Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-3232-7171-6767-3636-6565-5151-4444-5454-F
1Benjamin Gaudernak26:26+00:0001:46 (7)03:11 (5)04:13 (2)10:39 (1)13:29 (1)16:09 (1)22:48 (1)24:59 (1)26:26 (1)
OLT Transdanubien01:46 (7)01:25 (4)01:02 (1)06:26 (2)02:50 (3)02:40 (4)06:39 (2)02:11 (4)01:27 (5)
2Herfried Trummer32:33+06:0701:38 (3)03:07 (4)04:23 (3)12:06 (4)16:45 (2)19:26 (2)29:04 (3)31:06 (3)32:33 (2)
OC Fürstenfeld01:38 (3)01:29 (5)01:16 (4)07:43 (5)04:39 (9)02:41 (5)09:38 (7)02:02 (3)01:27 (5)
3Roland Vogl32:38+06:1201:25 (2)02:46 (2)06:58 (8)14:43 (6)17:18 (4)19:51 (3)28:56 (2)30:42 (2)32:38 (3)
ASKÖ Henndorf01:25 (2)01:21 (3)04:12 (14)07:45 (7)02:35 (1)02:33 (3)09:05 (5)01:46 (1)01:56 (9)
4Florian Tesarek33:49+07:2301:43 (4)03:31 (8)04:46 (4)11:46 (2)21:27 (9)23:37 (9)29:40 (5)32:34 (4)33:49 (4)
Naturfreunde Wien01:43 (4)01:48 (9)01:15 (3)07:00 (3)09:41 (13)02:10 (1)06:03 (1)02:54 (10)01:15 (1)
5Benjamin Palme34:30+08:0403:06 (12)04:18 (9)05:39 (6)14:55 (8)18:47 (5)21:44 (5)29:34 (4)32:53 (5)34:30 (5)
Orienteering Klosterneuburg03:06 (12)01:12 (2)01:21 (5)09:16 (11)03:52 (5)02:57 (7)07:50 (3)03:19 (11)01:37 (6)
6Günter Pirchegger38:40+12:1402:47 (11)04:36 (10)06:11 (7)14:50 (7)19:34 (7)22:22 (6)34:11 (6)36:50 (6)38:40 (6)
Naturfreunde Steiermark02:47 (11)01:49 (10)01:35 (6)08:39 (10)04:44 (10)02:48 (6)11:49 (9)02:39 (9)01:50 (8)
7Jirka Hrazdil39:23+12:5701:45 (5)03:27 (7)08:20 (11)14:07 (5)16:52 (3)21:29 (4)35:37 (8)37:59 (7)39:23 (7)
SK Zabovresky Brno01:45 (5)01:42 (8)04:53 (15)05:47 (1)02:45 (2)04:37 (14)14:08 (14)02:22 (6)01:24 (2)
8Christopher Immervoll40:48+14:2204:36 (14)06:18 (13)08:13 (9)15:24 (9)19:27 (6)22:50 (7)35:30 (7)39:00 (8)40:48 (8)
SU Schöckl Orienteering04:36 (14)01:42 (8)01:55 (8)07:11 (4)04:03 (6)03:23 (10)12:40 (11)03:30 (12)01:48 (7)
9Georg Gittmaier42:32+16:0601:23 (1)02:26 (1)03:29 (1)11:52 (3)23:19 (10)30:06 (12)39:13 (10)41:05 (10)42:32 (9)
HSV Ried01:23 (1)01:03 (1)01:03 (2)08:23 (9)11:27 (15)06:47 (16)09:07 (6)01:52 (2)01:27 (5)
10Borut Seljak42:45+16:1901:46 (7)03:27 (7)05:24 (5)19:43 (13)23:47 (11)26:53 (10)37:43 (9)40:18 (9)42:45 (10)
Orientacijski klub Komenda01:46 (7)01:41 (6)01:57 (9)14:19 (14)04:04 (7)03:06 (8)10:50 (8)02:35 (7)02:27 (13)
11Markus Sterba46:46+20:2002:31 (10)04:43 (11)08:15 (10)16:38 (10)28:05 (14)31:43 (14)39:54 (11)44:14 (11)46:46 (11)
Orienteering Klosterneuburg02:31 (10)02:12 (11)03:32 (13)08:23 (9)11:27 (15)03:38 (12)08:11 (4)04:20 (15)02:32 (14)
12Marko Germani51:53+25:2703:16 (13)05:54 (12)08:46 (13)24:32 (14)29:02 (15)33:52 (15)45:42 (13)49:54 (12)51:53 (13)
SSD-AŠZ GAJA03:16 (13)02:38 (13)02:52 (12)15:46 (15)04:30 (8)04:50 (15)11:50 (10)04:12 (14)01:59 (10)
13Simon Čopi58:48+32:2214:26 (15)17:02 (16)19:12 (15)29:39 (15)35:44 (16)38:55 (16)51:56 (14)55:47 (13)58:48 (14)
OK Azimut14:26 (15)02:36 (12)02:10 (11)10:27 (13)06:05 (11)03:11 (9)13:01 (12)03:51 (13)03:01 (15)
14Tim Skern59:30+33:0402:16 (9)06:55 (14)08:40 (12)18:30 (12)24:45 (12)28:09 (11)54:47 (15)57:26 (14)59:30 (15)
Naturfreunde Wien02:16 (9)04:39 (15)01:45 (7)09:50 (12)06:15 (12)03:24 (11)26:38 (15)02:39 (9)02:04 (11)
15Martin Faccinelli66:48+40:2202:08 (8)08:35 (15)10:33 (14)18:17 (11)21:12 (8)23:32 (8)62:14 (16)64:32 (15)66:48 (16)
SU Schöckl Orienteering02:08 (8)06:27 (16)01:58 (10)07:44 (6)02:55 (4)02:20 (2)38:42 (16)02:18 (5)02:16 (12)
Reinhold Lueger51:45+25:19 (N/A)02:57 (3) (N/A) (N/A)26:28 (13)30:22 (13)44:28 (12) (N/A)51:45 (12)
SU Schöckl Orienteering00:00 (N/A)02:57 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)26:28 (16)03:54 (13)14:06 (13)00:00 (N/A)51:45 (16)
Luka Plavcak+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan Kundörfer+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Roman Jirku+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Jihlava00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)