Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M50

NIme / klubČasZaostanekS-5555-3636-6565-5151-4141-3939-4242-4747-F
1Ferri Gassner20:48+00:0002:16 (1)06:52 (1)09:00 (1)11:11 (1)12:51 (1)14:04 (1)18:16 (1)19:28 (1)20:48 (1)
Naturfreunde Wien02:16 (1)04:36 (1)02:08 (1)02:11 (3)01:40 (1)01:13 (1)04:12 (1)01:12 (1)01:20 (1)
2Peter Bonek25:48+05:0002:22 (2)07:10 (2)09:28 (2)11:37 (2)14:14 (2)17:36 (5)22:22 (2)24:10 (2)25:48 (2)
Naturfreunde Wien02:22 (2)04:48 (2)02:18 (2)02:09 (2)02:37 (12)03:22 (20)04:46 (2)01:48 (9)01:38 (4)
3Max Habenicht26:05+05:1702:52 (8)08:23 (3)11:08 (4)13:14 (3)15:42 (4)17:14 (3)22:54 (3)24:32 (3)26:05 (3)
SU Klagenfurt02:52 (8)05:31 (3)02:45 (6)02:06 (1)02:28 (11)01:32 (5)05:40 (5)01:38 (5)01:33 (3)
4Siegfried Opetnik26:17+05:2902:51 (7)08:52 (6)11:26 (5)13:47 (5)16:01 (5)17:32 (4)23:08 (4)24:44 (4)26:17 (4)
HSV KLAGENFURT02:51 (7)06:01 (6)02:34 (4)02:21 (5)02:14 (7)01:31 (4)05:36 (4)01:36 (3)01:33 (3)
5Werner Pietsch27:39+06:5102:35 (4)08:35 (4)10:56 (3)13:25 (4)15:21 (3)16:44 (2)24:01 (5)25:38 (5)27:39 (5)
Naturfreunde Wien02:35 (4)06:00 (5)02:21 (3)02:29 (7)01:56 (2)01:23 (2)07:17 (16)01:37 (4)02:01 (12)
6Reinhard Gröll27:53+07:0502:49 (5)09:00 (7)11:56 (6)14:12 (6)16:24 (6)19:15 (6)24:41 (6)26:13 (6)27:53 (6)
OLC Graz02:49 (5)06:11 (7)02:56 (9)02:16 (4)02:12 (6)02:51 (19)05:26 (3)01:32 (2)01:40 (5)
7Martin Grünberger30:03+09:1502:54 (9)09:16 (9)14:20 (10)16:42 (8)18:52 (7)20:51 (8)26:40 (7)28:22 (7)30:03 (7)
Orienteering Klosterneuburg02:54 (9)06:22 (8)05:04 (16)02:22 (6)02:10 (4)01:59 (9)05:49 (6)01:42 (6)01:41 (6)
8Veikko Baath31:05+10:1702:59 (11)12:08 (15)15:00 (12)17:31 (10)19:39 (9)21:41 (9)27:39 (8)29:22 (8)31:05 (8)
Team Bayern02:59 (11)09:09 (17)02:52 (7)02:31 (8)02:08 (3)02:02 (10)05:58 (8)01:43 (7)01:43 (9)
9Erich Göschl34:14+13:2603:10 (13)11:46 (14)15:15 (13)19:00 (13)21:22 (12)23:46 (11)30:19 (9)32:11 (9)34:14 (9)
OLC Wienerwald03:10 (13)08:36 (16)03:29 (12)03:45 (19)02:22 (8)02:24 (16)06:33 (10)01:52 (10)02:03 (13)
10Roland Kohlbacher34:44+13:5603:05 (12)11:03 (11)14:29 (11)17:42 (11)20:43 (10)22:23 (10)30:43 (10)33:01 (10)34:44 (10)
ASKÖ Henndorf03:05 (12)07:58 (14)03:26 (11)03:13 (15)03:01 (16)01:40 (6)08:20 (18)02:18 (14)01:43 (9)
11Thomas Hlosta36:20+15:3202:35 (4)09:05 (8)12:03 (7)22:00 (17)24:23 (14)26:19 (13)32:54 (12)34:38 (12)36:20 (11)
Naturfreunde Wien02:35 (4)06:30 (9)02:58 (10)09:57 (22)02:23 (9)01:56 (8)06:35 (11)01:44 (8)01:42 (7)
12Martin Friedl36:53+16:0507:30 (22)14:57 (20)17:52 (15)20:27 (14)22:38 (13)24:27 (12)30:49 (11)34:04 (11)36:53 (12)
