Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-5555-3939-5757-4040-5353-3434-5656-4949-4848-F
1Tomáš Dohnálek17:23+00:0002:03 (1)04:03 (2)04:49 (2)06:39 (1)08:07 (1)09:32 (1)12:14 (1)14:16 (1)15:46 (1)17:23 (1)
OK Slavia Hradec Kralove02:03 (1)02:00 (5)00:46 (1)01:50 (6)01:28 (2)01:25 (1)02:42 (9)02:02 (1)01:30 (10)01:37 (15)
2Adam Černík17:41+00:1802:57 (9)04:50 (5)05:39 (5)07:18 (4)08:57 (4)10:30 (3)13:01 (3)15:19 (3)16:29 (3)17:41 (2)
OK Slavia Hradec Kralove02:57 (9)01:53 (4)00:49 (3)01:39 (4)01:39 (9)01:33 (7)02:31 (6)02:18 (6)01:10 (2)01:12 (3)
3Stefan Dimitrov18:21+00:5802:30 (3)04:41 (3)05:39 (5)07:52 (6)09:15 (5)10:46 (4)13:19 (4)15:35 (4)16:55 (4)18:21 (3)
Compass-Cross02:30 (3)02:11 (8)00:58 (8)02:13 (12)01:23 (1)01:31 (5)02:33 (7)02:16 (5)01:20 (6)01:26 (8)
4Marco Anselmo Di Stefano18:41+01:1802:57 (9)04:42 (4)05:30 (3)07:18 (4)08:50 (3)10:24 (2)12:39 (2)14:53 (2)15:56 (2)18:41 (4)
Polisportiva Besanese02:57 (9)01:45 (3)00:48 (2)01:48 (5)01:32 (4)01:34 (8)02:15 (1)02:14 (4)01:03 (1)02:45 (21)
5Nejc Turk18:50+01:2702:43 (5)04:52 (6)05:57 (6)07:35 (5)09:29 (6)11:01 (5)13:31 (5)15:45 (5)17:38 (5)18:50 (5)
Orientacijski klub Komenda02:43 (5)02:09 (7)01:05 (9)01:38 (3)01:54 (13)01:32 (6)02:30 (3)02:14 (4)01:53 (15)01:12 (3)
6Adam Kodytek18:55+01:3202:08 (2)03:50 (1)04:44 (1)06:43 (2)08:20 (2)11:30 (6)14:01 (6)16:20 (6)17:41 (6)18:55 (6)
OK Slavia Hradec Kralove02:08 (2)01:42 (2)00:54 (5)01:59 (8)01:37 (6)03:10 (20)02:31 (6)02:19 (7)01:21 (8)01:14 (4)
7Aljaž Ćelik19:54+02:3102:57 (9)06:22 (11)07:15 (10)08:45 (7)10:31 (8)12:17 (7)14:51 (7)17:14 (7)18:27 (7)19:54 (7)
OK Azimut02:57 (9)03:25 (16)00:53 (4)01:30 (1)01:46 (10)01:46 (10)02:34 (8)02:23 (8)01:13 (4)01:27 (9)
8Endre Jancsik20:51+03:2803:10 (11)05:59 (10)07:05 (9)09:11 (9)10:59 (9)12:29 (8)15:50 (10)18:20 (9)19:33 (8)20:51 (8)
C.S. TranSilva Cluj03:10 (11)02:49 (11)01:06 (10)02:06 (11)01:48 (11)01:30 (2)03:21 (16)02:30 (12)01:13 (4)01:18 (5)
9Tervel Dragoev20:52+03:2904:12 (18)05:53 (9)06:48 (8)08:48 (8)10:23 (7)13:33 (11)15:59 (11)18:23 (10)19:45 (10)20:52 (9)
DIANA04:12 (18)01:41 (1)00:55 (6)02:00 (9)01:35 (5)03:10 (20)02:26 (2)02:24 (9)01:22 (9)01:07 (1)
10Ivaylo Dragoev21:13+03:5003:31 (15)06:51 (15)08:05 (13)09:42 (11)11:35 (11)13:06 (10)15:37 (8)17:51 (8)19:45 (10)21:13 (10)
DIANA03:31 (15)03:20 (15)01:14 (13)01:37 (2)01:53 (12)01:31 (5)02:31 (6)02:14 (4)01:54 (16)01:28 (10)
11Andrei Galateanu21:58+04:3502:37 (4)05:17 (7)06:14 (7)09:14 (10)11:13 (10)13:01 (9)15:49 (9)18:26 (11)19:59 (11)21:58 (11)
UNEFS Bucharest02:37 (4)02:40 (10)00:57 (7)03:00 (15)01:59 (14)01:48 (11)02:48 (10)02:37 (13)01:33 (11)01:59 (19)
