Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-8181-6565-8484-7373-9090-9494-7070-118118-F
1Nea Eržen26:26+00:0008:20 (2)13:02 (2)14:56 (2)15:46 (1)16:37 (1)17:30 (1)20:48 (1)24:10 (1)26:26 (1)
OK Azimut104% (2)250% (6)69% (1)93% (1)102% (2)84% (1)92% (2)104% (2)119% (5)
2Neža Obid26:42+00:1609:17 (5)10:58 (1)13:47 (1)17:05 (2)17:48 (2)18:52 (2)22:04 (2)24:19 (2)26:42 (2)
OK Azimut116% (5)89% (2)102% (3)367% (12)86% (1)102% (3)89% (1)69% (1)125% (6)
3Brina Kölner31:58+05:3205:54 (1)14:09 (4)17:53 (3)19:27 (3)20:35 (3)21:38 (3)25:18 (3)30:32 (3)31:58 (3)
Orientacijski klub Komenda74% (1)438% (9)136% (6)174% (10)136% (10)100% (2)102% (3)161% (7)75% (1)
4Diana Kabadjova37:06+10:4015:24 (11)17:14 (8)19:55 (5)23:15 (6)24:07 (6)25:44 (6)30:39 (6)34:52 (5)37:06 (4)
Begun192% (11)97% (3)98% (2)370% (13)104% (3)154% (11)137% (9)130% (6)118% (4)
5Diana Maria Pop38:41+12:1510:22 (6)15:08 (5)18:52 (4)20:25 (4)21:30 (4)23:06 (4)27:17 (4)34:45 (4)38:41 (5)
CS Chimia Victoria129% (6)253% (7)136% (6)172% (9)130% (8)152% (10)117% (5)230% (9)207% (10)
6Barbora Housková39:43+13:1711:22 (8)13:44 (3)25:10 (7)26:04 (7)27:15 (7)28:34 (7)33:59 (8)37:49 (7)39:43 (6)
OK Dobříš142% (8)126% (5)416% (13)100% (2)142% (11)125% (5)151% (10)118% (4)100% (2)
7Raia Dianova40:52+14:2612:17 (9)17:13 (7)21:50 (6)22:47 (5)23:42 (5)25:12 (5)29:20 (5)36:56 (6)40:52 (7)
Individuals/No club153% (9)262% (8)168% (8)106% (4)110% (5)143% (8)115% (4)234% (11)207% (10)
8Julie Bambousková42:35+16:0914:15 (10)16:35 (6)27:51 (11)28:59 (11)30:07 (11)31:29 (11)37:02 (10)40:34 (8)42:35 (8)
OK Dobříš178% (10)124% (4)410% (12)126% (5)136% (10)130% (6)155% (11)109% (3)106% (3)
9Klárka Kohoutková44:54+18:2808:48 (3)21:15 (10)25:54 (9)26:49 (9)27:43 (8)29:13 (8)33:27 (7)40:43 (9)44:54 (9)
KOB Baník Sokolov110% (3)661% (13)169% (9)102% (3)108% (4)143% (8)118% (6)224% (8)220% (11)
10Marit Zwikker46:44+20:1810:52 (7)23:18 (11)26:55 (10)28:27 (10)29:32 (10)31:08 (10)35:24 (9)42:57 (10)46:44 (10)
Argus136% (7)660% (12)132% (4)170% (8)130% (8)152% (10)119% (7)232% (10)199% (8)
11Jana Močnik52:37+26:1109:01 (4)19:50 (9)25:18 (8)26:39 (8)28:05 (9)30:12 (9)38:35 (11)47:36 (11)52:37 (11)
OK Azimut112% (4)574% (11)199% (11)150% (6)172% (13)202% (12)234% (13)277% (12)264% (13)
12Špela Majdič62:35+36:0919:10 (12)29:59 (12)35:15 (12)36:38 (12)38:03 (12)40:14 (12)48:33 (12)57:41 (12)62:35 (12)
OK Azimut239% (12)574% (11)192% (10)154% (7)170% (12)208% (13)232% (12)281% (13)258% (12)
13Anđela Veljović77:40+51:1456:11 (13)57:51 (13)62:08 (13)64:01 (13)65:06 (13)66:18 (13)70:55 (13)74:46 (13)77:40 (13)
SK MAGIC MAP701% (13)88% (1)156% (7)209% (11)130% (8)114% (4)129% (8)118% (5)153% (7)
Rayana Stefanova+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Danaya Kurteva+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Venera Dimitrova+-27:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)