Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-5353-3636-5454-5252-5656-5757-4949-5555-7171-8282-7373-F
1Szuromi Hanga24:49+00:0003:20 (3)05:27 (1)06:48 (1)08:48 (1)10:30 (1)12:17 (1)14:18 (1)16:35 (1)18:25 (1)20:39 (1)21:46 (1)24:49 (1)
Pécsi Vasutas SK97% (3)87% (2)92% (1)98% (3)85% (1)97% (3)106% (4)98% (2)94% (2)85% (2)108% (4)97% (1)
2Csilla Gárdonyi27:33+02:4404:37 (7)06:28 (4)09:54 (5)12:08 (5)14:21 (4)16:03 (4)17:45 (4)19:40 (4)21:28 (4)23:35 (2)24:29 (2)27:33 (2)
MOM Budapest134% (7)76% (1)234% (16)110% (5)111% (6)93% (2)89% (1)82% (1)92% (1)81% (1)87% (1)98% (2)
3Nelli Hajdu30:16+05:2703:09 (1)05:46 (3)08:19 (3)10:15 (2)12:10 (2)14:06 (2)16:19 (2)18:52 (3)20:55 (2)25:58 (4)27:11 (4)30:16 (3)
Tipo Orienteering Club92% (1)108% (4)174% (13)95% (2)96% (2)105% (4)117% (6)109% (5)105% (4)193% (11)118% (8)98% (3)
4Noémi Zacher31:24+06:3503:27 (4)05:43 (2)07:14 (2)10:33 (3)12:36 (3)14:42 (3)16:27 (3)18:50 (2)21:13 (3)24:02 (3)25:24 (3)31:24 (4)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület100% (4)93% (3)103% (4)163% (15)102% (3)115% (6)92% (2)102% (3)122% (12)108% (3)132% (11)191% (18)
5Katerina Grycova31:53+07:0404:16 (6)07:44 (6)09:21 (4)11:41 (4)14:25 (5)16:27 (5)19:04 (5)21:55 (5)24:07 (5)27:01 (5)28:09 (5)31:53 (5)
KOS Tesla Brno124% (6)142% (8)110% (5)115% (6)137% (11)111% (5)138% (15)122% (9)113% (5)111% (4)110% (6)119% (10)
6Tímea Virág35:21+10:3203:10 (2)10:16 (8)11:41 (6)14:13 (6)16:36 (6)18:18 (6)20:11 (6)22:46 (6)24:38 (6)30:47 (6)32:05 (6)35:21 (6)
C.S. TranSilva Cluj92% (2)292% (18)97% (2)125% (9)119% (8)93% (2)99% (3)111% (6)96% (3)235% (15)126% (9)104% (6)
7Blanka Tóth37:15+12:2605:25 (8)11:36 (10)13:04 (9)14:58 (8)17:13 (7)21:20 (9)23:31 (9)26:25 (8)28:39 (8)32:31 (7)33:39 (7)37:15 (7)
Tipo Orienteering Club158% (8)254% (16)100% (3)93% (1)113% (7)225% (17)115% (5)124% (10)115% (8)148% (8)110% (6)115% (8)
8Ana Pia Pogačar38:52+14:0306:59 (11)10:33 (9)12:14 (7)15:17 (9)17:27 (9)19:43 (7)22:09 (7)25:36 (7)27:55 (7)33:39 (8)35:03 (8)38:52 (8)
Orientacijski klub Komenda203% (11)147% (10)115% (7)150% (13)108% (4)124% (7)128% (10)148% (13)119% (9)219% (13)135% (13)122% (11)
9Dorottya Hajnal43:00+18:1104:05 (5)07:23 (5)12:32 (8)14:36 (7)17:24 (8)19:47 (8)22:16 (8)31:39 (11)34:10 (11)38:48 (9)39:48 (9)43:00 (9)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület119% (5)136% (5)351% (17)102% (4)140% (13)130% (9)131% (12)402% (19)129% (15)177% (9)97% (2)102% (4)
10Zala Zavrl44:51+20:0212:54 (19)16:31 (15)18:11 (12)21:11 (12)23:22 (12)25:41 (11)28:02 (11)31:30 (10)33:44 (10)39:38 (10)41:00 (10)44:51 (10)
Orientacijski klub Komenda376% (19)149% (11)114% (6)148% (11)109% (5)126% (8)124% (8)149% (14)115% (8)225% (14)132% (11)123% (12)
11Anezka Hlavacova46:09+21:2006:06 (9)17:06 (16)19:57 (15)24:54 (16)27:40 (16)30:11 (15)32:34 (14)35:51 (13)38:16 (13)41:24 (12)42:27 (12)46:09 (11)
