41:24 (12)42:27 (12)46:09 (11)
KOS Tesla Brno06:06 (9)11:00 (19)02:51 (14)04:57 (18)02:46 (12)02:31 (10)02:23 (9)03:17 (11)02:25 (13)03:08 (6)01:03 (3)03:42 (9)
12Imola Kálmán47:04+22:1509:13 (14)12:34 (12)14:38 (10)17:41 (10)20:40 (10)23:19 (10)25:55 (10)28:38 (9)30:59 (9)40:29 (11)42:20 (11)47:04 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület09:13 (14)03:21 (6)02:04 (10)03:03 (13)02:59 (14)02:39 (11)02:36 (14)02:43 (8)02:21 (10)09:30 (19)01:51 (18)04:44 (15)
13Magdalena Standhartinger48:28+23:3909:56 (16)16:21 (14)18:16 (13)21:23 (13)25:01 (13)28:44 (13)32:31 (13)36:22 (15)39:08 (15)42:30 (13)44:15 (13)48:28 (13)
SU Schöckl Graz09:56 (16)06:25 (17)01:55 (9)03:07 (14)03:38 (15)03:43 (14)03:47 (17)03:51 (16)02:46 (16)03:22 (7)01:45 (17)04:13 (14)
14Lucie Korpasová48:31+23:4206:19 (10)09:44 (7)22:20 (17)24:47 (15)27:13 (15)31:31 (17)33:58 (16)38:21 (16)40:48 (16)43:48 (15)44:57 (14)48:31 (14)
Lokomotiva Ingstav Brno06:19 (10)03:25 (7)12:36 (19)02:27 (7)02:26 (10)04:18 (18)02:27 (11)04:23 (18)02:27 (14)03:00 (5)01:09 (7)03:34 (7)
15Patricija Primožič51:15+26:2612:08 (17)17:32 (17)19:41 (14)22:09 (14)26:03 (14)29:28 (14)32:02 (12)34:32 (12)36:46 (12)43:40 (14)45:11 (15)51:15 (15)
Orientacijski klub Komenda12:08 (17)05:24 (15)02:09 (11)02:28 (8)03:54 (17)03:25 (13)02:34 (13)02:30 (4)02:14 (8)06:54 (16)01:31 (15)06:04 (19)
16Dorottya Bartha55:26+30:3709:19 (15)12:49 (13)22:30 (18)25:17 (18)27:42 (17)30:23 (16)32:42 (15)36:01 (14)39:02 (14)50:29 (16)52:10 (16)55:26 (16)
C.S. TranSilva Cluj09:19 (15)03:30 (9)09:41 (18)02:47 (10)02:25 (9)02:41 (12)02:19 (7)03:19 (12)03:01 (17)11:27 (20)01:41 (16)03:16 (6)
17Nika Poljanšek63:05+38:1608:23 (12)12:34 (12)15:36 (11)19:33 (11)23:12 (11)27:00 (12)44:28 (17)48:28 (17)52:03 (17)57:28 (17)58:56 (17)63:05 (17)
OK Azimut08:23 (12)04:11 (13)03:02 (15)03:57 (17)03:39 (16)03:48 (16)17:28 (20)04:00 (17)03:35 (20)05:25 (12)01:28 (14)04:09 (13)
18Anna Pleunik69:48+44:5915:52 (20)19:45 (19)21:39 (16)25:14 (17)29:31 (18)33:18 (18)50:45 (18)54:21 (18)57:49 (18)62:45 (18)64:48 (18)69:48 (18)
OC Fürstenfeld15:52 (20)03:53 (12)01:54 (8)03:35 (16)04:17 (19)03:47 (15)17:27 (19)03:36 (15)03:28 (18)04:56 (10)02:03 (19)05:00 (16)
19Katarzyna Świca81:28+56:3908:57 (13)22:58 (20)25:27 (19)49:00 (20)53:11 (20)59:25 (20)62:04 (20)64:42 (20)67:04 (20)73:59 (19)75:22 (19)81:28 (19)
UKS "Orientpark" Iwiny08:57 (13)14:01 (20)02:29 (12)23:33 (20)04:11 (18)06:14 (20)02:39 (16)02:38 (7)02:22 (11)06:55 (17)01:23 (12)06:06 (20)
20Marlene Glawitsch85:22+60:3312:37 (18)17:56 (18)32:22 (20)37:28 (19)43:28 (19)48:30 (19)53:56 (19)63:28 (19)67:00 (19)75:25 (20)79:34 (20)85:22 (20)
OC Fürstenfeld12:37 (18)05:19 (14)14:26 (20)05:06 (19)06:00 (20)05:02 (19)05:26 (18)09:32 (20)03:32 (19)08:25 (18)04:09 (20)05:48 (17)
Ekaterina Egorova+-25:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Northern Wind00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)