Naturfreunde Wien07:30 (22)07:27 (12)02:55 (8)02:35 (9)02:11 (5)01:49 (7)06:22 (9)03:15 (21)02:49 (20)
13Gottfried Scheikl38:13+17:2502:51 (7)08:44 (5)12:58 (8)16:11 (7)19:08 (8)20:37 (7)33:55 (13)36:06 (13)38:13 (13)
OC Fürstenfeld02:51 (7)05:53 (4)04:14 (15)03:13 (15)02:57 (14)01:29 (3)13:18 (22)02:11 (12)02:07 (16)
14Axel Biel38:35+17:4702:57 (10)09:41 (10)15:32 (14)18:43 (12)21:09 (11)28:28 (14)34:18 (14)36:41 (14)38:35 (14)
Naturfreunde Wien02:57 (10)06:44 (10)05:51 (18)03:11 (13)02:26 (10)07:19 (22)05:50 (7)02:23 (15)01:54 (11)
15Radovan Markovic42:55+22:0704:04 (18)13:15 (16)18:54 (17)22:00 (17)27:15 (15)29:31 (15)37:02 (15)40:29 (15)42:55 (15)
OK Jasenica04:04 (18)09:11 (18)05:39 (17)03:06 (12)05:15 (19)02:16 (13)07:31 (17)03:27 (22)02:26 (19)
16Valerio Casanova44:16+23:2803:57 (17)19:30 (22)23:18 (20)26:37 (20)29:37 (18)32:04 (18)39:15 (17)42:02 (17)44:16 (16)
Team Bayern03:57 (17)15:33 (22)03:48 (14)03:19 (16)03:00 (15)02:27 (17)07:11 (14)02:47 (17)02:14 (17)
17Ewald Glatz44:23+23:3504:11 (19)11:14 (12)13:58 (9)17:20 (9)28:28 (17)30:32 (16)37:48 (16)40:59 (16)44:23 (17)
OLC Graz04:11 (19)07:03 (11)02:44 (5)03:22 (18)11:08 (22)02:04 (11)07:16 (15)03:11 (20)03:24 (22)
18Nikolaus Adenstedt45:03+24:1503:23 (15)13:41 (17)19:59 (18)22:49 (18)28:18 (16)30:40 (17)40:11 (18)43:10 (18)45:03 (18)
Orienteering Klosterneuburg03:23 (15)10:18 (20)06:18 (19)02:50 (10)05:29 (20)02:22 (15)09:31 (20)02:59 (18)01:53 (10)
19Christian Gotthardt45:38+24:5005:24 (20)15:10 (21)24:12 (21)28:21 (21)31:52 (20)34:11 (20)41:09 (19)43:34 (19)45:38 (19)
HSV Spittal / Drau05:24 (20)09:46 (19)09:02 (20)04:09 (20)03:31 (17)02:19 (14)06:58 (12)02:25 (16)02:04 (14)
20Mauro Nardi46:56+26:0803:44 (16)11:34 (13)23:10 (19)26:32 (19)30:07 (19)33:52 (19)42:22 (21)44:39 (20)46:56 (20)
Semiperdo Orienteering Maniago03:44 (16)07:50 (13)11:36 (21)03:22 (18)03:35 (18)03:45 (21)08:30 (19)02:17 (13)02:17 (18)
21Harald Zeiner48:02+27:1406:11 (21)14:42 (18)18:22 (16)21:28 (15)32:36 (21)34:42 (21)41:44 (20)44:52 (21)48:02 (21)
OLC Graz06:11 (21)08:31 (15)03:40 (13)03:06 (12)11:08 (22)02:06 (12)07:02 (13)03:08 (19)03:10 (21)
22Luc Werkx56:05+35:1703:20 (14)14:48 (19)30:55 (22)35:51 (22)38:42 (22)41:28 (22)51:59 (22)53:59 (22)56:05 (22)
Balise 1003:20 (14)11:28 (21)16:07 (22)04:56 (21)02:51 (13)02:46 (18)10:31 (21)02:00 (11)02:06 (15)
Willi Tiefenböck+-21:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Edo Brit+-21:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Technion CarmelIsrael00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)