KOS Tesla Brno178% (9)452% (19)194% (14)243% (18)138% (12)137% (10)125% (9)141% (11)124% (13)120% (6)102% (3)118% (9)
12Imola Kálmán47:04+22:1509:13 (14)12:34 (12)14:38 (10)17:41 (10)20:40 (10)23:19 (10)25:55 (10)28:38 (9)30:59 (9)40:29 (11)42:20 (11)47:04 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület268% (14)138% (6)141% (10)150% (13)149% (14)145% (11)137% (14)116% (8)121% (10)363% (19)179% (18)151% (15)
13Magdalena Standhartinger48:28+23:3909:56 (16)16:21 (14)18:16 (13)21:23 (13)25:01 (13)28:44 (13)32:31 (13)36:22 (15)39:08 (15)42:30 (13)44:15 (13)48:28 (13)
SU Schöckl Graz289% (16)264% (17)131% (9)153% (14)182% (15)203% (14)199% (17)165% (16)142% (16)129% (7)169% (17)135% (14)
14Lucie Korpasová48:31+23:4206:19 (10)09:44 (7)22:20 (17)24:47 (15)27:13 (15)31:31 (17)33:58 (16)38:21 (16)40:48 (16)43:48 (15)44:57 (14)48:31 (14)
Lokomotiva Ingstav Brno184% (10)140% (7)859% (19)120% (7)122% (10)235% (18)129% (11)188% (18)126% (14)115% (5)111% (7)114% (7)
15Patricija Primožič51:15+26:2612:08 (17)17:32 (17)19:41 (14)22:09 (14)26:03 (14)29:28 (14)32:02 (12)34:32 (12)36:46 (12)43:40 (14)45:11 (15)51:15 (15)
Orientacijski klub Komenda353% (17)222% (15)147% (11)121% (8)195% (17)186% (13)135% (13)107% (4)115% (8)264% (16)147% (15)194% (19)
16Dorottya Bartha55:26+30:3709:19 (15)12:49 (13)22:30 (18)25:17 (18)27:42 (17)30:23 (16)32:42 (15)36:01 (14)39:02 (14)50:29 (16)52:10 (16)55:26 (16)
C.S. TranSilva Cluj271% (15)144% (9)660% (18)137% (10)121% (9)146% (12)122% (7)142% (12)155% (17)438% (20)163% (16)104% (6)
17Nika Poljanšek63:05+38:1608:23 (12)12:34 (12)15:36 (11)19:33 (11)23:12 (11)27:00 (12)44:28 (17)48:28 (17)52:03 (17)57:28 (17)58:56 (17)63:05 (17)
OK Azimut244% (12)172% (13)207% (15)194% (17)183% (16)207% (16)919% (20)171% (17)184% (20)207% (12)142% (14)132% (13)
18Anna Pleunik69:48+44:5915:52 (20)19:45 (19)21:39 (16)25:14 (17)29:31 (18)33:18 (18)50:45 (18)54:21 (18)57:49 (18)62:45 (18)64:48 (18)69:48 (18)
OC Fürstenfeld462% (20)160% (12)130% (8)176% (16)214% (19)206% (15)918% (19)154% (15)178% (18)189% (10)198% (19)160% (16)
19Katarzyna Świca81:28+56:3908:57 (13)22:58 (20)25:27 (19)49:00 (20)53:11 (20)59:25 (20)62:04 (20)64:42 (20)67:04 (20)73:59 (19)75:22 (19)81:28 (19)
UKS "Orientpark" Iwiny261% (13)576% (20)169% (12)1158% (20)209% (18)340% (20)139% (16)113% (7)121% (11)264% (17)134% (12)195% (20)
20Marlene Glawitsch85:22+60:3312:37 (18)17:56 (18)32:22 (20)37:28 (19)43:28 (19)48:30 (19)53:56 (19)63:28 (19)67:00 (19)75:25 (20)79:34 (20)85:22 (20)
OC Fürstenfeld367% (18)218% (14)984% (20)251% (19)300% (20)275% (19)286% (18)409% (20)181% (19)322% (18)402% (20)185% (17)
Ekaterina Egorova+-25:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Northern Wind0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)