Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-8181-6565-8484-7373-9090-9494-7070-118118-F
1Nea Eržen26:26+00:0008:20 (2)13:02 (2)14:56 (2)15:46 (1)16:37 (1)17:30 (1)20:48 (1)24:10 (1)26:26 (1)
OK Azimut08:20 (2)04:42 (6)01:54 (1)00:50 (1)00:51 (2)00:53 (1)03:18 (2)03:22 (2)02:16 (5)
2Neža Obid26:42+00:1609:17 (5)10:58 (1)13:47 (1)17:05 (2)17:48 (2)18:52 (2)22:04 (2)24:19 (2)26:42 (2)
OK Azimut09:17 (5)01:41 (2)02:49 (3)03:18 (12)00:43 (1)01:04 (3)03:12 (1)02:15 (1)02:23 (6)
3Brina Kölner31:58+05:3205:54 (1)14:09 (4)17:53 (3)19:27 (3)20:35 (3)21:38 (3)25:18 (3)30:32 (3)31:58 (3)
Orientacijski klub Komenda05:54 (1)08:15 (9)03:44 (6)01:34 (10)01:08 (10)01:03 (2)03:40 (3)05:14 (7)01:26 (1)
4Diana Kabadjova37:06+10:4015:24 (11)17:14 (8)19:55 (5)23:15 (6)24:07 (6)25:44 (6)30:39 (6)34:52 (5)37:06 (4)
Begun15:24 (11)01:50 (3)02:41 (2)03:20 (13)00:52 (3)01:37 (11)04:55 (9)04:13 (6)02:14 (4)
5Diana Maria Pop38:41+12:1510:22 (6)15:08 (5)18:52 (4)20:25 (4)21:30 (4)23:06 (4)27:17 (4)34:45 (4)38:41 (5)
CS Chimia Victoria10:22 (6)04:46 (7)03:44 (6)01:33 (9)01:05 (8)01:36 (10)04:11 (5)07:28 (9)03:56 (10)
6Barbora Housková39:43+13:1711:22 (8)13:44 (3)25:10 (7)26:04 (7)27:15 (7)28:34 (7)33:59 (8)37:49 (7)39:43 (6)
OK Dobříš11:22 (8)02:22 (5)11:26 (13)00:54 (2)01:11 (11)01:19 (5)05:25 (10)03:50 (4)01:54 (2)
7Raia Dianova40:52+14:2612:17 (9)17:13 (7)21:50 (6)22:47 (5)23:42 (5)25:12 (5)29:20 (5)36:56 (6)40:52 (7)
Individuals/No club12:17 (9)04:56 (8)04:37 (8)00:57 (4)00:55 (5)01:30 (8)04:08 (4)07:36 (11)03:56 (10)
8Julie Bambousková42:35+16:0914:15 (10)16:35 (6)27:51 (11)28:59 (11)30:07 (11)31:29 (11)37:02 (10)40:34 (8)42:35 (8)
OK Dobříš14:15 (10)02:20 (4)11:16 (12)01:08 (5)01:08 (10)01:22 (6)05:33 (11)03:32 (3)02:01 (3)
9Klárka Kohoutková44:54+18:2808:48 (3)21:15 (10)25:54 (9)26:49 (9)27:43 (8)29:13 (8)33:27 (7)40:43 (9)44:54 (9)
KOB Baník Sokolov08:48 (3)12:27 (13)04:39 (9)00:55 (3)00:54 (4)01:30 (8)04:14 (6)07:16 (8)04:11 (11)
10Marit Zwikker46:44+20:1810:52 (7)23:18 (11)26:55 (10)28:27 (10)29:32 (10)31:08 (10)35:24 (9)42:57 (10)46:44 (10)
Argus10:52 (7)12:26 (12)03:37 (4)01:32 (8)01:05 (8)01:36 (10)04:16 (7)07:33 (10)03:47 (8)
11Jana Močnik52:37+26:1109:01 (4)19:50 (9)25:18 (8)26:39 (8)28:05 (9)30:12 (9)38:35 (11)47:36 (11)52:37 (11)
OK Azimut09:01 (4)10:49 (11)05:28 (11)01:21 (6)01:26 (13)02:07 (12)08:23 (13)09:01 (12)05:01 (13)
12Špela Majdič62:35+36:0919:10 (12)29:59 (12)35:15 (12)36:38 (12)38:03 (12)40:14 (12)48:33 (12)57:41 (12)62:35 (12)
OK Azimut19:10 (12)10:49 (11)05:16 (10)01:23 (7)01:25 (12)02:11 (13)08:19 (12)09:08 (13)04:54 (12)
13Anđela Veljović77:40+51:1456:11 (13)57:51 (13)62:08 (13)64:01 (13)65:06 (13)66:18 (13)70:55 (13)74:46 (13)77:40 (13)
SK MAGIC MAP56:11 (13)01:40 (1)04:17 (7)01:53 (11)01:05 (8)01:12 (4)04:37 (8)03:51 (5)02:54 (7)
Rayana Stefanova+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Danaya Kurteva+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Venera Dimitrova+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)