12Otto Allwinger23:53+06:3002:50 (6)07:22 (16)08:37 (14)11:43 (15)13:50 (15)15:29 (15)18:48 (14)21:14 (14)22:33 (12)23:53 (12)
Leibnitzer AC -Orienteering02:50 (6)04:32 (17)01:15 (14)03:06 (16)02:07 (18)01:39 (9)03:19 (15)02:26 (10)01:19 (5)01:20 (6)
13Radu Mihai Mirea24:06+06:4303:16 (13)05:50 (8)07:52 (12)11:33 (14)13:04 (14)14:56 (13)17:54 (12)20:49 (12)22:37 (13)24:06 (13)
Universitatea Craiova03:16 (13)02:34 (9)02:02 (17)03:41 (18)01:31 (3)01:52 (13)02:58 (11)02:55 (17)01:48 (13)01:29 (12)
14Tilen Zupan26:29+09:0603:50 (17)06:41 (13)07:48 (11)10:48 (13)12:54 (13)15:23 (14)19:06 (15)22:37 (15)24:53 (14)26:29 (14)
Orientacijski klub Komenda03:50 (17)02:51 (13)01:07 (11)03:00 (15)02:06 (17)02:29 (18)03:43 (20)03:31 (19)02:16 (19)01:36 (14)
15Andras-Ugor Kovács27:43+10:2003:31 (15)06:49 (14)08:41 (15)10:32 (12)12:34 (12)14:30 (12)18:06 (13)21:02 (13)26:01 (15)27:43 (15)
C.S. TranSilva Cluj03:31 (15)03:18 (14)01:52 (16)01:51 (7)02:02 (16)01:56 (14)03:36 (19)02:56 (18)04:59 (21)01:42 (16)
16Márk Bujdosó28:36+11:1303:15 (12)10:41 (18)12:04 (18)15:32 (17)17:10 (16)19:01 (16)22:13 (16)25:01 (16)26:50 (16)28:36 (16)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:15 (12)07:26 (19)01:23 (15)03:28 (17)01:38 (7)01:51 (12)03:12 (13)02:48 (16)01:49 (14)01:46 (17)
17Matio Petrov32:13+14:5003:32 (16)06:23 (12)08:56 (16)15:56 (18)18:42 (17)20:43 (17)24:11 (17)28:40 (18)30:44 (17)32:13 (17)
DIANA03:32 (16)02:51 (13)02:33 (20)07:00 (20)02:46 (19)02:01 (16)03:28 (18)04:29 (21)02:04 (17)01:29 (12)
18Rok Kern32:18+14:5503:04 (10)11:46 (19)12:56 (19)19:01 (19)21:01 (19)23:01 (19)26:20 (19)29:02 (19)30:47 (19)32:18 (18)
Orientacijski klub Komenda03:04 (10)08:42 (21)01:10 (12)06:05 (19)02:00 (15)02:00 (15)03:19 (15)02:42 (15)01:45 (12)01:31 (13)
19Timotej Hribar33:12+15:4904:14 (19)09:25 (17)11:38 (17)13:44 (16)19:39 (18)22:05 (18)25:05 (18)28:40 (18)30:47 (19)33:12 (19)
OK Brežice04:14 (19)05:11 (18)02:13 (19)02:06 (11)05:55 (21)02:26 (17)03:00 (12)03:35 (20)02:07 (18)02:25 (20)
20Stoyan Bachev35:58+18:3510:45 (21)12:46 (21)21:53 (21)24:14 (21)25:53 (20)27:24 (20)30:46 (20)33:16 (20)34:37 (20)35:58 (20)
DIANA10:45 (21)02:01 (6)09:07 (21)02:21 (13)01:39 (9)01:31 (5)03:22 (17)02:30 (12)01:21 (8)01:21 (7)
21Mihail Velikov43:57+26:3404:48 (20)12:31 (20)14:36 (20)23:55 (20)26:54 (21)32:23 (21)36:48 (21)39:26 (21)42:08 (21)43:57 (21)
Orlovo Gnezdo04:48 (20)07:43 (20)02:05 (18)09:19 (21)02:59 (20)05:29 (21)04:25 (21)02:38 (14)02:42 (20)01:49 (18)
Yordan Sikorov+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sergiu Lazar+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Velislav Nejchev+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Balkanski+-18:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)