Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M50

NIme / klubČasZaostanekS-5555-3636-6565-5151-4141-3939-4242-4747-F
1Ferri Gassner20:48+00:0002:16 (1)06:52 (1)09:00 (1)11:11 (1)12:51 (1)14:04 (1)18:16 (1)19:28 (1)20:48 (1)
Naturfreunde Wien88% (1)84% (1)86% (1)98% (3)81% (1)83% (1)80% (1)77% (1)85% (1)
2Peter Bonek25:48+05:0002:22 (2)07:10 (2)09:28 (2)11:37 (2)14:14 (2)17:36 (5)22:22 (2)24:10 (2)25:48 (2)
Naturfreunde Wien92% (2)88% (2)93% (2)96% (2)128% (12)230% (20)91% (2)116% (9)104% (4)
3Max Habenicht26:05+05:1702:52 (8)08:23 (3)11:08 (4)13:14 (3)15:42 (4)17:14 (3)22:54 (3)24:32 (3)26:05 (3)
SU Klagenfurt111% (8)101% (3)111% (6)94% (1)120% (11)105% (5)108% (5)105% (5)99% (3)
4Siegfried Opetnik26:17+05:2902:51 (7)08:52 (6)11:26 (5)13:47 (5)16:01 (5)17:32 (4)23:08 (4)24:44 (4)26:17 (4)
HSV KLAGENFURT110% (7)110% (6)104% (4)105% (5)109% (7)103% (4)107% (4)103% (3)99% (3)
5Werner Pietsch27:39+06:5102:35 (4)08:35 (4)10:56 (3)13:25 (4)15:21 (3)16:44 (2)24:01 (5)25:38 (5)27:39 (5)
Naturfreunde Wien100% (4)110% (5)95% (3)111% (7)94% (2)94% (2)139% (16)104% (4)129% (12)
6Reinhard Gröll27:53+07:0502:49 (5)09:00 (7)11:56 (6)14:12 (6)16:24 (6)19:15 (6)24:41 (6)26:13 (6)27:53 (6)
OLC Graz109% (5)113% (7)119% (9)101% (4)107% (6)194% (19)103% (3)99% (2)106% (5)
7Martin Grünberger30:03+09:1502:54 (9)09:16 (9)14:20 (10)16:42 (8)18:52 (7)20:51 (8)26:40 (7)28:22 (7)30:03 (7)
Orienteering Klosterneuburg112% (9)116% (8)205% (16)106% (6)106% (4)135% (9)111% (6)110% (6)107% (6)
8Veikko Baath31:05+10:1702:59 (11)12:08 (15)15:00 (12)17:31 (10)19:39 (9)21:41 (9)27:39 (8)29:22 (8)31:05 (8)
Team Bayern115% (11)167% (17)116% (7)113% (8)104% (3)139% (10)114% (8)111% (7)110% (9)
9Erich Göschl34:14+13:2603:10 (13)11:46 (14)15:15 (13)19:00 (13)21:22 (12)23:46 (11)30:19 (9)32:11 (9)34:14 (9)
OLC Wienerwald123% (13)157% (16)141% (12)168% (19)115% (8)164% (16)125% (10)120% (10)131% (13)
10Roland Kohlbacher34:44+13:5603:05 (12)11:03 (11)14:29 (11)17:42 (11)20:43 (10)22:23 (10)30:43 (10)33:01 (10)34:44 (10)
ASKÖ Henndorf119% (12)146% (14)139% (11)144% (15)147% (16)114% (6)159% (18)148% (14)110% (9)
11Thomas Hlosta36:20+15:3202:35 (4)09:05 (8)12:03 (7)22:00 (17)24:23 (14)26:19 (13)32:54 (12)34:38 (12)36:20 (11)
Naturfreunde Wien100% (4)119% (9)120% (10)446% (22)116% (9)132% (8)125% (11)112% (8)109% (7)
12Martin Friedl36:53+16:0507:30 (22)14:57 (20)17:52 (15)20:27 (14)22:38 (13)24:27 (12)30:49 (11)34:04 (11)36:53 (12)
Naturfreunde Wien290% (22)136% (12)118% (8)116% (9)107% (5)124% (7)121% (9)210% (21)180% (20)
13Gottfried Scheikl38:13+17:2502:51 (7)08:44 (5)12:58 (8)16:11 (7)19:08 (8)20:37 (7)33:55 (13)36:06 (13)38:13 (13)
OC Fürstenfeld110% (7)108% (4)172% (15)144% (15)144% (14)101% (3)253% (22)141% (12)135% (16)
14Axel Biel38:35+17:4702:57 (10)09:41 (10)15:32 (14)18:43 (12)21:09 (11)28:28 (14)34:18 (14)36:41 (14)38:35 (14)
Naturfreunde Wien114% (10)123% (10)237% (18)143% (13)119% (10)499% (22)111% (7)154% (15)121% (11)
15Radovan Markovic42:55+22:0704:04 (18)13:15 (16)18:54 (17)22:00 (17)27:15 (15)29:31 (15)37:02 (15)40:29 (15)42:55 (15)
OK Jasenica157% (18)168% (18)229% (17)139% (12)256% (19)155% (13)143% (17)223% (22)155% (19)
16Valerio Casanova44:16+23:2803:57 (17)19:30 (22)23:18 (20)26:37 (20)29:37 (18)32:04 (18)39:15 (17)42:02 (17)44:16 (16)
Team Bayern153% (17)284% (22)154% (14)149% (16)146% (15)167% (17)137% (14)180% (17)143% (17)
17Ewald Glatz44:23+23:3504:11 (19)11:14 (12)13:58 (9)17:20 (9)28:28 (17)30:32 (16)37:48 (16)40:59 (16)44:23 (17)
OLC Graz162% (19)129% (11)111% (5)151% (18)543% (22)141% (11)138% (15)205% (20)217% (22)
18Nikolaus Adenstedt45:03+24:1503:23 (15)13:41 (17)19:59 (18)22:49 (18)28:18 (16)30:40 (17)40:11 (18)43:10 (18)45:03 (18)
Orienteering Klosterneuburg131% (15)188% (20)255% (19)127% (10)267% (20)161% (15)181% (20)192% (18)120% (10)
19Christian Gotthardt45:38+24:5005:24 (20)15:10 (21)24:12 (21)28:21 (21)31:52 (20)34:11 (20)41:09 (19)43:34 (19)45:38 (19)
HSV Spittal / Drau209% (20)179% (19)366% (20)186% (20)172% (17)158% (14)133% (12)156% (16)132% (14)
20Mauro Nardi46:56+26:0803:44 (16)11:34 (13)23:10 (19)26:32 (19)30:07 (19)33:52 (19)42:22 (21)44:39 (20)46:56 (20)
Semiperdo Orienteering Maniago145% (16)143% (13)470% (21)151% (18)175% (18)256% (21)162% (19)147% (13)146% (18)
21Harald Zeiner48:02+27:1406:11 (21)14:42 (18)18:22 (16)21:28 (15)32:36 (21)34:42 (21)41:44 (20)44:52 (21)48:02 (21)
OLC Graz239% (21)156% (15)149% (13)139% (12)543% (22)143% (12)134% (13)202% (19)202% (21)
22Luc Werkx56:05+35:1703:20 (14)14:48 (19)30:55 (22)35:51 (22)38:42 (22)41:28 (22)51:59 (22)53:59 (22)56:05 (22)
Balise 10129% (14)210% (21)653% (22)221% (21)139% (13)189% (18)200% (21)129% (11)134% (15)
Willi Tiefenböck+-21:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Edo Brit+-21:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Technion CarmelIsrael0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)