Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-3232-7171-6767-3636-6565-5151-4444-5454-F
1Benjamin Gaudernak26:26+00:0001:46 (7)03:11 (5)04:13 (2)10:39 (1)13:29 (1)16:09 (1)22:48 (1)24:59 (1)26:26 (1)
OLT Transdanubien112% (7)109% (4)87% (1)94% (2)95% (3)107% (4)88% (2)107% (4)104% (5)
2Herfried Trummer32:33+06:0701:38 (3)03:07 (4)04:23 (3)12:06 (4)16:45 (2)19:26 (2)29:04 (3)31:06 (3)32:33 (2)
OC Fürstenfeld103% (3)114% (5)107% (4)113% (5)156% (9)108% (5)127% (7)100% (3)104% (5)
3Roland Vogl32:38+06:1201:25 (2)02:46 (2)06:58 (8)14:43 (6)17:18 (4)19:51 (3)28:56 (2)30:42 (2)32:38 (3)
ASKÖ Henndorf89% (2)104% (3)355% (14)114% (7)87% (1)103% (3)120% (5)87% (1)138% (9)
4Florian Tesarek33:49+07:2301:43 (4)03:31 (8)04:46 (4)11:46 (2)21:27 (9)23:37 (9)29:40 (5)32:34 (4)33:49 (4)
Naturfreunde Wien108% (4)138% (9)106% (3)103% (3)325% (13)87% (1)80% (1)143% (10)89% (1)
5Benjamin Palme34:30+08:0403:06 (12)04:18 (9)05:39 (6)14:55 (8)18:47 (5)21:44 (5)29:34 (4)32:53 (5)34:30 (5)
Orienteering Klosterneuburg196% (12)92% (2)114% (5)136% (11)130% (5)119% (7)104% (3)163% (11)115% (6)
6Günter Pirchegger38:40+12:1402:47 (11)04:36 (10)06:11 (7)14:50 (7)19:34 (7)22:22 (6)34:11 (6)36:50 (6)38:40 (6)
Naturfreunde Steiermark176% (11)140% (10)134% (6)127% (10)159% (10)113% (6)156% (9)130% (9)131% (8)
7Jirka Hrazdil39:23+12:5701:45 (5)03:27 (7)08:20 (11)14:07 (5)16:52 (3)21:29 (4)35:37 (8)37:59 (7)39:23 (7)
SK Zabovresky Brno111% (5)131% (8)413% (15)85% (1)92% (2)186% (14)187% (14)116% (6)100% (2)
8Christopher Immervoll40:48+14:2204:36 (14)06:18 (13)08:13 (9)15:24 (9)19:27 (6)22:50 (7)35:30 (7)39:00 (8)40:48 (8)
SU Schöckl Orienteering291% (14)131% (8)162% (8)105% (4)136% (6)136% (10)167% (11)172% (12)129% (7)
9Georg Gittmaier42:32+16:0601:23 (1)02:26 (1)03:29 (1)11:52 (3)23:19 (10)30:06 (12)39:13 (10)41:05 (10)42:32 (9)
HSV Ried87% (1)81% (1)89% (2)123% (9)384% (15)273% (16)120% (6)92% (2)104% (5)
10Borut Seljak42:45+16:1901:46 (7)03:27 (7)05:24 (5)19:43 (13)23:47 (11)26:53 (10)37:43 (9)40:18 (9)42:45 (10)
Orientacijski klub Komenda112% (7)129% (6)165% (9)210% (14)136% (7)125% (8)143% (8)127% (7)175% (13)
11Markus Sterba46:46+20:2002:31 (10)04:43 (11)08:15 (10)16:38 (10)28:05 (14)31:43 (14)39:54 (11)44:14 (11)46:46 (11)
Orienteering Klosterneuburg159% (10)169% (11)299% (13)123% (9)384% (15)146% (12)108% (4)213% (15)181% (14)
12Marko Germani51:53+25:2703:16 (13)05:54 (12)08:46 (13)24:32 (14)29:02 (15)33:52 (15)45:42 (13)49:54 (12)51:53 (13)
SSD-AŠZ GAJA206% (13)203% (13)242% (12)231% (15)151% (8)195% (15)156% (10)207% (14)142% (10)
13Simon Čopi58:48+32:2214:26 (15)17:02 (16)19:12 (15)29:39 (15)35:44 (16)38:55 (16)51:56 (14)55:47 (13)58:48 (14)
OK Azimut912% (15)200% (12)183% (11)153% (13)204% (11)128% (9)172% (12)189% (13)215% (15)
14Tim Skern59:30+33:0402:16 (9)06:55 (14)08:40 (12)18:30 (12)24:45 (12)28:09 (11)54:47 (15)57:26 (14)59:30 (15)
Naturfreunde Wien143% (9)358% (15)148% (7)144% (12)209% (12)137% (11)352% (15)130% (9)148% (11)
15Martin Faccinelli66:48+40:2202:08 (8)08:35 (15)10:33 (14)18:17 (11)21:12 (8)23:32 (8)62:14 (16)64:32 (15)66:48 (16)
SU Schöckl Orienteering135% (8)496% (16)166% (10)113% (6)98% (4)94% (2)511% (16)113% (5)162% (12)
Reinhold Lueger51:45+25:19 (N/A)02:57 (3) (N/A) (N/A)26:28 (13)30:22 (13)44:28 (12) (N/A)51:45 (12)
SU Schöckl Orienteering0% (N/A)227% (14)0% (N/A)0% (N/A)887% (16)157% (13)186% (13)0% (N/A)3696% (16)
Luka Plavcak+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Jan Kundörfer+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Orienteering0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Roman Jirku+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Jihlava0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)